Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 15 maj 2018, 11:22

Reds1234 WroteColoni u obrani stvarno nemaju nista osim Mirande?

Miranda ima vrlu dobru sezonu iza sebe i uz to im je kapetan.
Barbarossa WroteColon
Jeftha WroteColonMercedesov motor je najjaci, zar nisi gledo jutros u 4 kvalifikacije?

Ovo za matematiku je jednostavno tako, egzaktno. Argentina bi imala mozda neke sanse da im ne igra Messi jer kad on igra postanu centralizovani, tj. svaki napad gledaju gdje je on na terenu da mu dodaju.

Upravo. Nije mi jasno kad krive te neke sporedne uloge poput Pipita koji potroši lupam jednu loptu po utakmici , pa jbt daj mu više lopti i dat će gol , normalno da je mogućnost velika da promaši kad ima samo jedan šut. Baš kao bacanje novčića(imaš forumulu i za to). Dok Messi potroši jedan sepet lopti , i opet mu se niša ne prigovara.

Hmm , ne znam jesmo li na istoj frekvenciji. BMW daje bolje motore

Zar stvarno netko misli da bi Higuain bio učinkovitiji sa više lopti?Jedino što bi dobio je da bi sam sebe hendikepirao time što si oduzeo dio lopti svom najboljem (najučinkovitijem) igraču.Pa slijedi...
JoeBleck WroteColonSve nekako mogu da kritikujem Sampaulija jer nije zvao Icardija i Dybalu , samo mi nije jasno po kojem osnovu bi Icardi trebao biti bolji igrac i igrati ispred Higuaina.Isto vazi za Dybalu u komparaciji sa Di Marijom.Istina da Dybala jeste ubojitiji i jaci na lopti ali to su jedina dva segmenta u kojima je bolji od Perhana.Perhan mnogo radi i to je na turnirima i ovakvom sampionatu nesto sto je najvažnije.

...činjenica da Icardi sa jednom dobrom loptom zabija gol dok Higuainu treba koliko...4-5 za jedan?!Sa 4-5 korisnih (Messijevih) lopti po utakmici Icardi je na 2-3 gola.Inter od njegovog dolaska u klub pa do danas nije imao igrača koji bi ga redovno opskrbljivao sa po nekoliko upotrebljivih lopti po utakmici,a ovaj je i dalje nalazio načina trpat ko lud.Stavi ga u napad koji će mu moći servirat hrpu takvih prilika i dobivaš još bolesnije brojke od trenutnih.

I samo da esam ove imbye koji su ovdje pisali da jedino što Icardi radi za ekipu je da stoji u 16m i čeka loptu :tokralju: :tokralju: :urnebes:
leorey WroteColonJer niko normalan ne moze shvatiti kad pozoves Palacia ili Benedetta a ostavis kuci Icardija ili takvog nekog napadaca. Ali dobro, fin ceh su zbog svega toga vec i platili.

Palacio je iza sebe imao najbolju sezonu u karijeri.Druga stvar što se ozlijedio na pripremama i igrao prvenstvo tako načet gdje nije bio od nikakve koristi.Tom ozljedom mu je kasnije praktički i završena ozbiljna karijera jer nikad više došao ni blizu onog levela od ranije.Vidim da je popularno sprdat se sa njim na popisu za Brazil,a radi se o rijetko podcijenjenom igraču koji nikad nije dobio poštovanje koje zaslužuje samo zato jer se nije pomaknuo iz Italije.Nekako su ti napadači koji su prva linija obrane prepoznati tek kada je Mandžukić dosao na scenu u Bayernu,a Palacio je sve te stvari radio godinama ranije.Uz to što je bio deset puta kreativniji igrac od jednog Mandžukića i mogao si ga koristit na 3-4 pozicije na terenu.Nevjerojatno požrtvoran igrač koji će imat više oduzetih lopti po utakmici od tvog defenzivnog veznog,nesebičan sa njuhom za asist,inteligentan,dobar realizator koji se jako dobro kreće bez lopte i ne gasi se svih 90 minuta.Eto,to je Palacio u svom primeu i Palacio koji bi itekako bio od koristi Argentini na tom prvenstvu da ga nije ozljeda uništila.
sportskenovosti WroteColonNajave svih timova za Svetsko prvenstvo:

Rusija: https://goo.gl/HW4CxR
Saudijska Arabija: https://goo.gl/TjxnKa
Egipat: https://goo.gl/6CVpq3
Urugvaj: https://goo.gl/BdQ6Wx

Španija: https://goo.gl/849BSH
Portugal: https://goo.gl/r2uvxE
Iran: https://goo.gl/cgT7sm
Maroko: https://goo.gl/zpFuxL

Francuska: https://goo.gl/5VUUQn

Nek mi javi netko jer vrijedi ovo čitat da se ne cimam bezveze ako je neko smece u pitanju.
Shut up, go home and improve! - Hypocrite

1312
#Icardismo
#stillbreathing
"Nemre nikak stat i da hoće kad krene..."

#zakonosportu
100+ M € UKRADENIH iz Dinama and still counting #krimosZdravkoandUhljebi

branimir85
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 15 maj 2018, 15:31

pogledao sam ove najave,nemaš šta pročitati
još kad mi imena napišu kako se čitaju :facepalm:
a što se tiče gaučosa ,najbolja opcija je da messi igra isturenu špicu dok su na krilima Di Maria i Dybala,
a Icardi,Higuain i co. nek čekaju svoju priliku.
Zadnja izmjena: branimir85, dana/u 15 maj 2018, 19:34, ukupno mijenjano 1 put.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

branimir85
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 15 maj 2018, 15:52

slika
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

IlCapitano
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 16 maj 2018, 01:07

slika

:opaopa:
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006..."

36 Scudetti vinti sul campo

arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

PostPostao/la arelinho » 16 maj 2018, 01:53

Ima li spisak Portugalaca?

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 16 maj 2018, 09:44

arelinho WroteColonIma li spisak Portugalaca?

Golmani: Anthony Lopes (Olympique Lyonnais), Beto (Goztepe SK), Rui Patricio (Sporting CP)

Obrana: Antunes (Getafe), Bruno Alves (Rangers), Cedric (Southampton), Joao Cancelo (Internazionale), Jose Fonte (Dalian Aerbin), Luis Neto (Fenerbahče), Mario Rui (Napoli), Nelson Semedo (Barcelona), Pepe (Bešiktaš), Raphael Guerreiro (Borussia Dortmund), Ricardo (Porto), Rolando (Marseille), Ruben Dias (Benfica)

Sredina terena: Adrien Silva (Leicester City), Andre Gomes (Barcelona), Bernardo Silva (Manchester City), Bruno Fernandes (Sporting CP), Joao Mario (Internazionale), Joao Moutinho (Monaco), Manuel Fernandes (Lokomotiv Moskva), Rony Lopes (Monaco), Ruben Neves (Wolverhampton Wanderers), Sergio Oliveira (Porto), William (Sporting CP)

Napad: Andre Silva (AC Milan), Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Eder (Lokomotiv Moskva), Gelson Martins (Sporting CP), Goncalo Guedes (Valencia), Nani (Lazio), Paulinho (Braga), Ricardo Quaresma (Bešiktaš)
Shut up, go home and improve! - Hypocrite

1312
#Icardismo
#stillbreathing
"Nemre nikak stat i da hoće kad krene..."

#zakonosportu
100+ M € UKRADENIH iz Dinama and still counting #krimosZdravkoandUhljebi

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 16 maj 2018, 10:53

Quaresma, Bruno Alves, Nani i CR će igrati za Portugal i narednih 10 godina :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 16 maj 2018, 14:00

branimir85 WroteColonpogledao sam ove najave,nemaš šta pročitati
još kad mi imena napišu kako se čitaju :facepalm:
a što se tiče gaučosa ,najbolja opcija je da messi igra isturenu špicu dok su na krilima Di Maria i Dybala,
a Icardi,Higuain i co. nek čekaju svoju priliku.

Ma nema Argentina klase u veznom redu i odbrani, mislim da ne postoji reprezentacija na svijetu koja ima tako nesrazmjeran kvalitet ofanzive i veznog reda/odbrane.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

anonymousHD
Kontakt:

PostPostao/la anonymousHD » 16 maj 2018, 19:55

Raonffa WroteColonQuaresma, Bruno Alves, Nani i CR će igrati za Portugal i narednih 10 godina :mrgreen:

Je li pozvao Ricarda Carvalha? :lol:

Brazil i Španija imaju najmoćnije repke. :ljepota:
Madridista, esa es mi patria.
Steeler Nation

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 16 maj 2018, 21:47

Najbolju ekipu ce imati redom: Spanija, Njemacka, Francuska, Brazil. E sad, hoce li neko od tih i osvojiti vidjet cemo.

Nakon njih idu tek: Argentina, Belgija, Engleska, Portugal i ostali.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Barbarossa
Kontakt:

PostPostao/la Barbarossa » 16 maj 2018, 23:47

slika
Nekad te digne na nebo, nekad te spusti na dno , i šta god da se desi znaj od Njega je to

Ömer Halisdemir!!!

TonySosa
Kontakt:

PostPostao/la TonySosa » 17 maj 2018, 01:35

Barbarossa WroteColonslika

kakav potrošač lopti
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 17 maj 2018, 10:53

Mozes svasta rec, ali da je bolje da nemas messija nego da imas, to ne ide... :crazy:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

ex-"irridu"

Barbarossa
Kontakt:

PostPostao/la Barbarossa » 17 maj 2018, 11:52

Danas se objavljuje najperverzniji spisak za ovo ljeto
Nekad te digne na nebo, nekad te spusti na dno , i šta god da se desi znaj od Njega je to

Ömer Halisdemir!!!

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 17 maj 2018, 13:58

Englezi...Tanko.

Golmani: Džek Batlend, Džordan Pikford, Nik Poup.

Odbrana: Trent Aleksander-Arnold, Gari Kejhil, Fil Džons, Hari Megvajer, Deni Rouz, Džon Stouns, Kiran Tripije, Kajl Voker, Ešli Jang.

Sredina terena: Erik Dajer, Dele Ali, Džordan Henderson, Fabijan Delf, Džesi Lingard, Ruben Loftus-Čik.

Napad: Hari Kejn, Markus Rašford, Rahim Sterling, Deni Velbek, Džejmi Vardi

GaelMonfils

PostPostao/la GaelMonfils » 17 maj 2018, 16:28

Srbi i njihova imena :urnebes:

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 17 maj 2018, 19:06

Pisi kako govoris, citaj kako pises... ;)
Zadnja izmjena: marconato, dana/u 17 maj 2018, 19:55, ukupno mijenjano 1 put.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

branimir85
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 17 maj 2018, 19:44

U Rusiji i Hector Moreno očekuje pravi rezultat. San je naslov svjetskog prvaka, ali bit će zadovoljan ako nakon Prvenstva osjeti da je pružio sve od sebe.

"Moj prvi cilj je postati svjetskim prvakom. Pitajte bilo kojeg igrača i pružit će vam isti odgovor, a znam i da moji suigrači tako razmišljaju. Idemo u Rusiju po titulu. Svjesni smo kako puno faktora odlučuje o tome tko će na kraju biti prvi, sreća, suci, protivnik... Bio bih zadovoljan kada bih se vratio kući i vidio da su moji najbliži ponosni na moj nastup. Ne znam kako ćemo proći, ali zadovoljan sam dok god sam svjestan da pružam sve od sebe za reprezentaciju."

ovo je pravi stav,idemo po naslov pa šta bude :kafa:

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 17 maj 2018, 20:44

Deschamps je napravio nekoliko velikih iznenađenja, pa tako put Rusije neće Anthony Martial i Alexandre Lacazette, te Adrien Rabiot, koji su na rezervnom spisku.

Također, na popisu nema Dimitrija Payeta niti Kinglseyja Comana

Kakav konj :facepalm:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 17 maj 2018, 20:49

pa koga da izbaci jbt

slika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Natrag na “Aktuelnosti”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.