Champions League 2018/2019

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Mokes » 02 jun 2019, 14:09

Who is Toni Kross :eh:
MElloo je napisao/la:Zamisli ovu temu da je onaj penal sviran realu il barci auuuu :mrgreen:
Pa vama je i sviran nebulozan penal kotra Juveta :kafa:
Zadnja izmjena: Mokes, dana/u 02 jun 2019, 14:13, ukupno mijenjano 1 put.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
emir_
Postovi: 5756
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la emir_ » 02 jun 2019, 14:10

Upravo je situacija sa igranjem rukom slatka. Kako su prosli City, tako su i postali luzeri.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la MElloo » 02 jun 2019, 14:11

Zamisli ovu temu da je onaj penal sviran realu il barci auuuu :mrgreen:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la BoixosNois1899 » 02 jun 2019, 14:13

MElloo je napisao/la:Zamisli ovu temu da je onaj penal sviran realu il barci auuuu :mrgreen:
:mrgreen:
5 godina dominacije nije malo :kafa:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la mirgerr » 02 jun 2019, 14:35

TonySosa je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:slika




:kafa:
Jesi vidio Morena poslije utakmice, kakva dijagnoza :rol:
Engleski Kroos, ili je Toni njemački Henderson?
Neka ga i na ovoj stranici.

Pa cuj, obzirom da je Modric uzeo balon prosle godine, red bi bio da Jordan uzme za ovu. Vidim neki spominju Messija, kao on zasluzio... ne kontam na osnovu cega. Al razumijem onu da Svaki ciga svoga konja hvali.

Henderson vrhunska sezona, veliki impact, predvodio sinoc ekipu, klempa osvojena. To je to...

slika

Kapitenski :kafa:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Ponos Torina » 02 jun 2019, 14:42

emir_ je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:
emir_ je napisao/la:ja finala, ekipa, igre, sudije i qrca :kafa:
Mozda uz dodatnu milijardu nekad dodjete do finala :wave: :wave:
Citiram: Osvajanje Lige prvaka je izuzetno skupo koštalo klub s Liverpoola. Juergen Klopp je konačno osvojio svoj prvi trofej s Redsima i to s igračima na čije je dovođenje potrošeno 638.3 miliona eura.

:crazy:
Klocine od novinara koje pisu na SS.ba :lolno: :lolno: Te iste klocine se kriju pod raznoraznim imenima po ovom forumu..

slika

:wave: :wave: :wave:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Kaunas » 02 jun 2019, 14:54

leorey je napisao/la:Po meni ako Van Dijk dobije bit ce zasluzeno, ali isto tako ako ne uzme Balun nista to cudno nece biti, pa Ramos je 2014 imao vise utjecaja u LP od svakog defanzivca u historiji igre pa nije bio ni u top 3. A trebao jeste. Ne bi me cudilo da Salah bude u top 3 a da Van Dijka i ne stave, cudni su ti kriteriji, ali eto to nije ni bitno.

Liverpool fkt zasluzeno, nakon sto opet Ligu nisu osvojili drago mi zbog Kloppa koji rece da mu familija patila svake godine, uvijek finale gubio, sad eto konacno malo srece :mrgreen:

Sto se tice penala, ako nije bio vise je kriv onaj u VAR sobi nego glavni sudija. Ne znam, ja nikad ne bi svirao penal u 20 sekundi u finalu LP, ali po Tottenhamu se odmah vidjelo, usr.ali su se, vidio si im po govoru tijela wtf are we doing here? Svaka lopta se odbijala od njih, pogotovo od Sona prvo poluvrijeme.

Alli je smijesan igrac i u rangu je prevare Paula Pogbe, samo sto nije jak na IG ko labilni.
Realno kad je Vidić i Ferdinand prije 10ak godina nisu osvojili ne zaslužuje je ni VVD. Za Ramosa donekle i razumijem, jbg u primeu Messija i Ronalda je odigrao tu sezonu 2013/2014 i bilo je nemoguce da je osvoji. Da je odigrao tako ove godine osvojio bi bez dileme.
Ne bih dao ni Messiju, dva puta mu se ponavlja ista bruka u LP a ispusio je i kup. Ronaldo nije ni u konkurenciji.
Tipujem na Salaha.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Scholl
Postovi: 1448
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Scholl » 02 jun 2019, 15:02

previse se znacaja daje ovom takmicenju koje osvajaju ekipe koje nisu cak najbolje ni u svojo zemlji, a kamoli u evropi-
barcelona je pisala po rejalu godinama u španiji, dok su ovi na srecu i sudijske greske uzimali ovo takmicenje.
Sinoc totenhem igra finale, ljudi nisu medju 3 ekipe engleske lige itd
Al to su mediji, kao sto od one kurve sinoc naprave zvijezdu preko noci, tako i ovo takmicenje odlucuje o svemu pa i o najboljem igracu svijeta( koja je ujedno i najdebilnija nagrada sto postoji u nekom sportu, birati najboljeg gdje zavisis od ostalih 10 igraca je u najmanju ruku smijesno )

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Rajaz » 02 jun 2019, 15:06

Čestitke simpatizerima Liverpoola, posebno @Osimu.

Sada se nadamo da Balon ide Messiju.

Gospoda iz Katalonije :kafa:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Osim13 » 02 jun 2019, 15:21

Rajaz je napisao/la:Čestitke simpatizerima Liverpoola, posebno @Osimu.

Sada se nadamo da Balon ide Messiju.

Gospoda iz Katalonije :kafa:
:salut:

A ja se slažem sa Virgilovom izjavom sinoć :kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Rajaz » 02 jun 2019, 15:26

Osim13 je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Čestitke simpatizerima Liverpoola, posebno @Osimu.

Sada se nadamo da Balon ide Messiju.

Gospoda iz Katalonije :kafa:
:salut:

A ja se slažem sa Virgilovom izjavom sinoć :kafa:
Ne bi imao ništa protiv da Dajk osvoji da situacija nije 5:5. Trebala je biti 9:1 ili 8:2 u najgorem slučaju. Nego eto čisto da se zadovolji neka pravda.

Šta kažu sinoć za penal, jel bio ili nije ? Lopta je Sissoka pogodila prvo u ruku :?

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la BoixosNois1899 » 02 jun 2019, 15:27

Kaunas je napisao/la:
leorey je napisao/la:Po meni ako Van Dijk dobije bit ce zasluzeno, ali isto tako ako ne uzme Balun nista to cudno nece biti, pa Ramos je 2014 imao vise utjecaja u LP od svakog defanzivca u historiji igre pa nije bio ni u top 3. A trebao jeste. Ne bi me cudilo da Salah bude u top 3 a da Van Dijka i ne stave, cudni su ti kriteriji, ali eto to nije ni bitno.

Liverpool fkt zasluzeno, nakon sto opet Ligu nisu osvojili drago mi zbog Kloppa koji rece da mu familija patila svake godine, uvijek finale gubio, sad eto konacno malo srece :mrgreen:

Sto se tice penala, ako nije bio vise je kriv onaj u VAR sobi nego glavni sudija. Ne znam, ja nikad ne bi svirao penal u 20 sekundi u finalu LP, ali po Tottenhamu se odmah vidjelo, usr.ali su se, vidio si im po govoru tijela wtf are we doing here? Svaka lopta se odbijala od njih, pogotovo od Sona prvo poluvrijeme.

Alli je smijesan igrac i u rangu je prevare Paula Pogbe, samo sto nije jak na IG ko labilni.
Realno kad je Vidić i Ferdinand prije 10ak godina nisu osvojili ne zaslužuje je ni VVD. Za Ramosa donekle i razumijem, jbg u primeu Messija i Ronalda je odigrao tu sezonu 2013/2014 i bilo je nemoguce da je osvoji. Da je odigrao tako ove godine osvojio bi bez dileme.
Ne bih dao ni Messiju, dva puta mu se ponavlja ista bruka u LP a ispusio je i kup. Ronaldo nije ni u konkurenciji.
Tipujem na Salaha.
Što ne bi Messi osvojio? 51 gol, 22 Asistencije, Zlatna kopačka, najbolji strijelac La Lige, najbolji strijelac Lige prvaka, najbolji asistent u La Ligi. Sigurno zaslužuje više nego Salah.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la DamirT » 02 jun 2019, 15:38

Kaunas je napisao/la:
leorey je napisao/la:Po meni ako Van Dijk dobije bit ce zasluzeno, ali isto tako ako ne uzme Balun nista to cudno nece biti, pa Ramos je 2014 imao vise utjecaja u LP od svakog defanzivca u historiji igre pa nije bio ni u top 3. A trebao jeste. Ne bi me cudilo da Salah bude u top 3 a da Van Dijka i ne stave, cudni su ti kriteriji, ali eto to nije ni bitno.

Liverpool fkt zasluzeno, nakon sto opet Ligu nisu osvojili drago mi zbog Kloppa koji rece da mu familija patila svake godine, uvijek finale gubio, sad eto konacno malo srece :mrgreen:

Sto se tice penala, ako nije bio vise je kriv onaj u VAR sobi nego glavni sudija. Ne znam, ja nikad ne bi svirao penal u 20 sekundi u finalu LP, ali po Tottenhamu se odmah vidjelo, usr.ali su se, vidio si im po govoru tijela wtf are we doing here? Svaka lopta se odbijala od njih, pogotovo od Sona prvo poluvrijeme.

Alli je smijesan igrac i u rangu je prevare Paula Pogbe, samo sto nije jak na IG ko labilni.
Realno kad je Vidić i Ferdinand prije 10ak godina nisu osvojili ne zaslužuje je ni VVD. Za Ramosa donekle i razumijem, jbg u primeu Messija i Ronalda je odigrao tu sezonu 2013/2014 i bilo je nemoguce da je osvoji. Da je odigrao tako ove godine osvojio bi bez dileme.
Ne bih dao ni Messiju, dva puta mu se ponavlja ista bruka u LP a ispusio je i kup. Ronaldo nije ni u konkurenciji.
Tipujem na Salaha.
Koji bolan Salah?Jedino kad je mogao osvojit je ona sezona kad je dao 40 i nesto golova.Sad definitivno nece osvojit.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Torres_9 » 02 jun 2019, 15:41

cuj salah ispred virgila :plac: :plac:

Virgil je u fudbalu ko lebron u nba( u def smislu)

Frajer je od odbrane koja je sinonim za cirkus napravio najbolju na svijetu.
Matip izgleda wc igrac kad je u paru s njim, a sta reci za gomeza i lovrena.

Najbolji igrac epla u konkurenciji od igraca iz tima koji osvoje 98 bodova.

Ne treba zaboraviti ni repku,gdje kapitenski vraca holandiju gdje joj je mjesto.

Ne bi trebalo biti ikakve dileme ko uzima balun ako messi opet faila s repkom na kopi.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la jestamaji » 02 jun 2019, 15:44

forza_juve je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:klopp postavio pasivnu igru nakon što je godinu dana napadao i to svakoga uključujući i barsu ...ajde de, uzeo je taj trofej ali nije baš morao na ovaj način
inače najgore finale lige šampiona ododavno .... elem dogodine može samo biti bolje ...
Sta je trebao?
Mozda tebe ili mene nazvati i pitati da li ljepsi fudbal da igra?
Covjek je postavio kako je postavio i dobio je trofej
ma ne, uzeo je i ima pravo ... ali fazon je da nije igrao protiv maradone nego protiv jeb.enog totenhema, nije morao zbog njih mijenjat agresivnubi napadačkui igru koju je igrao cijele godine za didier deschamps pasivu

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21316
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Epidaurus » 02 jun 2019, 15:46

Kad je Ramos nije dobio ne treba ni Dijku dat.

Avatar
coelho41
Postovi: 12690
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la coelho41 » 02 jun 2019, 15:54

Shaqiri dvije titule LP u karijeri. Gospodski. Kakva karijera.

Avatar
emir_
Postovi: 5756
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la emir_ » 02 jun 2019, 15:57

Ponos Torina je napisao/la:
emir_ je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:
Mozda uz dodatnu milijardu nekad dodjete do finala :wave: :wave:
Citiram: Osvajanje Lige prvaka je izuzetno skupo koštalo klub s Liverpoola. Juergen Klopp je konačno osvojio svoj prvi trofej s Redsima i to s igračima na čije je dovođenje potrošeno 638.3 miliona eura.

:crazy:
Klocine od novinara koje pisu na SS.ba :lolno: :lolno: Te iste klocine se kriju pod raznoraznim imenima po ovom forumu..



:wave: :wave: :wave:
Kake to veze ima? Vise pokazuje da je Klopp profitirao od kupovine njegovih prethodnika. Covjek promijenio citavu ekipu. Spiskao 700 miliona i osvojio 1 trofej.

:bow:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Osim13 » 02 jun 2019, 16:01

slika
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la let3 » 02 jun 2019, 16:09

Opet prica koliko ko troši :facepalm: još se analiziraju posebni periodi :rol: dokle ta ljubomora ide.
Ovaj forum vrvi od finansijskih strucnjaka, Sarma sve zarazio sa tim. Pa ga sad slijede u istim pricama.
Ne znam šta radite na forumima, svoje znanje i usluge ponudite kakvim firmama :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.