Champions League 2018/2019

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la NadalRafa » 07 jan 2019, 21:36

L-Train je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la:Moze pricat ko sta hoce ali Rona je bio uz Ramosa pravi vodja Reala. Davao golove kad je najvise trebalo, u par sezona bio direktno zasluzan sto Real nije ispao kad je visio o koncu. Atletiku zabijao u finalu, Juventus sam dobio jedino je protiv Liverpula Bejl proradio. Modric je bez Kroosa kita jedna obicna i Kazemira koji odradi sav prljavi posao. Da uz sebe ima bilo koji vezni red osim Realovog i u repci, ne bi bio u top 5 veznjaka.
Druze,log out.
Idi lezi :wave:

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Belmin6 » 07 jan 2019, 21:39

Juve osvaja :kafa:

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la LlullSergio » 07 jan 2019, 22:09

Kejdura i Illaramendi bili suigrači 13/14 u pohodu n titulu.

Log out.

Avatar
Pogba
Postovi: 19798
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Pogba » 07 jan 2019, 22:24

Puma je napisao/la: Vodja Reala i dalje igra u Realu i aktuelni je vlasnik Zlatne lopte.
:urnebes:
Vodi ih uspjesno ka 6/7 mjestu sa svojom jednom asistencijom u sezoni.

Vidimo pravu vrijednost predasistencije.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la japa » 07 jan 2019, 22:32

Interesantno je da iste kriterije i ne primjenjujes na klauna po kojem si uzeo nick, on je kao najskuplji igrac svijeta izuzetno vodio United ove dvije i po sezone ali nekako imam osjecaj da ces to ipak pripisati treneru dok ces ovo u Realu pripisati Modricu :rol:

Avatar
Pogba
Postovi: 19798
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Pogba » 07 jan 2019, 22:34

Inace si ti poznat kao pravican, prepun znanja, drzis se istih vrijednosti i nisi trol pa kao tebi trebam sad obrazlagati. :lol:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la japa » 07 jan 2019, 22:37

Ne moras ti nista obrazlagati lutkane...jer i ne mozes realno.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la japa » 07 jan 2019, 22:44

Cuj Nadalu price sta bi Modric sa Hendom i Canom haha ali bi zato Ronaldo sve izdominirao i uzeo sve zlatne lopte i kopacke sa Xhakom i Iwobijem. Lik je na racun fantasticnih saigraca ubrao duplo vise zlatnih lopti nego sto je trebao i on prica o Modricu koji je dobar zbog saigraca, uzeo jednu zlatnu loptu na konto toga sto je uz sjajne klupske igre dodao i veliki uspjeh na svjetskom gdje ej bio najbolji igrac finaliste i sad se ovdje cude. Pa cudnije je sto Ronaldo ima pet zlatnih lopti a Iniesta, Sneijder, Ribery, Xavi nijednu...

Da se u NBA vode glupim pravilima iz fudbala Lebron James ili Durant bi stalno bili MVP lige jer je li kako Harden moze biti MVP pored Jamesa kad je James bolji igrac jel tako?

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la NadalRafa » 08 jan 2019, 03:41

japa je napisao/la:Cuj Nadalu price sta bi Modric sa Hendom i Canom haha ali bi zato Ronaldo sve izdominirao i uzeo sve zlatne lopte i kopacke sa Xhakom i Iwobijem. Lik je na racun fantasticnih saigraca ubrao duplo vise zlatnih lopti nego sto je trebao i on prica o Modricu koji je dobar zbog saigraca, uzeo jednu zlatnu loptu na konto toga sto je uz sjajne klupske igre dodao i veliki uspjeh na svjetskom gdje ej bio najbolji igrac finaliste i sad se ovdje cude. Pa cudnije je sto Ronaldo ima pet zlatnih lopti a Iniesta, Sneijder, Ribery, Xavi nijednu...

Da se u NBA vode glupim pravilima iz fudbala Lebron James ili Durant bi stalno bili MVP lige jer je li kako Harden moze biti MVP pored Jamesa kad je James bolji igrac jel tako?
Druze ne mjesaj jabuke i kruske i mani tih poredjenja sa kosarkom. Niko ne spori da Modric ima ulogu u RM ali ja kazem da je Ronaldo tu bio glavni, uvijek se znalo ko moze rijesit tekmu i ko kosi a ko vodu nosi. Uzmi malo yt i pogledaj zagrijavanje pred finale sa Juveom. Glavni vodja kako na terenu tako i van njega. Ni ja ga ne gotivim Bog zna al treba bit posten. Eto ti kad si pametan tako reci mi kakav Real sad vidis? I kakav bi vidio da je Modric npr otisao u Inter a Rona ostao? Dalje zaboravljas da je Rona uzeo LP s Mancesterom koji jest bio sila al ko je bio glavni igrac u tom finalu? Da nije Lukica mozda? I on igra dobro jer je i ostatak ekipe bio kompletan i uigran a o iskustvu da ne pricam. I to svjetsko sto spominjes znamo kako je Hrvatska dosla do finala i vjeruj da je Luka bio to sto jest jer je imao fantasticnu Raketu pored sebe. A Rona s onakvim Portugalom i mrtvim Ederom uze Evropsko istoj Francuskoj i to u sred Pariza. Al bitno je hejtat covjeka koji je uz Messija najvise dao nogometu u zadnjih deset godina. Bumo vidjeli sta ce bit dalje.

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la JoeBleck » 08 jan 2019, 06:47

Ronaldo je sjajan igrac , jako utjecajan u propagandi i marketingu u Svijetu fudbala.
Cinjenice su sljedece : rijec o jednom od najvecih golgetera i napadaca zadnjih 20 godina , veliki profesionalac , sjajna atleta, u pogledu pozicije CF - najkompletniji do El Fenomena.

Cinjenice su i sljedece : Individualno nije kvalitet kakav se pokusava prezentovati,team influence nije nivo kakvim se zeli predstaviti,veliki egoista i zaljubljenik statistike.

Osvrt :
Kao ljubitelju fudbala , porazavajuce za ovaj sport mi je cinjenicno stanje da je kroz propagandu dosao do levela Messija , u diskusija pojedinaca i osvojenih ZL kao najvece individualno priznanje.Cijenim Ronalda , ali nije klasa Messija , jednostavno ne postoji segment igre u kojem je Portugalac bolji da bi uopste imao povod da se kategorise sa Argentincem.Messi je prekompletan da ima uopste konkurenta.

Sto se tice tog influenca u titulama : Radi svoje propagande se napravio hype da je “ON”
Osvojio Eura protiv Francuske a cinjenica kaze da je igrao 15-tak minuta i zamjenik ga je kako kazes “mrtvi” Eder koji je odlucio Francuze.
Koliko
Me sjecanje sluzi , on je protiv Madjarske odigrao sjajnu partiju.Nakon toga je nestao sa terena.

Influence u igru Reala nije imao , osim golgeterskog kvaliteta kakav Real losom transfer politikom nije namirio , ostatak zasluga ide prije svega sjajnom kolektivu na celu sa Modricem kao key playerom i decision makerom.

Ispravi me ako grijesim , nakon sjajne utakmice u Torinu , naredne 4 utakmice (Uzvrat Juventus,double Bayern i finala Lvp) Ronaldo je bio najlosiji igrac od svih 22 na terenu, ako zaboravimo Kariusa koji je jako bitan faktor u osvajanju Realove LP , kao i sudijska besmislica u 94minuti protiv Juventusa u Madridu kao i citav dvomech sa Bayernom.

Da se ljubitelji Portugalca ne nadju potreseni .Postujem ga , ne smatram ga kvalitetom najboljim.Ako neko misli da je individualno najbolji , neka mi iznese misljenja , mozda promjenim odluku .

Avatar
harden
Postovi: 23590
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la harden » 08 jan 2019, 08:32

Belmin6 je napisao/la:Juve osvaja :kafa:
pls stop
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4713
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Kajzer10 » 08 jan 2019, 10:55

JoeBleck je napisao/la:Ronaldo je sjajan igrac , jako utjecajan u propagandi i marketingu u Svijetu fudbala.
Cinjenice su sljedece : rijec o jednom od najvecih golgetera i napadaca zadnjih 20 godina , veliki profesionalac , sjajna atleta, u pogledu pozicije CF - najkompletniji do El Fenomena.

Cinjenice su i sljedece : Individualno nije kvalitet kakav se pokusava prezentovati,team influence nije nivo kakvim se zeli predstaviti,veliki egoista i zaljubljenik statistike.

Osvrt :
Kao ljubitelju fudbala , porazavajuce za ovaj sport mi je cinjenicno stanje da je kroz propagandu dosao do levela Messija , u diskusija pojedinaca i osvojenih ZL kao najvece individualno priznanje.Cijenim Ronalda , ali nije klasa Messija , jednostavno ne postoji segment igre u kojem je Portugalac bolji da bi uopste imao povod da se kategorise sa Argentincem.Messi je prekompletan da ima uopste konkurenta.

Sto se tice tog influenca u titulama : Radi svoje propagande se napravio hype da je “ON”
Osvojio Eura protiv Francuske a cinjenica kaze da je igrao 15-tak minuta i zamjenik ga je kako kazes “mrtvi” Eder koji je odlucio Francuze.
Koliko
Me sjecanje sluzi , on je protiv Madjarske odigrao sjajnu partiju.Nakon toga je nestao sa terena.

Influence u igru Reala nije imao , osim golgeterskog kvaliteta kakav Real losom transfer politikom nije namirio , ostatak zasluga ide prije svega sjajnom kolektivu na celu sa Modricem kao key playerom i decision makerom.

Ispravi me ako grijesim , nakon sjajne utakmice u Torinu , naredne 4 utakmice (Uzvrat Juventus,double Bayern i finala Lvp) Ronaldo je bio najlosiji igrac od svih 22 na terenu, ako zaboravimo Kariusa koji je jako bitan faktor u osvajanju Realove LP , kao i sudijska besmislica u 94minuti protiv Juventusa u Madridu kao i citav dvomech sa Bayernom.

Da se ljubitelji Portugalca ne nadju potreseni .Postujem ga , ne smatram ga kvalitetom najboljim.Ako neko misli da je individualno najbolji , neka mi iznese misljenja , mozda promjenim odluku .
Rijec je o ponajboljem igracu svih vremena, drugom tacnije. Kakav crni golgeter. Sta je to nego obicno spinovanje. Broj trofeja, blizu 700 golova i preko 200 asistencija u karijeri, konstanta u ovih 11-12 godina kakvu je u historiji imao samo Messi, milion rekorda govore u njegovu korist.
Da nije nivo Messija, to stoji. Ali jedan je Messi.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la marconato » 08 jan 2019, 11:18

Ne znam u kojem to univerzumu postoji kompletniji igrac od CR-a?!
Messi u tehnickom smislu je jedno savrsentvo, ali ako vec pricamo o svim segmentima fudbalske igre, a koje su bitne ili najbitnije za jednog ofanzivnog igraca, onda ne postoji kompletniji igrac u modernoj eri fudbala od C. Ronalda...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la LlullSergio » 08 jan 2019, 11:20

Jao kakvo presipanje iz šupljeg u prazno.

Luka je imao suigrače a Ronaldo nije u repci.

Pa taj Eder neki donese titulu jebote u finalu,Renato Sanches odigra vrhunsku utakmicu u kvoteru,Ronaldo ono zicer zapuca protiv Hrvatske pa sreća Quaresma bio tu da zakuca odbijanac.

Da se razumijemo Ronaldo je bio vodja te repke,kako ono na terenu tako i izvan njega.Normalno da ih je on vodio ali kao i Messi,Modrić i svi ostali ništa nije sam uradio.Imao itekakvu podrsku suigrača.

Dalje čuj Ronaldo bio najvažniji igrač Reala,ma daj mora da se šališ.Ko bi reko,monstrum koji dade 450 golova bio najbolji i najvažniji igrač ,nemoguce.Ne znam da to ko spori jebote,to je ono na nivou sto neko zna napisat da bi Barca ili Argentina bolje izgledali bez Messija(grohotom se smijem). Ali ne znam sto pad Madrida se toliko povezuje sa Ronaldom i odlaskom.

Pad je počeo prošle godine i jasno se vidio kako u igrama tima tako i u rezultatima,a razlog je neke dublje prirode(Perina tvrdoglavost,zaljubljenost u svoje zvijezde,sujeta i tako to).Isti taj ronaldo je tu bio i prošle i pretprošle godine i imao je slabije nastupe u prvoj polovini sezone, znaci nije mogao iznijeti čitavu godin na vrhunskom nivou.Prosle godine sa njim -20 u ligi.Ove godine se samo nastavio,a ubrzan je njegovim odlaskom svakako.

Isto tako Ronaldo jes najbolji igrač Reala bio ali 3 lidera po linijama su bili Ramos Modrić Ronaldo.I svaki je bio izuzetno bitan, LP 2015(Modrić povreda).Mozes još dodati Marcela koji na vrhuncu forme je davao drugu dimenziju igri Reala.

Pripisivati sve Ronaldu je ono mindfuck kad tog istog Ronalda su znali timovi zaustaviti vise puta pa je neko drugi izvlačio.Opet to ne znaci da nije bio najbolji igrač samo nije on bio sve,to je čista laž i pad nije uzrokovan njegovim odlaskom.

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Lillard » 08 jan 2019, 11:27

marconato je napisao/la:Ne znam u kojem to univerzumu postoji kompletniji igrac od CR-a?!
Messi u tehnickom smislu je jedno savrsentvo, ali ako vec pricamo o svim segmentima fudbalske igre, a koje su bitne ili najbitnije za jednog ofanzivnog igraca, onda ne postoji kompletniji igrac u modernoj eri fudbala od C. Ronalda...
Zato što igra glavom?

Ne piši gluposti.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la marconato » 08 jan 2019, 11:37

Lillard je napisao/la:
marconato je napisao/la:Ne znam u kojem to univerzumu postoji kompletniji igrac od CR-a?!
Messi u tehnickom smislu je jedno savrsentvo, ali ako vec pricamo o svim segmentima fudbalske igre, a koje su bitne ili najbitnije za jednog ofanzivnog igraca, onda ne postoji kompletniji igrac u modernoj eri fudbala od C. Ronalda...
Zato što igra glavom?

Ne piši gluposti.
Izmedju ostalog da. Ne postoji fizicki mocniji, a ucinkovitiji igrac od njega! Desna, lijeva noga, sut sa distance, brzina, igra glavom, akrobacija...

Messi je nesumnjivo tehnicki najjaci igrac vjerovatno u istoriji, ali je Ronaldo kompletniji!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Lillard » 08 jan 2019, 11:45

Ako je fizički moćniji ne znači da je kompletniji. Akrobacija, šut sa distance hahahahahahah
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

TheWeekndXO
Postovi: 422
Pridružen/a: 30 mar 2018, 08:08
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la TheWeekndXO » 08 jan 2019, 11:46

marconato je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
marconato je napisao/la:Ne znam u kojem to univerzumu postoji kompletniji igrac od CR-a?!
Messi u tehnickom smislu je jedno savrsentvo, ali ako vec pricamo o svim segmentima fudbalske igre, a koje su bitne ili najbitnije za jednog ofanzivnog igraca, onda ne postoji kompletniji igrac u modernoj eri fudbala od C. Ronalda...
Zato što igra glavom?

Ne piši gluposti.
Izmedju ostalog da. Ne postoji fizicki mocniji, a ucinkovitiji igrac od njega! Desna, lijeva noga, sut sa distance, brzina, igra glavom, akrobacija...

Messi je nesumnjivo tehnicki najjaci igrac vjerovatno u istoriji, ali je Ronaldo kompletniji!
Ovo je najgluplji argument za Ronalda, cuj najkompletniji. Isto to Dzeko ima, i sut glavom i desnom i lijevom nogom. Jel on bolji igrac od Messija? Kompletan igrac je igrac koji radi najvise u jednoj ekipi, to je Messi, najbolji asistent, najbolji strijelac, najbolji plejmejker, najbolji izvodjac slobodnih, daje vise golova izvan 16 od Ronalda. Koliko se sjecam Messi donese Barci Ligu Sampiona glavom. Tako da svaki argument koji si naveo je nikakav.

Avatar
L-Train
Postovi: 18368
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la L-Train » 08 jan 2019, 11:54

Ma Ronalo je zapravo unaprjedjena verzija Inzaghia.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la marconato » 08 jan 2019, 11:57

L-Train je napisao/la:Ma Ronalo je zapravo unaprjedjena verzija Inzaghia.
Tako ispade po pojedincima...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.