UEFA Nations League 2018/19

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11800
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

PostPostao/la SlevinKelevra » 19 jul 2018, 13:48

Ima tema, ali na podforumu reprezentacije gdje ce se uglavnom raspravljati o nasoj grupi.
Posto je Liga nacija slijedece veliko natjecanje za reprezentacije, evo grupa i cijelog rasporeda. Posto je koncept takav da uglavnom igraju ekipe slicnog kvaliteta i rankinga, ocekuje nas zanimljivo takmicenje.

Ako ima jos neko da mu nije jasno na koji se nacin ostvaruje plasman na Euro preko ovog takmicenja, evo linka gdje je detaljno objasnjeno

https://meridian-sport.com/krece-uefa-liga-nacija-sve-sto-je-potrebno-da-znate-o-novom-takmicenju-reprezentacija/


slika


Matchday one

Thursday 6 September

Group A1: Germany v France (20:45)
Group B1: Czech Republic v Ukraine (20:45)
Group B4: Wales v Republic of Ireland (20:45)
Group C3: Slovenia v Bulgaria (20:45), Norway v Cyprus (20:45)
Group D1: Kazakhstan v Georgia (16:00), Latvia v Andorra (20:45)
Group D4: Armenia v Liechtenstein (20:45), Gibraltar v FYR Macedonia (20:45)

Friday 7 September

Group A3: Italy v Poland (20:45)
Group B2: Turkey v Russia (20:45)
Group C1: Albania v Israel (20:45)
Group C4: Lithuania v Serbia (20:45), Romania v Montenegro (20:45)
Group D3: Azerbaijan v Kosovo (18:00), Faroe Islands v Malta (20:45)

Saturday 8 September

Group A2: Switzerland v Iceland (18:00)
Group A4: England v Spain (20:45)
Group B3: Northern Ireland v Bosnia and Herzegovina (15:00)
Group C2: Finland v Hungary (18:00), Estonia v Greece (20:45)
Group D2: Belarus v San Marino (18:00), Luxembourg v Moldova (20:45)

Matchday two

Sunday 9 September

Group A1: France v Netherlands (20:45)
Group B1: Ukraine v Slovakia (15:00)
Group B4: Denmark v Wales (18:00)
Group C3: Bulgaria v Norway (18:00), Cyprus v Slovenia (20:45)
Group D1: Georgia v Latvia (18:00)
Group D4: FYR Macedonia v Armenia (18:00), Liechtenstein v Gibraltar (20:45)

Monday 10 September

Group A3: Portugal v Italy (20:45)
Group B2: Sweden v Turkey (20:45)
Group C1: Scotland v Albania (20:45)
Group C4: Serbia v Romania (20:45), Montenegro v Lithuania (20:45)
Group D1: Andorra v Kazakhstan (20:45)
Group D3: Kosovo v Faroe Islands (20:45), Malta v Azerbaijan (20:45)

Tuesday 11 September

Group A2: Iceland v Belgium (20:45)
Group A4: Spain v Croatia (20:45)
Group B3: Bosnia and Herzegovina v Austria (20:45)
Group C2: Hungary v Greece (20:45), Finland v Estonia (20:45)
Group D2: San Marino v Luxembourg (20:45), Moldova v Belarus (20:45)

Matchday three

Thursday 11 October

Group A3: Poland v Portugal (20:45)
Group B2: Russia v Sweden (20:45)
Group C1: Israel v Scotland (20:45)
Group C4: Lithuania v Romania (20:45), Montenegro v Serbia (20:45)
Group D3: Faroe Islands v Azerbaijan (20:45), Kosovo v Malta (20:45)

Friday 12 October

Group A2: Belgium v Switzerland (20:45)
Group A4: Croatia v England (20:45)
Group B3: Austria v Northern Ireland (20:45)
Group C2: Greece v Hungary (20:45), Estonia v Finland (20:45)
Group D2: Belarus v Luxembourg (20:45), Moldova v San Marino (20:45)

Saturday 13 October

Group A1: Netherlands v Germany (20:45)
Group B1: Slovakia v Czech Republic (15:00)
Group B4: Republic of Ireland v Denmark (20:45)
Group C3: Norway v Slovenia (18:00), Bulgaria v Cyprus (20:45)
Group D1: Georgia v Andorra (18:00), Latvia v Kazakhstan (18:00)
Group 4: Armenia v Gibraltar (18:00), FYR Macedonia v Liechtenstein (20:45)

Matchday four

Sunday 14 October

Group A3: Poland v Italy (20:45)
Group B2: Russia v Turkey (18:00)
Group C1: Israel v Albania (20:45)
Group C4: Romania v Serbia (15:00), Lithuania v Montenegro (20:45)
Group D3: Azerbaijan v Malta (18:00), Faroe Islands v Kosovo (18:00)

Monday 15 October

Group A2: Iceland v Switzerland (20:45)
Group A4: Spain v England (20:45)
Group B3: Bosnia and Herzegovina v Northern Ireland (20:45)
Group C2: Estonia v Hungary (20:45), Finland v Greece (20:45)
Group D2: Belarus v Moldova (20:45), Luxembourg v San Marino (20:45)

Tuesday 16 October

Group A1: France v Germany (20:45)
Group B1: Ukraine v Czech Republic (20:45)
Group B4: Republic of Ireland v Wales (20:45)
Group C3: Norway v Bulgaria (20:45), Slovenia v Cyprus (20:45)
Group D1: Kazakhstan v Andorra (16:00), Latvia v Georgia (20:45)
Group D4: Armenia v FYR Macedonia (18:00), Gibraltar v Liechtenstein (20:45)

Matchday five

Thursday 15 November

Group A2: Belgium v Iceland (20:45)
Group A4: Croatia v Spain (20:45)
Group B3: Austria v Bosnia and Herzegovina (20:45)
Group C2: Greece v Finland (20:45), Hungary v Estonia (20:45)
Group D1: Kazakhstan v Latvia (16:00)
Group D2: San Marino v Moldova (20:45), Luxembourg v Belarus (20:45)

Friday 16 November

Group A1: Netherlands v France (20:45)
Group B1: Slovakia v Ukraine (20:45)
Group B4: Wales v Denmark (20:45)
Group C3: Cyprus v Bulgaria (20:45), Slovenia v Norway (20:45)
Group D1: Andorra v Georgia (20:45)
Group D4: Liechtenstein v FYR Macedonia (20:45), Gibraltar v Armenia (20:45)

Saturday 17 November

Group A3: Italy v Portugal (20:45)
Group B2: Turkey v Sweden (18:00)
Group C1: Albania v Scotland (20:45)
Group C4: Serbia v Montenegro (15:00), Romania v Lithuania (20:45)
Group D3: Azerbaijan v Faroe Islands (18:00), Malta v Kosovo (18:00)

Matchday six

Sunday 18 November

Group A2: Switzerland v Belgium (20:45)
Group A4: England v Croatia (15:00)
Group B3: Northern Ireland v Austria (18:00)
Group C2: Hungary v Finland (20:45), Greecce v Estonia (20:45)
Group D2: San Marino v Belarus (18:00), Moldova v Luxembourg (18:00)

Monday 19 November

Group A1: Germany v Netherlands (20:45)
Group B1: Czech Republic v Slovakia (20:45)
Group B4: Denmark v Republic of Ireland (20:45)
Group C3: Cyprus v Norway (20:45), Bulgaria v Slovenia (20:45)
Group D1: Andorra v Latvia (18:00), Georgia v Kazakhstan (18:00)
Group D4: Liechtenstein v Armenia (20:45), FYR Macedonia v Gibraltar (20:45)

Tuesday 20 November

Group A3: Portugal v Poland (20:45)
Group B2: Sweden v Russia (20:45)
Group C1: Scotland v Israel (20:45)
Group C4: Serbia v Lithuania (20:45), Montenegro v Romania (20:45)
Group D3: Kosovo v Azerbaijan (18:00), Malta v Faroe Islands (18:00)

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 971
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

PostPostao/la LAZARUS2000 » 24 jul 2018, 14:05

Upis
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
Ramiy
Postovi: 1922
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

PostPostao/la Ramiy » 03 sep 2018, 20:06

Sta je ovo sa Dancima?
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Avatar
miki_92
Postovi: 16246
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 03 sep 2018, 21:46

Ramiy WroteColonSta je ovo sa Dancima?


Danish FA wants the commercial rights of the Danish players. Especially the image rights. However the players doesn't want to agree since their personal sponsors doesn't allow to do commercials with rival brands, unless you do the commercials with two other team members.

The Danish FA said that if you don't agree to this deal you will be fired. The Danish players didn't agree and got fired.

Now the FA are looking for players who wants to play against Slovakia (friendly) and Wales in Nations League.


prije par godina Danske Bank je trazila od saveza da odstrani Agera iz repke jer je imao sponzorski ugovor sa nekom drugom bankom :rol:
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

"Slavery was a choice"

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 9234
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

PostPostao/la QUARTERBACK » 04 sep 2018, 02:03

jel realno da se to desava u nekoj repci a da nije u nasoj :mrgreen:
Arsène Wenger on Rosický: "He was wonderful. He's a player we all love. If you love football, you love Tomáš."

Avatar
Derdiyok
Postovi: 10501
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 04 sep 2018, 03:19

Ma sta ti je, vidi se da smo miljama ispred Danske :mrgreen:
" Ne zaboravite nas... Da se vama ne dogodi sutra ono što se nama desilo jučer. "

Avatar
Ramiy
Postovi: 1922
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

PostPostao/la Ramiy » 04 sep 2018, 04:32

Nesto je trulo u toj zemlji danskoj
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Avatar
Derdiyok
Postovi: 10501
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 04 sep 2018, 04:44

Ramiy WroteColonNesto je trulo u toj zemlji danskoj


Znamo part IV

Ramiye, spavaš li ti kad ?
" Ne zaboravite nas... Da se vama ne dogodi sutra ono što se nama desilo jučer. "

Avatar
Ramiy
Postovi: 1922
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

PostPostao/la Ramiy » 04 sep 2018, 04:49

Derdiyok WroteColon
Ramiy WroteColonNesto je trulo u toj zemlji danskoj


Znamo part IV

Ramiye, spavaš li ti kad ?


Mozda
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

jolicnikola
Postovi: 501
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

PostPostao/la jolicnikola » 04 sep 2018, 20:24

pogledajte sastav Danaca:

Morten Bank, Avarta, målmand
Christian Bannis, TPI, forsvar
Mads Priisholm Bertelsen, TPI, forsvar
Christian Bommelund Christensen, Jægersborg Boldklub, forsvar
Rasmus Gaudin, Vanløse, midtbane
Adam Fogt, Kastrup, midtbane
Anders Fønss, TPI, angriber
Victor Hansen, Frederikssund, forsvar
Anders Hunsballe, Greve, midtbane
Oskar Højbye, Vanløse, midtbane
Christoffer Haagh, Jægersborg Boldklub, målmand
Christopher Jakobsen, Hillerød, midtbane
Nicolai Johansen, Vanløse, forsvar
Rasmus Johanson, HIK, midtbane
Kevin Jørgensen, Jægersborg Boldklub, midtbane
Kasper Kempel, Skovshoved, midtbane
Daniel Nielsen, Vanløse, forsvar
Troels Cillius Nielsen, Birkerød, angriber
Christian Offenberg, Avarta, angriber
Kasper Skræp, TPI, forsvar
Daniel Holm Sørensen, Skovshoved, angriber
Louis Veis, Jægersborg Boldklub, angriber
Simon Vollesen, Birkerød, midtbane

igrači iz klubova za koje niste nikad čuli

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1753
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27

PostPostao/la Fikret1946 » 04 sep 2018, 20:26

ne mogu da vjerujem da nije uspio eriksena ugurati na taj spisak

jolicnikola
Postovi: 501
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

PostPostao/la jolicnikola » 04 sep 2018, 20:28

Fikret1946 WroteColonne mogu da vjerujem da nije uspio eriksena ugurati na taj spisak

pa i on je među njima koji su u sporu sa savezom

Avatar
Nerminovic
Postovi: 11524
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

PostPostao/la Nerminovic » 04 sep 2018, 20:47

Djeca nam se smiju hahahahahaha yebote dan kako je ovo zalosno, a najgore sto opet nema ni jednog stranca na tom spsisku pa mogli su barem mene pozvati :rol: :tokralju:
cmonBruh

Avatar
Mokes
Postovi: 6296
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Lokacija: Tarcin
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 04 sep 2018, 20:52

Nerminovic WroteColonDjeca nam se smiju hahahahahaha yebote dan kako je ovo zalosno, a najgore sto opet nema ni jednog stranca na tom spsisku pa mogli su barem mene pozvati :rol: :tokralju:


Čuj tebe zvati, pa ne pripremaju drva za zime.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

2nd#Tripl3t #MSN
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Nerminovic
Postovi: 11524
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

PostPostao/la Nerminovic » 04 sep 2018, 21:07

Mokes WroteColon
Nerminovic WroteColonDjeca nam se smiju hahahahahaha yebote dan kako je ovo zalosno, a najgore sto opet nema ni jednog stranca na tom spsisku pa mogli su barem mene pozvati :rol: :tokralju:


Čuj tebe zvati, pa ne pripremaju drva za zime.

Pa znas li ti da je Nerminovic bio najbolji lijevi bek svoje godiste, kome to smeta jedan sampionski Danmark jer za ovih sam sve izmislio balun :kafa:

Mada je stvarno zanimljivo da sam igrao sa ili protiv vise igraca koji su dio prave reprezentacije, ovdje mi je samo poznat Daniel Holm :rol:
cmonBruh

Avatar
miki_92
Postovi: 16246
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 04 sep 2018, 21:44

od Nermina je samo Sisto bolji bio
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

"Slavery was a choice"

Avatar
Nerminovic
Postovi: 11524
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

PostPostao/la Nerminovic » 04 sep 2018, 21:50

Miki zna :kafa: :salut:
cmonBruh

Avatar
Derdiyok
Postovi: 10501
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 04 sep 2018, 21:59

Bara bara sa Ped.ersenom

Ne daju ni prezime napisati :mrgreen:
" Ne zaboravite nas... Da se vama ne dogodi sutra ono što se nama desilo jučer. "

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 9234
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

PostPostao/la QUARTERBACK » 05 sep 2018, 00:39

lazes da im je ovo pravi spisak hahahhaha
Arsène Wenger on Rosický: "He was wonderful. He's a player we all love. If you love football, you love Tomáš."

Avatar
Kaunas
Postovi: 6545
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

PostPostao/la Kaunas » 05 sep 2018, 01:28

Ko je ovaj Kasper Skarep, jel to neki sandzaklija koji igra za Dansku? :?
LBJ23


Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.