Champions League 2019/2020

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Corona prvak će biti

Bayern
49
56%
PSG
38
44%
 
Ukupno glasova: 87

Ramsey04
Postovi: 7
Pridružen/a: 02 nov 2019, 18:20
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la Ramsey04 » 07 nov 2019, 11:27

marconato je napisao/la:
07 nov 2019, 11:19
Nakon Napolia, Tottenham me najvise impresionirao sto se kombinatorike i same igre tice. Son i Kane su bas opasni sa kretnjama...Imao sam dobar pogled, jer sam bio bas iza gola.

PSG je recimo mec u Bgu rijesio na individualni kvalitet Neymara, ali nisu mi na terenu izgledali tako uigrani kao ove 2 ekipe.

a dobro zadali se ljudi to im prva pobjeda ove sezone u gostima

dinamo
Postovi: 31
Pridružen/a: 23 okt 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la dinamo » 07 nov 2019, 11:32

Bjelica se ne buni zbog onoga sto je dosudjeno, jer sto je dosudjeno bilo je cisto. Buni se jer se u dvije sumnjive situacije za penal za Dinamo VAR nije niti oglasio. Ako se i slozimo da su mogli procijentiti da elemenata za penal na Petkovicu nije bilo i ne signalizirat Brychu da pogleda, kod druge situacije na Ademiju su morali pogledat. I tu je Bjelica u pravu. I ima pravo stat u zastitu svoje ekipe. A on ce itekako znat smirit i motivirat ekipu za dalje. I sve izjave koje je dao do sad su imale pokrice. I bodovi se ne gube zbog toga jer popizdis zbog neceg s razlogom vec zbog toga sto igras **** ligu prvaka protiv ekipa koje su puno skuplje i iskusnije i u 3 od 4 utakmice nise bio u podrdjenom polozaju. Lako je srat drugom, igrajte vi konacno neku ligu prvaka pa cemo vidjet kako ce se onda perspektiva promijenit!

Dojam sa tribine sinoc: generalno, opci dojam je bio da smo bolje odigrali u Harkivu, ali ne bitno. Kod 1-1, crveni za Mora, svi smo se molili da se ne dogodi sto su vecina ocekivali, a to je drugi gol Sahtara. Livi brani zicer, Marlos iskljucen i psiholoski moment kako na trerenu tako i na tribini se vraca na nasu stranu. 2-1 delirij, sve pod kontrolom ali svaka sekunda k'o minuta. 92. 3-1, adrenalin puca sve, delirij, nitko vise i ne zna sto se dogadja na terenu, ceka se kraj, jos par minuta ne primit 2 gola, sada svaka sekunda ko 10 minuta..i onda, sve se odvija warp brzinom, kruze oko zone,ne mogu nista, ubacaj i glup gol. Ali okey, jos minuta, krecemo s centra, svi vicu Olmu bjezi s loptom prema korneru, drzi je, ne trazi kontru, 4 gol, samo drzi **** loptu iznudi faul, padni, odsimuliraj 30-ak sekundi, bilo sto samo ne vracaj loptu u bunar. Dalje vise nitko nista nije vidio, blackout Catherina, sudac ne vidi, svira nepostojeci penal na Taison-u, VAR ga pokriva i ide gledat drugu situaciju i svira opravdani penal iako nitko od nas nije niti bio svjestan situacije 5 sekundi prije simulacije Taisona. I ****! Ovo je LP, gluposti se kaznjavaju, a ovi imaju "100" utakmica u LP!

Medjutim, mozda ne dobijemo ni jednu do kraja, ali sam prilicno siguran da jednu od sljedece dvije necemo izgubit. Itekako cemo se pofajtat a ovaj tim moze dobit i u Milanu. Imamo formulu za Atalantu jer su im problem ekipe koje igraju kompaktno iza i onda se munjevito otvaraju kroz tranziciju. Cilj je i dalje 2.mjesto, u najgorem slucaju trece za prezimljavanje ak ne u LP onda u EL. Za to ce nam najvjerovatnije trebat i bod. Ali idemo dobit i bit cu na San Siru i znam da ce nas bit puno i bit ce ****.

Nakon toga cemo vidjet na cemu smo. Problem sto svi nasi stoperi imaju po 2 zuta i to je problem u svijetlu utakmice protiv shityija. A sto se Cityija tice, vidim da neki ovi unaprijed spremaju los provod za DInamo ali ne budite tak uvjereni. Da im to treba, bilo bi tesko, ali, oni ce ici protiv shahtara osigurat prolaz i prvo mjesto sljedecu tekmu. Onda im sljedi cupanje da ostanu u igri u Premier L. United prije Dinama i mislim Arsenal nakon DInama i mi im cemo bit u petom planu. Bez Bruynea, Sterlinga i Aguera nece bit tako dominantni i s fokusom na premier l. a ni mi nismo bas takvi amateri da skinemo gace u startu.

Ramsey04
Postovi: 7
Pridružen/a: 02 nov 2019, 18:20
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la Ramsey04 » 07 nov 2019, 11:40

Kako je sinoc najbolje krilo svijeta sterling upropastio cist gol kad nije dodao jesusu nego direkt golmanu
Ali opet mozda bi jesus fulio ko ce ga znati

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la Mokes » 07 nov 2019, 11:49

What is List B, then?
A player may be registered on List B if he is born on, or after, 1 January 1995 and has been eligible to play for the club concerned for any uninterrupted period of two years since his 15th birthday (players aged 16 may be registered if they have been registered with the club for the previous two years). Clubs are entitled to register an unlimited number of players on List B during the season, but the list must be submitted by no later than 24:00CET the day before a match.


S uefina stranice. Ovo postam zbog City-ja i utakmice s Dinamom. Znači ipak bi mogli igrati s juniorima :think:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

dinamo
Postovi: 31
Pridružen/a: 23 okt 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la dinamo » 07 nov 2019, 11:55

Mokes je napisao/la:
07 nov 2019, 11:49
What is List B, then?
A player may be registered on List B if he is born on, or after, 1 January 1995 and has been eligible to play for the club concerned for any uninterrupted period of two years since his 15th birthday (players aged 16 may be registered if they have been registered with the club for the previous two years). Clubs are entitled to register an unlimited number of players on List B during the season, but the list must be submitted by no later than 24:00CET the day before a match.


S uefina stranice. Ovo postam zbog City-ja i utakmice s Dinamom. Znači ipak bi mogli igrati s juniorima :think:
Ma nece sigurno igrat s juniorima ali mogli bi bez dobrog broja "prvotimaca". Na Etihadu nikad nebi dali gol da nije Sterling npr usao Istina da nas je sudac i pomilovao jer nije svirao bar jedan penal za City, al eto, ipak su dobili, a Pep se jako bunio zbog sudjenja cak su spominjali i kradju od Uefe. ovo cisto spominjem u kontekstu seratora sta seru Bjelici i sta se on kurci i slicno. Eto, valjda ako ti seici poklone ekipu od milijardu i pol eura onda je normalno izdrkavat i po sucima, VAR-u, Uefi iako si dobio tekmu, ali ako si trener "malog" DInama onda si balkanac, seljacina ili sta ja znam! Uglavnom itekako cemo imat sta rec i u toj utakmici ali Atalanta je kljucna za ostanak u europi a poslje cemo vidjet sta nam treba.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la Tritolone » 07 nov 2019, 12:04

Pa s razlogom je ljut. One dvije dvojbene situacije nije ni pogledao, da ne govorim da je sudio prvi faul na Petkovicu da Moro nebi dobio crveni karton do kraja utakmice, jer je u istoj akciji napravio faul, tu si zapravo dvostruko ostecen jer da je suđeno prvo do druge situacije nebi ni doslo, ali dobro sve te price su glupe jer ovako 2 gola primit u zadnjih 5 minuta je komicno.

Dinamo moze i sa bodom proci dalje u LP ako se posloze neke stvari a ja sam siguran da se ova Atalanta moze i pobjedit, a da je bilo malo vise srece u ove dvije utakmice moga se vec sada ovjeriti prolaz dalje.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

dinamo
Postovi: 31
Pridružen/a: 23 okt 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la dinamo » 07 nov 2019, 12:10

Tritolone je napisao/la:
07 nov 2019, 12:04
Pa s razlogom je ljut. One dvije dvojbene situacije nije ni pogledao, da ne govorim da je sudio prvi faul na Petkovicu da Moro nebi dobio crveni karton do kraja utakmice, jer je u istoj akciji napravio faul, tu si zapravo dvostruko ostecen jer da je suđeno prvo do druge situacije nebi ni doslo, ali dobro sve te price su glupe jer ovako 2 gola primit u zadnjih 5 minuta je komicno.

Dinamo moze i sa bodom proci dalje u LP ako se posloze neke stvari a ja sam siguran da se ova Atalanta moze i pobjedit, a da je bilo malo vise srece u ove dvije utakmice moga se vec sada ovjeriti prolaz dalje.
Ali pazi kolike koincidencije da ne kazem sreca za Shathar. prvo Atalanta koja promasi i penal za pobjedu i onda ovi zabiju u 92 valjda. Onda protiv Dinama gube 2-1, pa tresemo stativu 2 puta a drugi put Olmo u 90-oj i na kraju 2-2. Pyatov napravi najgluplji penal u Harkivu. U Zagrebu "iznudi" najgluplji moguci. Valjda su ispucali svoju kvotu srece kao i mi nesrece iako nema racionalnog opravdanja za glupost Catherina iako vjerujem da nije bilo namjere :hmmmmm:

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la Evander » 07 nov 2019, 12:12

Tritolone je napisao/la:
07 nov 2019, 12:04
Pa s razlogom je ljut. One dvije dvojbene situacije nije ni pogledao, da ne govorim da je sudio prvi faul na Petkovicu da Moro nebi dobio crveni karton do kraja utakmice, jer je u istoj akciji napravio faul, tu si zapravo dvostruko ostecen jer da je suđeno prvo do druge situacije nebi ni doslo, ali dobro sve te price su glupe jer ovako 2 gola primit u zadnjih 5 minuta je komicno.

Dinamo moze i sa bodom proci dalje u LP ako se posloze neke stvari a ja sam siguran da se ova Atalanta moze i pobjedit, a da je bilo malo vise srece u ove dvije utakmice moga se vec sada ovjeriti prolaz dalje.
A sto se ne bunise sto ne pogleda drugi zuti za Sahtjar, gdje je igrac Dinama odglumio prekrsaj?

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la ASD » 07 nov 2019, 12:13

Tritolone je napisao/la:
07 nov 2019, 12:04
Pa s razlogom je ljut. One dvije dvojbene situacije nije ni pogledao, da ne govorim da je sudio prvi faul na Petkovicu da Moro nebi dobio crveni karton do kraja utakmice, jer je u istoj akciji napravio faul, tu si zapravo dvostruko ostecen jer da je suđeno prvo do druge situacije nebi ni doslo, ali dobro sve te price su glupe jer ovako 2 gola primit u zadnjih 5 minuta je komicno.

Dinamo moze i sa bodom proci dalje u LP ako se posloze neke stvari a ja sam siguran da se ova Atalanta moze i pobjedit, a da je bilo malo vise srece u ove dvije utakmice moga se vec sada ovjeriti prolaz dalje.
Možda su ovi iz var sobe rekli da tu nema penala i da nema potrebe da se gleda.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la Tritolone » 07 nov 2019, 13:40

ASD je napisao/la:
07 nov 2019, 12:13
Tritolone je napisao/la:
07 nov 2019, 12:04
Pa s razlogom je ljut. One dvije dvojbene situacije nije ni pogledao, da ne govorim da je sudio prvi faul na Petkovicu da Moro nebi dobio crveni karton do kraja utakmice, jer je u istoj akciji napravio faul, tu si zapravo dvostruko ostecen jer da je suđeno prvo do druge situacije nebi ni doslo, ali dobro sve te price su glupe jer ovako 2 gola primit u zadnjih 5 minuta je komicno.

Dinamo moze i sa bodom proci dalje u LP ako se posloze neke stvari a ja sam siguran da se ova Atalanta moze i pobjedit, a da je bilo malo vise srece u ove dvije utakmice moga se vec sada ovjeriti prolaz dalje.
Možda su ovi iz var sobe rekli da tu nema penala i da nema potrebe da se gleda.
E jbg onaj penal na Ademiu je ocigledan, prosao je između dva igraca a ovaj je postavio nogu i zahvatio ga.
dinamo je napisao/la:
07 nov 2019, 12:10


Ali pazi kolike koincidencije da ne kazem sreca za Shathar. prvo Atalanta koja promasi i penal za pobjedu i onda ovi zabiju u 92 valjda. Onda protiv Dinama gube 2-1, pa tresemo stativu 2 puta a drugi put Olmo u 90-oj i na kraju 2-2. Pyatov napravi najgluplji penal u Harkivu. U Zagrebu "iznudi" najgluplji moguci. Valjda su ispucali svoju kvotu srece kao i mi nesrece iako nema racionalnog opravdanja za glupost Catherina iako vjerujem da nije bilo namjere :hmmmmm:
Mislim da nije bilo namjere da ga udari, vjerojatno se zelio zagradit a nije vidio njega iza sebe, u suprotnom stvarno bi trebao biti idiot da to napravi a do sada je pokazao da je jako dobar i pouzdan igrac. Kad je Leovac pogodio onu precku ja sam nekako imao osjecaj da ce doci kazna ali ovo ni u najgorim snovima nebi sanjao, ovo je gore od Herenvena kad su vodili 2:0 i ubili Nizozemce, da bi prokockali sve isto ovako penalom u zadnjim minutama.
Evander je napisao/la:
07 nov 2019, 12:12
Tritolone je napisao/la:
07 nov 2019, 12:04
Pa s razlogom je ljut. One dvije dvojbene situacije nije ni pogledao, da ne govorim da je sudio prvi faul na Petkovicu da Moro nebi dobio crveni karton do kraja utakmice, jer je u istoj akciji napravio faul, tu si zapravo dvostruko ostecen jer da je suđeno prvo do druge situacije nebi ni doslo, ali dobro sve te price su glupe jer ovako 2 gola primit u zadnjih 5 minuta je komicno.

Dinamo moze i sa bodom proci dalje u LP ako se posloze neke stvari a ja sam siguran da se ova Atalanta moze i pobjedit, a da je bilo malo vise srece u ove dvije utakmice moga se vec sada ovjeriti prolaz dalje.
A sto se ne bunise sto ne pogleda drugi zuti za Sahtjar, gdje je igrac Dinama odglumio prekrsaj?
Pa Var ne gleda te situacije, koje se desavaju na sredini terena, da gleda onda nikad recimo nebi bilo onog prekrsaja na Grizmanu iz kojeg je Francuska povela u finalu SPa. Gledaju se situacije u 16 metara.

Uostalom on se ne buni zato sta je dosuđen penal nego zato sta je prvotno sudio penal koji nije postojao a pri tome postoji VAR koji takve situacije provjerava, i tu je u pravu, jos uvijek ovi linijski znaju dizati zastavicu za offside pa se ispotavi da nije i VAR to pokaze, tu je ekipa ostecena i ne mozes vratiti akciju unazad.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la Evander » 07 nov 2019, 13:53

@Tritolone
Nije istina. VAR-om se provjeravaju situacije ako je dosudjeno iskljucenje igraca.
Sto se panala tice, opet ispravno. VAR provjerava situacija za penal, ako ih sudija i ne vidi i ne prekine igru.

Je li toliko tesko nauciti par osnovnih pravili, ili samo pricati gluposti koje se tebi svidjaju?

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la bodi123 » 07 nov 2019, 14:04

Završio je Dinamo svoje vjerovatno što se tiče LP, osim u slučaju da pobjede u Italiji naredno kolo, u što čisto sumnjam. Oni sada imaju i lošiji medjusobni omjer sa Šahtarom što znači da moraju osvojiti više bodova od njih u ova preostala 2 kola da bi prošli grupu.

Uozbiljite se što se tiče te tekme sa Cityem. Pep će izvest miješani sastav koji je skoro pa jednake kvalitete kao i najjači. Odmarat će vjerovatno Aguera, mozda jednog od dvojca KDB/Sterling, ostalo će sve igrat što i igra standardno. Ne vidim kako ih Dinamo moze pobjediti, ali eto pred nama je.

Nevjerovatna stvar je prosuti 3-1 u sudijskoj nadoknadi, to samo balkanci mogu priuštit sebi.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la Tritolone » 07 nov 2019, 14:16

Evander je napisao/la:
07 nov 2019, 13:53
@Tritolone
Nije istina. VAR-om se provjeravaju situacije ako je dosudjeno iskljucenje igraca.
Sto se panala tice, opet ispravno. VAR provjerava situacija za penal, ako ih sudija i ne vidi i ne prekine igru.

Je li toliko tesko nauciti par osnovnih pravili, ili samo pricati gluposti koje se tebi svidjaju?
Poprilicno sam siguran da se to odnosi samo na direktne crvene kartone.
Direct red card incidents

The role of the VAR is to ensure that no clearly wrong decisions are made in conjunction with sending off or not sending off a player
Evo sa fifine stranice.

Evo sa stranice SUN-a koji prenosi kako se koristi u EPLu
It will only be used for incidents involving:

each goal scored
each penalty awarded
each straight red card shown
cases of mistaken identity
Nauci engleski prijatelju nemoj solit pamet za nesto sta ne znas...
Zadnja izmjena: Tritolone, dana/u 07 nov 2019, 14:19, ukupno mijenjano 1 put.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la ASD » 07 nov 2019, 14:17

Tritolone je napisao/la:
07 nov 2019, 13:40

E jbg onaj penal na Ademiu je ocigledan, prosao je između dva igraca a ovaj je postavio nogu i zahvatio ga.
Meni ono baš nije ličilo na penal, isto kao da se bacio preko noge. Čak se ni Ademi nije nešto bunio.

Mada nebitno, mislim da je opet pitanje i da je bio penal kako bi se to sve odvijalo na daljnji tok meča.
Dinamo je imao 3:1 i u zadnjim minutama ispustio osminu finala

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la Tritolone » 07 nov 2019, 14:22

Gle po meni VAR je vrhunska stvar ali je cinjenica da je masu penala dosuđeno onako dosta lakse nego sta su prije bili. Isto tako je cinjenica da nema toliko simuliranih penala kao prije gdje uopce nema kontakta.

Slazem se, sami su sebi krivi, u to uopce ne ulazim.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la Saurman » 07 nov 2019, 14:23

Dinamo još uvijek ima sasvim dobre šanse za prolaz, pobjeda u Bergamu nije isključena jer su kvalitetnija ekipa a mogu dobiti i City kući koji će igrati sa izmješanim sastavom.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la Evander » 07 nov 2019, 14:32

Tritolone je napisao/la:
07 nov 2019, 14:16
Evander je napisao/la:
07 nov 2019, 13:53
@Tritolone
Nije istina. VAR-om se provjeravaju situacije ako je dosudjeno iskljucenje igraca.
Sto se panala tice, opet ispravno. VAR provjerava situacija za penal, ako ih sudija i ne vidi i ne prekine igru.

Je li toliko tesko nauciti par osnovnih pravili, ili samo pricati gluposti koje se tebi svidjaju?
Poprilicno sam siguran da se to odnosi samo na direktne crvene kartone.
Direct red card incidents

The role of the VAR is to ensure that no clearly wrong decisions are made in conjunction with sending off or not sending off a player
Evo sa fifine stranice.

Evo sa stranice SUN-a koji prenosi kako se koristi u EPLu
It will only be used for incidents involving:

each goal scored
each penalty awarded
each straight red card shown
cases of mistaken identity
Nauci engleski prijatelju nemoj solit pamet za nesto sta ne znas...
Znaci, ako je drugi zuti onda se ne gleda, OK. Ali to opet ne mijenja cinjenicu da je igrac Sahtjara iskljucen bez razloga i da je Ukrainska ekipa jako ostecena sa tim. Ili mislis da je ok sto je igrac Sahtjara iskljucen radi onoga?
A sto se penala tice, sve po pravilima. Je li se i dalje bunis radi toga?

each penalty awarded
Nauci Engleski :kafa:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la Tritolone » 07 nov 2019, 14:38

Pa ne buni se on majstore zato sta je sudac "ostetio" Dinamo vec se buni zato sta je VAR selektivno gledao incidente, razumis? Da svaki dosuđeni penal, to je ono o cemu i pricam, sudac ce dosudit penal cak i ako ga NE VIDI a oni u VAR sobi onda gledaju jel to bio penal. Da Theophil nije udario Pyatova onda bi mu iz VAR sobe (valjda) rekli da nije penal.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la Evander » 07 nov 2019, 14:39

Tritolone je napisao/la:
07 nov 2019, 14:38
Pa ne buni se on majstore zato sta je sudac "ostetio" Dinamo vec se buni zato sta je VAR selektivno gledao incidente, razumis? Da svaki dosuđeni penal, to je ono o cemu i pricam, sudac ce dosudit penal cak i ako ga NE VIDI a oni u VAR sobi onda gledaju jel to bio penal. Da Theophil nije udario Pyatova onda bi mu iz VAR sobe (valjda) rekli da nije penal.
Sta je sporno, sto na Ademiju nije sudjeno? Pa valjda je neko gledao to i zakljucio da nista nema sporno, zato igra i nije prekinuta.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Champions League 2019/2020

Post Postao/la TheChief » 07 nov 2019, 14:42

Saurman je napisao/la:
07 nov 2019, 14:23
Dinamo još uvijek ima sasvim dobre šanse za prolaz, pobjeda u Bergamu nije isključena jer su kvalitetnija ekipa a mogu dobiti i City kući koji će igrati sa izmješanim sastavom.
Dinamo i ako dobije Atalantu u sljedecem kolu ispada ako Shakhtar dobije Atalantu a oni ne uzmu bar bod Cityju.
Dakle, i ako dobiju u "Bergamu" ponovo im sanse nisu velike, a i to nije realno ocekivati.
Kvota da ce Dinamo proci je 3.50 a da ce dobiti u "Bergamu" 5.00.
Ovo je sve osim "dobre sanse za prolaz".

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.