Champions League 2020/2021

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,ribery,Monolog,geronimo,hammers

Riziko
Kontakt:

Re: Champions League 2020/2021

Post Postao/la Riziko » 22 okt 2020, 08:46

Tačno je to.
Mada sad ni nema, sem Bayerna, nekog ultra jakog kluba. I Liverpula i City su trehnuli, Juventus isto, PSG tu i tamo, ali uvijek ima problema u lš. Pitanje je kako će u dvomečima proći.
Barsa i Real su u nekoj polu-tranziciji. Oni će opet doći na svoje, ali ne ove sezone. Mislim ima tu kvaliteta, ali teško mogu do klempe ove sezone. Volio bi da Barsa osvoji, naravno, ali nisu šanse velike. Čak mislim da nismo ni u top5 za klempu. Ali otom potom. Duga je i čudna sezona. Vidjećemo kad i koliko će covid uticati na rostere. To može igrati bitnu ulogu. Nažalost.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 okt 2020, 09:16

LlullSergio je napisao/la:
22 okt 2020, 08:08
Pa Real, Atletico, Barca jesu opali. Ali to su ciklusi zivotni, sve je to normalno.
To jeste, samo kod Reala je ovo sad rekao bih i planirano, obzirom na stegnut kaiš zbog obnove stadiona, plus što se nisu zalijetali sa nekim većim transferima osim Hazardovog, tako da kod njih opet se nazire neki plan i vizija u kom smjeru idu i šta rade. Kod Barce je to totalno nejasno, nikakvog plana, ne vidim svjetlo na kraju tunela, jedina pozitiva je mali Fati :thumbup:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Saurman
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 22 okt 2020, 09:39

slika
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 22 okt 2020, 09:41

let3 je napisao/la:
21 okt 2020, 19:27
Kakav ce Clasico biti :oops: :damn: ne zna se ko je gori.

U svakom slucaju, navijaja se za pobjedu Reala :oops: sramotno razmišljanje priznajem, ali valjda to ubza odlazak Bartine bande.
Izvini brate ali zna se jako dobro ko je gori. Pa Reala su momci sinoc dobili a falilo im 7-8 igraca, ili koliko vec. Barca bi ih trebala pregaziti bez neke vece muke.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Gumistucna
Kontakt:

Post Postao/la Gumistucna » 22 okt 2020, 09:46

Mislim da Jovic među tri najgora igrača što su ikad igrali za Real,i to u žestokoj konkurenciji, (woodgate,faubert,carlos diogo,pablo garcia,antonio nunez i još puno drugih)

A zidane će sve one titule shebat s ovom tvrdoglavošću
Isto ko da trazi da mu daju otkaz ,

LlullSergio
Kontakt:

Post Postao/la LlullSergio » 22 okt 2020, 11:34

rio_Ferdy88 je napisao/la:
22 okt 2020, 09:16
LlullSergio je napisao/la:
22 okt 2020, 08:08
Pa Real, Atletico, Barca jesu opali. Ali to su ciklusi zivotni, sve je to normalno.
To jeste, samo kod Reala je ovo sad rekao bih i planirano, obzirom na stegnut kaiš zbog obnove stadiona, plus što se nisu zalijetali sa nekim većim transferima osim Hazardovog, tako da kod njih opet se nazire neki plan i vizija u kom smjeru idu i šta rade. Kod Barce je to totalno nejasno, nikakvog plana, ne vidim svjetlo na kraju tunela, jedina pozitiva je mali Fati :thumbup:
Pa ima i to,ali da ja sad krenem ovdje nadugo i naširoko neko bi se nasadio podjebavati. Kais je stegnut radi Korone jer odose milioni i milioni radi praznog stadiona i Real Madrid Toura koji dosta vremena nije radio,a i sad radi tanko, te shopova koji dosta vremena nisu radili. Real Madrid Tour radi 363 dana u godini ( ne radi samo 1. januara i 25. decembra) i hiljade i hiljade ljudi svaki dan plati taj obilazak minimalno 25 eura i uz to svako stane u Shop da kupi nesto. Pa ti skontaj samo koji su to prihodi, 3-4 puta posjecenije nego muzej Prado.

Normalno da takve stvari uticu na poslovanje kluba i jasno je sto se kais stegao. Pa i plate su igracima i dalje smanjene. Eh sad i pored toga imas kakav takav projekat. Mislim opet mnogi ce se ubacit u ovu pricu i ismijati to sve jer je Vinicius "bezglava kokoš" , jer Valverde nije igrac za Madrid, jer ovo jer ono. Ali okupio si nekakav Young core sa njima dvojicom, sa Rodrygom, sa Odeegardom pa budemo vidjeli sta ce se desiti. Gnabry je isto u vakat bio smijesan igrac svima pa bogami prosle godine jedan od najboljih i najbitnijih igrača europskog prvaka.

Moguce da ovi svi propadnu i da budu skart igraci,ali na Realu je kad je vec ulozio nesto u njih i krenuo sa njima da pokusa izgurati tu pricu do kraja pa da vidimo sta ce se desiti. COVID situacija je na kraju super ispala za te momke jer nije bilo vecih ulaganja i dobit ce (i dobili su) dosta prilika da dokazu jesu li ili nisu za prave stvari.

Ulaganja prosle godine su bila na mjestu. Hazard je bio apsolutni superstar iz Premiershipa, igrac kojem je Zidane uzor, bla bla bla. Savrsena investicija da bude neko ko ce 3-4 godine predvoditi napad sa Benzemom dok ovi ostali ne stasaju. Danas 22.10.2020. on je vise utakmica prelezao u bolnici vec sto je bio na terenu,a i to sto je bio na terenu je sve ispresijecano tim duzim odsustvima. O cemu da pricamo, mogu lajat i njemu i Meuineru,ali najvise mi krivo sto ga nisam vidio na terenu u kontinuitetu 5-6 mjeseci pa da mozes dati sud na osnovu igara,a ne ovakve situacije kakva jeste.

Jos ono covjeku forte bio sto se haman nikad nije povređivao, i uvijek igrao 30+ utakmica u sezoni bez problema.

Jovic ? Zidane voli Benzemu ko da mu je sin, to stoji,ali ovaj se nije ni u jednom segmentu iskazao. Nit ponasanjem, nit igrom. Mada izgleda mi to kao promasaj jer nije to cista investicija kao Hazard kad dovodis superstara na vrhuncu. Jednostavno ga nisi dobro procijenio, jer po svemu sudeci decko nema glavu za Madrid.

Mendy je top pojacanje i u 2 mjeseca je vec fakticki bio izbacio Marcela. Mada o Marcelu bi se moglo nadugo i nasiroko pricati. Zasto Redjo ne moze da se bori s Mendyem,a mi gledamo onu debelu bacvu koja ne moze vise igrati fudbal na tom nivou. Ima sinoc par njegovih sprinteva koji vec kruze Twitterom, bas jadno izgleda u poređenju s ostalim igracima na terenu.

Jos jedna stvar, Zidane treba presjeci u nekim stvarima, Marcelo, Isco i Lucas mu nemaju sta traziti na terenu. Kao sto se rijesio Balea i Jamesa tako treba i ovih. Tu nije fer on, ta dvojica mu nisu bili ljubimci pa ih je sikanirao,a ove koji isto tako jadno igraju dobijaju prilike i sanse za igru iako su katastrofa na terenu na osnovu prijasnjih zasluga. A ne znas koji je gori po tim i koji u veca **** uvali ekipu. Pa jeboti onaj Lucas nije igrac za Primere,a kamoli za Madrida. I dodje lik i igra ozbiljnu utakmicu za bodove. Tu Zidane treba da raskrsti, sta mu takvi likovi imaju igrat prije Viniciusa, prije Rodryga, prije Asensia.

Elem po meni ako se krenulo sa ovim mini projektom treba ustrajati bez obzira na sr.anja koja se dese. A ovo u subotu i sinoc su sra.nja ogromnih razmjera. S tim da opet najmanje zasluga za to nose ta djeca. Ali u sustini treba preci preko njihovih losijih i boljih izdanja i sacekati da vidis na sta ce to izaci. Prosudjivati i osudjivati ih na malom uzorku utakmica nije fer.

Toxicity
Kontakt:

Post Postao/la Toxicity » 22 okt 2020, 11:59

Moze li netko naći i postaviti 3. Gol Shakhtara?
Ono sramotno dzogiranje Militaoa, ako mu je ono stvarna reakcija treba se prestati baviti fudbalom za sva vremena. I on i Varane naravno
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Donnie Darko
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 22 okt 2020, 13:55

vs top clubs, lazio naveden, haha dobar

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 22 okt 2020, 14:19

Rooney88 je napisao/la:
22 okt 2020, 09:41
let3 je napisao/la:

U svakom slucaju, navijaja se za pobjedu Reala :oops: sramotno razmišljanje priznajem, ali valjda to ubza odlazak Bartine bande.
Izvini brate ali zna se jako dobro ko je gori. Pa Reala su momci sinoc dobili a falilo im 7-8 igraca, ili koliko vec. Barca bi ih trebala pregaziti bez neke vece muke.
Naravavno da se ne zna ko je gori, jer Real ipak ima profi trenera koji ce urediti neki sistem igre, za razliku od Barce.

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 22 okt 2020, 14:33

let3 je napisao/la:
22 okt 2020, 14:19
Rooney88 je napisao/la:
let3 je napisao/la:

jer Real ipak ima profi trenera
Itekako diskutabilno, ali mi se nesto ne da o tome.

Nezz vala, Real mi ne djeluje kao ekipa koja moze biti favorit protiv bilo koga, pogotovo ne trenutno protiv Barce.

Da se razumijemo odmah, Barcelona nije cemu ali su ovi katastrofa.
R.I.P

MIRZA RASCIC

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 22 okt 2020, 14:39

Rooney88 je napisao/la:
22 okt 2020, 14:33

Znam ja zašto ti se ne da :mrgreen: Zinedin osvojio dvije titule Primere i tri LP....Koeman osvojio kar.in u mušanovu u zadnjih 15 godina kao trener, nogiran iz svakog kluba gdje je bio.

Ne bih ni ja dalje nastavljao sa tom pricom, da sam na tvom mjestu :lol:

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 22 okt 2020, 15:11

let3 je napisao/la:
22 okt 2020, 14:39
Rooney88 je napisao/la:

Znam ja zašto ti se ne da :mrgreen: Zinedin osvojio dvije titule Primere i tri LP....Koeman osvojio kar.in u mušanovu u zadnjih 15 godina kao trener, nogiran iz svakog kluba gdje je bio.

Ne bih ni ja dalje nastavljao sa tom pricom, da sam na tvom mjestu :lol:
Svako to gleda na svoj nacin, ja na svoj pa zato i kazem da ti je prva izjava diskutabilna. Ali rekao sam vec da necu dalje jer me smara jednu te istu pricu verglati u nedogled.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Paratici
Kontakt:

Post Postao/la Paratici » 23 okt 2020, 13:31

Nije trebao Arsenalov na ovu temu, al eto hajd. :mrgreen:

slika

slika

slika

slika

slika
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Pogba
Kontakt:

Post Postao/la Pogba » 23 okt 2020, 15:21

Tupac za siromašne.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
Juventus je alibi za one koji nikada ne pobjeđuju -Gigi Buffon

Riziko
Kontakt:

Post Postao/la Riziko » 27 okt 2020, 17:34

Da li Šahjtor može do još jedne senzacije?
Mada pobjeda protiv Intera i nije seznacija, rekli bi zlobnici, ali ne i forumaši, koji nipošto nisu zlobni :njanjanja:
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 27 okt 2020, 18:20

Sve osim sigurne pobjede bit će još jedan epski fail Cuntea.

Ali bi Gladbach zato mogao do nekog iksa sa Realom.
37. kolo Joma-Inter,proslava 19. naslova

-5

#noexcuses
#olujasaistoka
#vjetaridaljepuše

MCOIS

TonySosa
Kontakt:

Post Postao/la TonySosa » 27 okt 2020, 18:27

Rooney88 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
22 okt 2020, 14:19
Rooney88 je napisao/la:

jer Real ipak ima profi trenera

Nezz vala, Real mi ne djeluje kao ekipa koja moze biti favorit protiv bilo koga, pogotovo ne trenutno protiv Barce.

Da se razumijemo odmah, Barcelona nije cemu ali su ovi katastrofa.
Let3 opet pokazao znanje u procjenama, za razliku od ćelavog Rooneyja.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

coelho41
Kontakt:

Post Postao/la coelho41 » 27 okt 2020, 18:47

Nijedan jedini derbi večeras. Atalanta Ajax bi kao trebao da bude spektakl, ali ne bi me čudilo i da 0-0 odigraju.
This is Hansi Flick's world and we're just living in it.

Pogba
Kontakt:

Post Postao/la Pogba » 27 okt 2020, 18:51

coelho41 je napisao/la:
27 okt 2020, 18:47
Nijedan jedini derbi večeras. Atalanta Ajax bi kao trebao da bude spektakl, ali ne bi me čudilo i da 0-0 odigraju.
Prognoza 6-3 za Atalantu
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
Juventus je alibi za one koji nikada ne pobjeđuju -Gigi Buffon

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.