UEFA Europe League 2020/2021

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la alan_kardec » 29 avg 2021, 20:28

Ti u prihode ne uvrštavaš ni 75 miliona evra pa ajd... :rol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la marconato » 29 avg 2021, 20:32

PatriceKwedi je napisao/la:
29 avg 2021, 20:21
marconato je napisao/la:
29 avg 2021, 20:15
PatriceKwedi je napisao/la:
29 avg 2021, 20:08


Pa napisao si 50.000 ulaznica po 50 eura prosjek, sta si ti senilan ili imas shizofreniju?

Ove moje cijene su od prosle godine i EL. Majko mila... :urnebes:
Ponavljam, ne znas da citas... :nene:

Lijepo sam napisao, posjecna ulaznica na CL, ne na EL! Ako je za jug bila 27 €, za istok je bila duplo skuplja, a za zapad mozda i troduplo. E sad, zapad prima skoro kao sever i jug zajedno, ali.visa je to matematika za tebe... ;)
Pa ne mozes u prihode uvrstiti ulaznice za utakmice CL koju ste igrali dva puta u posljednjih 30 godina, ali...to je za tebe visa ekonomija... :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Mati moja, s kim se ja raspravljam...
U paslednjih 30 god prosjecan godisnji budzet nam nije ni 10 mil. €, dok nam je u poslednjih 5 godina isti 20-ak mil i ove ulaznice i jesu dio "pokrica" za povecane rashode od cak 100% u odnosu na period od prije 10+ godina, ali ti si dobro ogranicen da bi to skontao... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 avg 2021, 20:35

PatriceKwedi je napisao/la:
29 avg 2021, 20:08
EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 avg 2021, 20:00
PatriceKwedi je napisao/la:
29 avg 2021, 19:26
Kad Vucko jednog dana odleti, krece ponovni ponor tog parazitskog kluba.
A kako ce da "odleti"? Tako sto si ti tako odlucio? :urnebes:
Hoces ti da mi u Beogradu preko foruma krojis drzavnu politiku, a ni na Palama, znaci sto metara od Sarajeva, to ne mozes :urnebes:
Jesil' ti lud bre ili ti forum sluzi za mastarije i pisanje bajki? :urnebes:
Cedo, bas me briga kad ce odletjeti, ali jednom hoce, ako nista biologija ce odraditi svoje. Takodjer, ni Pale ni tvoja Romanija s koje se javljas me ni najmanje ne zanima. Imas svojih 100 eura mirovine, uzivaj u njoj i ne sekiraj se previse, neces imati za kruh ako je budes trosio na lijekove.
Zivim "od 100 eura mirovine"?! :urnebes:
Auuuuuuuu ala vas kljukaju gebelsovskom propagandom :rol:
Ulazimo u gradnju 250 miliona evra vrednog fudbalskog objekta, gradimo samo u ovom trenutku jos 20-ak novih stadiona manjih kapaciteta, dvorana i bazena za razne sportove, imamo u tom sportu de facto najboju infrastrukturu u regiji, a kod vas se gradi sta? Jedini malo veci objekat (stadion Sarajeva) nije imao dozvolu ni za UEFA-takmicenja poslednjih godina (nazalost). Samo trtljas ti i takvi kao ti da su nam plate i penzije po 50 ili 100 € i evo samo sto nismo bankrotirali :rol:
Pa mi u vasim ocima "bankrotiramo" vec decenijama, ali nikako da se to desi, gde zapelo? :rol:
Imamo klub u Ligi Evrope, imamo klub u Ligi konferencija, imamo 5 klubova u Evropi u narednim sezonama, imamo klub u kosarkaskoj evroligi, imamo klub u kosarkaskom evrokupu, imamo klub u odbojkaskoj ligi sampiona, imamo tri kluba u vaterpolo ligi sampiona i najjacu ligu na svetu...
Pa kako je moguce i jedno i drugo dete moje, negde ti se racun ne slaze :mrgreen:
Ili nisi maknuo dalje od Sarajeva ili slepo verujes bajkama svoje SDA, trece nema.

Ama neces ti derane nista odlucivati, shvatas? Probudi se iz zemlje cuda, dosta je bilo maste i sanjarenja. Dizi se iz paralelne realnosti, pa u realan zivot. Zamisli ja sada kazem, evo ja cu uredjivati politiku, raspodelu budzetskih sredstava i planiranje u Poljskoj, a sve to preko nekog ovdasnjeg foruma! Na tom je nivou i ovo tvoje besmisleno truckanje.

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la PatriceKwedi » 29 avg 2021, 20:38

marconato je napisao/la:
29 avg 2021, 20:32
PatriceKwedi je napisao/la:
29 avg 2021, 20:21
marconato je napisao/la:
29 avg 2021, 20:15


Ponavljam, ne znas da citas... :nene:

Lijepo sam napisao, posjecna ulaznica na CL, ne na EL! Ako je za jug bila 27 €, za istok je bila duplo skuplja, a za zapad mozda i troduplo. E sad, zapad prima skoro kao sever i jug zajedno, ali.visa je to matematika za tebe... ;)
Pa ne mozes u prihode uvrstiti ulaznice za utakmice CL koju ste igrali dva puta u posljednjih 30 godina, ali...to je za tebe visa ekonomija... :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Mati moja, s kim se ja raspravljam...
U paslednjih 30 god prosjecan godisnji budzet nam nije ni 10 mil. €, dok nam je u poslednjih 5 godina isti 20-ak mil i ove ulaznice i jesu dio "pokrica" za povecane rashode od cak 100% u odnosu na period od prije 10+ godina, ali ti si dobro ogranicen da bi to skontao... ;)
Mitomanu, prosle godine niste igrali CL, cijene su javno dostupne i ja sam ih gore napisao. Dakle, prihod je barem duplo, ako ne i troduplo manji nego sto ti zelis predstaviti. To sto je Dinamo prodao Pjacu prije pet godina za 23 milijuna, ne znaci da ce svake godine prodati nekog novog Pjacu. Ajde, barem sam se dobro nasmijao na ove izvale...
🔹

Avatar
Felixians4
Postovi: 7446
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la Felixians4 » 29 avg 2021, 20:41

Zadnjih 20-ak ne treba potezati jer upravo period 2001. do 2005. je daleko najgori za Dinamo,a i generalno je hr sport kuburio od 1998. do 2004. i taman je usporedno kretao uspon. Dakle,zadnjih 15-ak godina,a i taj drugi dio 90-ih Dinamu ide u prilog itekako.

A što godine lete,to blijede uspjesi,vrijeme nikog ne čeka i ne staje-

marconato - jesu usporedivi. u više konteksta se ta riječ koristi. ovdje bi išlo usko povezani,mjerljivi. odnosno, mogu se uspoređivati, nije da je razlika takva kakvu bi vi nametnuli i to ističem, a isto tako sigurno nije da je Dinamo istovjetan,identičan,izjednačen sa zvzedinom veličinom i bezveze je ovo nabacivanej blatom. Rugao se lonac loncu.

DAKLE, opet ću zaviknuti. DA, ZVEZDA JE NESUMNJIVO VEĆI KLUB. Al više nije puno,puno,puno veća ko što je bila prije samo 15-ak godina. Jako je Dinamo nabildao vrijednost u svakom smislu osim po kontroverzama i ratu s navijačima kojih je za tako uspješan klub jako malo pohodilo jako bitne utakmcie,iz godine u godinu,a to je povezano jedno s drugim. Praktički osim toga, Dinamo je u tih 15-ak godina top50 klub Europe što je izvrsno.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la marconato » 29 avg 2021, 20:50

PatriceKwedi je napisao/la:
29 avg 2021, 20:38

Mitomanu, prosle godine niste igrali CL, cijene su javno dostupne i ja sam ih gore napisao. Dakle, prihod je barem duplo, ako ne i troduplo manji nego sto ti zelis predstaviti. To sto je Dinamo prodao Pjacu prije pet godina za 23 milijuna, ne znaci da ce svake godine prodati nekog novog Pjacu. Ajde, barem sam se dobro nasmijao na ove izvale...
Prosle god i da smo igrali, nista nam ne bi znacilo, jer je bio lockdown...

Kazem ti, imamo 6-7 mil. od sponzorstava, 10-ak mil od ucesca u EL, ostalo se nabere od prodaju igraca, tv prava, clanstva, sezonske itd...a ti i dalje vjeruj da Vučić donese vrecu para da se bahatimo... :rol: Moze biti samo da je obrnuto, jer smo u poslednjih 5 godina od ucesca u evropi oprihodovali 70-80ak mil € sto je samo po sebi moglo pokriti budzet od 20-ak mil, a gdje su jos prodaje igraca?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la PatriceKwedi » 29 avg 2021, 21:05

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1676264

Proracun Zvezde je 30 milijuna eura.

Strasna vam je prodaja. Ove sezone 1.7m, prosle 3.4.
Logicno pitanje je odakle 30 milijuna?

Prosle godine znaci od transfera 1.7m, od Europe 7-8m
Od gazproma 5m, ostalih sponzora kazes 2m, ukupno 7m... Ispade da od ulaznica uzmete 14-15m sto je pola proracuna. 🤣🤣🤣
🔹

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 avg 2021, 21:06

marconato je napisao/la:
29 avg 2021, 20:50
PatriceKwedi je napisao/la:
29 avg 2021, 20:38

Mitomanu, prosle godine niste igrali CL, cijene su javno dostupne i ja sam ih gore napisao. Dakle, prihod je barem duplo, ako ne i troduplo manji nego sto ti zelis predstaviti. To sto je Dinamo prodao Pjacu prije pet godina za 23 milijuna, ne znaci da ce svake godine prodati nekog novog Pjacu. Ajde, barem sam se dobro nasmijao na ove izvale...
Prosle god i da smo igrali, nista nam ne bi znacilo, jer je bio lockdown...

Kazem ti, imamo 6-7 mil. od sponzorstava, 10-ak mil od ucesca u EL, ostalo se nabere od prodaju igraca, tv prava, clanstva, sezonske itd...a ti i dalje vjeruj da Vučić donese vrecu para da se bahatimo... :rol: Moze biti samo da je obrnuto, jer smo u poslednjih 5 godina od ucesca u evropi oprihodovali 70-80ak mil € sto je samo po sebi moglo pokriti budzet od 20-ak mil, a gdje su jos prodaje igraca?!
Marconato, ovo je neko detesce sa 20-ak godinica u gacama. Troluje svaku temu besmislicama, predstavlja se cas ovako, cas onako. Dete bre! Nezrelo...

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la PatriceKwedi » 29 avg 2021, 21:12

EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 avg 2021, 21:06
marconato je napisao/la:
29 avg 2021, 20:50
PatriceKwedi je napisao/la:
29 avg 2021, 20:38

Mitomanu, prosle godine niste igrali CL, cijene su javno dostupne i ja sam ih gore napisao. Dakle, prihod je barem duplo, ako ne i troduplo manji nego sto ti zelis predstaviti. To sto je Dinamo prodao Pjacu prije pet godina za 23 milijuna, ne znaci da ce svake godine prodati nekog novog Pjacu. Ajde, barem sam se dobro nasmijao na ove izvale...
Prosle god i da smo igrali, nista nam ne bi znacilo, jer je bio lockdown...

Kazem ti, imamo 6-7 mil. od sponzorstava, 10-ak mil od ucesca u EL, ostalo se nabere od prodaju igraca, tv prava, clanstva, sezonske itd...a ti i dalje vjeruj da Vučić donese vrecu para da se bahatimo... :rol: Moze biti samo da je obrnuto, jer smo u poslednjih 5 godina od ucesca u evropi oprihodovali 70-80ak mil € sto je samo po sebi moglo pokriti budzet od 20-ak mil, a gdje su jos prodaje igraca?!
Marconato, ovo je neko detesce sa 20-ak godinica u gacama. Troluje svaku temu besmislicama, predstavlja se cas ovako, cas onako. Dete bre! Nezrelo...
Jedini tko se lazno predstavlja si ti. Javljas se sa Romanije, a glumis da si iz Srbije. Nemam zelje ulaziti u dodatna repliciranja, svi znamo da su u RS-u mirovine najmanje u Europi, ispod 200 maraka, ali dosta za vas, vodite se onom srbuj, makar slamu jeo. Gusle i pomalo. :rol:
🔹

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 avg 2021, 21:16

PatriceKwedi je napisao/la:
29 avg 2021, 21:12
EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 avg 2021, 21:06
marconato je napisao/la:
29 avg 2021, 20:50


Prosle god i da smo igrali, nista nam ne bi znacilo, jer je bio lockdown...

Kazem ti, imamo 6-7 mil. od sponzorstava, 10-ak mil od ucesca u EL, ostalo se nabere od prodaju igraca, tv prava, clanstva, sezonske itd...a ti i dalje vjeruj da Vučić donese vrecu para da se bahatimo... :rol: Moze biti samo da je obrnuto, jer smo u poslednjih 5 godina od ucesca u evropi oprihodovali 70-80ak mil € sto je samo po sebi moglo pokriti budzet od 20-ak mil, a gdje su jos prodaje igraca?!
Marconato, ovo je neko detesce sa 20-ak godinica u gacama. Troluje svaku temu besmislicama, predstavlja se cas ovako, cas onako. Dete bre! Nezrelo...
Jedini tko se lazno predstavlja si ti. Javljas se sa Romanije, a glumis da si iz Srbije. Nemam zelje ulaziti u dodatna repliciranja, svi znamo da su u RS-u mirovine najmanje u Europi, ispod 200 maraka, ali dosta za vas, vodite se onom srbuj, makar slamu jeo. Gusle i pomalo. :rol:
Jesi li mi obezedio barem kakvu kucu, moze i vikendicu? :urnebes:

Dete moje, ja ti pomoci ne mogu, sutra ujutru pravac na psihijatrijsko odelenje najblize ti bolnice i objasni cikama i tetama koji tamo rade kakvi te problemi muce. Slobodno im sve ispricaj, ne snebivaj se :kafa:

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la PatriceKwedi » 29 avg 2021, 21:24

EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 avg 2021, 21:16
PatriceKwedi je napisao/la:
29 avg 2021, 21:12
EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 avg 2021, 21:06


Marconato, ovo je neko detesce sa 20-ak godinica u gacama. Troluje svaku temu besmislicama, predstavlja se cas ovako, cas onako. Dete bre! Nezrelo...
Jedini tko se lazno predstavlja si ti. Javljas se sa Romanije, a glumis da si iz Srbije. Nemam zelje ulaziti u dodatna repliciranja, svi znamo da su u RS-u mirovine najmanje u Europi, ispod 200 maraka, ali dosta za vas, vodite se onom srbuj, makar slamu jeo. Gusle i pomalo. :rol:
Jesi li mi obezedio barem kakvu kucu, moze i vikendicu? :urnebes:

Dete moje, ja ti pomoci ne mogu, sutra ujutru pravac na psihijatrijsko odelenje najblize ti bolnice i objasni cikama i tetama koji tamo rade kakvi te problemi muce. Slobodno im sve ispricaj, ne snebivaj se :kafa:
Rece onaj sto ode na tribinu i velica genocid. Nema smisla da takve zivotinje daju savjete o bolnicama i psihijatrima. Mada, istina, vodja vam Radovan je bio psihijatar, a eno ga sad kenja u pelene u Haagu.
🔹

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 avg 2021, 22:18

Jeste, bio sam na Partizanovoj tribini/utakmici u revansu sa Socijem i slavio pobedu i prolaz nakon penala, hoces ti da mi zabranis da ne idem na utakmice i drugim Beogradjanima, odnosno ziteljima cele Srbije, ali i ljudima iz Crne Gore, Makedonije, Republike Srpske i dijaspore? :rol: :urnebes: :bow:
Planiram da idem i na Gent, mozda Anortozis ako taj mec bude donosio Partizanu plasman u narednu rundu i tzv. evropsko prolece. Hoces sa mnom, evo platicu ti put, smestaj, kartu, nahranicu te i napojiti. Ne moras da trazis novce od mame i tate.
Ti ces mi zabranis da ne idem? :rol:
Kako, na koji nacin? :urnebes:
Ili se leci u psihijatriji ili se obesi. Smesta! Bolestan si derane, tesko bolestan :kafa:

Upravo si istakao kandidaturu za najveceg mentola i psihopatu kojeg sam u zivotu sreo! Da ovo nekome sutra pricam, ne bi mi poverovao :kafa:
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 29 avg 2021, 22:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la alan_kardec » 29 avg 2021, 22:30

@EpateguiHuleteti
burazeru kako preživljavaš sa manje od 100 evra na ovoj skupoći??
Kakvo je stanje na Romaniji, guslaš li ovim turistima što dolaze na Crvene stijene? :mrgreen: :rol:


Čuj penzija manja od 100 evra, i onda proziva nekoga za mitomaniju :tokralju:



Kwedi kralju, ajd uzmi te supstance još malo, ne stidi se, nasmij nas još, zdrav je smijeh.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 avg 2021, 22:37

alan_kardec je napisao/la:
29 avg 2021, 22:30
@EpateguiHuleteti
burazeru kako preživljavaš sa manje od 100 evra na ovoj skupoći??
Prosim ispred zgrade neke medjunarodne organizacije da mi udele za kiflu i mastam kada cu redovno gledati u svom gradu neko medjunarodno sportsko nadmetanje kao sav normalan svet oko mene, a verujuci da se svet vrti oko mene :kafa:

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la PatriceKwedi » 30 avg 2021, 06:25

EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 avg 2021, 22:18
Jeste, bio sam na Partizanovoj tribini/utakmici u revansu sa Socijem i slavio pobedu i prolaz nakon penala, hoces ti da mi zabranis da ne idem na utakmice i drugim Beogradjanima, odnosno ziteljima cele Srbije, ali i ljudima iz Crne Gore, Makedonije, Republike Srpske i dijaspore? :rol: :urnebes: :bow:
Planiram da idem i na Gent, mozda Anortozis ako taj mec bude donosio Partizanu plasman u narednu rundu i tzv. evropsko prolece. Hoces sa mnom, evo platicu ti put, smestaj, kartu, nahranicu te i napojiti. Ne moras da trazis novce od mame i tate.
Ti ces mi zabranis da ne idem? :rol:
Kako, na koji nacin? :urnebes:
Ili se leci u psihijatriji ili se obesi. Smesta! Bolestan si derane, tesko bolestan :kafa:

Upravo si istakao kandidaturu za najveceg mentola i psihopatu kojeg sam u zivotu sreo! Da ovo nekome sutra pricam, ne bi mi poverovao :kafa:

Shizofrenicaru, gdje ti vidis da bilo tko zeli zabraniti bilo sto? Definitivno si zreo za jedno psihijatrijsko vjestacenje. Opijen si velikosrpskom mitomanijom, slavis poraze kao pobjede, pises o nebeskom narodu, sanjas o albanskom Kosovu kao srpskom. Ocito se i na svjezem zraku Romanije moze gadno oboljeti.
🔹

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la PatriceKwedi » 30 avg 2021, 16:26

Vrijeme je da jos jedan mit raskrinkamo.

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vest/9 ... ena-zvezda
...ulaznica (8%)...
A kaze ovaj pola prihoda je od ulaznica. :tokralju:
🔹

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la marconato » 30 avg 2021, 18:17

PatriceKwedi je napisao/la:
30 avg 2021, 16:26
Vrijeme je da jos jedan mit raskrinkamo.

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vest/9 ... ena-zvezda
...ulaznica (8%)...
A kaze ovaj pola prihoda je od ulaznica. :tokralju:
Pa koliko posto je 2.5 mil od 25 mil?! :mrgreen: Ama bas nigdje nisam napisao da su nam pola prihoda od prodaje ulaznica!

Jedini mit je da si ti regularan u glavi i to nikako da prihvatis... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la PatriceKwedi » 30 avg 2021, 18:57

marconato je napisao/la:
30 avg 2021, 18:17
PatriceKwedi je napisao/la:
30 avg 2021, 16:26
Vrijeme je da jos jedan mit raskrinkamo.

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vest/9 ... ena-zvezda
...ulaznica (8%)...
A kaze ovaj pola prihoda je od ulaznica. :tokralju:
Pa koliko posto je 2.5 mil od 25 mil?! :mrgreen: Ama bas nigdje nisam napisao da su nam pola prihoda od prodaje ulaznica!

Jedini mit je da si ti regularan u glavi i to nikako da prihvatis... ;)
Pa odluci se vise. Spominjao si 50.000 ljudi s kartama od 60eura, to je 3mil x 3 utakmice =9mil. samo za CL
Kako sad 2.5?
🔹

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la marconato » 30 avg 2021, 19:24

PatriceKwedi je napisao/la:
30 avg 2021, 18:57
marconato je napisao/la:
30 avg 2021, 18:17
PatriceKwedi je napisao/la:
30 avg 2021, 16:26
Vrijeme je da jos jedan mit raskrinkamo.

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vest/9 ... ena-zvezda



A kaze ovaj pola prihoda je od ulaznica. :tokralju:
Pa koliko posto je 2.5 mil od 25 mil?! :mrgreen: Ama bas nigdje nisam napisao da su nam pola prihoda od prodaje ulaznica!

Jedini mit je da si ti regularan u glavi i to nikako da prihvatis... ;)
Pa odluci se vise. Spominjao si 50.000 ljudi s kartama od 60eura, to je 3mil x 3 utakmice =9mil. samo za CL
Kako sad 2.5?
Racunao sam 50.000 x 50 €= 2.5 mil po utakmici x 3 = 7.5 mil i to je samo za 2 sezone kada smo igrali CL =15 mil. Za EL je to upola ili cak i vise od upola manje. Kad uzmes prosjek to ti je oko 6 mil € za te 3 sezone kad smo igrali grupne faze pred publikom. Kad dodas proslu godinu o kojoj Terzić i prica i situaciju kad nemas uopste prihod od publike, to je oko 4.5 mil u prosjeku za 4 sezone u evropi.

I ne znam kakav ti je parametar Terzic?! Pa normalno da ce prihod od ulaznica prikazati manje kad je pola od toga stavio u svoj džep... :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: UEFA Europe League 2020/2021

Post Postao/la PatriceKwedi » 30 avg 2021, 19:34

Racunica ti je promasena i sad odjednom se pozivas na kriminal, a Vucko sigurno ne gura drzavni kes u klub, tu je sve cisto. Ok.
🔹

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.