Champions League 2021/2022

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Na tron Europe će se popeti

Anketa je završila: 28 maj 2022, 13:34.

Kraljevi
35
57%
Redsi
26
43%
 
Ukupno glasova: 61

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la marconato » 02 avg 2021, 23:11

Saurman je napisao/la:
02 avg 2021, 22:16
Biće ugodno gledati suze i jecaje na Rajko Mitiću kad ih modri izbace.
Gledaj ti kako da dobijate Posusje, Mladost, Radnik...Mani se Zvezde i Dinama... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la japa » 02 avg 2021, 23:22

Objektivno Dinamo je bolja i talentovanija ekipa kojoj dajem vece sanse za prolaz. Ali treba biti realan iznenadjenja su u ovim evropskim kvalivikacijama cesto desavala, Dinamo je ispadao od slabijih ekipa od Zvezde, tako da prolazak Zvezde u eventualnom dvomecu ne bi bio nerealan.

Naravno ja sam od regionalnih klubova uvijek gotivio Dinamo stoga cu i navijati za njih, a mislim da ce i vecina neutralnih ljudi ipak je to klub koji je na krilima najbolje skole fudbala u evropi dosao do ovog nivoa za razlikuod Zvezde koja je kao i uvijek nerentabilan politicki vjestacki projekat koji sisa drzavni novac.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la marconato » 03 avg 2021, 07:43

japa je napisao/la:
02 avg 2021, 23:22
Naravno ja sam od regionalnih klubova uvijek gotivio Dinamo stoga cu i navijati za njih, a mislim da ce i vecina neutralnih ljudi ipak je to klub koji je na krilima najbolje skole fudbala u evropi dosao do ovog nivoa za razlikuod Zvezde koja je kao i uvijek nerentabilan politicki vjestacki projekat koji sisa drzavni novac.
Samo jedno pitanje/konstatacija koja ce pobiti tu tvoju tezu:

Kako to da klub koji "sisa drzavni novac" nakon 4 godina igranja evro takmicenja i prihoda od istih u iznosu od cirka 100 mil € i dalje ima dug od oko 30 mil €?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shategabri
Postovi: 14600
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la Shategabri » 03 avg 2021, 08:33

marconato je napisao/la:
03 avg 2021, 07:43
japa je napisao/la:
02 avg 2021, 23:22
Naravno ja sam od regionalnih klubova uvijek gotivio Dinamo stoga cu i navijati za njih, a mislim da ce i vecina neutralnih ljudi ipak je to klub koji je na krilima najbolje skole fudbala u evropi dosao do ovog nivoa za razlikuod Zvezde koja je kao i uvijek nerentabilan politicki vjestacki projekat koji sisa drzavni novac.
Samo jedno pitanje/konstatacija koja ce pobiti tu tvoju tezu:

Kako to da klub koji "sisa drzavni novac" nakon 4 godina igranja evro takmicenja i prihoda od istih u iznosu od cirka 100 mil € i dalje ima dug od oko 30 mil €?!
Pa ugasio bi se da nije državnih para :mrgreen:

Najjače kad se CZ i Partizan svađaju u koga se pumpa više love :urnebes:

I ovo mu je nigdje veze ''za razliku od Zvezde'', Dinamo je pojeo šlepere državnih para.
Koševo Zapad

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la Kompromis » 03 avg 2021, 08:56

Zvezda bi danas imala dug debelo preko 50 miliona eura da im "fantomskim cudom" nisu oprastali mnogi dugove... zna se uglavnom kako su im domaci povjerioci oprastali dugove gdje ih politika pritisne... pa ima onaj urnebesni terzic gdje se hvali da je u mjesec dana vratio ogroman dug (bolje receno otpisali mu mnogi dug jer ni mnogo jaci i finansijski stabilniji klubovi ne bi bili u stanju vratiti desetine miliona duga)... i zvezda pa i partizan (iako je on mnogo manji miljenik vlasti a i za razliku od zvezde oni su i prodavali igrace jer imaju neuporedivo jacu skolu fudbala) bi se sa pjesmom ugasili da je Srbija pravna drzava a koja jos uz to nagrađuje klubove koji samo prave dubiozu iz godine u godinu sa po 4-5miliona eura (jos pitaj Boga koliko im kroz drzavne i privatne firme pritiskom namaknu sredstava, pa koliko grad Beograd pomogne...)...

Sa druge strane Dinamo je susta suprotnost iako naravno da budemo posteni i njih je uglavnom grad mazio za stadion gdje je grad sve finansirao i Dinamo.nije morao razmisljati o tome... ali sve ostalo Dinamo je sam zaradio... i dovoljno je uporediti samo eto u zadnjih 10 godina koliko je Dinamo zaradio od igranja u Evropi i koliko od prodaje igraca, a koliko Zvezda sa druge strane... a da ne govorim o periodu od poslije rata do danas gdje je Dinamo vjerujem kumulativno zaradio sam skoro kao blizanci zajedno...

Zato je trenutno samo Dinamo poslijeratni regionalni velikan a Zvezda esalon ispod... i zato je Dinamo najbolji i najskuplji tim u ovom sampionskom dijelu LP... al to opet nece biti garant da ce proci jer ne igraju trenutno dobro a i desavaju se i veca cuda od tog da zvezda izbaci dinamo, pa i **** velez izbaci aek ili svica jednu francusku na EP....

Avatar
Shategabri
Postovi: 14600
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la Shategabri » 03 avg 2021, 09:08

Dinamo ne bi bio to što je da nije režim gurao. Velike su se pare pumpale u ekipu dok su igrali sa promijenjenim imenom.
Ovo što rade u eri Mamića svaka čast, ali nemojmo se lagati da su sve sami...

Vala i ta priča više ko je vještački, plastični...eno oni u RB Lajpcigu plaču ko godina što forumaši misle da su plastični.
Plastični su svi danas, sve neki investitori, najjača liga na svijetu je živa plastika, lovu pumpaju Arapi, Ameri, Rusi, u toj ligi je odavno izgubljen kompas i onaj neki otočki način loptanja. Uostalom kako ne bi i bio kad potpise stavljaju Guardiola, Mourinho i ostala trenerska elita koja nema veze sa nabij je golmane na centarfora.

No dobro, da se vratimo na temu...

Svakako prvo treba sačekati da prođu protivnike koji su ozbiljne ekipe...pogotovo Dinamov.
Onda ako prođu vidjećemo koliko ko može, ali proglasiti nekog velikim favoritom u tom dvomeču je neozbiljno.
Koševo Zapad

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la marconato » 03 avg 2021, 10:54

Shategabri je napisao/la:
03 avg 2021, 08:33
marconato je napisao/la:
03 avg 2021, 07:43
japa je napisao/la:
02 avg 2021, 23:22
Naravno ja sam od regionalnih klubova uvijek gotivio Dinamo stoga cu i navijati za njih, a mislim da ce i vecina neutralnih ljudi ipak je to klub koji je na krilima najbolje skole fudbala u evropi dosao do ovog nivoa za razlikuod Zvezde koja je kao i uvijek nerentabilan politicki vjestacki projekat koji sisa drzavni novac.
Samo jedno pitanje/konstatacija koja ce pobiti tu tvoju tezu:

Kako to da klub koji "sisa drzavni novac" nakon 4 godina igranja evro takmicenja i prihoda od istih u iznosu od cirka 100 mil € i dalje ima dug od oko 30 mil €?!
Pa ugasio bi se da nije državnih para :mrgreen:

Najjače kad se CZ i Partizan svađaju u koga se pumpa više love :urnebes:

I ovo mu je nigdje veze ''za razliku od Zvezde'', Dinamo je pojeo šlepere državnih para.
Nisi u pravu druze, jer je upravo suprotno. Drzava je u mnogo cemu i uzrok loseg stanja u klubovima. Instalira svoje ljude i izvlaci pare iz istih.
Tako radi i radila je svaka vlada. Kazem ti, imas prihod od 100 mil, samo od evrope, a gdje je prodaja igraca, tv prava, ulaznice...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shategabri
Postovi: 14600
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la Shategabri » 03 avg 2021, 12:14

marconato je napisao/la:
03 avg 2021, 10:54
Shategabri je napisao/la:
03 avg 2021, 08:33
marconato je napisao/la:
03 avg 2021, 07:43


Samo jedno pitanje/konstatacija koja ce pobiti tu tvoju tezu:

Kako to da klub koji "sisa drzavni novac" nakon 4 godina igranja evro takmicenja i prihoda od istih u iznosu od cirka 100 mil € i dalje ima dug od oko 30 mil €?!
Pa ugasio bi se da nije državnih para :mrgreen:

Najjače kad se CZ i Partizan svađaju u koga se pumpa više love :urnebes:

I ovo mu je nigdje veze ''za razliku od Zvezde'', Dinamo je pojeo šlepere državnih para.
Nisi u pravu druze, jer je upravo suprotno. Drzava je u mnogo cemu i uzrok loseg stanja u klubovima. Instalira svoje ljude i izvlaci pare iz istih.
Tako radi i radila je svaka vlada. Kazem ti, imas prihod od 100 mil, samo od evrope, a gdje je prodaja igraca, tv prava, ulaznice...
Ima i toga. Znaš onu, ko s đavolom tikve sadi...

A evo uzmi košarkaške klubove, pogledaj samo aktuelno šta Partizan radi, a šta je isto tako CZ godinama radila, ne mogu ni jedni realno uzeti pare kojima bi platili sve te igrače.
Koševo Zapad

Avatar
Felixians4
Postovi: 7485
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la Felixians4 » 03 avg 2021, 12:51

Koliki dug ima Barcelona? A ima fantastičnu momčad.

MOŽE SE bez pogotovo u nogometu bez upliva sumnjive ili pak full transparentne love od strane vlasnika,sponzora,države itd. al eto,Zvezda koristi što ima toliki značaj pa je i to na neki način potpuno legitimno. Pola Srbije(možda je manje,možda je više,ne znam,nije poanta, uzmimo i Partizan tu isto pa je onda to izraženije) bi se diglo na noge da Zvezda stigne pred bankrot i sl. za razliku od puno bitnijih stvari koje su nestale i životnije probleme ko što je bilo u Splitu(i ja sam biomeđu onih 2-3 tisuće 15.listopada 2012.).

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la xaviesta » 03 avg 2021, 15:27

Šteta zbog virusa i situacije ma tribinama, inače bi bilo lijepo gledati kakvi su kromanjonci i jedni i drugi.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Arvid
Postovi: 17187
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la Arvid » 03 avg 2021, 15:28

xaviesta je napisao/la:
03 avg 2021, 15:27
Šteta zbog virusa i situacije ma tribinama, inače bi bilo lijepo gledati kakvi su kromanjonci i jedni i drugi.
:thumbup:

U tom slučaju niti jedna ekipa ne bi prošla dalje, obje bi ih izbacila UEFA zbog priredbi na tribinama.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la alan_kardec » 03 avg 2021, 15:38

marconato je napisao/la:
03 avg 2021, 10:54
Nisi u pravu druze, jer je upravo suprotno. Drzava je u mnogo cemu i uzrok loseg stanja u klubovima. Instalira svoje ljude i izvlaci pare iz istih.
Tako radi i radila je svaka vlada. Kazem ti, imas prihod od 100 mil, samo od evrope, a gdje je prodaja igraca, tv prava, ulaznice...
džabe pišeš i džabe objašnjavaš, izgleda.
Zvezda je državni projekat, a da bi se to dokazalo na neki način, prave se poređenja sa Dinamom, koji eto valjda nije državni projekat. :D Cirkus.
Da postoji pravna država i zakon i da je državi zaista stalo do Zvezde, odavno bi radilo Tužilaštvo i sudovi.
Nakon 4 grupne faze, dva proljeća u Evropi, dvije Lš, 7 bodova u lš, pune Marakane, uefa premije, tv prava... klub umjesto da je najmanje 30 mil u plusu, klub je 35 mil u minusu. Pitanje koje postavlja svaki iole normalan navijač je gdje su pare
Klub je infrastrukturno, organizaciono, a pogotovo rezultatski, napredovao svjetlosnim godinama, ali finansijski, transfer politika.... blagi užas.

Iz Zvezde se kao uostalom i iz Partizana, izvlači novac godinama. Na kraju krajeva i iz Dinama.



Shategabri je napisao/la:
03 avg 2021, 12:14
A evo uzmi košarkaške klubove, pogledaj samo aktuelno šta Partizan radi, a šta je isto tako CZ godinama radila, ne mogu ni jedni realno uzeti pare kojima bi platili sve te igrače.
pa koji to od evropskih košarkaških klubova može da se izdržava od svojih rezultata, prodaje igrača, tv prava...? koji to el klub može poslovati u plusu? Sve su to ekipe koje država gura preko svojih firmi ili jaki privatni sponzori.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Shategabri
Postovi: 14600
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la Shategabri » 03 avg 2021, 15:47

Ne znam kakve to ima veze sa guranjem.
Ako neko gura Bayern ili Real to je opravdanje za Zvezdu?!

Samo konstatujem, a vi branite iz petnih žila.

I samo bi da prikažete jednu stranu medalje, pa država kao i svaki investitor gleda da uzme žetvu onog što je posijala :D
Kad je trebalo pumpali su, sad kad ima uzimaju.
Koševo Zapad

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la alan_kardec » 03 avg 2021, 16:11

Ne branim ništa nego ti kažem da je to globalni trend, od najjačih evropskih ekipa pa naniže. U Evropi sad nemaš el ekipu koja posluje u plusu, ili ih država gura ili jake privatne firme. Ima tu i pranja para i svašta nešto, ali je tako.
Zato mi nije jasno zašto bi i srpski klubovi bili nešto drugačiji od ostatka Evrope, zašto bi bio problem da država ulaže svoje pare. Ako hoćeš u ring sa njima, nema ti druge nego da pratiš šta oni rade i radiš u skladu sa tim.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la Mujkic » 03 avg 2021, 17:28

Znam da u slijedečim susretima Crvene Zvezde i Dinama Zagreba,navijamo za njih dvoje i da vidimo spektakl.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 03 avg 2021, 19:16

Kompromis je napisao/la:
03 avg 2021, 08:56
Zvezda bi danas imala dug debelo preko 50 miliona eura da im "fantomskim cudom" nisu oprastali mnogi dugove... zna se uglavnom kako su im domaci povjerioci oprastali dugove gdje ih politika pritisne... pa ima onaj urnebesni terzic gdje se hvali da je u mjesec dana vratio ogroman dug (bolje receno otpisali mu mnogi dug jer ni mnogo jaci i finansijski stabilniji klubovi ne bi bili u stanju vratiti desetine miliona duga)... i zvezda pa i partizan (iako je on mnogo manji miljenik vlasti a i za razliku od zvezde oni su i prodavali igrace jer imaju neuporedivo jacu skolu fudbala) bi se sa pjesmom ugasili da je Srbija pravna drzava a koja jos uz to nagrađuje klubove koji samo prave dubiozu iz godine u godinu sa po 4-5miliona eura (jos pitaj Boga koliko im kroz drzavne i privatne firme pritiskom namaknu sredstava, pa koliko grad Beograd pomogne...)...
Kod ovog podebljanog sam prestao da citam. Partizanovi navijaci su izmedju 2015. i 2020. upucivali (s pravom) veliku kritiku na racun kluba i uprave zbog pada kvaliteta u radu sa omladinskim kategorijama, odnosno forsiranja igraca od kojih nema vajde (Djerlek, Cucin, Sehovic i dr.) ili koji su prepusteni drugim klubovima na kojima je pravljena visemilionska zarada u transferima (pr. Radonjic). Kriticno raspolozenje postojalo je i kod navijaca Zvezde i Vojvodine na istu temu i losiji rad u klubu. Ne samo da je nezadovoljstvo vladalo kod navijaca prema upravama, nego i interno klupskih uprava prema zaposlenim trenerima u mladjim kategorijama (nije "forumska mudrost", nego faktum iz razgovora sa ljudima zaposlenim u klubovima). O kriticnim tonovima prema transfer-politikama u svim klubovima tek ne zelim da govorim (ima isuvise materijala, da ne pominjem "slucajeve Zivkovic, Pantic"). I onda citas ovakve gluposti i budalastine po forumima :facepalm:
Ovo su lupetanja koja dodirne tacke sa stvarnoscu u pomenutim klubovima nemaju.

Nego da se prebacim na mec Malme - Rendzers. Ova nesuvisla drljanja zamaraju (i u prvoj postavi Malmea igra Partizanov klinac od kojeg maticni klub banke zaradio nije).

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 03 avg 2021, 20:07

One Man Show malog Velje Birmancevica protiv Rendzersa :tokralju:
Drilinzi, asistencija i gol u dva minuta - 2:0.
Inace na njemu je Partizan zaradio - 0 €. Precrtan kao "netalentovan" :kafa:

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la ReX » 03 avg 2021, 20:11

Svaka cast.

On i Colak su se pokazali kao pun pogodak. Sigurno ce probati otkupiti hrvata nekako od PAOKa za iducu sezonu. Bice tesko doduse.
Zadnja izmjena: ReX, dana/u 03 avg 2021, 20:12, ukupno mijenjano 1 put.
@igrajlopte 🐦

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la Neutral » 03 avg 2021, 20:12

Vode slabasni Svedjani i to 2:0😏

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Champions League 2021/2022

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 03 avg 2021, 20:18

ReX je napisao/la:
03 avg 2021, 20:11
Svaka cast.

On i Colak su se pokazali kao pun pogodak. Sigurno ce probati otkupiti hrvata nekako od PAOKa za iducu sezonu. Bice tesko doduse.
Pametni Svedjani, ulozili sicu, a zaradice novce. I mali Ahmedhodzic je odlican. Jak u duelu, odlican u postavljanju, danas igra bez greske pozadi.

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.