Ballon d'Or 2021

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la Shategabri » 01 dec 2021, 13:01

let3 je napisao/la:
01 dec 2021, 11:48
Lik ima sliku obnaženog Rone na koju onaniše svaku noć pred spavanje.
Nema drugog objašnjenja.


Strašno koliko stresa i nervoze je prouzrkovala ova sedma ZL. Forumaši se vec dva dana svađaju i raspravljaju oko toga :tokralju:
Nemoj nam svojih vlažnih snova ;)

Misliš da bi bilo drugačije da je recimo Lewandowski osvojio?
Isto bi bilo rasprave, samo obrni smjer i forumaše.
Koševo Zapad

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la let3 » 01 dec 2021, 13:14

Opet se levat sam pronalazi u postovima i traži neku raspravu :rol: niti sam ga citirao, niti mu se obratio, niti imenovao :tokralju:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la Shategabri » 01 dec 2021, 13:17

Ne znam uopšte koja je tvoja svrha na forumu? Da izigravaš pametnjakovića? Da praviš od sebe nešto bitno?
Naravno da si mene komentarisao. Zamolio bih te da se suzdržiš, nisam ja tema. Stalkaš, pa glumiš nekog glupana i pišeš nebuloze.
Ionako se ništa korisno od tebe ne može pročitati osim hrpe smajlija.
Koševo Zapad

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la let3 » 01 dec 2021, 13:21

Retard bi se svađao ko kakva tetkica u PMS-u, ljudi ga odavno provalili, pa sad traži po forumima s kim bi se raspravljao.
Patetika :kafa:

Avatar
salkan
Postovi: 722
Pridružen/a: 25 maj 2019, 23:11
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la salkan » 01 dec 2021, 13:23

Ja nikad nisam ni prihvatio da Barsa bude "top klub" kako ti to potenciras, jer sam uvijek smatrao da takva industrijalizacija odudara od izvorne ideje kluba - sto se na kraju potvrdilo kao katastrofalna politika. Al eto, ima pametnijih od mene. Nisam bio ni za odlazak Neymara ni dolaske Kutinja Dembelea i Grizmana, a kamoli za odlazak Messija, jer da je i na jednoj nozi sakat skakuto, toliko je postigo i bio vazan za klub da je moro ostat do 91.godine. Ali eto ima pametnijih od mene.
Druga stvar, u nabrajanju zvijezda LaLige nekako si propustio da nabrojis jos odlicnih igraca u nivou Benzeme, koji ruku na srce igra sezonu zivota. Ima tu jos puno odlicnih igraca koji ne nose bijeli dres, i to sto je Messi otisao ne znaci automatski da je LaLiga realova, kolko god to neki htjeli.
Sto se tice rivalstva sa Ronaldom, shvatam svakoga ko ne misli kao ja i postujem tudje misljenje. Ronaldo je bio rame uz rame sa Messijem do zadnje sezone u realu. Real je dobio njegovim odlaskom, a Barsa izgubila. Ali gledajuci na njihov performans, ipak nisu u ravni.
Pozdrav
Džeri Drejk

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la Shategabri » 01 dec 2021, 13:23

Zagađuješ temu svojim standardnim trolanjem :wave:
Ako ko započinje raspravu i to besmislenu, to si ti.
Jesam ti se obraćao? Nisam.
Jesi našao za shodno da me komentarišeš? Jesi.
Ah da, nisi me citirao. Baciš onako post, pa ko se upeca...ko te ne zna.
Trolčina stara.
Koševo Zapad

enobarca
Postovi: 8099
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la enobarca » 01 dec 2021, 13:26

Shategabri je napisao/la:
01 dec 2021, 12:44
enobarca je napisao/la:
01 dec 2021, 11:42
Shategabri je napisao/la:
01 dec 2021, 10:42

Haj ba skačete sa Barse na City, skakali bi i na PSG da Messi igra nešto dosad ove sezone.
I za Bayern se znalo simpatisati. Čudi da niste pratili onaj arapski klub dok ga je Xavi vodio.
Tvoj subjektivni stav naspram mog i to je to.
Ja poštujem obojicu dok vi koristite svaku priliku da popljujete CR.
U tome je razlika. I opet ja ne valjam, vi valjate.
Jest nam neko ljut radi sedme zlatne lopte :rol: pa opusti se druze, nije ti ronaldo brat rodjeni da budes tako agresivan zbog toga sto ga je messi presisao za dvije zlatne lopte. A u postu si se toliko nalagao da je to strasno, prelistaj malo moje postove pa onda diskutuj o tome ko pljuje ronalda ili ko skace sa kluba na klub :wave:
To bi imalo smisla da mi je 18 godina. Nemam zašta biti ljut. Mogao si vidjeti da nisam uopšte komentarisao dodjelu ZL niti mi je to bilo nešto bitno.
Očekivano je da je Messi uzeo. Po svemu. Meni to nije nikakvo iznenađenje.
Nema tu ništa agresivno.
Jel ne smijem imati sopstveni stav?
Ok možda ne ti, ali ima ih složićeš se koji navijaju za Barsu, a advokati su Guardioli, Messiju...stavi nekog drugog ko je imao veze sa Barsom, a bude objekt diskusije.
Mora ti biti stav da je messi bolji :mrgreen: salu na stranu, mene licno ni Guardiola ni Messi ne zanimaju otkad su otisli iz Barcelone, to sto volim potpaljivati rasprave o njima je druga stvar :mrgreen: guardiolu sam cak kritikovao vise puta radi redovnog blamiranja u ligi prvaka, nedopustivo za timove kakve je imao ali nebitno sad, to nije tema. A o messiju ne znam nista skoro, ko ga yebe kad je otisao u cirkus od lige,znam samo da je barca bez njega nivo villareala i slicnih

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la Shategabri » 01 dec 2021, 13:34

salkan je napisao/la:
01 dec 2021, 13:23
Ja nikad nisam ni prihvatio da Barsa bude "top klub" kako ti to potenciras, jer sam uvijek smatrao da takva industrijalizacija odudara od izvorne ideje kluba - sto se na kraju potvrdilo kao katastrofalna politika. Al eto, ima pametnijih od mene. Nisam bio ni za odlazak Neymara ni dolaske Kutinja Dembelea i Grizmana, a kamoli za odlazak Messija, jer da je i na jednoj nozi sakat skakuto, toliko je postigo i bio vazan za klub da je moro ostat do 91.godine. Ali eto ima pametnijih od mene.
Druga stvar, u nabrajanju zvijezda LaLige nekako si propustio da nabrojis jos odlicnih igraca u nivou Benzeme, koji ruku na srce igra sezonu zivota. Ima tu jos puno odlicnih igraca koji ne nose bijeli dres, i to sto je Messi otisao ne znaci automatski da je LaLiga realova, kolko god to neki htjeli.
Sto se tice rivalstva sa Ronaldom, shvatam svakoga ko ne misli kao ja i postujem tudje misljenje. Ronaldo je bio rame uz rame sa Messijem do zadnje sezone u realu. Real je dobio njegovim odlaskom, a Barsa izgubila. Ali gledajuci na njihov performans, ipak nisu u ravni.
Pozdrav
Mogla je Barsa biti top klub i sa svojom politikom. Onom izvornom od koje su i imali najjači tim u svojoj historiji.
To možda jeste teži put od kupovine 100+ miliona igrača, ali je za Barsu bio puno bolji od ovog koji su odabrali.
Ovaj je srozao klub, a igrači koji su skupo plaćeni su otišli za dž, za neku sitnu lovu ili ništa ne doprinose.
Jedna od najboljih škola fudbala u Evropi uz Ajaxovu se debelo srozala zbog promjene politike transfera.

Ima ih i u Realu koji igraju fantastičnu sezonu pa ih nisam naveo. Na primjer jedan Vinicijus koji je neka zvijezda u nastajanju i koji napretkom iznenađuje i one koji su skroz digli ruke od njega.
Ko igra u Barsi sezonu iz snova? Vjeruj onako sam po glavi prebirao, ne znam. Onaj Pedri je pregorio. Odigrao momak milion utakmica. Busquets? Hajmo reći da starina drži crtu koliko toliko. Iz Atletica hajmo reći i da Suarez igra dobro obzirom na godine.
Nije u tom poenta, mogao sam nabrajati igrače La Lige, no hoću reći da koliko god ovi bili dobri, La Liga je izgubila puno sa CR i Messijem.
Naravno da nije Realova, Barsa jest pala i ima ozbiljnih problema, al sam ubjeđen da će se naći načina da se ekipa digne i riješe finansijski problemi.
Atletico je izrastao u rivala koji se može s ova dva tima boriti. Nije to onaj mlađi brat iz Madrida koji prima ćuške i od jednih i od drugih.
Sevilla kao ekipa koja je uvijek tu iz sjene, sa osjetno slabijim budžetom ali i reputacijom isto tako dobro drži crtu. Neugodni Baski, Villareal. La Liga je njihova koliko i Realova.
Real je dobio zato što je to bilo planirano, a Barsa izgubila jer je bilo silom prilika.
A za Barsu bi bilo puno bolje da je otišao prošle sezone ako je trebao ići.
Prvo bi uzeli bar 100 miliona, drugo bi ove sezone imali čistu situaciju (vjerovatno se i ranije riješili Koemana).
Jer kao ni CR tako ni Messi neće trajati 100 godina, neminovno je da dođe do silazne putanje gdje oni više nisu igrači kalibra Reala i Barse.
Da se ne ponavljam jesu li ili nisu u ravni.
Pozdrav
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la Shategabri » 01 dec 2021, 13:35

enobarca je napisao/la:
01 dec 2021, 13:26
Shategabri je napisao/la:
01 dec 2021, 12:44
enobarca je napisao/la:
01 dec 2021, 11:42

Jest nam neko ljut radi sedme zlatne lopte :rol: pa opusti se druze, nije ti ronaldo brat rodjeni da budes tako agresivan zbog toga sto ga je messi presisao za dvije zlatne lopte. A u postu si se toliko nalagao da je to strasno, prelistaj malo moje postove pa onda diskutuj o tome ko pljuje ronalda ili ko skace sa kluba na klub :wave:
To bi imalo smisla da mi je 18 godina. Nemam zašta biti ljut. Mogao si vidjeti da nisam uopšte komentarisao dodjelu ZL niti mi je to bilo nešto bitno.
Očekivano je da je Messi uzeo. Po svemu. Meni to nije nikakvo iznenađenje.
Nema tu ništa agresivno.
Jel ne smijem imati sopstveni stav?
Ok možda ne ti, ali ima ih složićeš se koji navijaju za Barsu, a advokati su Guardioli, Messiju...stavi nekog drugog ko je imao veze sa Barsom, a bude objekt diskusije.
Mora ti biti stav da je messi bolji :mrgreen: salu na stranu, mene licno ni Guardiola ni Messi ne zanimaju otkad su otisli iz Barcelone, to sto volim potpaljivati rasprave o njima je druga stvar :mrgreen: guardiolu sam cak kritikovao vise puta radi redovnog blamiranja u ligi prvaka, nedopustivo za timove kakve je imao ali nebitno sad, to nije tema. A o messiju ne znam nista skoro, ko ga yebe kad je otisao u cirkus od lige,znam samo da je barca bez njega nivo villareala i slicnih
Guardiola je odličan trener koji je sebe nemali broj puta ukopao u KO fazi nekim čudnim rotacijama koje nikom nisu bile jasne.
Činjenica je da mu više leži ligaški dio takmičenja isto kao recimo Carlu KO faza.
Grabite Haalanda, šta drugo da vam kažem. Kakvih Arapa i nek pumpaju lovu. Nema druge, takva je situacija.
Koševo Zapad

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la TonySosa » 01 dec 2021, 13:42

Ne znam o kakvoj izvornoj politici Barcelone je rijec. Oni su vazda trosili najvise novca na igrace. Preko Johana, Armandone, Romaria, Ronalda, Rivalda.

A pola ovih igrača što ih pripisuju njihovoj školi je došlo u Barcelonu sa 17, 18 godina
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la Shategabri » 01 dec 2021, 14:50

TonySosa je napisao/la:
01 dec 2021, 13:42
Ne znam o kakvoj izvornoj politici Barcelone je rijec. Oni su vazda trosili najvise novca na igrace. Preko Johana, Armandone, Romaria, Ronalda, Rivalda.

A pola ovih igrača što ih pripisuju njihovoj školi je došlo u Barcelonu sa 17, 18 godina
Činjenica je da im je najbolje išlo sa La Masijom.
Koševo Zapad

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la Mokes » 01 dec 2021, 15:03



Što mi je poznat Cristianov način izražavanja.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la let3 » 01 dec 2021, 15:10

Mokes je napisao/la:
01 dec 2021, 15:03


Što mi je poznat Cristianov način izražavanja.
Portugalski kompleksaš zapjenio od muke :lol:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la Shategabri » 01 dec 2021, 15:46

Jel potvrđeno nalog od CR ovo što je lajkano?

I što je Messija stomak zabolio, pretjerao u slavlju?
Koševo Zapad

Avatar
Arvid
Postovi: 16711
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la Arvid » 01 dec 2021, 20:15

slika
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
coelho41
Postovi: 12478
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la coelho41 » 02 dec 2021, 17:50

Jel izašo kakav dokument da se vidi pojedinačno pregled glasova od kapitena i novinara?

Wanderson
Postovi: 2609
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la Wanderson » 02 dec 2021, 18:03

Kakvo kmecanje CRa. Kompleks nize vrijednosti, s pravom naravno.

Ni do koljena nije Messiju, da nije bilo Pereza i ofirnih namjestaljki u LP i prosirenog EURA na kojem je Portugal za protivnike imao prosjecne i ispodprosjecne ekipe smrad ne bi imao dvije ZL.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la anonymousHD » 03 dec 2021, 13:00

:rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la Zonked » 03 dec 2021, 15:35

:rol: :rol: :rol: :rol:
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
coelho41
Postovi: 12478
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Ballon d'Or 2021

Post Postao/la coelho41 » 03 dec 2021, 15:48

Kad smo kod kompleksa, evo ko je više iskompleksiran i dvoličan, naravno Messi, on je prava ona povučena, introvertna hinja.

Zabio bi nož u leđa kome god stigne, spreman danas pričat kako voli Barcu, a sutra potpisat ugovor sa PSG-om.
Ronaldo je na duže staze dokazao se kao odan principima + pošten insan.

slika

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.