Najbolji svih vremena

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko je najbolji?

Di Stefano
1
1%
Pele
2
3%
Cruyff
0
Nema glasova.
Maradona
5
7%
Ronaldo (debeli)
9
13%
Cristiano Ronaldo
22
31%
Messi
31
44%
 
Ukupno glasova: 70

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Najbolji svih vremena

Post Postao/la PatriceKwedi » 03 dec 2021, 13:56

Ko je po vasem misljenju najbolji nogometas svih vremena?
🔹

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la Mokes » 03 dec 2021, 14:08

Messi, zar ima ikakve dileme.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
emir18
Postovi: 16419
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la emir18 » 03 dec 2021, 19:13

Najbolji se još nije rodio.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 03 dec 2021, 19:50

Imao sam cast i zadovoljstvo da ga gledam na ovom mundijalu.
Zasto Maradona?
1. Jer je kao nijedan drugi igrac u istoriji fudbala pravio svoje saigrace boljim nego sto oni to uistinu jesu, nijedan majstor i lider nije imao toliki uticaj na ekipu i to pozitivan, niko nije vukao ostale za sobom kao El Pibe
2. Jer je na vrhuncu karijere potvrdio zasto je na vrhuncu. Nije omasio. U finalu je pretucen od Nemaca, nije postojao, a onda je dao lotpu Buruu za vecnost. Na tom mundijalu su se pojavili najbolji golmani ikada (gledajuci sva svetska prvenstva), jake reprezentacije, visok nivo, medjutim Dijego je u nezaustavljivom solo-prodoru od prve utakmice do finala "presao igricu", davao golove, namestao, driblao cele protivnicke ekipe kao volove, samo na golu stajao nije
3. Jer je kao nijedan igrac pre i posle njega imao toliki uticaj na svet oko sebe, jer je u najvaznijem mecu za svoju zemlju u 20. veku postigao dva najkontroverznija gola u istoriji fudbala, dao najlepsi gol ikada u istoriji mundijala bas na toj utakmici
4. Jer je sa Kanidjom ekipu sastavljenu od panjeva i mesara koja nije po kvalitetu spadala ni u prvih 10-12 odveo u finale mundijala 1990. Za mene ostvarenje ravno onom u rangu iz 1986.
5. Jer je najtuceniji igrac svih vremena koji nikada zakukao nije zbog toga, danasnje fudbalske zvezde bi se zalile drzavnim tuzilastvima da ih toliko njihovi cuvari tuku koliko su udarali Dijega, danas sa VAR-om na njemu bi se pravila 2-3 crvena kartona po utakmici najmanje, u Meksiku 86. na njemu je na 7 utakmica napravljeno oko 15-ak crvenih kartona, nepokazanih, i pored toga covek je igrao simultanke



Cast Mesiju i Peleu - Dijego! Bog ove igre!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la jestamaji » 03 dec 2021, 20:43

naravno, ali kako to da znaju oni koji fudbal gledaju preko interneta

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 03 dec 2021, 21:31

jestamaji je napisao/la:
03 dec 2021, 20:43
naravno, ali kako to da znaju oni koji fudbal gledaju preko interneta
Neki ga i danas ne koriste. Tri stavke:
- sve sto sam u medijima citao poslednjih godina kako su Mesi ili K. Ronaldo izveli "do sada nevidjen potez", izvodili i Dijego i Pele decenijama pre njih
- mnogi veruju da je Mesi originalan, za mene samo ponavljac onoga sto je Dijego vec izvodio, slican profil igraca, kao sto je recimo Zidan u stilu igre pljunuta kopija Di Stefana
- fudbal se igra decenijama i to ozbiljan, 80-ih je mozda bio i najzahtevniji, dosta majstora, dosta taktike i markacija, dosta trke (jos tada) i nadasve dosta grubosti i nikakva zasticenost velemajstora (sa zastitom se krece tek od 90-ih)
Gledao sam sve mundijale u poslednjih 40 godina, kao i gomilu utakmica u punoj duzini iz 60-ih i 70-ih, cak i 50-ih i do danas tvrdim da je mundijal iz 1986. najbolji svih vremena u tehnicko-taktickom smislu, uz to obilovao je mnostvom sjajnih reprezentacija koje su tada vecinom bile u svojim generacijama na vrhuncu, u zenitu (Argentinci, Brazilci, Francuzi, Englezi, Sovjeti, Belgijanci, Danci, Spanci, Urugvajci, samo su Nemci, Italijani i Skoti bili u smeni generacija, ali po imenima tada top-reprezentacije).

Rado bih cuo tvoje misljenje, posto si jedan od (retkih) upucenijih na forumu u ove teme.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la geronimo » 03 dec 2021, 22:21

Jeste SP '86 jedno od najboljih sa mnoštvo odličnih i ujednačenih reprezentacija. Meni su recimo u sjećanju ostali Sovjeti sa Belanovom na čelu sa tehnički sjajnim fudbalom. Nijemci poslije prethodne blamaže na Euru u Francuskoj ostvarili odličan plasman, ali sve je to guravo bilo i na silu. Mislim da su tada Francuzi imali samo jednog tamnoputog (Tigana) igrača.

..........

Tema:
MARADONA i za mene od onih što sam uživo gledao.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 03 dec 2021, 22:41

I ja mislim da je Tigana bio jedini. Trezor je igrao 78. i 82, posle ne.
Nemci su bili ceo turnir ocajni, ali su odigrali polufinale i finale kvalitetno (Nemci... :kafa: ). Francuzi su u grupi ubili igrom Sovjete, zavrsilo samo 1:1, onda su pregazili Madjare, glatko izbacili potom svetske prvake Italijane, potom i Brazilce u onom epskom mecu i onda im se zalome Nemci. Francuzi su imali kompleks od Nemaca tada definitivno. Finale Argentina - Francuska bi sigurno bio daleko veci spektakl, no Nemci su polufinale potpuno zasluzeno dobili. Igrali su takticki zrelije. I u finalu su oni bili odlicno spremljeni, samo je tu pas Maradone Burucagi odlucio. Dijega su u finalu tukli, markirali, udvajali, napadali pre prijema lopte, ipak genija 90 minuta sa svom svojom disciplinom nisu mogli cuvati. Jedan njegov potez, jedan brzi pas u dubinu resio je finale.

Da, podseti me na Belanova. Omalen, brz, kao osica, dribler, nezgodan prednji vezni za cuvanje, imao i sut, Protasov je bio ispred njega ako se ne varam. Uglavnom postava kijevskog Dinama. U Mekisku su ih unakazile sudije (Kulemans je bio u ofsajdu po meni, mada sam gledao posle i na yt-snimcima i ne moze se utvrditi zbo kasnjenja kamere). Belanov je kratko trajao. Par godina samo. Posle je otisao mislim negde u Nemacku. Ti Sovjeti su se tada nakon pada Berlinskog zida jeftino prodavali, mahom u Nemacku, prva/druga liga, a bili dobri igraci. Citao sam nekada davno da se navodno i propio (Rus/Ukrajinac :D ), ne secam se vise.
Meni se inace tada dopadao jedan Rus, Fjodor Cerenkov (mislim da nije igrao u Meksiku zbog povrede), igrao u moskovskom Spartaku (umro je, ima par godina). Jako nepredvidiv bio, imao pas, slobodnjak, potez, bio atipican Rus, a oni su uvek igrali njihov dosadni sablon u igri kratkog pasa. Indoktrinirani su bili time u svom razvoju generalno u sportu, samo u fudbalu je teze islo, tu se trazio i vic, finta, nadmudrivanje. Ni do danas se toga oslobodili nisu.
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 03 dec 2021, 23:15, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la jestamaji » 03 dec 2021, 23:13

1986 je bila nešto posebno, francuska-brazil 1986 je utakmica u kojoj je rođen moderni fudbal, daleko najbolja utakmica ikad na SP

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 03 dec 2021, 23:17

jestamaji je napisao/la:
03 dec 2021, 23:13
1986 je bila nešto posebno, francuska-brazil 1986 je utakmica u kojoj je rođen moderni fudbal, daleko najbolja utakmica ikad na SP
Potpisujem.

Apropo Sovjeta - Vagiz Hidijatulin! Tatarin iz Rusije. Odlican defanzivac bio, moderan, stalozen, kompletan. O drugom Tatarinu Dasajevu ne vredi pricati. Top5 golmana svih vremena.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la Lillard » 04 dec 2021, 01:14

Je, sve je to divno krasno, ali imati konstantu od cca 15 godina na vrhunskom nivou niko nikad nije imao. Zato je Messi najbolji ikada.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
TonySosa
Postovi: 7200
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la TonySosa » 04 dec 2021, 01:54

Pa ima Cristiano, od 2006.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 04 dec 2021, 02:00

Bi ku*ac imao u Dijegovo doba. Dijego je bio 12 godina na top nivou (1979-1991), a onda je upao u probleme sa narkoticima, dopingom (napolitanska sredina). Sa te tri godine, 15. I u Americi '94 je u dve utakmice, prethodno bez ozbiljnih priprema, bio tata. 78. su govorili da je jos tada bio bolji i od Kempesa i od Pasarele, Menoti ga medjutim nije hteo zbog godina.
Mesi da je igrao u doba argentinskih mesara, Djentilea, mesara iz Bilbaoa i svih ostalih, a bilo ih je (danas je Pepe pojam, tada ih bilo 20 i kusur takvih), ne bi ni 10 sezona sastavio.
Dijega su krvnicki tukli celu karijeru, otvorenim djonom sa obe noge su mu isli ne desetine, nego stotine puta, u kolena, s ledja, u clanak, skocni zglob, u prsa kung-fu potezima ala de Jong, tukli ga pesnicama, laktovima, ispruzenim nogama u glavu. Pelea su brutalno tukli, ovoga toliko al' na kub. Drugi sport bio u odnosu na ovo danas. Danas igraca ne smes popreko pogledati, zasticeni su ko medo pando i dobro je da je tako, u Dijegovo doba udri i krpi protivnika do besvesti, svedski sto, za direktan crveni karton si morao nogu slomiti protivnickom igracu. Danas se dele crveni kartoni za sta se nekada davalo ne vise od zutog. Drugi kriterijumi, drugi sport. U tim uslovima tako dominirati, trpeti, ne podbaciti nikada (Mesi sa daleko jacim igracima pored sebe samo jedno finale mundijala), biti tako dominantan - samo Dijego Maradona. Zbog njega su ti kriterijumi i poceli da se menjaju. Kanidju su u Milanu Kamerunci izuli, usledio je odmah crveni, u Meksiku je na Dijegu pocinjeno najmanje pet takvih pokusaja ubistva, igraj dalje. Cuj, nije igrao 15 sezona... Posle brutalnih kecerskih nasrtaja i namerne teske povrede koja mu je naneta dok je bio u Barsi, vratiti se uopste fudbalu i tako dominirati najjacom ligom na svetu godinama i na mundijalu - samo Dijego, bogotac fudbala.
Mesi je u Barsi imao pored sebe svemirski brod, dovoljno sto je imao iza sebe Cavija i Inijestu. Maradona u Napoliju samo donekle Alemaoa, u reprezentaciji nikog zivog, sve sam izmisli, i pas i asistenciju i gol i oduzmi loptu. Ma neponovljiv igrac. Mesi je bolji izvodjac prekida od Dijega, sve ostalo - Dijego.

Dijegov mec protiv Bilbaoa (najmanje grub, na drugima je bilo gore):
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 04 dec 2021, 02:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3445
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la tutankamon1905 » 04 dec 2021, 02:12

PatriceKwedi je napisao/la:
03 dec 2021, 13:56
Ko je po vasem misljenju najbolji nogometas svih vremena?
Nemanja Bilbija

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 04 dec 2021, 02:45

tutankamon1905 je napisao/la:
04 dec 2021, 02:12
PatriceKwedi je napisao/la:
03 dec 2021, 13:56
Ko je po vasem misljenju najbolji nogometas svih vremena?
Nemanja Bilbija
Taj jos aktuelan? :eh: Igrao kod nas u ligi par sezona, ozbiljan nemac pojma. Vojvodina ga dovela da zameni Mrdju (prosecnog napadaca za domace uslove). Umesto napadaca, doveli kladu. Biblija nije umeo bazen da pogodi sa dva metra, postao klupska "legenda" :D

Avatar
emir18
Postovi: 16419
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la emir18 » 04 dec 2021, 03:02


Poezija.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
emir18
Postovi: 16419
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la emir18 » 04 dec 2021, 03:12


Najbolji napadač u historiji.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

JoeBleck
Postovi: 5951
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la JoeBleck » 04 dec 2021, 11:26

EpateguiHuleteti je napisao/la:
04 dec 2021, 02:00
Bi ku*ac imao u Dijegovo doba. Dijego je bio 12 godina na top nivou (1979-1991), a onda je upao u probleme sa narkoticima, dopingom (napolitanska sredina). Sa te tri godine, 15. I u Americi '94 je u dve utakmice, prethodno bez ozbiljnih priprema, bio tata. 78. su govorili da je jos tada bio bolji i od Kempesa i od Pasarele, Menoti ga medjutim nije hteo zbog godina.
Mesi da je igrao u doba argentinskih mesara, Djentilea, mesara iz Bilbaoa i svih ostalih, a bilo ih je (danas je Pepe pojam, tada ih bilo 20 i kusur takvih), ne bi ni 10 sezona sastavio.
Dijega su krvnicki tukli celu karijeru, otvorenim djonom sa obe noge su mu isli ne desetine, nego stotine puta, u kolena, s ledja, u clanak, skocni zglob, u prsa kung-fu potezima ala de Jong, tukli ga pesnicama, laktovima, ispruzenim nogama u glavu. Pelea su brutalno tukli, ovoga toliko al' na kub. Drugi sport bio u odnosu na ovo danas. Danas igraca ne smes popreko pogledati, zasticeni su ko medo pando i dobro je da je tako, u Dijegovo doba udri i krpi protivnika do besvesti, svedski sto, za direktan crveni karton si morao nogu slomiti protivnickom igracu. Danas se dele crveni kartoni za sta se nekada davalo ne vise od zutog. Drugi kriterijumi, drugi sport. U tim uslovima tako dominirati, trpeti, ne podbaciti nikada (Mesi sa daleko jacim igracima pored sebe samo jedno finale mundijala), biti tako dominantan - samo Dijego Maradona. Zbog njega su ti kriterijumi i poceli da se menjaju. Kanidju su u Milanu Kamerunci izuli, usledio je odmah crveni, u Meksiku je na Dijegu pocinjeno najmanje pet takvih pokusaja ubistva, igraj dalje. Cuj, nije igrao 15 sezona... Posle brutalnih kecerskih nasrtaja i namerne teske povrede koja mu je naneta dok je bio u Barsi, vratiti se uopste fudbalu i tako dominirati najjacom ligom na svetu godinama i na mundijalu - samo Dijego, bogotac fudbala.
Mesi je u Barsi imao pored sebe svemirski brod, dovoljno sto je imao iza sebe Cavija i Inijestu. Maradona u Napoliju samo donekle Alemaoa, u reprezentaciji nikog zivog, sve sam izmisli, i pas i asistenciju i gol i oduzmi loptu. Ma neponovljiv igrac. Mesi je bolji izvodjac prekida od Dijega, sve ostalo - Dijego.

Dijegov mec protiv Bilbaoa (najmanje grub, na drugima je bilo gore):
Ma kralju u kojem Svijetu ste vi gledali Maradonu.Ovo je neki novi nivo nostalgija.
Ja volim DAM , uvijek sam ga volio.Bio je unikatna pojava,anomalija i nostalgija.

Sve je to nesto sto je Diego bio, ali pisati da je Messi imao Xavija i Iniestu a Diego 2 balvana je smijurija.

U reprezentaciji sve sam izmisli ? Go , asistencija , samododavanje , prodor , raslje , ovo ono Teken 3.

Jarane ovo mozes napisati nekome ko nije pogledao utakmicu u zivotu pa gledao niskobudzetne Anime crtice o fudbalu i herojima , skaricama preko cjelog terena,trostruki salto , 3 piruete pa Panenka…

Gledao sam obojicu , temeljito analizirao.Zakljucak je sljedeci i ovo je realni stav :

U fudbalskim aspektima a to su : brzina,tehnika,kontrola kopte,pass igra,zavrsnica , playmaker,golovi,asistencije,prodori,dribling i ostali segmenti.U svakom segmentu igre , Messi je bolji od Maradone.
U trajnosti karijere , ne treba ni pricati.O postignucima ne treba pricati.O tome kakav je Messi sportista a Diego narkoman , ne treba pricati.Ko je kakav primjer…
Messi je Diego na steroidima.Sve sto je radio Diego , radi Messi, malo bolje , vjestije , brze i konstantnije.

Volim obojicu i ne naginjem ali Messi je najveci ikada, jednostavno njegov kvalitet i suhi talenat su neponovljivi.Vidi fudbal i radi stvari svaku utakmicu koje drugi gotovo nikada ne uspiju.
Iako je trenutno ostario , nema onu brzinu i hitrost.Nevjerovatno je koliko drugih opcija ima da bude opasan.Prosjecno kreira 3-4 100% sanse za gol na utakmici.Svojom vizijom,pass igrom i kretnjom.

Ono sto je bitno istaci, svi igraci imaju zenit/prime u trajanju od par godina , to su one godine kada se izvuce bolje od najboljeg njegovog performansa u karijeri.

Godine Messijevog primea su bile toliko mocne i dobre, djelovale su toliko jednostavno, radio je stvari sa takvom lakocom da sam imao osjecaj da lik jednostavno ina milosti da ne izvrce na usta svakog rivala i ne zabije 150 golova u sezoni.To je najbolji prime i najsavrseniji fudbal jednog fudbalera ikada.Frajer je radio bukvalno sta je zamislio.

Velik je Diego , Messi je najveci !

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 04 dec 2021, 15:42

Ne omalovazavam Mesija. I meni je drag i cenim ga izuzetno. Za mene drugi najbolji igrac svih vremena, posle Dijega, pre Pelea, Krojfa, Zube, Zidana, Di Stefana...
Dve samo recenice. Koliko traje karijera fudbalera danas, koliko u Dijegovo doba? Kakvi su uslovi za igranje, trening, kakva je rekuperacija? Dva razlicita vremena. Takodje to sto je Dijego bacio u vetar tri godine posle svoje tridesete, a znamo sta se sve desavalo, i narkotici i Napulj sa jedne strane i mrznja Italijana prema njemu nakon mundijala 90., namestali su mu afere, hteli su ga zivoga zakopati. Kakve veze ima njegov fudbalski talenat i doprinos sa vanbracnom decom i suspenzijom, a sto mu je pakovano u Italiji, pa je na kraju i sam Dijego usao u taj vrtlog koji mu je zaustavio karijeru.
Drugi aspekat: Mesi je imao neuporedivo bolje saigrace u reprezentaciji, o klubu da ne govorimo, o tome je bespredmetno raspravljati, medjutim zelim da kazem nesto drugo. Da je Dijego imao tretman kakav je imao Mesi i svi danasnji fudbaleri, kakve bi on tek brojke nabio? Koliko je nepokazanih crvenih kartona i nedosudjenih penala na njemu pocinjeno? Ne zna im se broj. To kako su Dijega mlatili u dresu Barselone, Napolija i Argentine, nije vidjeno ni pre, ni posle toga. Ni blizu. I covek je opstao 12 godina na top-nivou! 80-ih bi Mesija siguran sam polomili, kakvih 15 sezona u to doba, to je utopija.
Jedini ko je zbog Dijega nepravedno zakinut je nesrecni Saban na mundijalu u Italiji 90. Dobi covek bezveze dva zuta. Mi tada platismo. Da su igrali sa Nemcima ili Italijanima, niti bi bilo iskljucenja, niti bi bio zasticen.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Najbolji svih vremena

Post Postao/la messilla » 04 dec 2021, 20:26

Problem je što ti se većina argumenata zasniva na "šta bi bilo, kad bi bilo" priči. Možeš onda reći i šta bi bilo da se Ronaldinho nije zajebavao ili da Ronaldo nije imao problema sa povredama i tako to ide u nedogled.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.