Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la BadrHari » 12 jul 2013, 12:29

Kvaliteta domaceg klupskog nogometa je na nivou... :roll:
Necu ustvari uopste o tome, fudbal cesto uopste ne mogu ni gledati koliko je ruzan.
I sad da se ja uzivim i da se idem derat' i pjevat tipa ,ne zalim ostaviti najbolje godine tebi, pa nisam retardiran.

90 % Omladine glumi te neke huligane zbog filmova, nosa Fred Perry i lafo se udaraju a gostovanju nisu prismrdili.
Onda kad vidim stanje travnjaka, organizaciju shvatim da rijetko ko voli klub kao klub, nego svi vole svoj grad pa da uz njega ide i lokalni klub.

Otac poslovno isao u Minhen i povede me tad da gledam na Olympiastadionu Bayern i otad sam navijac tog kluba, jer je sinonim za uspjeh, organizaciju, profesionalnost, dok u klubu iz svog rodnog grada vidim samo propalitet i kradju.

Mozda odem jednom jednom godisnje na njihovu utakmicu na Allianz Areni i to me izadje ko da sam na more otisao, ali barem znam da sam fan istitucije.

Nemam ja nista protiv tima iz mog grada ali ni igracima nije zelja da budu u njemu, svi zele vise, bolje i ja kao mali sam sanjao da igram za Bayern i nisam bio zasljepljen / ogranicen okvirima grada.

Ne dozivljavam ni Švapske uspjehe kao svoje niti me interesuje finansijska strana kluba, jer meni ni iz Dzepa ni u Dzep ( znam da bankrotirat ne mogu ) , meni je Repka na prvom mjestu ali se divim onima koji nadju satisfakciju u BH Telecom Ligi.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Damian
Postovi: 1258
Pridružen/a: 01 jul 2013, 09:42
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la Damian » 12 jul 2013, 12:37

Meni se vise cini da danasnaj omladina među njima i ja, sve vise "bojkotira" domace klubove, a fura se na strane. Iskreno, svatko ima svoje, ali nije to to.

Kad si na tribini , kad bodris svoj klub, svoj grad uostalom, to je nesto drukcije. Ne znam. BIlo bi mi glupo da mi je strani klub drazi od domaceg.

Da se i teme dotaknem malo :mrgreen:

Dinamo i Zrinjski. Dinamo kao rođeni zagrebcanin, a Zrinjski jer je stari veliki navijac istog. A i tu sam sada pa me nsita ne sprecava da pohađam utakmice.

Jesu 2, al meni su najvaznija 8-)
RIP CITY!

Dok dišem ja ću živjeti za Modree!

Avatar
Damian
Postovi: 1258
Pridružen/a: 01 jul 2013, 09:42
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la Damian » 12 jul 2013, 13:41

Braveheart23 je napisao/la:Ustase i ti i otac!
Cemu ovo?

Vidim da ti je kultura na zavidnom nivou :roll:
RIP CITY!

Dok dišem ja ću živjeti za Modree!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la Neutral » 12 jul 2013, 13:43

Pitanje bez provokacije, jer me čisto informativno zanima. Za koga ti je otac navijao prije 92 ?

Avatar
Damian
Postovi: 1258
Pridružen/a: 01 jul 2013, 09:42
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la Damian » 12 jul 2013, 13:47

Neutral je napisao/la:Pitanje bez provokacije, jer me čisto informativno zanima. Za koga ti je otac navijao prije 92 ?
Malo sam se krivo izrazio.

Pratio je Dinamo naravno jer nije bilo Zrinjskog...Ali sada mu je na prvom mjestu. Ali odosmo od teme.
RIP CITY!

Dok dišem ja ću živjeti za Modree!

Avatar
maminho
Postovi: 863
Pridružen/a: 19 apr 2011, 20:23
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la maminho » 08 nov 2013, 11:32

raul-zakon je napisao/la:
moustapha je napisao/la:
raul-zakon je napisao/la:Eh ovako...

Za Real navijam, živim, dišem, a ako treba i umirem(koliko god to nekima bilo :o , :shock: ili :roll: )...

Jedino me za njih vežu neraskidive veze...

Što se tiče gotivljenja i simpatisanja, pošto u fudbalu nema mjesta ni za koga osim RMCF, u košarci gotivim Lakerse, u rukometu Njemački Kiel i Ciudad Real iz Španije.

Što se repki tiče, kada BiH nije tu, redovno podržavam Špance...

Eto to je to otprilike...
Tipični Gloryhunter. :lol:
Šta se ti bolan javljaš?

Rekao sam da simpatišem te klubove(Kiel, Ciudad, Lakers), a to znači: iz Lakersa znam samo Bryanta i pogledam ih 4-5 puta godišnje njih sam izdvojio da košarka ne bude ljuta što je izostavljam. :mrgreen:

Kiel:Ne znam nijednog igrača, ali mi se sviđaju boje kluba, a kod Ciudada ono Real u imenu :mrgreen: , a gledam ih jednom godišnje. No feelings for them, at all... ;)

Dakle, te klubove sam naveo samo zato da ne pišem samo o Realu, jer kada bih sada detaljno odgovorio na temu, zašto navijam za tim za koji navijam(RMCF), zatekao bi me sljedeći ramazan. :lol:

Dakle, što se Reala tiče, trust me I'm lot more then just a gloryhunter ! ;)
ako ti se sviđa pridjev kraljevski onda navijaš za pol španjolskih klubova: madrid, real s, mallorca, deportivo, betis, valladolid, murcia, jaen, espanyol, zaragoza.
---------------FC Barcelona -------------- AS Roma------------
Indianapolis Colts --- Miami Heat --- Tampa Bay Lightning

Avatar
deno_TM87
Postovi: 4154
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:30
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la deno_TM87 » 08 nov 2013, 23:24

Navijam samo za jedan klub, a to je FK ŽELJEZNIČAR ;) KRAJ PRIČE :D . Što se tiče ostalih klubova simpatišem LEEDS UTD, jednostavno klub su sa velikom tradicijom i imaju taj neki šmek. Za pohvalu su i njihovi navijači koji su među najvjernijim na otoku ;). Trenutno se nalaze u Championshipu ali se iskreno nadam da će se uskoro vratiti tamo gdje i pripadaju a to je Premiership. Isto tako simpatišem BRADFORD CITY i AFC WIMBLEDON, nemam neki poseban razlog ;) Što se tiče ostalih liga gotivim DINAMO ZAGREB, NAPOLI, ATLETICO MADRID, MUNCHEN 1860, LECH POZNAN, STURM GRAZ, DUNDEE UTD, i SEATTLE SOUNDERS.
Željezničar über alles!

DIRTY LEEDS UTD!

Slava Ukraïni!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16523
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la jestamaji » 09 nov 2013, 10:40

deno_TM87 je napisao/la:Navijam samo za jedan klub, a to je FK ŽELJEZNIČAR ;) KRAJ PRIČE :D . .............
elem tako je. za jedan tim se navija, ostali se simpatišu ili ne .....ali to je sekundarno

ja sam rodjen u zgradi čiji prozor gleda na Grbavicu, dakle kratko i jasno: sve ostalo bi bila izdaja!

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la JTS » 09 nov 2013, 13:08

Sloboda prije svega, jer sam Tuzlak dakako :D

od inostranih klubova, volim Lazio .. jednostavno, nisam bio neki ljubitelj Serie A, više sam gledao Primeru i Bundesligu :D onda sam nekako zapazio Lazio, od samog imena, pa do tog osjećaja kad izgovaraš to ime, meni premoćno zvuči :D zatim je grb prelijep, pa nebeskoplavi dres, a na kraju i navijači, koreografije i sve što ide uz jednu tribinu 8-) volim Lazio što me dovodi od radosti do ludila, zato što se nerviram kad ih gledam, psujem, tu i tamo nađem neku žrtvu kad se iznerviram gledajući ih, zato što golove proslavljam kao malo djete :D ne znam, ja sam osoba koja je općenito luda za sportom, sport mi je život, pa tako su Sloboda i Lazio dvije najveće ljubavi 8-)

bolestan sam za Lazijem, opsjednut, često to čujem od društva :P smaraju ih objave o Laziju, pjesme, klipovi, statusi, itd :D nadam se da ću sada u januaru ako Bog da, po prvi put gledat' voljeni klub uživo sa tribina Olimpica na meču protiv Intera 8-)
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.