Lige petice

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Najbolja liga je...?

Premiership
274
43%
Primera Division
161
25%
Seria A
99
16%
Bundesliga
88
14%
Le Championat
10
2%
 
Ukupno glasova: 632

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4922
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Lige petice

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 06 dec 2010, 20:49

Ne mogu da nađem staru temu, a pošto se puno raspravlja o ovoj temi, evo pa bujrum ovdje.

Edit: I dalje stoji ona teza u vezi omalovažavanja timova i forumaša koji ne dijele vaša mišljenja.
Zadnja izmjena: Faraon iz Visokog, dana/u 06 dec 2010, 20:50, ukupno mijenjano 1 put.
Rođen s tobom da budem

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la Nail for Real » 06 dec 2010, 20:50

I opet sve isto da pisemo :mrgreen:
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la onoffon » 06 dec 2010, 20:52

Kvalitet na obje strane nema govora, Arsenal, Chelsea, Utd, Liverpool, City, Everton, dok u Španiji imas dvije lige u jednoj, Real i Barca prva, ostali druga, tako da segunda dodje treća :mrgreen:
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
L_blancos
Postovi: 3428
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la L_blancos » 06 dec 2010, 20:53

Po imenima, nacinu igre, stilu i mnogo cemu primera je dosta jaca..
Al je Premiership daleko daleko zanimljiviji jer su svi timovi manje vise ujednaceni..
Odnosno Barca i Real su prejaki pa se kvalitet ostalih i ne primjeti

Avatar
vuvu_zzz
Postovi: 629
Pridružen/a: 03 jul 2010, 22:40
Lokacija: Zemlja-Mjesec-Mars
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la vuvu_zzz » 06 dec 2010, 20:56

osim bARce i reala u primeri nema tu vise niko, cist primjer je od prosle sezone Valencia koja prodaje jednog od svojih najboljih igraca prosjecnom City-u, , tako da ja bi isao ovako Premiership nedodirljiv, Serie A, Primera, ostala co
http://www.youtube.com/watch?v=zVnS_KIWW8w

http://www.youtube.com/watch?v=7T8sBJluRtg

--------------TO BE CONTINUED--------------

DOMINACIJA JE NEMINOVNOST xD

“Nevjerojatno, Benitez izgubio? Ne mogu vjerovati, no, kasni samo devet bodova” - Mou

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la onoffon » 06 dec 2010, 20:57

MA nije to prosjecni City, nemos ga tako nazvati, sada raspolaze milijardama i kupuju sve zivo, uskoro bi mozda mogo i Blatter za njih zaigrati.
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la Nail for Real » 06 dec 2010, 20:57

onoffon je napisao/la:Kvalitet na obje strane nema govora, Arsenal, Chelsea, Utd, Liverpool, City, Everton, dok u Španiji imas dvije lige u jednoj, Real i Barca prva, ostali druga, tako da segunda dodje treća :mrgreen:
:lol: :lol: Procitah dvaput i opet ne mogu da vjerujem :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Znaci Real, Barca, tu su jos odlicni Villareal, Atletico, Sevilla, Valencia a ako cemo ove iz sredine onda Mallorca, Athletic, Espanyol ( dobro, sad nije sredina, ali po igrackom kvalitetu tu su negdje ). Da se ponovim, Primera je ljepsa za oci, nema mesarskih startova, cak i timovi sa dna tabele igraju lijepo, dok u Engleskoj je potpuno drugacije. Osim Arsenala niko ne igra nesto bogzna lijepo, daje se puno golova, ali meni nije zanimljivo kada se lopta izbije u aut jedno 100 put, onda jedna fina akcija i gol. Sta rade izmedju toga? A i igracki kvalitet je puno jaci.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la Monolog » 06 dec 2010, 20:58

Hm, valjda će biti normalna diskusija te neće biti omalovažavanja(u pravom smislu te riječi) klubova iz "protivničkih" država. Ukoliko se to desi te ukoliko ovdje bude omalovažavanja pojedinaca te nazivanja pojedinaca glupanima i debilima, tema će automatski otići pod ključ.

@,

Premiership je jači, ali ja sam ubijeđen da bi Barcelona i Real od 10 sezona u Premiershipu, barem 8 puta bili prvaci. Jednostavno, oni(posebno Katalonci) su drugi svijet za ostale.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4922
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 06 dec 2010, 20:59

Al ljudi kakav Real i sila,sta su uradili 3-4 godine unazad,kakva njihova jacina :roll:
Rođen s tobom da budem

Avatar
vuvu_zzz
Postovi: 629
Pridružen/a: 03 jul 2010, 22:40
Lokacija: Zemlja-Mjesec-Mars
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la vuvu_zzz » 06 dec 2010, 21:01

da vi samo znate kako je dosadno gledati npr. Malaga-Levante :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=zVnS_KIWW8w

http://www.youtube.com/watch?v=7T8sBJluRtg

--------------TO BE CONTINUED--------------

DOMINACIJA JE NEMINOVNOST xD

“Nevjerojatno, Benitez izgubio? Ne mogu vjerovati, no, kasni samo devet bodova” - Mou

Avatar
e2_ze
Postovi: 874
Pridružen/a: 02 jun 2010, 19:06
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la e2_ze » 06 dec 2010, 21:02

Monolog je napisao/la:Hm, valjda će biti normalna diskusija te neće biti omalovažavanja(u pravom smislu te riječi) klubova iz "protivničkih" država. Ukoliko se to desi te ukoliko ovdje bude omalovažavanja pojedinaca te nazivanja pojedinaca glupanima i debilima, tema će automatski otići pod ključ.

@,

Premiership je jači, ali ja sam ubijeđen da bi Barcelona i Real od 10 sezona u Premiershipu, barem 8 puta bili prvaci. Jednostavno, oni(posebno Katalonci) su drugi svijet za ostale.
ee ali vidi jarane, postoji jedna caka, vidio si kako igraci stoka,blackpoola,fulhama reaguju na previse dodavanja, na nemogucnost uzimanja lopte, a jos kazne za startove nisu nesto velike, pa vise dobije menadjer za prigovor nego onaj sto slomi nogu, tako da bi tesko se to desilo, tesko da bi proslo bez povreda glavnih igraca i barce i reala, jbg kad skontas da se neki timovi vode, proci ce lopta ali igrac sigurno nece ..

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la Nail for Real » 06 dec 2010, 21:02

vuvu_zzz je napisao/la:da vi samo znate kako je dosadno gledati npr. Malaga-Levante :roll:
Nek je zanimljivo gledat Italiju ili one mesare po Engleskoj :roll:
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la Dylan Dog » 06 dec 2010, 21:03

Ako ce mo po trenutnoj tabeli,evo direktnih duela timova koji su na istim pozicijama pa ocjenite :mrgreen:
1.Arsenal FC-FC Barcelona
2.Manchester United-Real Madrid
3.Chelsea FC-Villarreal CF
4.Manchester City-RCD Espanyol
5.Tottenham Hotspur-CF Valencia
6.Bolton Wanderers-Real Sociedad
7.Sunderland-RCD Mallorca
8.West Bromwich Albion-Sevilla FC
9.Stoke City-Atletico Madrid
10.Blackburn Rovers-CF Getafe
11.Newcastle United-Athletic Bilbao
12.Liverpool FC-CA Osasuna
13.Blackpool FC-Hercules Alicante CF
14.Birmingham City-UD Levante
15.Everton FC-Deportivo La Coruna
16.Aston Villa-Racing De Santander
17.Fulham-CF Malaga
18.Wigan Athletic-Sporting Gijon
19.Wolverhampton Wanderers-UD Almeria
20.West Ham United-Real Zaragoza
Eto,po mome misljenju 11:9 za premiership,cini se da su slabije ekipe iz Engleske ipak kvalitetnije od slabijih ekipa iz Spanije,sto je opet sam moje skromno misljenje :mrgreen:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la onoffon » 06 dec 2010, 21:03

@Nail for Real
Za mene najjaci klub u Španiji je Athletic bas kako kazes iz srednje stalezi, hehe, pa to je jedini španski klub uz Real i Barcu koji nikad nije ispao iz prve lige, poslije Reala i Barce, najveci španski klub. Problem je samo sto nisi mogao skontat manju dozu sarkazma u mom postu. Atletico naravno respektabilna ekipa kao i Valencia, Osasuna, Villarreal, Sevilla, svi oni nekad imaju losu sezonu, pa trenutno stanje na tebeli nemoze uticati na moje misljenje o ovim klubovima, kao sto je slucaj sa Evertonom, Aston Villom, Newcastleom, itd...
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
robovi88
Postovi: 2353
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:53
Lokacija: Grad Smoga
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la robovi88 » 06 dec 2010, 21:04

glupost ! bolje da ste otvorili temu "Lige Petice" : Bundes,Sriea A,Premiership,Primera,Ligue 1 pa da se raspravlja o sve 5 liga, a ne ovako Primera vs Premiership
ja uopste ne vidim razliku izmedju Serije A i Primere :?
Zlatan Ibrahimović : The most Complete Striker in The World !

A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥

Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la Nail for Real » 06 dec 2010, 21:07

robovi88 je napisao/la:glupost ! bolje da ste otvorili temu "Lige Petice" : Bundes,Sriea A,Premiership,Primera,Ligue 1 pa da se raspravlja o sve 5 liga, a ne ovako Primera vs Premiership
ja uopste ne vidim razliku izmedju Serije A i Primere :?
Ma ne....tu su oni negdje, mislim Milan i Inter su u rangu Barce i Reala, Juve i co.se u ovom trenutku ravnopravno mogu nositi sa Villarealom, Atleticom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Steve
Postovi: 590
Pridružen/a: 10 sep 2010, 15:08
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la Steve » 06 dec 2010, 21:08

Monolog je napisao/la:Hm, valjda će biti normalna diskusija te neće biti omalovažavanja(u pravom smislu te riječi) klubova iz "protivničkih" država. Ukoliko se to desi te ukoliko ovdje bude omalovažavanja pojedinaca te nazivanja pojedinaca glupanima i debilima, tema će automatski otići pod ključ.

@,

Premiership je jači, ali ja sam ubijeđen da bi Barcelona i Real od 10 sezona u Premiershipu, barem 8 puta bili prvaci. Jednostavno, oni(posebno Katalonci) su drugi svijet za ostale.
za barcelonu se slazem, al' sto se tice reala apsolutno ne. tog izvikanog tima lyon i slicni njemu otresu ko' slina zadnji par godina.. sad ce neki reci da je real drugaciji ove sezone posto na klupi sjedi onaj mourinho, al' taj real nije jos nista osvojio i prva jaca prepreka ove sezone (barcelona) im je ocitala mega-lekciju prosle sedmice :lol:

ps: neznam samo kakvo je ovo hvalenje villarreala od pojedinaca na ovoj temi - rekao bi covjek da je taj tim medju 5 najbolji u europi. zao mi je al' realnost je malkice drugacija, taj villarreal u ELu gubi protiv buranije poputa dinama i paok-a i to mi sad neki super i jak tim? :roll:
Zadnja izmjena: Steve, dana/u 06 dec 2010, 21:12, ukupno mijenjano 1 put.
Everyone knows deep down that there's only one intimidating ground left in the country....The Den. The only place for big matches where it could go off big scale inside & outside...where over half the crowd would proper fight the oppo...

Avatar
vuvu_zzz
Postovi: 629
Pridružen/a: 03 jul 2010, 22:40
Lokacija: Zemlja-Mjesec-Mars
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la vuvu_zzz » 06 dec 2010, 21:11

robovi88 je napisao/la:glupost ! bolje da ste otvorili temu "Lige Petice" : Bundes,Sriea A,Premiership,Primera,Ligue 1 pa da se raspravlja o sve 5 liga, a ne ovako Primera vs Premiership
ja uopste ne vidim razliku izmedju Serije A i Primere :?
bravo...... @monolog, mozel preimenovanje teme u liga petice ili slicno, jer nema smisla....Premiership je miljama daleko da bi usporedjivali sa smjesnom Primerom, tako da ako moze pa da se ukljuce svi
http://www.youtube.com/watch?v=zVnS_KIWW8w

http://www.youtube.com/watch?v=7T8sBJluRtg

--------------TO BE CONTINUED--------------

DOMINACIJA JE NEMINOVNOST xD

“Nevjerojatno, Benitez izgubio? Ne mogu vjerovati, no, kasni samo devet bodova” - Mou

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4922
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 06 dec 2010, 21:12

Nail for Real je napisao/la:
robovi88 je napisao/la:glupost ! bolje da ste otvorili temu "Lige Petice" : Bundes,Sriea A,Premiership,Primera,Ligue 1 pa da se raspravlja o sve 5 liga, a ne ovako Primera vs Premiership
ja uopste ne vidim razliku izmedju Serije A i Primere :?
Ma ne....tu su oni negdje, mislim Milan i Inter su u rangu Barce i Reala, Juve i co.se u ovom trenutku ravnopravno mogu nositi sa Villarealom, Atleticom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
neznam sta je tu smjesno :roll:
Rođen s tobom da budem

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Premiership vs Primiera

Post Postao/la onoffon » 06 dec 2010, 21:14

Ma nije ni njemu smijesno, nego valjda ocekuje da ce isprovocirati nekoga.
Big club, great history, Nottm Forest.

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.