Precijenjeni igraci

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Vidal
Postovi: 1135
Pridružen/a: 30 jul 2012, 18:36
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Vidal » 07 sep 2012, 00:15

Dosta igrača je danas precijenjeno. Kada bih morao nabrajati trebalo bi mi godina. Cijene su poludile i takvo je stanje. FACT.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta

Avatar
roy_makaay
Postovi: 671
Pridružen/a: 14 jan 2010, 00:35
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la roy_makaay » 07 sep 2012, 00:22

Engleska nogometna reprezentacija izuzimajući Gerrarda i Lamparda , Lucas Leiwa, Neven Subotić.
Auf die Frage, wovor er Angst habe, sagte Mehmet Scholl einmal: "Vor Krieg und Oliver Kahn."

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6995
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Papastathopoulos » 07 sep 2012, 00:23

edotm87 je napisao/la: usput, i Ronaldo je precijenjen, sta ima covjek, osim suta, brzine, driblinga, tehinke i pasa, ja stvarno neznam sta ljudi vide u njemu ;)
yebo napadaca koji ne zna koji put zalaktati i skrpiti k'o spaha lav :mrgreen:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la hule_barca » 07 sep 2012, 00:25

Navešću ovaj put samo nekoliko igrača iz top klubova:
Arbeloa (nije što sam Cule, već zaista po meni on je velika slaba tačka Reala i mislim da ne zaslužuje da bude u startnoj postavi ni Reala ni Španije, ali biće da nemaju boljih rješenja)
Wellbeck (ja stvarno ne znam zašto ga Ferguson pa i Hodgson gotive toliko. Razumijem da je lik borben i gine na terenu ali brate ja od njega ne vidim napadača koji treba da igra pokraj Rooneya)
Muller (isti slučaj kao i sa iznad navedenim. Biće da ga forsiraju zato što je domaći igrač i od njega također ne vidim ništa osim borbenosti)
Džeko (dobar napadač, ali samo kada ima razigrane suigrače, kada toga nema on je uglavnom beskoristan za ekipu, jer je tip igrača koji ne može uzeti loptu, povući je, proći par igrača i zabiti gol)
Coentrao (evo staviću još jednog Realovca, prema njemu sam još grublji. Platiti 30 M za lijevog beka koji će sjediti na klupi, i koji nije pokazao ni dlaku od tih 30 M je previše)
FK "Mladost" Kikači

TRUST
Postovi: 972
Pridružen/a: 11 avg 2011, 17:53
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la TRUST » 07 sep 2012, 00:40

Ovo oko precijenjenih igraca moze se gledati iz vise uglova. Ako bi gledali po novcu samo realno rijetko koji igrac vrijedi one pare za koje pređe u neki klub. I trebalo bi se stati u kraj da se toliki novac baca na fudbalere . Recimo drugi ugao gledanja bi bio igre na terenu igraca i kako taj igrac kotira kod trenera.Trebo bi svako reci iz kojeg ugla gleda,dal cisto novac il stvarno misli ta daj igrac nije dobar koliko se pricao njemu i koliko ga treneri koriste.
Evo recimo moje misljenje o igracima koji dobro prolaze kod trenera a meni nisu nesto i zato mislim da su precijenjeni znaci negledam novac.
-W. Brown
-Arbeloa
-James Miller
- Downing

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Nail for Real » 07 sep 2012, 00:46

hule_barca je napisao/la:Navešću ovaj put samo nekoliko igrača iz top klubova:
Arbeloa (nije što sam Cule, već zaista po meni on je velika slaba tačka Reala i mislim da ne zaslužuje da bude u startnoj postavi ni Reala ni Španije, ali biće da nemaju boljih rješenja)
Wellbeck (ja stvarno ne znam zašto ga Ferguson pa i Hodgson gotive toliko. Razumijem da je lik borben i gine na terenu ali brate ja od njega ne vidim napadača koji treba da igra pokraj Rooneya)
Muller (isti slučaj kao i sa iznad navedenim. Biće da ga forsiraju zato što je domaći igrač i od njega također ne vidim ništa osim borbenosti)
Džeko (dobar napadač, ali samo kada ima razigrane suigrače, kada toga nema on je uglavnom beskoristan za ekipu, jer je tip igrača koji ne može uzeti loptu, povući je, proći par igrača i zabiti gol)
Coentrao (evo staviću još jednog Realovca, prema njemu sam još grublji. Platiti 30 M za lijevog beka koji će sjediti na klupi, i koji nije pokazao ni dlaku od tih 30 M je previše)
Znamo mi da boli sto nasi bekovi jedu djecu ali ti ga pretjera. Eto, Arbeloa i Coentrao su obojica precijenjeni iako je jedan placen 3 a jedan 30 miliona.
Naucite razliku izmedju preplacen i precijenjen.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la hule_barca » 07 sep 2012, 01:54

Nail for Real je napisao/la: Znamo mi da boli sto nasi bekovi jedu djecu ali ti ga pretjera. Eto, Arbeloa i Coentrao su obojica precijenjeni iako je jedan placen 3 a jedan 30 miliona.
Naucite razliku izmedju preplacen i precijenjen.
Nije mi cilj da se s tobom prepirem, rekao sam svoje mišljenje, a precijenjen i preplaćen ja ne razlikujem puno vjeruj. Eto ako ti je lakše onda je Arbeloa precijenjen a Coentrao preplaćen :P
FK "Mladost" Kikači

Avatar
skeva
Postovi: 108
Pridružen/a: 15 avg 2012, 13:25
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la skeva » 07 sep 2012, 01:59

Buskets, Pike, Maksvel, Mekses, Robinjo....
Po zimi ,kisi ,suncu ,snegu ili kosavi!

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Johny » 08 sep 2012, 12:12

najzanimljivije od svega je sto je 90% igraca Barcelone i Reala precjenjeno.

Pa ja samo citam imena poput Pedro,Buskec, Pique , Valdez ,Benzema, Higuain , Khedira , Modric , Ozil etc etc.

Presmjesno.Sve do jednog mogu igrati gdje hoce.Najvaznije je da Hazard vrijedi 50 milona , tamo neki Oscari , Mure po 40 ,Alleni , Downinzi i ostali hmaljevi.

Presmjesno.Sve do jednog sa gornje liste su WC igraci.Reprezentativci !
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la tyler durden » 08 sep 2012, 12:27

Johny je napisao/la:najzanimljivije od svega je sto je 90% igraca Barcelone i Reala precjenjeno.

Pa ja samo citam imena poput Pedro,Buskec, Pique , Valdez ,Benzema, Higuain , Khedira , Modric , Ozil etc etc.

Presmjesno.Sve do jednog mogu igrati gdje hoce.Najvaznije je da Hazard vrijedi 50 milona , tamo neki Oscari , Mure po 40 ,Alleni , Downinzi i ostali hmaljevi.

Presmjesno.Sve do jednog sa gornje liste su WC igraci.Reprezentativci !
Vode se glupom logikom , ne prate igrace i onda komentarisu ko precijenjeni :)

Biskvit koliko god da mi nije drag, ne moze biti precijenjen nikako. Pa u top3 zadnja vezna igraca svijeta je lik. Ima manu da pada lako,al ovo ostalo je top. Al raja to ne prati,pa samo nacuje kako neki non stop pada a igra u barci, "lako je igrat u barci " i onda odjednom precijenjen. Glupost.

Cuj Modric precijenjen il Ozil il Valdez, pa to je zesca komedija :lol:

Avatar
Vidal
Postovi: 1135
Pridružen/a: 30 jul 2012, 18:36
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Vidal » 08 sep 2012, 12:32

tyler durden je napisao/la:
Johny je napisao/la:najzanimljivije od svega je sto je 90% igraca Barcelone i Reala precjenjeno.

Pa ja samo citam imena poput Pedro,Buskec, Pique , Valdez ,Benzema, Higuain , Khedira , Modric , Ozil etc etc.

Presmjesno.Sve do jednog mogu igrati gdje hoce.Najvaznije je da Hazard vrijedi 50 milona , tamo neki Oscari , Mure po 40 ,Alleni , Downinzi i ostali hmaljevi.

Presmjesno.Sve do jednog sa gornje liste su WC igraci.Reprezentativci !
Vode se glupom logikom , ne prate igrace i onda komentarisu ko precijenjeni :)

Biskvit koliko god da mi nije drag, ne moze biti precijenjen nikako. Pa u top3 zadnja vezna igraca svijeta je lik. Ima manu da pada lako,al ovo ostalo je top. Al raja to ne prati,pa samo nacuje kako neki non stop pada a igra u barci, "lako je igrat u barci " i onda odjednom precijenjen. Glupost.

Cuj Modric precijenjen il Ozil il Valdez, pa to je zesca komedija :lol:

:shock:
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Johny » 08 sep 2012, 13:59

On kao nesta pogrijesio ? Nadji mi boljeg ?

Jedino ko je Mozda , ali mozda bolji od nejga je Alonso.Iako u Spaniji igraju zajedno i cine dramatican tandem , imaju razlicitu ulogu u ekipi.Oboica je ispunjavaju fantasticno.

Dva najbolja DM-a na Svijetu definitivno.

Koliko je samo dobar i kvalitetan igrac govori cinjenica da su veliki stucnjaci upravo njega birali kao jednu od vaznijih karika Barcelone i Spanije.
Del Bosque je u jednom interviju govorio da je Busquets najbolji igrac sa kojim je radio.Govorio je da je to igrac kakvim bi i on sam volio da je bio.Veliki mozak i znalac.Ali eto , vjerovatno je tamo neki hmalj ili mesar bolji od njega.

Modric je najbolji vezni igac EPL-a , ne moze biti precjenjen.Mozda nije kalibar Xavija , Inieste ili Alonsa ali nije daleko od njih.
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la tyler durden » 08 sep 2012, 14:05

Ajde Vidal , mani smileya, demantiraj me ;)

Koji te igrac interesuje da ti objasnim?

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Monolog » 08 sep 2012, 14:10

Bolji je DDR. 8-)

Nego, ja ovdje više vidim izražavanja antipatija prema nekim igračima negoli objektivnog posmatranja glede precijenjenosti tih istih igrača.

S obzirom da se ovdje navode imena većine igrača Reala i Barcelone, zanima me jedna stvar. Koliko onda vrijede Xavi, Iniesta, Messi, Ronaldo, Alonso, Casillas. Jer, ako ostatak ekipe ne valja, onda ovi odudaraju od svih mogućih igrača koji su ikad šutali loptu. Samim tim, ne postoje igrači koji mogu u rečenicu s njima.

Mislim da sam naveo ovdje neke igrače za koje smatram da su precijenjeni. Al', evo da malo refreshujem listu. :mrgreen:

Downing, Henderson (s tim da ima vremena za njeg), Nani, Young, Flamini, Gourcuff, Gomis, Gomez ( 8-) ), Legrotaglie...
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
ASUS
Postovi: 170
Pridružen/a: 25 jul 2012, 10:52
Lokacija: & ?
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la ASUS » 08 sep 2012, 14:32

Modric, Young, Džeko, Carrol, Arshavin, Pique
Banjaluka - Novi Sad, jedna dusa - jedan grad!

http://www.youtube.com/watch?v=1W0L-v2NlRk

ZOI84
Postovi: 1340
Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la ZOI84 » 08 sep 2012, 14:36

Johny je napisao/la:On kao nesta pogrijesio ? Nadji mi boljeg ?

Jedino ko je Mozda , ali mozda bolji od nejga je Alonso.Iako u Spaniji igraju zajedno i cine dramatican tandem , imaju razlicitu ulogu u ekipi.Oboica je ispunjavaju fantasticno.

Dva najbolja DM-a na Svijetu definitivno.

Koliko je samo dobar i kvalitetan igrac govori cinjenica da su veliki stucnjaci upravo njega birali kao jednu od vaznijih karika Barcelone i Spanije.
Del Bosque je u jednom interviju govorio da je Busquets najbolji igrac sa kojim je radio.Govorio je da je to igrac kakvim bi i on sam volio da je bio.Veliki mozak i znalac.Ali eto , vjerovatno je tamo neki hmalj ili mesar bolji od njega.

Modric je najbolji vezni igac EPL-a , ne moze biti precjenjen.Mozda nije kalibar Xavija , Inieste ili Alonsa ali nije daleko od njih.
Modrric najbolji vezni EPL, kad je to bio proglasen najboljim u 4 sezone provedene tamo?

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4920
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 08 sep 2012, 14:38

ZOI84 je napisao/la:Modrric najbolji vezni EPL, kad je to bio proglasen najboljim u 4 sezone provedene tamo?
Ma Johny opet valja gluposti
Rođen s tobom da budem

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la tyler durden » 08 sep 2012, 14:40

Monolog je napisao/la:Bolji je DDR. 8-)

Nego, ja ovdje više vidim izražavanja antipatija prema nekim igračima negoli objektivnog posmatranja glede precijenjenosti tih istih igrača.

S obzirom da se ovdje navode imena većine igrača Reala i Barcelone, zanima me jedna stvar. Koliko onda vrijede Xavi, Iniesta, Messi, Ronaldo, Alonso, Casillas. Jer, ako ostatak ekipe ne valja, onda ovi odudaraju od svih mogućih igrača koji su ikad šutali loptu. Samim tim, ne postoje igrači koji mogu u rečenicu s njima.

Mislim da sam naveo ovdje neke igrače za koje smatram da su precijenjeni. Al', evo da malo refreshujem listu. :mrgreen:

Downing, Henderson (s tim da ima vremena za njeg), Nani, Young, Flamini, Gourcuff, Gomis, Gomez ( 8-) ), Legrotaglie...

DDR,Biskvit,Xabi. Realno.

Slazem se vise-manje s tvojom listom. Zna Monolog nogometno stivo.
ZOI84 je napisao/la: Modrric najbolji vezni EPL, kad je to bio proglasen najboljim u 4 sezone provedene tamo?
Johnny je rekao isuvise grubo.
Top5 veznih EPL-a je bio Modric ;)

Avatar
Neutralan88
Postovi: 1342
Pridružen/a: 23 maj 2012, 18:48
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Neutralan88 » 08 sep 2012, 14:42

ASUS je napisao/la:Modric, Young, Džeko, Carrol, Arshavin, Pique

pitam li se zbog cega si mi Dzeku naveo :lol: :D :lol:

Za Modrica precjenjen da li je vidjet cemo tek je presao mozda se isplati ;)
Carrol je definitivno promašaj

Avatar
ASUS
Postovi: 170
Pridružen/a: 25 jul 2012, 10:52
Lokacija: & ?
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la ASUS » 08 sep 2012, 14:50

Neutralan88 je napisao/la:
ASUS je napisao/la:Modric, Young, Džeko, Carrol, Arshavin, Pique

pitam li se zbog cega si mi Dzeku naveo :lol: :D :lol:

Za Modrica precjenjen da li je vidjet cemo tek je presao mozda se isplati ;)
Carrol je definitivno promašaj
Modric me ničim nije impresionirao iskreno, Young odigra 1 dobru u 20 tekmi, Džeko je mislim bio u stanju šoka 5 dana kad je čuo koliko siti daje za njega, a realno daleko je od top klase, za Carrola ne treba trošiti riječi, Pique igrač bez mozga slično Kao i njegov golman
Banjaluka - Novi Sad, jedna dusa - jedan grad!

http://www.youtube.com/watch?v=1W0L-v2NlRk

Zaključano

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.