Precijenjeni igraci

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la enobarca » 25 maj 2019, 15:13

Ovaj jos uvjeren da je Ronaldo bolji igrac, zivis u zabludi momak.I pored toga sto je Messi bolji igrac bolji je i covjek, ne siluje zene okolo :puke:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la leorey » 25 maj 2019, 15:46

Jao Denija hahaha. Nemoj tako, Ronaldo donirao za iftar palestincima neki dan, bar tako kazu na Klixu. Midzo bio i ost'o zidov. MOSA SDA.
27.10.2020

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la NadalRafa » 25 maj 2019, 16:50

Umtiti
Vidal
Terstegen
Lenglet
Coutinho

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la BosniaBoston » 25 maj 2019, 18:14

Denchi je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la: Individualni trofeji
Isti broj Balona
Messi 2 vise zlatne kopacke
Messi Zlatna lopta,Ronaldo nista
Messi 8 puta najbolji igrac lige petice,Ronaldo 3 puta
Mrsko mi ostalo trazit,ovo su najbitniji parametri
Denchi ti si GOAT mitoman,jedino ti je dobar avatar
Pa naveo sam individualne
Najbolji igrac svijeta po 5
Ali najbolji evrope ronaldo 1 vise
Cl ronaldo 1 vise
Golovi u cl - ronaldo 25 vise
Repka ronaldo trofej

Ove lokalne trofeje sto se nabijaju po spanskim selima nemate sta spominjat ne tvrdim da barca nije uspjesnija u spaniji...

Samo leopacenicima nesto nije jasno...

Nema se o cemu raspravljati ovdje...ende
1.LŠ nije individualno
2.Messi ima vise golova i asistencija sveukupno u manje tekmi
Vertig
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Petardaa » 25 maj 2019, 18:17

Denchi je napisao/la:Pa djete drago jel samo ronaldo stariji na planeti igrac u CL od njega pa ga je prestigao zbog godina??? Ili ima 100.000 igraca u toj CL starijih a samo ga jedan sije hahahahha kakva blamaza

Bas je tesko leoljupcima prihvatiti fakte da covjek ima individualnih trofeja vise, pa se samo predje preko nagrade za evropskog igraca godine koju portugalac ima ipak vise, no dobro stariji je a I katalonija je svoj kontinent hahahah

Ne nije bitniji trofej lige od cl koliko ga god sabrao, gdje se bodovi nabijaju na spanskim selima a ne protiv najboljih ekipa evrope...

Pogledaj istini u oci kako sam 3 puta govoris, fakti ti govore da je ronaldo bolji igrac, kompletniji, raznovrsniji, ne ovisi od ekipe...

Prica je zavrsena
1. Prvo da ti kažem da je nisam nikakav Leoljubac nego sam fan Barcelone. A iskren da budem nisam više toliko ni fan Barcelone. Zašto da se nerviram oko likova koji zarađuju basnoslovne novce, a u slobodno vrijeme igraju Playstation dok ja zarađujem 650-700 KM mjesečno radeći od ponedeljka do petka po 8 sati!? Ali jednog dana kada odrasteš shvatit ćeš... Ja npr.nikada neću reći da je Messi najbolji igrač svih vremena ili da je bolji igrač od Maradone koji je osvojio 2 titule sa prosječnim Napolijem i SP sa Argentinom. Šta bi bilo da je on imao u timu dugi niz godina Xavija, Iniestu, Puyola itd ili Ramosa, Kroosa, Modrića, Isca...? Ja govorim samo realno...

2. Ronaldo je jedan vrhunski igrač tako da ne znam zašto bi to bila blamaža. I nema potrebe da lažeš. Ronaldo ima samo 14 golova više od Messija u LP, a s obzirom da Ronaldo više ne igra sa Modrićem, Iscom, Kroosom, Baleom, Benzemom i nema mu ko više praviti po 10-ak šansi po utakmici velika je mogućnost da razlika bude u narednim godinama sve manja. Jer kao što smo vidjeli i ove sezone Messiju nije bitno da li igrao sa Xavi i Iniestom ili sa Ardom Turanom, Andre Gomesom, Denisom Suarezom, Rakitićem, Vidalom. on i dalje trpa golove sam i protiv Lyona i Uniteda i Liverpoola. Vidjet ćemo kako će se Ronaldo sada opet snaći u takvoj situaciji i kada više nema toliko kvalitetan vezni red iza sebe. Ako bude davao golove kao onda kada je u Realu igrao sa Khedirom, Lass Diarom, Ozilom, Higuainom crno vam se piše. Messi bi ga vrlo lako mogao prestići i bez obzira na to što je Ronaldo gotov 3 godine stariji.

3. Najjače je što u nedostatku argumenata Ronaldu u individualne nagrade računaš i trofeje lige prvaka i EURA :urnebes: A nagrada za najboljeg evropskog igraca se dodjeljuje tek od 2011 godine. Da je se davala i ranije Messi bi ih imao više ili barem isto kao Ronaldo. Zato nisam to spomenuo.

4. Nigdje nisam napisao da je trofej lige bitniji od lige prvaka nego sam lijepo rekao da je daleko veći uspjeh osvojiti 4 LP, 6 Primera, 7 nagrada na najboljeg igrača lige, 6 zlatnih kopački i 5 zlatnih lopti nego što Ronaldo ima 5 LP, 2 Primere, 1 nagradu za najboljeg igrača lige, 4 zlatne kopačke i 5 zlatnih lopti. Ako već ne želiš priznati, barem se nemoj praviti lud jer ovako je ispalo da trebaš naučiti čitati sa razumijevanjem. I na stranu sve to, jer trofeje osvaja tim, a ne jedan igrač. Isto tako u mnogome i individualne nagrade zavise od toga. Čak i ako je Messi u prednosti ko će se bolan za 30-40 godina još sjećati šta su osvojili Messi i Ronaldo? Ko se danas sjeća šta je u svojoj karijeri osvojio Gerd Muller, Johan Cruyff, Platini, Eusebio itd? Niko. Messi će svima ostati upamćen kakav je bio igrač, kreator igre, dribler, asistent, golgeter dok će Ronaldo ostati upamćen samo kakav je bio golgeter i kako je nekad igrao u Unitedu.

5. I ne znam zašto Španske klubove nazivas selima, a sa druge strane računaš 2 Ronaldove LP koje je osvojio u finalima protiv Atletica. Kakvo je onda LP takmičenje kada su se 2 puta u finalu našla 2 Španska sela Real i Altetico? Ja tebe stvarno ne razumijem. Da ne spominjem da je se znalo događati da je Barcelona znala imati teže protivnike u Primeri čak i u kupu kralja nego Real do finala LP. Recimo, Real je jedne godine osvojio LP tako što su u grupi igrali protiv PSG-a, Malmoa, Shakthara, pa protiv Rome, Wolfsburga, Citya koji nije imao šut na gol na Bernabeu-u i na kraju u finalu protiv Atletica. Sve vrvi od najjačih klubova u Europi :rol: Ronaldo je te sezone 16 golova dao protiv Malmoa, Shakthara, Rome i Wolfsburga, a nijedan protiv PSG-a, Citya i Atletica. A nipodništavaš Messijeve golove i titule Primere koje je osvajao igrajući protiv Reala, Atletica, Seville, Valencie, Villareala, Bilbaoa...

6. A fakti koje si ti spominješ meni govore baš suprotno. I Ronaldo nikako nije ni kompletniji ni raznovrsniji igrač od Messija (pročitaj opet ono što sam napisao na kraju pod brojem 4). Isto tako, svi znamo da Ronaldo ne ovisi od ekipe i da je ovaj slika čista LAŽ :rol:

slika

I ova slika je stara ima sigurno 4-5 godina. Sada je razlika još veća i bit će sve veća, veća i veća...

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Denchi » 25 maj 2019, 18:38

Kakve veze imaju golovi nakon driblanja?
Ja govorim o trenutnom stanju ne sta ce biti nekad za heftu ili godinu, hoce li ga stici, hoce li s argentinom osvojiti nesta?
Covjek je jednostavno najbolji igrac trenutno
Po svim parametrima, sto znaci visi nivo CL, repka,3 razlicite lige 5ice...ne znam otkad se sta djeli samo znam da portugalac ima vise trofeja licnih, teorije sbb-kbb da je messi poceo 55e igrat su samo zalopojke I opravdanja, izgovori...samo bjeg od cinjenica...
Ko mu brani da je osvoji?
Drago mi je da shvatas da je I Maradona bio bolji
I naravno da ne racunam lp I uspjeh sa repkom u individualne ne budi smjesan, to je samo potvrda da covjek prestira bolje na visem nivou, u cl, sa repkom, da nije snob koji pravi pizdarije sa trenerom koga zvati u repku koga ne...

Sto se toliko borite svi da dokazete nesto sto jednostavno nije..
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Rajaz » 25 maj 2019, 18:52

Nemoj ga više kolega @Petardaa, ja se :oops: ispred njega

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la QUARTERBACK » 25 maj 2019, 19:09

e cuj golovi poslije driblanja hahahahahahahah
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Petardaa » 25 maj 2019, 19:16

Denchi je napisao/la:Kakve veze imaju golovi nakon driblanja?
Ja govorim o trenutnom stanju ne sta ce biti nekad za heftu ili godinu, hoce li ga stici, hoce li s argentinom osvojiti nesta?
Covjek je jednostavno najbolji igrac trenutno
Po svim parametrima, sto znaci visi nivo CL, repka,3 razlicite lige 5ice...ne znam otkad se sta djeli samo znam da portugalac ima vise trofeja licnih, teorije sbb-kbb da je messi poceo 55e igrat su samo zalopojke I opravdanja, izgovori...samo bjeg od cinjenica...
Ko mu brani da je osvoji?
Drago mi je da shvatas da je I Maradona bio bolji
I naravno da ne racunam lp I uspjeh sa repkom u individualne ne budi smjesan, to je samo potvrda da covjek prestira bolje na visem nivou, u cl, sa repkom, da nije snob koji pravi pizdarije sa trenerom koga zvati u repku koga ne...

Sto se toliko borite svi da dokazete nesto sto jednostavno nije..
Sam si rekao da Ronaldo ne ovisi od ekipe, a broj golova koje je on dao samostalno u poređenju sa Messijem je mizeran. Jbga, nisam ja kriv što je to tako... I nije izgovor da Messi ima bolji prosjek golova po utakmici u LP nego to je činjenica. Isto kao što je činjenica da ima više individualnih nagrada, a druga stvar je što ti gledaš samo one nagrade kojih Ronaldo ima isto ili više od Messija. Evo da ti malo i pomognem mogao si spomenuti i onu nagradu "The Best" koje je uvedena od prije 2-3 godine. I tu je Ronaldo uspješniji od Messija :urnebes:

I sad stvarno odustajem. Raspravljati se sa likom koji misli da je Ronaldo bolji od Messija jer je Eder dao gol u finalu, a Higuain nije stvarno nema smisla. Pozdrav.

Avatar
Mokes
Postovi: 14894
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Mokes » 25 maj 2019, 19:23

Denchi je napisao/la:Kakve veze imaju golovi nakon driblanja?
Ja govorim o trenutnom stanju ne sta ce biti nekad za heftu ili godinu, hoce li ga stici, hoce li s argentinom osvojiti nesta?
Covjek je jednostavno najbolji igrac trenutno
Po svim parametrima, sto znaci visi nivo CL, repka,3 razlicite lige 5ice
...ne znam otkad se sta djeli samo znam da portugalac ima vise trofeja licnih, teorije sbb-kbb da je messi poceo 55e igrat su samo zalopojke I opravdanja, izgovori...samo bjeg od cinjenica...
Ko mu brani da je osvoji?
Drago mi je da shvatas da je I Maradona bio bolji
I naravno da ne racunam lp I uspjeh sa repkom u individualne ne budi smjesan, to je samo potvrda da covjek prestira bolje na visem nivou, u cl, sa repkom, da nije snob koji pravi pizdarije sa trenerom koga zvati u repku koga ne...

Sto se toliko borite svi da dokazete nesto sto jednostavno nije..
Trenutno stanje i spominje 3 različite lige :rol:

Reci, ko je ove sezone dao najviše golova u CL :think:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Denchi » 25 maj 2019, 19:26

Ne razumijem to samostalno golovi
Ko ih je drugi zabio?
Za tvoju informaciju, taman ako je golman dodao messiju pa on izdriblao sviju 2put I dao go tu se pise assist golmanu, dakle nije samostalan...mozda glupo ali tehnicki je tako...
Dakle ta statistika je izmisljena jer mu je ipak dodao loptu neko
Jos jedan imbecilni clanak spanskih novina I ti to brojis kao "nesto" ...

Pateticni ste...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Petardaa » 25 maj 2019, 19:46

Denchi je napisao/la:Ne razumijem to samostalno golovi
Ko ih je drugi zabio?
Za tvoju informaciju, taman ako je golman dodao messiju pa on izdriblao sviju 2put I dao go tu se pise assist golmanu, dakle nije samostalan...mozda glupo ali tehnicki je tako...
Dakle ta statistika je izmisljena jer mu je ipak dodao loptu neko
Jos jedan imbecilni clanak spanskih novina I ti to brojis kao "nesto" ...

Pateticni ste...
Pa ni Messi ni Ronaldo ne bi zabili nijedan gol u karijeri da su igrali sami protiv 11 igrača. Naravno da nije samostalan ali logično je da je Messi najzaslužniji za te golove. Npr. piše se assist kao Rakitiću kada je dodao Messiju protiv Bayerna i kada je Messi okrenuo Boatenga. Čak se i Busquetsu piše assist da je dodao Messiju protiv Reala kada je u onom polufinalu Messi prošao 4-5 igrača Reala i dao gol. I naravno je da je ta statistika istinita, a druga stvar je što ti ne znaš čitati. Lijepo ti piše postignuti golovi nakon driblinga 1,2,3,4,5 igrača, nigdje ne piše da Messiju niko nije dodao prije toga. Ajde nam ti objasni svoju logiku da Ronaldo ne ovisi o suigračima, a Messi ovisi :rol:

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Rajaz » 25 maj 2019, 20:00

QUARTERBACK je napisao/la:e cuj golovi poslije driblanja hahahahahahahah
Legenda kaže da je @Vedo nekada napisao kontraargument a da to nije ''hahahaahahaha'' slika

Ali kad si već izvukao isključivo to iz konteksta,

Dribling je urođeni talenat i element koji se najviše cijeni u svijetu fudbala, vjerovao ti ili ne. Samo rijetki su sposobni konstantno praviti višak driblingom, rušiti protivničke šeme i otključavati odbrane.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la TonySosa » 25 maj 2019, 20:02

Lionel Messi

Jel vam drago što ima više golova nakon driblanja?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Denchi » 25 maj 2019, 20:04

Rajaz je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:e cuj golovi poslije driblanja hahahahahahahah
Legenda kaže da je @Vedo nekada napisao kontraargument a da to nije ''hahahaahahaha'' slika

Ali kad si već izvukao isključivo to iz konteksta,

Dribling je urođeni talenat i element koji se najviše cijeni u svijetu fudbala, vjerovao ti ili ne. Samo rijetki su sposobni konstantno praviti višak driblingom, rušiti protivničke šeme i otključavati odbrane.
Jel se I dalje golovi broje za pobjedu?
Nako al cine mi se malo vaznijim hahahahhahahah
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Rajaz » 25 maj 2019, 20:05

Denchi je napisao/la:Ne razumijem to samostalno golovi
Ko ih je drugi zabio?
Za tvoju informaciju, taman ako je golman dodao messiju pa on izdriblao sviju 2put I dao go tu se pise assist golmanu, dakle nije samostalan...mozda glupo ali tehnicki je tako...
Dakle ta statistika je izmisljena jer mu je ipak dodao loptu neko
:shock:

Ovo je straota :o

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la BosniaBoston » 25 maj 2019, 20:06

Denchi je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:e cuj golovi poslije driblanja hahahahahahahah
Legenda kaže da je @Vedo nekada napisao kontraargument a da to nije ''hahahaahahaha'' slika

Ali kad si već izvukao isključivo to iz konteksta,

Dribling je urođeni talenat i element koji se najviše cijeni u svijetu fudbala, vjerovao ti ili ne. Samo rijetki su sposobni konstantno praviti višak driblingom, rušiti protivničke šeme i otključavati odbrane.
Jel se I dalje golovi broje za pobjedu?
Nako al cine mi se malo vaznijim hahahahhahahah
Ima ih messi vise ionako i bez i sa dribla,a odigro 120 tekmi manje.Kako god okrenes...
P.S Kako se zove treba na avataru :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Denchi » 25 maj 2019, 21:18

U CL nema
Trofeja cl manje
Trofeja s repkom nema
A I indivudalni trofej manje

Poyyy
Jennifer Nguyen
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la QUARTERBACK » 25 maj 2019, 21:22

hahahahahha pa ronaldo dao bruku vaznijih golova jbt golovi iz driblinga kad ni za sta ne znace.. fudbal se igra za trofeje a ne za golove poslije driblinga :rol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la NadalRafa » 25 maj 2019, 21:46

Jbt kolacc zar i poslije ove sezone gdje je omaleni argentinos zakazao kad je najvise trebalo ljudi misle da je bolji od Rone goat-a. :rol: Messi ce uvijek kasnit za LP trofejima a trofej s repkom nek zaboravi. To mu je sve potrebno da bi bio najbolji a ne trpac Levantea Granade itd. Shvatite : 1. CR7 2. Messi

Zaključano

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.