Precijenjeni igraci

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la jasko_juve » 10 jul 2011, 23:00

eto nek mi nismo preuvelicali Dzeku i Pjanica..sta je to Dzeko bgt?? il Pjanic?? ko ne stavi Dzeku na ovu listu onda je pravo "objektivan"..
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la juznjak> » 10 jul 2011, 23:16

Krkic nista nije pokazao od tog ogromnog talenta ,cak mislim da ce u Romi biti jos gori(ako je to moguce) .
Modric definitivno ,odlican igrac da se razumjemo ali po novinama (posebno hrvatskim)nekada se cini da mu Xavi nije do koljena .
Bale odigrao 3-4 tekme ne vrhunskome nivou so what ne vrijedi odma 50 mil eura :roll:
Carol mozes mislit zabio par golova u EPL odma vrijedi 40 mil funti yeah right
Balloteli ,sta li je on uradio osim par skandala da vrijedi toliko :shock:
Gourcuff novi Zidane :roll: Pjanic izmislio loptu za njega .

Da li je Dzeko precijenjen zakljucicemo od ove sezone ,Prosle i nije se naigrao toliko .... Pjanic je tito 8-)
Zadnja izmjena: juznjak>, dana/u 10 jul 2011, 23:21, ukupno mijenjano 1 put.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Dylan Dog » 10 jul 2011, 23:21

Raja,koliko god da se slazem da je Modric precjenjen,toliko sam apsolutno zatecen da neko kaze da je Bale to isto.

Nije on odigrao dobro samo 2 utakmice protiv Intera,igra on konstantno dobro,pa bas su mnogi htjeli da ga vide protiv Intera da dokaze dali su sve njegove dotadasnje odlicne partije slucajnost ili je zaista world class.
Maicon bi mogao najbolje da kaze sta je Bale potvrdio protiv Intera.

Za mene je Bale jedan od najboljih krila danasnjice,covjek sam u svakoj utakmici svojim ubacivanjima napravi par sansi za svoju ekipu,jednostavno igrac ciji kvalitet se lijepo moze vidjeti.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la geronimo » 10 jul 2011, 23:27

Pa kako vi dolazite do definicije "precjenjen igrač"?
Modrić za primjer. Je li znači ako ga hrvatski portali i novine veličaju da je on odmah u startu precjenjen igrač, jer šta oni tamo laprdaju, pišu patriotskim pismom, dok se za njihovog Luku otimaju svi velikani najjače lige na svijetu.
Da nisu i to možda slagali, gluho bilo. :o
Čuj uhvatili se Luke pored ovakvih smogovaca:
QUARESMA 18<<< je napisao/la: Vaš Quaresma :mrgreen:
To je taj, naš Kvarežma :lol:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Boateng_27
Postovi: 962
Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Boateng_27 » 11 jul 2011, 11:17

Quaresma nije precijenjen, da je precijenjen igro bi u većem timu. U Portu je igrao jako dobro i davao Nevjerovatne golove. Zato je Inter za njega Iskeširao 18miliona. Svi znate kakve je Serija A i onakvi šminkerčići tamo loše prolaze. :!: Zapitaj te se zašto je u Inter došao tek sa 25 godina ??? Zašto ga nije niko prije kupio ( Isključujem Barcelonu ) Zato što ljudi znaju da je loš i da nema snage za veći tim, on može rasturati samo u Turskoj i Portugalu. Pitajte se zašto niko ne dovede Hulka ??? a ima 24 godine ... Zato što je sličan slučaj kao i Quaresma. Čini čuda po Portugalskoj Ligi i protiv kaktus Ekipa, a neće moći meda sa kašike' u većoj Ligi ;) Budite Sigurni ! ... Jedini igrač koji nešto vrijedi u Portu je Guarin !



Precijenjeni : Džeko, Carroll, Modrić, Neymar, Schweinsteiger, Higuain, Robinho !
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)

Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la EmirTM87 » 11 jul 2011, 11:31

znaci nmg da vjerujem kakva sam sve imena procitao ...cuj chicarito precijenjen momak u prvoj sezoni briljirao u man utd a pred njim je karijera...dalje spahic ..kako ce biti precijenjen za 1,5 milion otisao, a realno vrijedi puno vise..

da ne nabrajam sad mlsm da je vecina ovih "zvijezda" precijenjena...pa cak i ronaldo i messi !!

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la raul-zakon » 11 jul 2011, 13:18

kad i ovu zatvore, ti se onda udostoji, pa opet istu otvori
a precjenjeni igraci
maxi rodrigez, heinze, lucas, djouru, berbatov, bendner ima ih jos, ali ti su mi sad naumpali[/quote]
ne vidim nikakvog rawzloga za ukidanje ove teme, ali ako je ukinu budi siguran da je opet otvaram. :P
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la alan_kardec » 11 jul 2011, 14:40

juznjak> je napisao/la:Krkic nista nije pokazao od tog ogromnog talenta ,cak mislim da ce u Romi biti jos gori(ako je to moguce) .

Da li je Dzeko precijenjen zakljucicemo od ove sezone ,Prosle i nije se naigrao toliko .... Pjanic je tito 8-)

Krkić nije imao u barci mjesta da pokaže bilo šta, a kamoli svoj talenat, a eto vidjećemo kakav će biti u Romi. Što se Džeke tiče, on je klasu dokazao u Bundeski, u citiju nije igrao mnogo zbog strašne konkurencije, ali eto mu šanse ako ode tevez. Za mene je, recimo, Pjanić precjenjen. U Lionu nije standardan, u repki prosjek. Ništa posebno.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
emkic1
Postovi: 26
Pridružen/a: 26 apr 2011, 17:37
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la emkic1 » 11 jul 2011, 20:49

Megamon je napisao/la:Ronaldo,Carrol,Bendtner,Denilson.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D Ovo si mozda mislio potcjenjen za Ronalda,Ovi jesu fus nema sta ali Ronaldo je najgenijalniji igrac koji je vidjen poslije Zizoua,nevjerovatna snaga.izdrzljivost, tehnika,inteligencija ,lucidnost,.slobodni udarci,skok igra,lijeva desna noga,.jednostavno jedan od najkompletnijih igraca svih vremena,..jos ako uzmes ovogodisnji rekord sa 40 golova u LFP na danasjnem vremenu kad je nivo fudbala 5 klasa iznad onog kad su igrali di stefano i slicni.Onda je sve samo ne precjenjen

Avatar
emkic1
Postovi: 26
Pridružen/a: 26 apr 2011, 17:37
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la emkic1 » 11 jul 2011, 20:58

Za mene Michael Carrick definitivno ,ja neznam koja njeg stela drzi u onom Manchesteru mada i ostali tipa Fletcher,Oshea iWes Brown dok je igrao ,su zweite klasa tipa Sanel Jahic,Vlado Zaro :lol: ...A kod vec pomenutih se slazem za Krkica,Modrica,Neymara,Bendtner-a ,Fabregsa,Bale-a,Carrola...Mada bi se jos mogli pridodati Van Persie,Busquets,David Silva,Pato i Aguero.

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Dylan Dog » 11 jul 2011, 21:06

emkic1 je napisao/la:Za mene Michael Carrick definitivno ,ja neznam koja njeg stela drzi u onom Manchesteru mada i ostali tipa Fletcher,Oshea iWes Brown dok je igrao ,su zweite klasa tipa Sanel Jahic,Vlado Zaro :lol: ...A kod vec pomenutih se slazem za Krkica,Modrica,Neymara,Bendtner-a ,Fabregsa,Bale-a,Carrola...Mada bi se jos mogli pridodati Van Persie,Busquets,David Silva,Pato i Aguero.
Pogledaj malo sta Carrick uradi u jednoj utakmici,a tesko se da primjetiti dok pratis prijenos:
[youtube][/youtube]
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4964
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 11 jul 2011, 21:49

emkic1 je napisao/la:Za mene Michael Carrick definitivno ,ja neznam koja njeg stela drzi u onom Manchesteru mada i ostali tipa Fletcher,Oshea iWes Brown dok je igrao ,su zweite klasa tipa Sanel Jahic,Vlado Zaro :lol: ...A kod vec pomenutih se slazem za Krkica,Modrica,Neymara,Bendtner-a ,Fabregsa,Bale-a,Carrola...Mada bi se jos mogli pridodati Van Persie,Busquets,David Silva,Pato i Aguero.
zasto su ova 4 precijenjeni :?:
Rođen s tobom da budem

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la DesimaL » 11 jul 2011, 21:59

Po meni precijenjeni igraci
Bale
Aršavin
Amauri-Kolko se sjecam kada je preso u juve platili su ga 25 mil.
Babel

Gledaj faraon,samo brani igrace arsenala :lol:
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la juznjak> » 11 jul 2011, 22:06

Po cemu li su Aguero i Pato precjenjeni :shock:
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la CoDe » 11 jul 2011, 22:11

Kad vidim lika kad kaze da je : Dzeko , Svajni precjenjen odma bi ga u Top strpao .
Vidi se da prati fudbal zadnje dvije ili u boljem slucaju ovu zadnju sezonu .
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

apach
Postovi: 21
Pridružen/a: 19 feb 2011, 17:30
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la apach » 11 jul 2011, 22:21

Mrtvac Torres je krava svjetska,ima ih jos tu recimo Pjanić je precijenjen,neke usporedbe novi Juninho ovo ono,
Lucas Leiva igra covjek za Liverpool i prva je postava Brazilske repke a realno nema mjesta u Brotnju,zatim suigrač mu N'gog ne moze bazena pogoditi. Ima ih jos ne mogu se sjetiti sad

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la LBJ MVP » 11 jul 2011, 22:44

juznjak> je napisao/la:Po cemu li su Aguero i Pato precjenjeni :shock:
To nisu :?:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4964
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 11 jul 2011, 23:04

DesimaL je napisao/la:Gledaj faraon,samo brani igrace arsenala :lol:
stavio cojek dva najbolja igraca arsenala kao precjenjene :roll:
Rođen s tobom da budem

blazer
Postovi: 61
Pridružen/a: 07 jan 2011, 16:28
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la blazer » 12 jul 2011, 00:00

definitivno clichy,mislim da se city nije usrecio s njim :roll:
"Kakav danak neiskustvu..."

Avatar
Thunderstruck
Postovi: 2465
Pridružen/a: 29 jul 2010, 00:03
Lokacija: Paradise city
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Thunderstruck » 12 jul 2011, 00:10

emkic1 je napisao/la:Za mene Michael Carrick definitivno ,ja neznam koja njeg stela drzi u onom Manchesteru mada i ostali tipa Fletcher,Oshea iWes Brown dok je igrao ,su zweite klasa tipa Sanel Jahic,Vlado Zaro :lol: ...A kod vec pomenutih se slazem za Krkica,Modrica,Neymara,Bendtner-a ,Fabregsa,Bale-a,Carrola...Mada bi se jos mogli pridodati Van Persie,Busquets,David Silva,Pato i Aguero.
Samo fudbalska neznalica i onaj ko je jednom u životu pogledao utakmicu Uniteda može reći kako je Carrick precijenjen igrač.
"It's hard to believe it's not Scholes, it's Carrick you know..."

Zaključano

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.