Stara škola

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Stara škola

Post Postao/la filip13 » 30 dec 2017, 19:15


Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la BelminM23 » 31 dec 2017, 00:11

Besic je napisao/la:


Prije sedam godina

Kakva muda Gyana, onakav penal promašiti, pa onda poslije prvi uzeti pucati penal i naravno pogoditi. :D

Suarez instiktivno reagovo, onako je preporučljivo da se radi u ovim situacijama kada je faza ispadanja. Gol čist da nije odbranio.

Sjećam se da sam tad govorio da bi to bio najkasniji gol ikada na prvenstvu, ali frajer zijanio penal. :lol:

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Stara škola

Post Postao/la filip13 » 10 jan 2018, 07:51


BakaSliskovic
Postovi: 127
Pridružen/a: 26 mar 2013, 14:40
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la BakaSliskovic » 18 jan 2018, 23:19

Ronaldinho otišao u mirovinu, napustio nas je i posljednji nogometni romantik...mogao bi njegove video clipove po cijeli dan gledati...
Ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku.

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la branimir85 » 20 feb 2018, 16:13

kad naletiš na YT-u na nešto na čemu si odratsao ,naj kultnija nogometna emisija ovi prostora :tokralju: :tokralju:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

sombrero
Postovi: 1823
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la sombrero » 20 feb 2018, 18:43

:thumbup:
hvala za ovo

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la VanBasten » 20 feb 2018, 19:04

ne znam dal ispunjava potrebne standarde da se nadje na temi, nije utvrdjena precizna vremenska granica.. moderna stara skola.... sigurno jedan od tri najdraza fudbalera u tom nekom periodu kraja devedesetih i pocetka n ovog milenijuma. Radi njega sam u taj vakat najvise volio da gledam Arsenal.


glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la jopaa7 » 22 feb 2018, 19:07

branimir85 je napisao/la:kad naletiš na YT-u na nešto na čemu si odratsao ,naj kultnija nogometna emisija ovi prostora :tokralju: :tokralju:
Leeds :ljepota:

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Reds1234 » 22 feb 2018, 20:42

znate li di bi moga skinit reviowove nogometnih prvenstava.Sigurno ima neka stranica,ako zna neka napise bio bih zahvalan :)

Avatar
Celtic
Postovi: 3329
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Celtic » 22 feb 2018, 20:57

branimir85 je napisao/la:kad naletiš na YT-u na nešto na čemu si odratsao ,naj kultnija nogometna emisija ovi prostora :tokralju: :tokralju:
Ronaldo i Batistuta :kralj: :ljepota: :ljepota: I mnogi drugi sjajni igrači iz ovoga perioda, legende. Žao mi je što današnja djeca znaju samo za Messia i C.Ronalda

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la branimir85 » 22 feb 2018, 21:09

samo kad pogledaš ovi prvi par izvještaja iz Francuske lige;Ravanelli ,Blanc,Rai,Pires,Landrou ,Barthez,zatim mladi Henry i Trezegeut,Šmicer... :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Desperado09
Postovi: 1676
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Desperado09 » 23 feb 2018, 14:17


filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Stara škola

Post Postao/la filip13 » 23 mar 2018, 11:47


filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Stara škola

Post Postao/la filip13 » 24 mar 2018, 08:53


Avatar
TonySosa
Postovi: 7200
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la TonySosa » 08 maj 2018, 00:27

slika
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
TonySosa
Postovi: 7200
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la TonySosa » 08 maj 2018, 00:30

slika
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Stara škola

Post Postao/la filip13 » 20 maj 2018, 22:51


Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Lillard » 28 jul 2018, 01:07

slika
NAJLIPŠE STVARI U ŽIVOTU SU DŽABE

Svibanj 2001. otac je sjedio pred televizorom.Pred njim dva Kaltenberga i cigarete Croatia. S pepljarom je prekrio listić iz PSK. Tada još Tina Katanić nije bila zaštitno lice. Mirna Berend je bila u najužem izboru.

U sobi iste obiteljske kuće kćer je lijepila postere. Podrapane traper gaće i velika ''Bad Mad'' majica s kapuljačom. Na zidovima tada 13 – godišnjakinje sljedeća postava. Posteri 3-5-2: Justin Timberlake na golu. U obrani: Saša, Tin i Kedžo. U sredini: Malcolm u sredini, Goran Višnjić, Denis Latin, Glup i Gluplji i Steven Gerard. Napad: Melania Trump i Ana Kurnjikova. Trener: Josip Bepo Bajlo. Bulji ona u Bepove brčine i misli si…

''**** te Andy Warhol, Picasso i bakrači - ovo je umjetnost'', divi se tinejdžerka sama sebi. Cijeli je život htjela da joj dojaše neki princ u Lotto Estadio kopačkama na krilima divljih gusaka na centru Parku Prinčeva ili barem Hampden Parka i odjašu u suton na njegovoj mazgi. Jahanje kroz snove prekinuo je glas nervoznog oca.

''Ovaj Gary MacAllister je bio iskusan još kad je Tito umro.''
Liverpool sve teže zauzdava napade momčadi Johana Jordija Cruyffa i Jurice Vučka. I ona se sjela pored oca. No pogled joj seže daleko negdje dalje. Na čarobni broj crne biljarske kugle.

''Pa meni je sladak…''

Otac se prenu. Lupi limenkom o stol i šokirano pogleda kćer.

''Gary MacAllister ti je sladak????''

''Ma ne tata ovaj drugi''

''Danny Murphy? Kćeri moja pa Ljubinko Drulović je ljepši od njega''

''Ma neee tata…ovaj…broj osam.''

''Aha taj…zabio je za 2:0…'' otac stručno podvlači i još jednom baci pogled na hendikep na lisitiću.

Ponovno je na trenutak odlutala. Smješak joj je pobjegao kao Gareth Bale Marcu Bartri.

''Zna i zabijati…'' rekla je to u sebi i sramežljivo podvukla resice podrapanih traperica. Naravno otac to nije smio čuti.

Svibanj 2005. otac je sjedio pred televizorom. Koja sjeda više na
glavi, koje razočaranje više manje u životu. Pred njim dva Kaltenberga i cigarete Pall Mall. Croatia se više ne proizvodi. S pepljarom je prekrio listić iz PSK. Tada još Tina Katanić nije bila zaštitno lice. Mirna Maras je bila u najužem izboru.

Posteri su ostarili neke su se postave promijenile. Justina Timberlakea je zamijenio Boris Mikšić a Sašu, Tina i Kedžu su zamijenili naravno braća Berezucki i Ignjašević. U sredini terena na zidu više nije bilo Denisa Latina. Prešao je u Energie Cottbus. Glup i Gluplji su se oprostili, Goran Višnjić je ostario, Malcolm u sredini se posvađao s navijačima i zamijenio ga je Ferdo Milin. Ostao je jedino Steven Gerrard. U napadu se iskusnoj zabijačici Melaniji Trump pridružila Natali Dizdar umjesto Ane. Trener je naravno ostao Josip Bepo Bajlo.

Kćer je natočila šljivovicu sebi i ocu na poluvremenu. Liverpool gubi 3:0 od Milana.

''Vidio sam ih kako bahato pozdravljaju svoje žene i prijatelje po tribinama kada su ulazili u svlačionicu. Mislio sam si u tom trenutku: **** se'' opisao je godinama kasnije u svojoj biografiji Steven Gerrard najteže trenutke mitskog finala.

''Ovaj Sammy Hyypia je bio iskusan još dok se raspadao Sovjetski savez''

''Meni je on prelijep…''

Otac ponovno skoči kao i prije četiri godine na sve četiri noge lupi limenkom o stol i pogleda zamišljenu kćer.

''Taj Eskim ti je prelijep???''

''Ma ne tata ovaj drugi''

''Jon Arne Riise? Kćeri moja, anđele moj…što je pošlo po zlu''

''Ma neee tata…ovaj broj osam…''

Ponovno je na trenutak odlutala i u glavi vrtila onu uspješnicu Maje Šuput…''17 mi je godina još se nisam ljubila, baš bi probala.'' Smješak joj je pobjegao kao Miralem Sulejmani Joeu Šimuniću. Umalo. Opasne su godine, otac ne smije ništa posumnjat.

Srpanj 2018.

Otac je sjedio pred televizorom i gledao vijesti. Pred njim dva Lowenbrau piva i cigarete Marlboro. Krenulo ga na kladari. Može se, neka. S pepljarom je prekrio listić iz PSK. Sada je Tina zaštitno lice. Žanamari Lalić vreba iz zasjede.

U međuvremenu ''godine su pomele vragove i anđele''. Kćer je porasla, želja je ostala. Bogu je tog dana bilo dosadno jer je završilo Svjetsko nogometno prvenstvo. Papa Franjo je otišao na godišnji pa nije imao s kim gledat ni San Lorenzo.

Ona je i dalje cijeli je život htjela da joj dojaše neki princ u Lotto Estadio kopačkama na krilima divljih gusaka na centru Parku Prinčeva ili barem Hampden Parka i odjašu u suton na njegovoj mazgi. Jahanje kroz snove prekinuo je…ni manje ni više nego tvrdi škotski naglasak glasnogovornika Glasgow Rangersa.

''Press conference is finished. Thank you all see you tommorow after the game.''

Pogledala je prema čovjeku koji silazi s ''press katedre''. Bio je to njezin čarobni broj osam…

Kretao se uspravno, uzdignuto i lordovski priklanjao svakom pažnju približavajući se njoj.

''To je on…'' shvatila je.

''To je ona…cura od oca s PSK listićima…'' shvatio je.
Krenuo je prema njoj kao na krilima divljih gusaka. Prema centru Gradskog vrta. Skoro kao u snovima.

''Prelijep je'' pomislila je. Baš kao i one svibanjske noći 2005.
Jahanje kroz snove prekinuo je…tamnoputi novinar tiražnog Guardiana koji je došao izvještavati o utakmici. Ispala mu je bilježnica i broj osam se poskliznuo na nju.

Smješak joj je pobjegao kao Demba Ba broju osam prije četiri godine na Anfieldu. Steven ''broj osam'' Gerrard se pridignuo, obrisao prašinu sa sebe i prišao djevojci.

''Deja Vu ha? Možda sam tada izgubio trofej ali dobio sam priliku da se slikam s tobom i….''

''Ne brini donijela sam ga…''

Smješak mu je pobjegao kao nama kad smo vidjeli fotografiju. Izvadila je list papira s kojim se želio slikati cijeli život.
A na njemu ''smješak dječarca, duša bećarca''. Moj Stevene, znamo kako ti je.

Odjahali su u suton na njegovoj bijeloj mazgi. I živjeli, zar je bitno…

Ej, Steven Gerrard braćo i sestre! A tebi sestro najveća hvala.
:tokralju: :tokralju: :tokralju:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la branimir85 » 30 jul 2018, 19:12

"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la semcho » 01 avg 2018, 17:15

slika

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.