La Bundesliga vs Die Serie A

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la proFCB » 06 sep 2012, 10:21

Pozzdrav ljudi, pozzdrav ŽABARI!
Svaka cast za temu, mozda da se ubaci i kakva anketa???
Stern des Südens

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la anton 1983 » 06 sep 2012, 10:25

proFCB je napisao/la:Pozzdrav ljudi, pozzdrav ŽABARI!
Svaka cast za temu, mozda da se ubaci i kakva anketa???
Moje prijedlog sa samo dvije opcije.

1.) BUNDESLIGA će po svim parametrima, kvaliteti, zvijezdama, noFcima itd. prestići SERIU A

2.) SERIA A će vratiti 3. mjesto po koeficijentu u Europi, te će sve biti po starom
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la anton 1983 » 06 sep 2012, 10:42

Eto ja ko klinac kad sam počeo pratit taj nogomet, nemoguće je bilo ne pratiti SERIU A kad je ona u to vrijeme bila ŠPEK. U to vrijeme naučio sam da je Italija broj 1 u svijetu kao liga, ali su švabi 1990 osvojili SP. Tako sam nekako ja počeo navijeti za te švabe, pa da ne duljim kako zašto i zbog ćega, posto navijač Bayerna. Zbog jednog svog prijatelja kao klinac malo sam više zavolio nogomet nego prije, ajmo reći da smo se nekako u tome našli i da još dan danas kad odemo na cafu nam je glavna tema nogomet. Taj frend je bio i osto navijač Juventusa i tako se razvilo to rivalstvo između Talijana i Švaba, bar sa moje strane. Prcali smo se non stop, kad jedan gubio drugi pobjeđivao itd...To rivalstvo je meni i dan danas Numero uno i nikakav španjolac ili Englez mi neće biti slađi protivnik od Talijana...

Nakon što je Bayern 2001 osvojio Lp, pa sve tamo do negdje 2007, BUNDESLIGA je bila očajna liga, koja je bila u strašnom padu, dok su talijani još onda imali jako puno novaca i veliki trio (Inter, Milan , JUVE) je bio na razini. U tom periodu za Bayern, dobiti Talijana je bila nemoguća misija, no onda su se vremena počela mjenjati..Naravno tu je kumovao Kalčiopoli koji je SERIJU A jako unazadio. No kakvu kašu su si skuvali takvu su i pojeli. Tada su Njemci odlučili promijeniti svoj pristup i BUNDESLIGA je za razliku od SERIJE A poćela cvijetati. .


Možete mi sada vjerovati, a i nemorate, ja sam doslofce prvi čovjek na ovim prostorima koji se počeo zamarati sa tim koeficijentom kada su u pitanju SERIJA A i BUNDESLIGA. Kada sam ja na to naletio siguran sam da niko od članova na ovom forumu ili bilo gdje na "balkanu" nije znao o ćem se radi, nit ih je to zanimalo, nit se tome pridodavala velika važnost...Mene kao velikog nogometnog znalca je to jako zanimalo jer sam ko spužva morao upijat sve što je imalo veze sa nogometom. Znao sam i tada kao što uvijek znam da je potrebno previše vremena I NOVACA da bi jedna liga kao što je BUNDESLIGA po kvaliteti, reputaciji i svemu onom bitnom po ćemu se jedna liga ocjenjuje, prestigla SERIJU A. Na kraju sam u tom koeficijentu našao spas jer sam znao da je to jedina šansa po kojoj bi BUNDESLIGA bar na kratko mogla SERIJI A stati na žulj....Ja sam dosta rano poćeo pisati o tome kako sam i rekao i kada sam na nekim drugim forumima poćeo pričati o ideji da bi BUNDESLIGA mogla u tome uspjeti ljudi su me ismijavali...Moji argumenti su itekako bili na mjesuo, kao što danas vidite, no ne čudim se što 99% njih u to nije vjerovalo, jer je Italija svake godine slala više klubova u Europu i ti klubovi su redovno bili jači i skuplji i financijski močniji...Sada se situacija, bar po broju klubova u Europi iz te dvij ezemlje okrenula.

BUNDESLIGAŠKI klubovi su sigurno prestigli SERIJU zbog svojih fenomenalnih nastupa u Kupu Uefe, dok su u Ligi Prvaka bili samo dobri. Talijani su u Kupu Uefe jednostavno podbacili, iako se to natjecanje nekada davno bilo tretiralo kao "njihovo natjecanje"...jedni će reći da su talijani to natjecanje namjerno zanemarili, a ja ću im reći, ko im je kriv. Prava isprika zlata vrijedi, jel tako? E pa kad je tako neka sada ispaštaju. Ja ih zbog toga neću hvaliti, niti ću im prihvatiti ispriku nego ću im poručiti = GLUPI STE i svako ko se tako ponaša to zaslužuje.BUNDESLIGAŠKI klubovi su našli način kako ta im se to natjecanje isplati, jer su ŠVABI i pokušat će iz svega izvuči korist, a ne odmah na početku ko derišta odustati. Tako je Hannover rekao, da su prošle sezone, zbog natjecanja u LIGI EUEF IZVUKLI ASTRONOMSKIH 20 miljona eura, a bili su samo u 1/4 finalu...

Ja sam svoju pobjedu dobio i meni više ništa po tom pitanju ne treba jer je david pobijedio golijata i meni to više niko nemre oduzeti. Talijani se mogu tješiti time da će jednog dana vratiti to mjesto koje im daje 4 predstavnika u LP, ali to meni neće biti bitno jer smo svojih 5 minuta slave dobili...Ja guštam u ovoj pobjedi BUNDESLIGE baš iz razloga što je SERIJA A BILA JAČA od BUNDESLIGE, a ne zato kaj je obrnuto. Jeste li vi vidli nekog, mene, da se veseli što je ispred Francuza? Ne; jer su slabiji i nisu konkurenti. Ovo je pobjeda kao što je Hrvatska 1996 razbila Njemačku 3:0 ili Italiju 2002 2:1, a nismo bili "jača ekipa".

BUNDESLIGA iza sebe ima jako lijepih 5 godina, no stvari su se malo promijenile, jer je puno kvalitetnih igrača napustilo ligu. Znači 5 godina BUNDESLIGA je muzla kravu, pa su onda došli JAČI klubovi koji financijski bolje stoje i kupili kravu, ako me razumijete. Ovaj prelazni rok je to itekako popravio, jer su opet neke zvijezde, kao što je Martinez i VdV, došle u BUNDESLIGU, dok se Talijani nemaju sa čim pohvaliti, jedino prodajom jednog Ibre, t.Silve, Lavezzia... Ono što BUNDESLIGA u ovom trenutku ima, a SERIJA A nema, je BAYERN MINHEN. Tako jak klub u toj ligi nepostoji i tu ih imamo. E sad koliko dugo će Bayern moći vući ligu sa sobom, a da se neko neprikljući i nepomogne to ne znam, ali vam obećavam da ćemo dati sve od sebe pa čak i malo više!

Sada će tek uslijediti period kada će Talijani imati 3 predstavnika u LP, a švabi 4. i tek treba vidjeti kako će to švabi iskoristiti i da li će Talijanima onda fakat doći iz guzice u glav,u da bi se ipak malo u EL trebali potruditi. Ovo je sada šansa za BUNDESLIGU da nešto proba. Što točno ne znam, no ta 4 predstavika u LP ne znače ništa, ako klubovi iz BUNDESLIGE nebuju to koristili, prolazili skupine i tamo što je najbitnije ZARAĐIVALI PARE! Samo na taj način i nikako drugačije BUNDESLIGA može duže vremena biti na 3. mjestu, te dosloFce i po kvaliteti i svemu ostalom, kaj je bitno za ocjenjivanje jedne lige, prestići SERIJU A. Zašto? LOVA koju BUNDESLIGA nema i koju treba, jer BUNDESLIGAŠKI klubovi nemaju ljude poput Morattija koji štrcaju klub sa param,a te brišu minuse.

Zato ljudi imajte na umu da je ovo tek početak i da su Talijani još uvijek u plusu, da su IDIOTI zbog EL-a i da ih netreba zbog toga žaliti, da će BUNDESLIGA dobiti svoju šansu, da neko treba skočiti u pomoć Bayernu i

BAYERN JE POSLJEDNJA ŠANSA ZA SPAS NOGOMET!!!!

Ovo je samo update jednog posta kojeg sam već prije napisao. Služi da bi se malo potkurila rasprava!

8-)
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
Vidal
Postovi: 1135
Pridružen/a: 30 jul 2012, 18:36
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la Vidal » 06 sep 2012, 10:48

Neka bude anketa kao i naslov.

Opcije:

La Bundesliga
Die Serie A

Trebat će Bundesliga još pure da jede da prestigne Serie A 8-)
Ono što BUNDESLIGA u ovom trenutku ima, a SERIJA A nema, je BAYERN MINHEN. Tako jak klub u toj ligi nepostoji i tu ih imamo.
:lol:
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la anton 1983 » 06 sep 2012, 10:49

Vidal je napisao/la:Neka bude anketa kao i naslov.

Opcije:

La Bundesliga
Die Serie A
I koja je tu poanta? :roll:

Vidal je napisao/la:
Ono što BUNDESLIGA u ovom trenutku ima, a SERIJA A nema, je BAYERN MINHEN. Tako jak klub u toj ligi nepostoji i tu ih imamo.
:lol:
I kaj je tu tak smiješno? :?
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
Hypnose
Postovi: 871
Pridružen/a: 07 jul 2012, 14:36
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la Hypnose » 06 sep 2012, 10:59

anton 1983 je napisao/la:
Vidal je napisao/la:Neka bude anketa kao i naslov.

Opcije:

La Bundesliga
Die Serie A
I koja je tu poanta? :roll:

Vidal je napisao/la:
Ono što BUNDESLIGA u ovom trenutku ima, a SERIJA A nema, je BAYERN MINHEN. Tako jak klub u toj ligi nepostoji i tu ih imamo.
:lol:
I kaj je tu tak smiješno? :?
Vidjelo se na Euru sta je italJuve pojacan Balom De Rossiem i Balzom uradio BayNjemackoj pojacanoj igracima Reala i Dortmunda...... Osusio ju je....
Uostalom Bayern nije nista jaci od Juventusa, jedino u napadu(tu je daleko jaci al' samo zbog krila a ne zbog onog spek levata koji nije mogao maci pored Juventusovih defanzivaca na EP), al' u vezi, odbrani i na golu je Juve jaci.....
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la anton 1983 » 06 sep 2012, 11:14

Hypnose je napisao/la: Vidjelo se na Euru sta je italJuve pojacan Balom De Rossiem i Balzom uradio BayNjemackoj pojacanoj igracima Reala i Dortmunda...... Osusio ju je....
Uostalom Bayern nije nista jaci od Juventusa, jedino u napadu(tu je daleko jaci al' samo zbog krila a ne zbog onog spek levata koji nije mogao maci pored Juventusovih defanzivaca na EP), al' u vezi, odbrani i na golu je Juve jaci.....
Gledaj, ako gledaš ko koga može pobjediti, onda Juve može pobjediti Bayern. No po tome se ne gleda opča slika i jačina kluba. Bayern ima više kvalitetnih pojedinaca, veću financijsku moć te veću reputacija. iz tog razloga sam rekao da u ITALIJI nema takvog kluba, a ne zato što bi Bayern pobjedio zbog toga što je jači na papiru, svaki talijanski klub.

Ako ćemo tako gledati BvB je "jači" od Bayerna, no svi znamo da ipak nije zbog onih drugih stvari koje se nepokazuju isključivo na terenu.

Sad dal ćeš ti shvatiti što sam ja napisao, to je drugi par cipela...
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la MaGiCa » 06 sep 2012, 11:49

Ukljucivanjem korifeja koeficijentasko-kobasicarskog klana, ovaj topik moze biti 1 SPEK.
Ocekujem da nas doticni ubedi da je Gnojmez bolji od El Matador Cavanija i tako to. ;)

Za modove:

Ubacite dve ankete - jednu sa temom "koja je liga jaca" i drugu sa temom "koju ligu vise volite da gledate". Cisto da se vidi da li je ovo estetsko ili racionalno drustvo na forumu. 8-)

Avatar
Centre forward
Postovi: 6131
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la Centre forward » 06 sep 2012, 12:25

da i ja daDem svoj skroman doprinos.Niko ne osporava E.Cavanija i njegove kvalitete,al' Gomez je proslu godinu bio drugi strijelac LP posle Lea,te je sa ostatkom svoje ekipe pomeo Cavanija k'o i Napoli.
@ Monolog zakljucaj :P ovo,bice vise banova nego kvalitetnih postova,jos ako naprave EPL vs LEP forum cemo pretvorit' u Kindergarden :mrgreen:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Vidal
Postovi: 1135
Pridružen/a: 30 jul 2012, 18:36
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la Vidal » 06 sep 2012, 12:37

Da mi je vidjeti kako bi Gomez uspio zabiti 20+ golova u Serie A. Pa šest mjeseci bi bio u bolnici a ostalo vrijeme bi pokušavao ući u formu.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17791
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la Omerbavarac » 06 sep 2012, 12:47

Vidal je napisao/la:Da mi je vidjeti kako bi Gomez uspio zabiti 20+ golova u Serie A. Pa šest mjeseci bi bio u bolnici a ostalo vrijeme bi pokušavao ući u formu.
Zasto to mislis?
On od kako je u Bayern stigao imao je samo dvije povrede zbog kojih je morao odsustvovati vise od mjeseca. Prva pod vodstvom LvG-a a druga koja je trenutna i zbog koje pauzira.
Ne znam zasto mislis da ne bi zabio te golove, jer one situacije koje je Cavani iskoristavao, vjerovatno bi ih i on pretvarao u pogotke i obratno.

Moje neko misljenje je da su njih dvojica podjednako dobri napadaci, ali da Gomez ima bolju statistiku a ista je valjda mjerilo neke jacine, snage ili sta vec.

Uostalom, vidjecemo Cavanija uskoro u novoj ligi, jer su nas mafijasi svakako navikli na rasprodaju svojih igraca koji iole vrijede. :twisted:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Centre forward
Postovi: 6131
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la Centre forward » 06 sep 2012, 12:52

Bojim se da neces to docekat' :? .Gomez(ako bude odlazio ikad) bice vjerovatno Engleska il' Spanija,dakle lige ravnopravne BL.Zasto ici korak unazad?Mislim da su i na slican nacin razmisljali RvP,Berbatov itd.Al' za sve ostalo tu je N.Bentner,covjek koji nema mjesta pored Chamaka i onog Girouda :roll: .Hajd' valjda mu se posreci u SA(U Juveu cini mi se) ;)
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Vidal
Postovi: 1135
Pridružen/a: 30 jul 2012, 18:36
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la Vidal » 06 sep 2012, 12:56

Pa možda zbog odbrana u Serie A. :?

Znači ti kažeš da bi Gomez u Napoliu zabio bez problema 40+golova :roll:
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta

Avatar
Vidal
Postovi: 1135
Pridružen/a: 30 jul 2012, 18:36
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la Vidal » 06 sep 2012, 12:58

Centre forward je napisao/la:Bojim se da neces to docekat' :? .Gomez(ako bude odlazio ikad) bice vjerovatno Engleska il' Spanija,dakle lige ravnopravne BL.Zasto ici korak unazad?Mislim da su i na slican nacin razmisljali RvP,Berbatov itd.Al' za sve ostalo tu je N.Bentner,covjek koji nema mjesta pored Chamaka i onog Girouda :roll: .Hajd' valjda mu se posreci u SA(U Juveu cini mi se) ;)
I sve se to tako odigra i Serie A opet jača od Bulia. 8-)
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17791
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la Omerbavarac » 06 sep 2012, 13:03

Vidal je napisao/la:Pa možda zbog odbrana u Serie A. :?
Stvarno mi ovo nikako nije jasno. Tvrdis da bi na osnovu odbrane u Italiji lik odustvovao sest mjeseci ili neki kraci period, a mnogi napadaci koji su nizi od njega, sa slabijom konstitucijom igraju konstantno. Recimo jedan Giovinco, pa proslih godina Lavezzi i da dalje ne nabrajam.
Da si ovo rekao za Robbena, mozda bih se i slozio, jer je covjek podlozan povredama, ali za Gomeza mogu smatrati samo gluposcu.
Vidal je napisao/la:Znači ti kažeš da bi Gomez u Napoliu zabio bez problema 40+golova :roll:
Ne, nego da bi zabio onoliko koliko i Cavani.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la anton 1983 » 06 sep 2012, 13:05

Vidal je napisao/la:Pa možda zbog odbrana u Serie A. :?

Znači ti kažeš da bi Gomez u Napoliu zabio bez problema 40+golova :roll:
Moraš znat da Bayern igra protiv jačih obrana nego što su u SERIJI A, jer protiv Bayerna svi igraju sa 11 igrača u 16 metara 8-) A **** zabijao je on i u LP tako da...
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
Saurman
Postovi: 29490
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la Saurman » 06 sep 2012, 13:05

Korumpirana liga kao što je Serija A ne može nikako biti ispred Bundeslige.
Na strani Bundeslige je bolja infrastruktura, bolja posjeta ( najveća u Europi) i naravno bolji kvalitet fudbala, dok je na strani Serije A namještanja,skandali,loši stadioni,loš fudbal i samim tim i loša posjeta ( među najlošijim u Europi) trenutno je Bundesliga daleko ispred žabara svidjelo se to nekome ili ne. ;)
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Saurman
Postovi: 29490
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la Saurman » 06 sep 2012, 13:09

Vidal je napisao/la:Pa možda zbog odbrana u Serie A. :?

Znači ti kažeš da bi Gomez u Napoliu zabio bez problema 40+golova :roll:

Misliš na odbranu gdje je jedan Barzagli ključni igrač prvaka Italije dok je u Wolfsburgu bio kanta od igrača.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
asr_pd
Postovi: 278
Pridružen/a: 11 maj 2011, 16:46
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la asr_pd » 06 sep 2012, 13:13

[youtube][/youtube]
Kad sam vidio i cuo kako je zdusno pjevaju, znao sam da Svabovi nemaju nikakve sanse :D

Avatar
Vidal
Postovi: 1135
Pridružen/a: 30 jul 2012, 18:36
Kontakt:

Re: La Bundesliga vs Die Serie A

Post Postao/la Vidal » 06 sep 2012, 13:16

Zašto tog onda kantu igrača nije repka Njemačka mogla lagano probiti. :roll:
anton 1983 je napisao/la:
Vidal je napisao/la:Pa možda zbog odbrana u Serie A. :?

Znači ti kažeš da bi Gomez u Napoliu zabio bez problema 40+golova :roll:
Moraš znat da Bayern igra protiv jačih obrana nego što su u SERIJI A, jer protiv Bayerna svi igraju sa 11 igrača u 16 metara 8-) A **** zabijao je on i u LP tako da...
a dobro od tebe sam navikao ovakve komentare.
Omerbavarac je napisao/la:
Vidal je napisao/la:Pa možda zbog odbrana u Serie A. :?
Stvarno mi ovo nikako nije jasno. Tvrdis da bi na osnovu odbrane u Italiji lik odustvovao sest mjeseci ili neki kraci period, a mnogi napadaci koji su nizi od njega, sa slabijom konstitucijom igraju konstantno. Recimo jedan Giovinco, pa proslih godina Lavezzi i da dalje ne nabrajam.
Da si ovo rekao za Robbena, mozda bih se i slozio, jer je covjek podlozan povredama, ali za Gomeza mogu smatrati samo gluposcu.
Vidal je napisao/la:Znači ti kažeš da bi Gomez u Napoliu zabio bez problema 40+golova :roll:
Ne, nego da bi zabio onoliko koliko i Cavani.
To znači da bi i Cavani bez problema u Buli zabio 50+ ;)
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.