Nogometni treneri

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Nogometni treneri

Post Postao/la Cautinho » 13 apr 2013, 21:29

Nije moguce da nema ove teme na forumu,ili ja nisam dobro pretrazio.
Misljenja sam da trener cini 50 % momcadi i ekipa.Tko je najbolji.Tko Vam je ostao u lijepom sjecanju.Rijec-dvije o treneru Vaseg kluba.Nadam se da ne smeta administraciji.Izvolite.
Keep walking.

Avatar
BavaracZenica
Postovi: 1518
Pridružen/a: 11 dec 2011, 18:26
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la BavaracZenica » 13 apr 2013, 22:08

Odlicna tema brate, sta da ti kazem uvijek se moze o tome pricat koje najbolji trener, meni nekako posto navijam za Bayern u lijepom sjecanju ostao Hitzfeld Ottmar - General :) Posto sam ljubitelj i Bundeslige, et on je vodio i Dortmund i sa njima osvajao i sa nama... sad vodi Svicarsku i zelim mu sve najbolje i naravno tu je nas Jupp .. strasan trener a i igrac je bio.

Naravno tu jos ima dosta trenera, koji su i dobri i koji su prije vodili ekipe i ovi danasnjeg kova, tipa Pep, Tito, Mou, onda u engleskoj ligi Boas i ta bagra.. a naravno kakav bi ja bio poznavalac nogometa uopste ako ne bi spomenuo Fergusona :) :D
FC Bayern !!!!!

Avatar
sock56
Postovi: 435
Pridružen/a: 27 mar 2013, 11:18
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la sock56 » 13 apr 2013, 22:21

Rezultati i trofeji govore za svakoga, tako da se tu nema šta puno raspravljati.

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la IlPrincipe » 13 apr 2013, 23:45

Meni najdraži i najbolji ..

-Arrigo Sacchi
-Fabio Cappelo
-Marcelo Lippi
-Jose Mourinho
-Alex Ferguson
-Fatih Terim
-Ottmar Hitzfeld
-Vicente del Bosque
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la M4kaveli » 13 apr 2013, 23:53

Vjerovatno trener sa najboljom vizijom, tj. kako bi se fudbal trebao igrati je Johan Cruyff.
Od njega svi mogu uciti. ;)
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
sock56
Postovi: 435
Pridružen/a: 27 mar 2013, 11:18
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la sock56 » 14 apr 2013, 01:29

IlPrincipe je napisao/la:Meni najdraži i najbolji ..

-Arrigo Sacchi
-Fabio Cappelo
-Marcelo Lippi
-Jose Mourinho
-Alex Ferguson
-Fatih Terim
-Ottmar Hitzfeld
-Vicente del Bosque
Prosjek godina 98.

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la Lillard » 14 apr 2013, 10:16

Jedan je Sir Alex.

Za mene najbolji trener subjektivno je Mourinho. Iako je mnogima mrzak, mora mu se priznat da je vrhunski trener. Guardiola mi je isto tako drag trener jer je od Barcelone napravio ovo sto je danas...
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la gio10 » 14 apr 2013, 10:18

Antonio Conte ce kroz 2-3 sezone stasati u pravu trenersku istituciju.

Inače, mišljenja sam da je Mourinho jedan od najboljih trenera svih vremena, gdje god ode, osvoji svake sezone nešto :)
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la Cautinho » 14 apr 2013, 10:44

Sta uradi Klopp od prosjecne njemacke momcadi.Jedan od najvecih uspjeha trenera u zadnjih 5-10 godina.
Keep walking.

Avatar
KSIVLE
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 okt 2012, 16:01
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la KSIVLE » 14 apr 2013, 11:01

gio10 je napisao/la: Inače, mišljenja sam da je Mourinho jedan od najboljih trenera svih vremena, gdje god ode, osvoji svake sezone nešto :)
Fuckin A to that! :lol: Stvarno je čovjek čudo. Uvijek bi preuzeo neku momčad kojoj je maksimum 4.-5. mjesto u ligi, a onda od nje napravio prvaka. A još pritom nikad nije imao neku lovu za pojačanja, već je sirotek morao raditi s onim što ima ili pronaći i dovoditi za siću pojačanja. A tek noviteti koje je unio u svijet nogometa. Ebeš Guardiolu i tika-taku, pored genija koji je toliko toga donio svijetu nogometa. 8-)
"Zanimanje tako velikih klubova godi, ali ja neću napustiti Dortmund. Ovdje nogomet nikada nije bio sporedna stvar; oduvijek je bio glavna!"

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la M4kaveli » 14 apr 2013, 11:40

Kao sto @KVISLE kaze noviteti su bitni, po meni cak i najbitniji.
A Guardiola je ucio od jednog covjeka i u teskim situacijama trazio njegove savjete.
Sam Cruyff je igrao laznu devetku za Holandiju u 70-tim a 2009 Pep pomjera Messija na to isto mjesto.
Sta reci ?
Covjek je jedan od najboljih fudbalera svih vremena ( 3 zlatne lopte ) a samo njegovo shvatanje fudbalske igre je nevjerovatno.

Zasto ne igrati sa 2 zadnja vezna itd itd ,..

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la SiamoNoi » 16 apr 2013, 15:27

Meni najdraži:Mourinho,Simeone,Klopp,Guardiola,Bilić...

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la amerosm » 16 apr 2013, 15:52

Za mene trenutno najbolji trener je Christian Streich - trener Freiburga, koji se sa ovom ekipom nalazi pred plasmanom u LP, a platni budzet cijele ekipe je kao plata Ronalda.

Sto se tice najboljeg svih vremena, tesko je izdvojiti nekog trenera, jer ima dosta trenera koji su imali uspjesni karijeru, kao npr. Ferguson, Trapattoni, Capello, Hitzfeld, Mourinho itd itd.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la Toxicity » 16 apr 2013, 15:59

KSIVLE je napisao/la:Fuckin A to that! :lol: Stvarno je čovjek čudo. Uvijek bi preuzeo neku momčad kojoj je maksimum 4.-5. mjesto u ligi, a onda od nje napravio prvaka. A još pritom nikad nije imao neku lovu za pojačanja, već je sirotek morao raditi s onim što ima ili pronaći i dovoditi za siću pojačanja. A tek noviteti koje je unio u svijet nogometa. Ebeš Guardiolu i tika-taku, pored genija koji je toliko toga donio svijetu nogometa. 8-)
Ma ja, ovo što Mourinho radi može svatko :lol: , vidimo kako Chelsea napreduje iz sezone u sezonu, ili npr. jedan Inter koji je tad "harao" Europom napraviti 150 % boljim, zatim napraviti Real ravnopravan Barceloni.
Vidimo jednog Mancinija koji ima neloš budžet pa ne može proći grupa, ma gdje bi Mourinho bio zaslužan :lol:, aj nemoj više molim te nego se pokloni jednom od najvećih.
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la Cautinho » 16 apr 2013, 16:15

To znaci da ako Mou odleti iz Madridskog gnijezda,mozemo ocekivati potpuni raspad Reala i rasprodaju igrača...?
Keep walking.

Avatar
EnzoFerrari
Postovi: 920
Pridružen/a: 13 apr 2013, 09:41
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la EnzoFerrari » 16 apr 2013, 18:16

Jedan od najboljih, pokazao se i u reprezentativnom i u klupskom fudbalu.Malo ga finala LP zajebavala al sta ces sve je to igra.

slika

slika
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
Cenga87
Postovi: 111
Pridružen/a: 23 jan 2013, 11:59
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la Cenga87 » 16 apr 2013, 19:57

Bora Milutinovic.
Taj covjek bi i reprezentaciju Grenlanda odveo na SP.
http://www.youtube.com/watch?v=JbdX94df3OM

Avatar
KSIVLE
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 okt 2012, 16:01
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la KSIVLE » 16 apr 2013, 20:11

Toxicity je napisao/la: Ma ja, ovo što Mourinho radi može svatko :lol: , vidimo kako Chelsea napreduje iz sezone u sezonu, ili npr. jedan Inter koji je tad "harao" Europom napraviti 150 % boljim, zatim napraviti Real ravnopravan Barceloni.
Vidimo jednog Mancinija koji ima neloš budžet pa ne može proći grupa, ma gdje bi Mourinho bio zaslužan :lol:, aj nemoj više molim te nego se pokloni jednom od najvećih.
U Chelseu nije napravio ništa spektakularno. Carlito je isto osvojio Prem, a u CL Grant i Di Matteo su postigli više od njega. U Interu je imao uvjerljivo najjaču momčad u Serie A, a k tome još i u naponu snage za rezultat u Europi. Real je osvojio prvenstvo nakon 4 sušne sezone što nikako ne može biti čudo ako se uzme u obzir koliko su uložili; da je i Pellegrini ostao na klupi i on bi ga dosad uzeo. Uostalom, ako trenira momčadi koje su u tom trenutku u europskom top 3 ili top 5, tu su trofeji pod mus.

Da bi ga se svrstalo u najveće svih vremena treba nešto više od makijavelistički ostvarenog rezultata. Njegove momčadi igraju dekadentan nogomet, nije nam donio ništa novo u samoj igri, a ni rezultati mu nisu nešto što već dosta trenera nije postiglo. Dakle, svakako je velik i uspješan trener, ali da je među najvećima svih vremena - nije.
"Zanimanje tako velikih klubova godi, ali ja neću napustiti Dortmund. Ovdje nogomet nikada nije bio sporedna stvar; oduvijek je bio glavna!"

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la Toxicity » 16 apr 2013, 20:24

Došao je u Chelsea gdje je ekipa bila nabacana svakakvim igračima (bilo je tu dobrih ali i prosječnih igrača, ništa lošijih nego danas) i odmah je uzeo 2 titule EPL pored po meni nikad jačeg Manchester UTD. ;), bio je jednom ili dvaput u polufinalu lige prvaka, sad jedino ako ja i ti ne poimamo uspjeh isto :mrgreen:
Jest Inter imao najjaču ekipu u Serie A, ali znamo kakva je tad Serie A bila (Juventus izbačen, Milanu oduzeti bodovi i šta sve ne), uzeo je sve živo sa Interom te godine, zatim je prekinuo dominaciju Barcelone sa Realom u potpunosti a da ne spominjemo šta je radio s Portom ;), i na odličnom je putu da bude jedan od najvećih.
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Nogometni treneri

Post Postao/la M4kaveli » 16 apr 2013, 20:47

Mozda i bude najtrofejniji, ali najbolji nikada nece biti jer nikakvih noviteta nije unio u fudbal.
Jedino je bunker otkrio i to je to.
Lippi jos gori. :mrgreen:
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.