Navijaci..

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la HOS » 13 jan 2009, 18:40

Valencia je napisao/la:jer su sa njima bili u dobrim odnosima. Horde zla su bile u bratskim odnosima sa Lesinarima :mrgreen: .
Stari dobri dani, a vidi danas :lol: .
U inat svima.

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Eagles » 13 jan 2009, 18:46

RođeniMostar je napisao/la:
Valencia je napisao/la:Pa Eagles jos uvijek postoji :mrgreen: :mrgreen:
Ova ti je najjača dosad ! Debili nisu mogli smisliti nešto,nego preuzeli od drugog ime ! :lol:
Ime nije preuzeto nego naslijeđeno.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Valencia » 13 jan 2009, 18:48

HOS je napisao/la:
Valencia je napisao/la:jer su sa njima bili u dobrim odnosima. Horde zla su bile u bratskim odnosima sa Lesinarima :mrgreen: .
Stari dobri dani, a vidi danas :lol: .
Sjecam se da su se pred pocetak rata Lesinari podjelili u dvi grupe, jer su okosnicu ekipe cinili Muslimani koji su ponekad znali tekbirat :mrgreen: :mrgreen: .
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Valencia » 13 jan 2009, 18:49

Eagles je napisao/la:
RođeniMostar je napisao/la:
Valencia je napisao/la:Pa Eagles jos uvijek postoji :mrgreen: :mrgreen:
Ova ti je najjača dosad ! Debili nisu mogli smisliti nešto,nego preuzeli od drugog ime ! :lol:
Ime nije preuzeto nego naslijeđeno.
Cekaj, hoces rec' da prijeratni Eagles sada navija za Zrinjski?
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Eagles » 13 jan 2009, 18:52

Za Valenciju
Ma jok brate nesto drugo vamo.Neda mi se objasnjavat.Ko treba znat taj i zna.
Inace nas su zvali Eaglesi i prije nego smo poceli ic na utakmice.
Zadnja izmjena: Eagles, dana/u 13 jan 2009, 18:54, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la HOS » 13 jan 2009, 18:53

Valencia je napisao/la: Sjecam se da su se pred pocetak rata Lesinari podjelili u dvi grupe, jer su okosnicu ekipe cinili Muslimani koji su ponekad znali tekbirat :mrgreen: :mrgreen: .
Hehe, ma zato jos uvjek je i uvjek je bila nasa tifo scena vrh :D . Inace, buraz zamolio bih te da mi napises tvoje misljenje o Sconvoltsima, po mom misljenju medju najorginalne grupe u ITA, nema ih puno vise nazalost ali su zato oni aktivni jos uvjek face. Jos se uvjek sjecam kakav su skandal napravili kad su ganjali neke indijance Fiorentine tamo po aerodromu u Cagliariu hehe.


slika

slika
U inat svima.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Valencia » 13 jan 2009, 19:31

HOS je napisao/la:Inace, buraz zamolio bih te da mi napises tvoje misljenje o Sconvoltsima, po mom misljenju medju najorginalne grupe u ITA, nema ih puno vise nazalost ali su zato oni aktivni jos uvjek face.
Jedna od manjih grupa, ali jako jako nezgodna. Nije im vazno je l' ih ima 20 ili 200, oni ce trazit tucu, pa sa visestruko brojnijim protivnikom. Poznati su po tome da izbjegavaju pratnju murije na gostovanjima, jer zele da se sukobe sa protivnikom. Prosle godine je njih 20-ak upalo u klub navijaca Ultras Granata (Torino) i klepali se sa brojnijim protivnikom na njihovom terenu. Oni su mozda grupa koja se najhrabrije suprostavila policijskoj represiji, ali i oni polako padaju. Mnogo ih je dobilo zabrane, a dosta ih je i u zatvoru. Jedan njihov je dobio 3-4 godine zatvora kada je bacio topovski udar na navijace Juventusa u Torinu. Sve u svemu, ekipa za veliki respekt!!
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Semir_Sa
Postovi: 71
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:25
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Semir_Sa » 13 jan 2009, 19:40

Joj ovi iz Zrinjskog su vanserijski. Stvarno su tuga. Cuj ime grupe ultras. Nidje veze. To ne moze oficijelno ime grupe biti nikako. I ja sam ultras, ali ultras Hordas. Place mi se kako su glupi. Stvarno nidje veze, i grupa i klub. Bez imalo tradicije i zara.

Avatar
RođeniMostar
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 dec 2008, 17:08
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la RođeniMostar » 13 jan 2009, 19:42

Valencia je napisao/la:Ma dobro, ti si meni sada postavio tabelu iz 1985., a Red Army je osnovan 1986 :mrgreen: . Huliganstvo nije jedini kriterij kada se ocjenjuje kvaliteta neke grupe. Mozda te godine i jeste bili dobri, ali sve ukupno gledano, niste nikako bili bolji od Manijaka. Te Grobare u Beogradu je izbo Manijak, a oni su tada cesto isli jedni sa drugim na gostovanja, posebno kada su isli u BG ili ST. Manijacima (tacnije Joint Unionu) je pao trans u Beogradu od United Force. A taj belaj sto navodis da se desio u Tuzli, to je bilo kada ste izgubili titulu u zadnjem kolu. Narmalno je da ih odvalite poslije tekme, jer su vas pobjedili samo (uopste im bodovi nisu tebali) da bi Zvezda uzela titulu, jer su sa njima bili u dobrim odnosima. Horde zla su bile u bratskim odnosima sa Lesinarima :mrgreen: .
Red Army je osnovan 1981.godine ! to što je ime mjenjano,mislim da ne bi trebalo utjecati na godinu osnivanja !
A što se tiče Tuzle,titula je izgubljena radi dva nepostojeća penala koja su dosuđena za Slobodu kad je Velež vodio 1:0 ! tada je bilo oko 3000 naših gore...Sloboda je ispadala a Zvezda se borila s nama za prvaka ! i eto i jednim i drugim cilj bio da Velež neosvoji pa kako god nas spriječili :evil:
Horde Zla su svrstavane u ''veliku četvorku ''jedno vrijeme ali rat počeo i tu dolazi kraj svega !
Upravu si što se tiče bratskih odnosa sa Lešinarima,ali se ne bih složio oko priče da su Manijaci bili bolji od nas ali ajde nema veze,svako ima svoje mišljenje !
Tada su samo Splićani radili koreografije s bakljadama tako da je to uglavnom bilo glavno mjerilo tada !
...kraj Neretve rođeni,mi smo raja iz Mostara...

Avatar
RođeniMostar
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 dec 2008, 17:08
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la RođeniMostar » 13 jan 2009, 19:43

Semir_Sa je napisao/la:Joj ovi iz Zrinjskog su vanserijski. Stvarno su tuga. Cuj ime grupe ultras. Nidje veze. To ne moze oficijelno ime grupe biti nikako. I ja sam ultras, ali ultras Hordas. Place mi se kako su glupi. Stvarno nidje veze, i grupa i klub. Bez imalo tradicije i zara.
Jesu mi mrski,ali to može biti ! Oni su Ultras Mostar a u Italiji se skoro svaka grupa zove Ultras(i ime kluba ili grada) ! kao npr. Ultras Sampdoria !
Samo je glupo što se zovu Ultrasi a skoro svi furaju hool stil !
...kraj Neretve rođeni,mi smo raja iz Mostara...

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Valencia » 13 jan 2009, 19:47

RođeniMostar je napisao/la:Red Army je osnovan 1981.godine ! to što je ime mjenjano,mislim da ne bi trebalo utjecati na godinu osnivanja !
E jbg sad, pa na transparentima vam pise 1986. Na internet stranici vam je pisalo Red Army 1986. Crveni Sejtani i Red Army nisu isto. Ali dobro, nije to ni bitno previse...
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la HOS » 13 jan 2009, 21:07

Valencia je napisao/la: Jedna od manjih grupa, ali jako jako nezgodna. Nije im vazno je l' ih ima 20 ili 200, oni ce trazit tucu, pa sa visestruko brojnijim protivnikom. Poznati su po tome da izbjegavaju pratnju murije na gostovanjima, jer zele da se sukobe sa protivnikom. Prosle godine je njih 20-ak upalo u klub navijaca Ultras Granata (Torino) i klepali se sa brojnijim protivnikom na njihovom terenu. Oni su mozda grupa koja se najhrabrije suprostavila policijskoj represiji, ali i oni polako padaju. Mnogo ih je dobilo zabrane, a dosta ih je i u zatvoru. Jedan njihov je dobio 3-4 godine zatvora kada je bacio topovski udar na navijace Juventusa u Torinu. Sve u svemu, ekipa za veliki respekt!!
Taj je meni se cini legendarni Fabio "Dragone", ili mozda grijesim. Nisam 100% siguran.
U inat svima.

Avatar
RođeniMostar
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 dec 2008, 17:08
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la RođeniMostar » 13 jan 2009, 21:34

Valencia je napisao/la:
RođeniMostar je napisao/la:Red Army je osnovan 1981.godine ! to što je ime mjenjano,mislim da ne bi trebalo utjecati na godinu osnivanja !
E jbg sad, pa na transparentima vam pise 1986. Na internet stranici vam je pisalo Red Army 1986. Crveni Sejtani i Red Army nisu isto. Ali dobro, nije to ni bitno previse...
Gdje bola piše 1986 ? Piše 1981 !
...kraj Neretve rođeni,mi smo raja iz Mostara...

Avatar
RođeniMostar
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 dec 2008, 17:08
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la RođeniMostar » 13 jan 2009, 21:40

slika
Pogledaj ispod RA !
...kraj Neretve rođeni,mi smo raja iz Mostara...

Avatar
CharlieHarper
Postovi: 27
Pridružen/a: 13 jan 2009, 23:36
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la CharlieHarper » 15 jan 2009, 20:21

Popularni Gate 13 na San Siru protiv Intera, steta sto Spaha nije otisao u PAO.

HOS.

Avatar
forza inter
Postovi: 22
Pridružen/a: 16 jan 2009, 01:39
Lokacija: MoStAr CiTy
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la forza inter » 18 jan 2009, 11:12

najbolji navijaci su liona i milana a po posjecenosti navijaci borusije dortmund pun stadion svaka cast vala i to :P
Z.I 8 L.R.A 10 R.Q 77 A.M 33 S.A.M 20 P.V 14 L.F 7 V.O 21 M.B 45 J.Z 4 M.M 23 W.S 25
C.C 26 D.S 5 I.C 2 J.C 12

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Neutral » 18 jan 2009, 11:30

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 19 avg 2013, 03:45, ukupno mijenjano 1 put.


Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la reds_forever » 20 jan 2009, 12:21

redsi
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
reds
Postovi: 8433
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la reds » 20 jan 2009, 12:44

REDSI NARAVNO

His armband proved he was Red
TORRES TORRES
You ll never walk alone it said
TORRES TORRES
We got the land from suuny Spain
he gets the ball he scores again
FERNANDO TORRES
LIVERPOOLS NUMBER 9
FK Pjetlovi

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.