Navijaci..

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la marconato » 12 jun 2016, 19:29

IlProfessore je napisao/la:Turci su ludi sa mačetama i u normalnim uslovima, a ovako će apsolutno svaka nacija, odnosno njihovi navijači biti kontra njih...
Ti "normalni uslovi" su kada igraju kuci i nozevima i macetama izbodu nekog gostujuceg navijaca?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la AllGunsBlazing » 12 jun 2016, 20:16

topnik1 je napisao/la:Koliko je meni ovo sve glupo sa tim navijačima, huliganima i sličnim sranjima :lol: .

Niko živ me ne može ubijediti da su ti likovi navijači, i da ustvari ne žele samo da se istresu negdje jer su zatuacne seljačine.
Ma ima svasta. Al' bas svasta. Ima i takvih, ima i onih koji su navijaci, a vole se pobit vise nego se hljeba najesti.

U Rusiji obicno ide podjela na ultrase i hoolse, ovi drugi mogu cak biti i navijaci tog kluba, ali ima grupa gdje samo idu da se udaraju.
Celik!3,2,2.

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la sarajevo46 » 12 jun 2016, 20:45

Jaka Njemacka ekipa :D
[youtube][/youtube]

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Shadows » 12 jun 2016, 20:55

Pojedini nikako da shvate da postoje dugovi medju grupama i da to neki na ovom takmicenju zele naplatiti.


Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la bambus » 12 jun 2016, 23:39

Ljudi porede Engleze i Ruse..Rusi sve MMA borci i bokseri,spremaju se po teretanama i dodju silu glumit.Englezi popili vise piva taj dan nego svi rusi kreatina za citav zivot hahaha Svi znamo kakav je zakon u Engleskoj,kod Rusa to nema.Svi su dosli,ustvari dosao je ko je trebao.A kod Engleza nije,2-3 hiljade ih ima zabrane,meda ne mogu..Da su tu momci koji bi trebali biti druga bi situacija bila..A ovako Rusi iskoristavaju priliku na omladinu,zene i ponekog starijeg fanatika..Dosli ljudi da piju,opet stanu na crtu i udaraju se,ko padne citava ceta Rusa predje preko njega,pokoji noz,stolice i palice..I svi udaraju onog na podu,pisam takve navijace..A Englezima top,sav krvav ustaje i opet uzima pivu i pjeva..Ne mogu im meda,a polako tek je pocelo..oplakat ce Rusi ;)
!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la invincible1921 » 12 jun 2016, 23:57

Pisam se na organizovane borbene grupe(ruse i poljake) koji pokusavaju da se predstave kao navijaci, a veze sa fudbalom nemaju...protiv takvih ne treba da ti bude zao upotrijebiti bilo sta. Jbt ljudi imaju svoj sport sopstveni po sumama :crazy: Aj razumijem malo teretana pa i po koji cas borbene vjestine, ali imati svoje MMA klubove, privatne teretane i trenere koji ce te kljukati steroidima...ma ajd u ku.ruac :crazy:

Englezi pjani neorganizovani dobro znaju i sa kim se udaraju, jos malo pa ce poceti izmedju sebe jer ce koliko su spucani zamijeniti jedni druge za ruse. Iskreno svaka im cast nisu se povukli sekunde jedne uprkos svemu
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

InatSilanBosanski
Postovi: 1238
Pridružen/a: 08 sep 2013, 16:21
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la InatSilanBosanski » 13 jun 2016, 00:23

bambus je napisao/la:Ljudi porede Engleze i Ruse..Rusi sve MMA borci i bokseri,spremaju se po teretanama i dodju silu glumit.Englezi popili vise piva taj dan nego svi rusi kreatina za citav zivot hahaha Svi znamo kakav je zakon u Engleskoj,kod Rusa to nema.Svi su dosli,ustvari dosao je ko je trebao.A kod Engleza nije,2-3 hiljade ih ima zabrane,meda ne mogu..Da su tu momci koji bi trebali biti druga bi situacija bila..A ovako Rusi iskoristavaju priliku na omladinu,zene i ponekog starijeg fanatika..Dosli ljudi da piju,opet stanu na crtu i udaraju se,ko padne citava ceta Rusa predje preko njega,pokoji noz,stolice i palice..I svi udaraju onog na podu,pisam takve navijace..A Englezima top,sav krvav ustaje i opet uzima pivu i pjeva..Ne mogu im meda,a polako tek je pocelo..oplakat ce Rusi ;)
Osjecam se kao da citam postove nekih nasih navijaca, vazda je je tu pikladija, zene nemocne, penzioneri..Ne branim ja ruse, ali najavljivali su oni ovo dva-tri mj prije eura.Ne mozete poredit ove nerede sa kavezima, ovdje su svi jednaki..lete stolice, pepeljare i sta sve ne.Ne idu bas direktno na sake pa da do izrazaja dolazi neka "tehnika", jednostavno kako te posere i sve zavisi koliko otegnes muda.
I da te pitam, mozes li mi nac ovakve slicne nerede (nerede, ne organizovane tuce) a da oni koji su ostali na nogama ne gaze nekog ko je na podu?

Sve je ovo "normala", samo da ne bude smrtnih slucajeva..zestoko je, a tek je krenulo :zviz:

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Shadows » 13 jun 2016, 00:24

bambus je napisao/la:..A ovako Rusi iskoristavaju priliku na omladinu,zene i ponekog starijeg fanatika..Dosli ljudi da piju,opet stanu na crtu i udaraju se,ko padne citava ceta Rusa predje preko njega,pokoji noz,stolice i palice..I svi udaraju onog na podu,pisam takve navijace..A Englezima top,sav krvav ustaje i opet uzima pivu i pjeva..Ne mogu im meda,a polako tek je pocelo..oplakat ce Rusi ;)
Nemoj pisati gluposti, cuj zene napadaju...

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la bambus » 13 jun 2016, 00:55

InatSilanBosanski je napisao/la:
Osjecam se kao da citam postove nekih nasih navijaca, vazda je je tu pikladija, zene nemocne, penzioneri..Ne branim ja ruse, ali najavljivali su oni ovo dva-tri mj prije eura.Ne mozete poredit ove nerede sa kavezima, ovdje su svi jednaki..lete stolice, pepeljare i sta sve ne.Ne idu bas direktno na sake pa da do izrazaja dolazi neka "tehnika", jednostavno kako te posere i sve zavisi koliko otegnes muda.
I da te pitam, mozes li mi nac ovakve slicne nerede (nerede, ne organizovane tuce) a da oni koji su ostali na nogama ne gaze nekog ko je na podu?

Sve je ovo "normala", samo da ne bude smrtnih slucajeva..zestoko je, a tek je krenulo :zviz:
Ma mozes najavljivati 10 godina ranije ako ja imam zabranu i ne mogu ici,sta postizes sa tim ? Oni su jedini sa Poljacima koji se bas loze na ova prvenstva i zele biti najjaci,vidjet cemo sta i kako ce biti.Ja opet kazem,svaka cast Rusima,al ja sam na strani Engleza,pijem,pjevam i udaram se..Pa ko koga..Jedan covjek im stao na crtu njih 20 ga ugazase,daj bolan.A tih klipova ima,pa prvi Rusi su ti izdali kodeks da se ne udara covjek na zemlji,sad kao udaraju,udaraju jer na frku uzimaju, u coporu..I uvijek strada 1-2 navijaca i svi na njega..
Shadows je napisao/la:
Nemoj pisati gluposti, cuj zene napadaju...
Pa kako nije ? Medju Englezima sve kako sam nabrojao oni nesto zalijecu se,udaraju..Na tribinama isto tako,na neke navijace u sesiricima kaubojskim i zenskim gucci naocalama :urnebes: :urnebes:
!

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la AnelZ » 13 jun 2016, 01:39

Analiza Spiegel na ova desavanja u Francuskoj u vezi navijaca:

http://www.spiegel.de/sport/fussball/ma ... 97175.html

Kranje realan clanak sa aspekta sa kojeg nisam gledao. Znaci huligani sirom Evrope koriste upravo ovaj EURO kao neku vrstu oprostajnog dogadjaja jer do 2024. nece biti mogucnosti za slicne stvari; u Rusiji zbog restriktivne politike, u Kataru iz ocitih razloga, 2020. jer ce EURO biti diljem Evrope pa tako huligani nece imati glavnu scenu. Kazu da su ove scene bile vec predvidjene mjesecima unaprijed, a huligani kroz internet vec uveliko se dogovarali. Ocito je po grupama koje dolaze u Francusku da je sve izrezirano. Sto se tice generalno Rusa (i donekle Poljaka), suvise je meni to organizovano za navijace koji trebaju da se tek sretnu na turniru, a ne mjesecima unaprijed na okruglim stolovima da smisljaju plan kao da se radi o ratu. Fudbal je praznik, ovim scenama nema mjesta tu. Evo da je BiH plasirala se na EURO, ja ne zelim da moram da pazim tamo da ne naletim na neke debile koji zele da se pobiju vec zelim da se opustim i uzivam tako da je ovo dno-dna. Svaka povrijedjena osoba je previse. Evo inace sve trcim da se pobijem sa nekim zbog neke casti i da branim drzavu...

Francusku su odabrali kao idealnu jer je paznja sigurnosnih agencija vise na zeljeznckim stanicama, aerodromima i sl. zbog terorizma pa tako luke i trznice ostaju lose patrolirane gdje se i desavaju najvise nereda (vidi se koliko je potrebno policiji da reaguje jer ih nema dovoljno kako bi cuvali strateske objekte + mjesta gdje se navijacu sastanu). Takodjer su zakoni i kazne u EU poprilicno fleksibilne i smjesne za ulicne tuce (treba to biti mnogo rigoroznije), a uske ulice, blizina svih gradova i otvorene granice samo podsticu sve to, kao i trenutna situacija na svjetskoj sceni.

No ovih scena ce iz dana u dan biti manje (bice ih jos, ali mnogo manje i tacno se zna na kojim utakmicama), ne vjerujem ja da ce njima biti tako lako (kako zbog sigursnosnih agencija, tako i finansija) da putuju kroz Francusku pa da se opet sastaju.

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la shzna » 13 jun 2016, 02:18

Ekipa Millwalla sjedila u sektoru gdje su bili rusi. Nije valjda da su i oni "svoje" napadali ?
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la invincible1921 » 13 jun 2016, 02:27

Respekt Rusima , ali realno haman svaka (necu da grijesim dusu) tuca koju su dobili je bila nefer, odnosno znali su vjerovatno na sta idu i da im je mali rizik da ce nastaradat...svaki engleski navijac kojeg sam vidio na videima da je prebijen, izudaran je od makar 10vs1 rusa...

Nije fkt hejt da neko ne pomisli pogresno jer ja gotivim engleze, ali ovo sto rusi rade nisu navijacke tuce bar po meni nego izivljavanje tamo gdje su sigurni sto posto da su jaci...al neka nije nicija do zore
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la solinas » 13 jun 2016, 02:50

Prije par godina gledao sam neke dokumentarce o toj engleskoj tifo sceni i po onom sto sam vidio,nece ovo englezi zaboraviti.
Ali glupo je jbg,bas na evropskom prvenstvu,francuzi su se pokazali kao totalno nesposobni za ovakve situacije organizacija nula bodova.
Daj boze da ovako zavrsi i da ne bude vise zrtava.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la autogol » 13 jun 2016, 02:59

Kad vidim ove nerede bude mi drago da nas nema na EP :kafa:
Gledam veceras na njem kanalu da je policija vec identifikovala par huligana.Nekog su Rusa upikali sa sesirom na glavi,naime on je onom Englezu skakao po glavi a poslije je i na tribini pravio probleme,po svemu sudeci se nece dobro provest..

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Rule_hz » 13 jun 2016, 05:29

A svjetsko u rusiji tamo ce havarija biti jos ako se srbi kvalifikuju hrvati i mi a o albancima i turcima da ne pricam znaci nedo Allah bit ce mrtvih i osveta i svega najvise bi nastradali albanci i hrvati i turci,mi manje vise al svega ce biti i grci su tu
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Heller » 13 jun 2016, 14:18

Rule_hz je napisao/la:A svjetsko u rusiji tamo ce havarija biti jos ako se srbi kvalifikuju hrvati i mi a o albancima i turcima da ne pricam znaci nedo Allah bit ce mrtvih i osveta i svega najvise bi nastradali albanci i hrvati i turci,mi manje vise al svega ce biti i grci su tu
Hoće ****, Putinov pendrek je iz raja izaš´o :thumbup:

Turci opet dokazali da su kromanjonci onim svojim porukama.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
club21
Postovi: 1819
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la club21 » 13 jun 2016, 14:45

shzna je napisao/la:Ekipa Millwalla sjedila u sektoru gdje su bili rusi. Nije valjda da su i oni "svoje" napadali ?
Misliš bili sa rusima zajedno na tribini ? Ili u onom sektoru gdje su englezi na onoj tribini ?

Avatar
Frankie
Postovi: 2354
Pridružen/a: 19 maj 2013, 13:04
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Frankie » 13 jun 2016, 14:51

Bili su medu Rusima :cool:
slika

Avatar
Edward
Postovi: 57
Pridružen/a: 30 jun 2011, 09:33
Lokacija: Erm, the north west!
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Edward » 13 jun 2016, 23:57

slika

Otočki huligani u defanzivi kontra Rusa... Picture of the year!
He never fails to achieve new heights in being effin' stupid!

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.