Navijaci..

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Princ
Postovi: 98
Pridružen/a: 25 mar 2008, 11:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Princ » 05 apr 2008, 10:27

slika
FC Schalke 04 :)

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la skoYa » 05 apr 2008, 14:17

ajd da i ja postam koju slicicu Ultras-a Real Madrid...

slika
slika
slika
slika
slika

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la NeLsoN » 05 apr 2008, 14:25

alianz uvijek pun.heh, ali brate mali im kapacitet,jbg, nema veze,heh, :D slika
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la NeLsoN » 05 apr 2008, 14:26

slika

slika
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la ribery » 05 apr 2008, 16:31

Prije nego izbiju nove svadje zbog ovog lika i njegovog "dubokoumnog" posta, molio bih ljude, ostale clanove foruma da mu ne odgovoraju na ove gluposti.Uostalom, niko te pasa moj nije ni pitao za misljenje koliko ja vidim.

P.S. Ko god stavi neku sliku, ti pametujes, samo tvoje slike valjaju.Valjda imamo i mi ostali pravo stavljat svoje slike i misljenja, sta ti je covjece? :roll:

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la ribery » 05 apr 2008, 20:25

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:naravno da imate pravo , samo me vase neznanje i pogresno tumacenje svega u vezi sovom temom iznervira
Ma naravno, svi ostali clanovi foruma su levati i neznalice, al hvala Bogu imamo tebe koji ce da nam pokaze i da nas nauci sta su pravi navijaci.

Avatar
Princ
Postovi: 98
Pridružen/a: 25 mar 2008, 11:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Princ » 05 apr 2008, 22:24

@Com_ultras_MARSEILLE ugasi Caps Lock i pocni koristiti nesto sto se zove tacka (mora biti na tastaturi, mozda i pronadjes gdje je). :D :D :D
FC Schalke 04 :)

faraon
Postovi: 9
Pridružen/a: 25 mar 2008, 14:10
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la faraon » 06 apr 2008, 01:24

ma treba ti prevodilac da shvatis sta je napisao :mrgreen: A lik je fakat umislio da je najpametniji i da jedini zna sta je navijanje i navijaci. Pises o tom "svom" Marseillu kao da je jedini klub sa navijacima i kao da na njihovim utakmicama nema djedova i nana. Ne vi imate dva sjevera i dva juga pa su vam sve navijaci :mrgreen: sta ces nemate zapada i istoka da dodju djedovi. a i ta neka tvoja ljubav prema Marseillu..... fakat te ne kontam kao da igras za njih, cuj drazi ti od tvoje drzave i reprezentacije. samo mi reci na koliko si njihovih utakmica bio??? mislim da znam odgovor ;)

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la skoYa » 06 apr 2008, 13:16

ribery je napisao/la:Prije nego izbiju nove svadje zbog ovog lika i njegovog "dubokoumnog" posta, molio bih ljude, ostale clanove foruma da mu ne odgovoraju na ove gluposti.Uostalom, niko te pasa moj nije ni pitao za misljenje koliko ja vidim.

P.S. Ko god stavi neku sliku, ti pametujes, samo tvoje slike valjaju.Valjda imamo i mi ostali pravo stavljat svoje slike i misljenja, sta ti je covjece? :roll:
slazem se! ne mogu da vjerujem da moze postojat ovakva osoba... pa njemu niko nije reko da su navijaci Marseille-a bezveze il tako nesto,cak sta vise dopadaju mi se jer su pravi navijaci,al jarane ko god nesto drugo napise il postavi sliku ovaj mora da pljuje po tome a niko mu nista nije reko! covjece idi se lijeci...
i predlazem da napustimo svi ovu temu neka nas "ultras" uziva sam sa svojim Marseille-om i svojom Francuskom

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 06 apr 2008, 15:56

za ULTRAS MARSEJ..
Ovako care svaka ti cast postujem sto kazes i vidi se da znas i ponesto o navijacima ....postujem...razlikujes prave stvari i to je uredu ali imas malo pobrkan sistem vrijednosti.Samo bi zelio komentar tvoj o navijacima iz engleske za koje je poznato da samo u rijetkim slucajevima prave koreografije....kad mi na ovo odgovoris pa cemo dalje i usput nabroj vrste navijaca prvavih-kako se obicno dijele...pozdrav
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 06 apr 2008, 18:24

Malo ti je smijesan ovaj zadnji post skoroz...postujem tvoje misljenje kao da ja i ti ne gledamo iste utakmice...zapinjes za dekice i bakice kojih ima svugdje ali vidis odmah padas na prvoj prepreci...pitao sam te za engleske navijace kralju,naglasavam NAVIJACE JER TI RANIJE NAPRAVIO SI TU PODJELU I SLAZEM TE U VEZI TOGA PITAM TE ZA MISLJENJE O ENGLESKIM NAVIJACIM I ODGOVORI mi na pitanje o podjeli navijaca ako ti nije problem...pozdrav ;)

I jos nesto zaboravih, care malo je smijesno kada kazes''ev sam primjer ko gleda njihovu ligu moze da vidi kako u redovima njihovi tribina sjede oni Indijci ili sat cu vec arapi sa onim njihovim na glavi sto nose , jos malo pa nece engleza biti tu nikakih ''pa druze ti navijas za marsej i svi znaju kakav je marsej grad sa najvise azilanata u francuskoj pa mozda i evropu samim ti najvise dosla mozes vidjeti na njihovoj tribini(neam nista protiv toga)respect,ali znaci to poredjenje sa englezima ne mozes uzimati niti na taj nacin umanjivati njihov znacaj ...
Zadnja izmjena: vucko, dana/u 06 apr 2008, 18:45, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Koristi opciju edit
AMAR OSIM!!!

Avatar
Juventus
Postovi: 35
Pridružen/a: 31 mar 2008, 21:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Juventus » 06 apr 2008, 21:08

Ma jarane davno sam ja rekao za tebe da si odskrinut. Nisam gledao postove sto si pisao preko vikenda, i veceras fakat nisam imao niti volje niti zivaca da citam sve te silne gluposti. Jer ti ocito ne kontas neke stvari i zivis u nekom virtuelnom svijetu. Sto se mene tice samo ti nastavi ali nemoj nas davit vise sa tim molim te. Pazi iako je moj nick na ovom forumu Juventus iako ja navijam za taj klub, NIKADA ALI BAS NIKADA mi ne bi palo na pamet da navijam za Italiju ili ne znam ti koju drugu drzavu kada igra protiv BiH. U tim stvarima je manje bitno ko igra za tu selekciju BiH. Bitno je to sto se ona zove BiH i to je dovoljno. Odi malo na youtube pa malo pogledaj golove i pobjede, jeste da ih je bilo malo ali meni uvijek srce zaigra i bude mi veliko, vece od tog tvog Velodroma i ljubljene ti Francuske. Hajde malo pusti se gluposti i pusti nas na miru!!!
Float like a butterfly, sting like a bee!!!!!!!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 06 apr 2008, 21:23

Svaka cast,nisam ja nista protiv njih rekao ...ok...malo gledamo iz raulicitih uglova,slazem se da stranci daju posebnu draz,i mislim da su oni i najludju na tribini(marsejovoj)....ali nema majtore medju englezima toliko stranaca.A meni je recimo veca stvar otici u tudju grad,odbiti pratnju murije sjesti u tudji pub...to je neki otocki stil,a ultrasi marsej su ok nemam rijeci taj stil je u italiji,i to je to,svabe su kultura spanci tu i tamo,mislim da si shvatio da nemam nista protiv francuza ;) ;) ;) Navijanje je u glavi i vise stilova ima.Jedni se furaju na huliganstvo,jedni su pozeri,jedni su ultra....a bake deke su samo simpatizeri...pozdrav
AMAR OSIM!!!

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la ribery » 07 apr 2008, 15:29

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:vidi se da si neupucen i da zbog svog ne znanja mijesas stvari odnosno kruske i jabuke i stakim osobama nemam namjeru da se prepirem i gubim vrijeme
Odgovori mi na pitanje, zar je bitno da li navijac nosi turban il sta vec na glavi, ne kontam sta si htio rec oni postom pls, ne svadjam se, samo te pitam lijepo.

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 07 apr 2008, 17:07

ok,ima stadiona na kojim sjede ljudi iza gola,ali daj mi samo jedan primjer kada si vidio da sjedi cijeli kop,liverpulov....to shvati kao i svugdje imas beze navijaca i dobrih navijaca to sto se u engleskoj fura drugacija navijacka kultura,to je drugo...ne mozes reci da su losi avidim da znas o navijacima pa mislim da ces me shvatiti... ;)
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 07 apr 2008, 18:03

Ok,postujem tudje misljenje svako ima pravo na njega....cijenim
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 07 apr 2008, 21:58

Jesam ok je.... ;)
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 08 apr 2008, 00:43

Objektivno ovaj klip ne govori mnogo0 mogu ti ja napraviti klip sa navijacima zelje da se sjebes od scena,ali klip govori malo u sustini ..ali majstore ja znam dosta o navijackoj sceni,imarsejovi navijaci su ok,fantasticni imaju koreografije,bakljade i sve sro je potrebno i ni u jednom trenutku ja nisam rekao da su losi,kazem ti samo da se otocka kultura navijanja razlikuje od evropske,talijanske francuske.....i ne bi da poredim jer nebitno je dobar i vjeran navijac je dobar i vjeran na svoj nacin,kazem ti odmah da otocani nemaju neki izgled tribine ali imaju najvise muda i ostalih stvari,po meni je vise navijacki upati mangupski u tudju grad bez obiljezja i bilo kakve sminke,nego napraviti dobru bakljadu na svom stadionu,o tome ti pricam i pri tome ni jedne sekunde ne mislim da omalovazavam drugu stranu....shvatas ti mene sada ;) ;) ;)
AMAR OSIM!!!

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la RK Gradacac » 08 apr 2008, 11:28

Joj ultras ponavljas jedno te isto ko papagaj. Pa niko ti ne kaze da nije tako, al nisu oni jedini na svijetu. Mnogi to rade i daleko zesce stvari. Pa ne trebas ici do Marseille-a da bi vidio tako nesto. Pogledaj u BiH sta se sve radi, pogledaj u svojoj Tuzli prije par dana kako su vas Manijaci razjurili.. pogledaj 91. Maksimir, pakao covjece. Ti se uhvatio Commando Ultrasa (eto ne znas ni kako se zovu :roll: ) ko da su oni jedini. Ja ih cijenim i volim i stvarno su mi ekstra dragi ali ti brate pretjerujes sa "svojom ljubavlju". Ti ovdje ljude umaras sa tim bolan. Nismo mi svi ostali glupi a samo ti pametan, hajd ohladi malo.
I ta prica "mi", "nas", ti ne lezi nikako. Koliko puta si bio na Veledromu, na bilo kojoj tribini? Koliko puta si ucestvovao u pravljenju tih koreografija o kojima pricas? Koliko puta si ucestvovao u tim tucama? Ni jednom!!! A puna ti usta "Ultrasa"...
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la NeLsoN » 08 apr 2008, 13:46

aj ba dobro je svadje. citam u novinama fukare hoce da se osvete manijacima. nevjerujem da tu moze sta biti. nece fukara doci 1000 na grbavici, a manijaka ce da bude 10 000.igrace oni jos jednu na tusnju. bolje neka im se tu osvete. ovdje mogu samo dobit.ha ja, 8-) 8-) :lol: :lol: :lol:
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.