Champions League 2014/15

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko će biti novi prvak Evrope?

Barcelona
76
45%
Juventus
92
55%
 
Ukupno glasova: 168

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la let3 » 13 maj 2015, 00:07

JamesJoyce je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Mandrak nastavi sa tim tonom i letiš sa foruma, po ko zna koji put. Isto vrijedi i za Makaša, umjesto da slave prolaz oni ovdje našli trolati pošteno forumsko pučanstvo :stop:
De i mene opomeni. Cisto da se ne opustim.
Rajaz je napisao/la:Naravno i tu ga niko ne može oprat, sam pao sam se ubio kao što sam već reko neki dan.
Pričam za večeras, desetkovan povredama, izađe i ponovo postavi kamikaza taktiku a ne osramoti se protiv ovakve Barcelone. To može samo Guardiola.
Barcelona je zadnji Clasico dobila Reala u punom sastavu, da se nisu zayebavali na kraju bila bi to ubjedljiva pobjeda.Hoćemo li i njega svrstati u prosječne trenere? Poenta je da ne postoji trener koji nije dobio šamar u karijeri ali nešto se Guardiola najviše pljuje .. a znamo i zašto.
Prvi dio. Nigdje veze. Druga utakmica na Nou Campu je bila relativno izjednacena. Madrid je imao prvo poluvrijeme, Barca drugo. Barca istini za volju, generalno bila bolja. U prvoj utakmici Madrid se pokazao neuporedivo boljim kao domacin u odnosu na Barcu.
Al' nema veze, uzimate finale svejedno.
Drugi dio. Pa nisam ja rekao da je prosjecan trener. Ja samo ispoljavam svoje frustracije koje sam dozivio od Barce 2008-2012.
I istina, obe Lige prvaka je uzeo neposteno.:kafa:
uvijek sam ga cijenio zbog iskrenosti :mrgreen: :thumbup:


šalu na stranu, tekma je bila riješena u 29 minutu, to jest nakon drugog gola Neymara...Barca u drugom pol. igrala pod rucnom, cisto da umrtvi tekmu, (imamo sad jako bitnu utakmicu protiv Atletica), Bayern nije upao u taj ritam i svaka im cast na pobjedi, igrali su za svoje navijace :thumbup:

Avatar
JamesJoyce
Postovi: 724
Pridružen/a: 15 sep 2014, 15:31
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la JamesJoyce » 13 maj 2015, 00:10

Rajaz je napisao/la:@James Da Madrid u punom sastavu, izvuci im Cristiana, Jamesa i Marcela pa bi te pit'o kako bi prošli protiv ove Barcelone koja izgleda neuporedivo jače od one iz prvog dijela kada ih je Real dobio.
Jako bezobrazna usporedba. Sve je moguce osim drvene peci. Ne bih rekao da bi prosli kao Bayern, niti da bi izgubili, niti da bi pobijedili.

Politicki korektno da odgovorim. (Copyright by @Duke). :kafa:
https://www.youtube.com/watch?v=_UYC80umW6c

Avatar
Rajaz
Postovi: 13351
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Rajaz » 13 maj 2015, 00:16

JamesJoyce je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:@James Da Madrid u punom sastavu, izvuci im Cristiana, Jamesa i Marcela pa bi te pit'o kako bi prošli protiv ove Barcelone koja izgleda neuporedivo jače od one iz prvog dijela kada ih je Real dobio.
Jako bezobrazna usporedba. Sve je moguce osim drvene peci. Ne bih rekao da bi prosli kao Bayern, niti da bi izgubili, niti da bi pobijedili.

Politicki korektno da odgovorim. (Copyright by @Duke). :kafa:
Pošteno :kafa:
Nadam se da ćete naletiti u Berlin bez 3 ključna igrača da vidimo od čega ste krojeni :mrgreen:

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la let3 » 13 maj 2015, 00:18

hajd, pustite šuplju

nego, Joyce reci ti meni šta sutra :?: :mrgreen: kako protiv stare tetke, koji znaju defanzivu....još ako zabiju gol :shock: auuu belaj na kvadrat
Hocemo li razbaciti taj Clasico u Berlinu ili cete morati navijati za talijane u finalu :P :mrgreen:

Avatar
JamesJoyce
Postovi: 724
Pridružen/a: 15 sep 2014, 15:31
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la JamesJoyce » 13 maj 2015, 00:26

Rajaz je napisao/la:Pošteno :kafa:
Nadam se da ćete naletiti u Berlin bez 3 ključna igrača da vidimo od čega ste krojeni :mrgreen:
I ja se isto nadam za vas, iskreno. :kafa:
let3 je napisao/la:hajd, pustite šuplju

nego, Joyce reci ti meni šta sutra :?: :mrgreen: kako protiv stare tetke, koji znaju defanzivu....još ako zabiju gol :shock: auuu belaj na kvadrat
Hocemo li razbaciti taj Clasico u Berlinu ili cete morati navijati za talijane :P :mrgreen:
Ne znam ibogami, sve je otvoreno. I ovo fakat nije neka politicki korektna izjava jer se fakat bojim da bi mogli ispast.
Mada, kako god, bit cemo na kraju da prostis, posrani. Ja od Juveta sutra, ja od vas u finalu. Nemamo uglavnom nikakve sanse da osvojimo Ligu prvaka. Samo sto bi mi ispadanje od Juveta lakse palo nego od Barce.
Zapravo, Ligu prvaka smo izgubili onog trenutka kad smo je osvojili.
https://www.youtube.com/watch?v=_UYC80umW6c

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la let3 » 13 maj 2015, 00:31

JamesJoyce je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Pošteno :kafa:
Nadam se da ćete naletiti u Berlin bez 3 ključna igrača da vidimo od čega ste krojeni :mrgreen:
I ja se isto nadam za vas, iskreno. :kafa:
let3 je napisao/la:hajd, pustite šuplju

nego, Joyce reci ti meni šta sutra :?: :mrgreen: kako protiv stare tetke, koji znaju defanzivu....još ako zabiju gol :shock: auuu belaj na kvadrat
Hocemo li razbaciti taj Clasico u Berlinu ili cete morati navijati za talijane :P :mrgreen:
Ne znam ibogami, sve je otvoreno. I ovo fakat nije neka politicki korektna izjava jer se fakat bojim da bi mogli ispast.
Mada, kako god, bit cemo na kraju da prostis, posrani. Ja od Juveta sutra, ja od vas u finalu. Nemamo uglavnom nikakve sanse da osvojimo Ligu prvaka. Samo sto bi mi ispadanje od Juveta lakse palo nego od Barce.
Zapravo, Ligu prvaka smo izgubili onog trenutka kad smo je osvojili.
:mrgreen: znaš i sam da ti ne vjerujem za ovo...a znam vrlo dobro da nisi sujevjeran i ona prica da nikad niko nije odbranio titulu LP, nema neki logican temelj.
Iskreno, u jednu ruku bi volio Clasico u finalu, ali samo pod uslovom da vas pobjedimo :mrgreen: da vas više boli i da pamtite dugo...a ne obratno
No, u drugu ruku- neka bolje Juventus ;) pri tome nimalo ne podcjenjujem Juve :!:

Avatar
JamesJoyce
Postovi: 724
Pridružen/a: 15 sep 2014, 15:31
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la JamesJoyce » 13 maj 2015, 00:38

Ovo oko sujevjernosti je vise filozofsko pitanje. Nije stvar u tome da sam ja ili bilo ko od igraca sujevjeran, nego je stvar u tome da sama svijest o toj sujevjernosti pravi podlogu za tvoj neuspjeh; tu treba otkriti simbolicku djelotovnost sujevjerja i iluzije, kako one strukturiraju stvarnost - ono sto ce se dogoditi.
Toliko sam uvjeren u to da sam se sa drugom (namjerno ka'em drugom, ne prijateljem :kava:) kladio po 50 maraka da Barca osvaja Ligu prvaka. Tako da... da do 92. vodimo 3-0 u finalu, ne bi vjerovao sve dok se ne ode na Cibeles.

Iako me u zadnje vrijeme relativno boli kopulacioni organ za nogometom, finale s Barcom bi me podsjetilo na neke stare dane i pobudilo u meni opet onaj arhaicni navijacki poriv. Ne bi to volio dozivit. Najbolje bi bilo da vas diskvalificiraju.
https://www.youtube.com/watch?v=_UYC80umW6c

Avatar
Rajaz
Postovi: 13351
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Rajaz » 13 maj 2015, 00:58

Za ove koji misle da je Lahm na beku riješenje za sve probleme.
Prošle sezone upravo je ''bezgrešni'' Lahm igrao na beku kada im je City uvalio 3 gola na Alianz areni a nećete vjerovati da je beka igrao i u utakmici kada im je Real Madrid uvalio 4 komada na domaćem terenu. Malo je reći da je odigrao smiješne partije upravo na poziciji koja mu je prirodna. Dakle 2 najlošije partije Bayerna prošle sezone su došle kada je Lahm igrao upravo beka. Da ne spominjemo kako ga je i yebeni Musa iz CSKA izdominirao prošle sezone na bekovskoj poziciji :tokralju:
Što prije shvatite da ovo više nije onaj Lahm iz prajma od prije 2 sezone i pomirite se s time biće vam lakše.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la BigBigBang » 13 maj 2015, 01:13

Rajaz je napisao/la:Za ove koji misle da je Lahm na beku riješenje za sve probleme.
Prošle sezone upravo je ''bezgrešni'' Lahm igrao na beku kada im je City uvalio 3 gola na Alianz areni a nećete vjerovati da je beka igrao i u utakmici kada im je Real Madrid uvalio 4 komada na domaćem terenu. Malo je reći da je odigrao smiješne partije upravo na poziciji koja mu je prirodna. Dakle 2 najlošije partije Bayerna prošle sezone su došle kada je Lahm igrao upravo beka. Da ne spominjemo kako ga je i yebeni Musa iz CSKA izdominirao prošle sezone na bekovskoj poziciji :tokralju:
Što prije shvatite da ovo više nije onaj Lahm iz prajma od prije 2 sezone i pomirite se s time biće vam lakše.
A isti taj LAhm igrao desnog beka za svjetske prvake, sto je Lahm bio mozda los na beku u utakmicama koje si nabrojao (mada kakve veze ima koliko su golova primili mogao je on da ne bude kriv i za jedan)? Pa zato sto pod strucnjakom Smradiolom citav Bayern ne izgleda ni sjena one ekipe od prije dvije sezone a isti igraci jos su se i zestoko pojacali najboljim igracima te sezone druge najbolje evropske ekipe :lol: I strucnjak je zestoko pojacanu najbolju ekipu na svijetu uspio da sroza da ih Barcelona i Real ubjedljivo poraze :lol:
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la let3 » 13 maj 2015, 01:25

BigBigBang je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Za ove koji misle da je Lahm na beku riješenje za sve probleme.
Prošle sezone upravo je ''bezgrešni'' Lahm igrao na beku kada im je City uvalio 3 gola na Alianz areni a nećete vjerovati da je beka igrao i u utakmici kada im je Real Madrid uvalio 4 komada na domaćem terenu. Malo je reći da je odigrao smiješne partije upravo na poziciji koja mu je prirodna. Dakle 2 najlošije partije Bayerna prošle sezone su došle kada je Lahm igrao upravo beka. Da ne spominjemo kako ga je i yebeni Musa iz CSKA izdominirao prošle sezone na bekovskoj poziciji :tokralju:
Što prije shvatite da ovo više nije onaj Lahm iz prajma od prije 2 sezone i pomirite se s time biće vam lakše.
A isti taj LAhm igrao desnog beka za svjetske prvake, sto je Lahm bio mozda los na beku u utakmicama koje si nabrojao (mada kakve veze ima koliko su golova primili mogao je on da ne bude kriv i za jedan)? Pa zato sto pod strucnjakom Smradiolom citav Bayern ne izgleda ni sjena one ekipe od prije dvije sezone a isti igraci jos su se i zestoko pojacali najboljim igracima te sezone druge najbolje evropske ekipe :lol: I strucnjak je zestoko pojacanu najbolju ekipu na svijetu uspio da sroza da ih Barcelona i Real ubjedljivo poraze :lol:
A uzimaš li ti jarane u obzir da i druge ekipe napreduju, da je Barca znacajno pojacana sa Neymarom i Suarezom + da je promjenila stil igre (u odnosu na onu kad je popila 7 UP naiskap)....Real sa Jamesom i Baleom (dobro velški zmaj ja flopao ove sezone, ali lani nije), da je i Juve napredovao, Atletico, PSG, kao i ostali timovi....ne može se gledati samo Bayern, a ne gledati kako je konkurencija napredovala i jacala.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13351
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Rajaz » 13 maj 2015, 01:28

Pa ti i slični pametujete o ''bezgrešnom'' Lahmu koji je garant za uspjeh samo da ga Guardiola koristi gdje treba. :rol:
Kao što rekoh, 2 najlošije utakmice Bayerna prošle sezone su došle upravo kada je Lahm igrao beka a silovao ga je i madafaking Musa.
City je upravo preko Lahmove strane zabio sva 3 gola, Milner i Silva ga silovali svih 90 minuta.
Imamo i dokaz
[youtube][/youtube]
Lahmova pozicija je relativna i ne garantuje ništa jer da su stvari tako jednostavne ti bi sjedio na klupi i primao 17 miliona a ne Guardiola.
Što se prije pomirite s tim da je ovaj Lahm pao qurcu za uši biće vam lakše.

Pogledaj samo šta mu Neymar radi





napravi klauna od njega :rol:

A to da Bayern ima najjaču ekipu na svijetu je posebna blasfemija u rangu one da je Guardiola imao pojačanu ekipu a u realnosti 3 glavna igrača mu leže u bolnici povrijeđena a ostali se nedavno tek oporavili i igraju roviti.

Avatar
JoseeMourinho
Postovi: 1636
Pridružen/a: 14 apr 2015, 03:55
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la JoseeMourinho » 13 maj 2015, 01:39

I da njemačka repka se razigra i osvoji svjetsko kad lahma low prebaci na beka :clap:
nemam snage se raspravljati svako ima svoje mišljenje, nekima je gospodar svemira nekima "prosječni" tvrdoglavi trener koji je naletio na sjajnu generaciju i sreću i sada u drugoj ekipi se bruka, niko nikog ubijedit neće u drugačije jer svi imamo "argumente" ;)
Donnie Darko je napisao/la:Barca u finalu, Bayern se nije osramotio. Svi sretni svi zadovoljni.
Najbolji opis tekme :clap:

Avatar
Rajaz
Postovi: 13351
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Rajaz » 13 maj 2015, 01:45

Još jedna blasfemija, hoćeš reći da je Njemačka osvojila boginju zahvaljujući Lahmu ? :rol:
Najmanje 5 igrača je odigralo bolje od Lahma to prvenstvo. Evo ovako iz glave: Neuer, Boateng, Schweinsteiger, Kroos, Muller.
A gore nabrojano si naravno lukavo zaobišao.

Opet on o prosječnom treneru koji je NALETIO na sjajnu generaciju :tokralju:

Avatar
effe_sa
Postovi: 7502
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la effe_sa » 13 maj 2015, 01:51

@Rajaz: Pretjeruješ ti s ovim oko Lahma. Lahm je definitivno najjači na beku, to je i SP pokazalo. Mislim čovjek je na SP odlično odigrao na toj poziciji (tu je procvjetao opet, nakon što ga je Loew u odnosu na početne utakmice Mundijala vratio na bekovsku poziciju). A po tebi ispade Lahm skroz ofalio u zadnje dvije godine. I nije problem samo Lahma, nego je problem kompletne defanzivne postavke Pepa, bilo protiv Barce, bilo protiv Reala (detaljnije sam objasnio na temi Bayerna). A treba pogledati kakvu je odbranu Loew igrao protiv Messija s Njemačkom 2010. godine i na zadnjem SP, a kakvu je odbranu postavio Pep. A evo npr. Bayern sada ima puno bolje stopere, nego što je Elf imao na SP 2010. godine. Znači samo to kao činjenicu da uzmemo u razmatranje, da ne govorimo o zadnjem SP, gdje je ipak bio sjajni stoperski dvojac Boateng - Hummels. Ili isto tako da posmatramo kakvu je odbranu Elf igrao protiv Ronalda u više susreta i kakvu je Pep odbranu postavio prošle sezone? Ili da se eto izmaknemo od tih paralela, jer će ispasti da je nezahvalno porediti repku i klub, ali eto treba pogledati defanzivne postavke za vrijeme Juppa protiv istih ekipa, istih igrača.

Jedan Messi je genijalac, sjajan igrač, fenomen i naravno da ga je teško čuvati, ali nije istina da ga se ne može nikako čuvati. Postoje utakmice (neke i gore nabrojane) koje su dokaz, da se to bar može u velikoj mjeri dobro raditi. Isto tako igra glavom, kojom Bayern najviše može zaprijetiti Barci, je tek večeras iskorištena, od toga na Nou Campu ništa nije bilo. Što je zaista strašno...Guardiolu sam ja često branio i daleko od toga da je on baš sada totalno loš trener, ali definitivno je napravio amaterske greške u prvom susretu protiv Barce. A greške mu se ponavljaju opet u polufinalu elitnog takmičenja, jer je prošle sezone sam priznao protiv Reala da je pogriješio. Znači, htio neko priznati ili ne, gubi čovjek malo vjerodostojnost. Možda čak i malo više.
A Barca jeste strašna ekipa i nije problem ispasti od Barce, ali je problem postavljanja u prvoj utakmici. Sve se više čini da Pep gubi pravu komunikaciju sa svojim igračima...

Barca je dodatno napredovala u ofanzivi, osvježila se, stabilna je, jaka ove sezone, paklena u napadu i nije neko čudo što je prošla u finale. I u sudaru giganata mora proći neko dalje, ali opet se ne mogu zanemariti greške jednog trenera, samo iz razloga što je protivnik jak. A Pep je napravio u prvom susretu neshvatljive, amaterske greške. I sad ne znam da li ćete baš i vi Barcini navijači priznati, ali po meni defitivno Barca u prvom susretu i nije nešto toliko briljirala. A opet je došla do tako ubjedljive pobjede. Nije to bila ni laka pobjeda, na kraju je ispala i previsoka, ali na momente se osjetilo da je Bayern mogao više. Ali proste stvari su se upropaštavale, poput 5 dobrih situacija da se šutira s vrha šesnaesterca, Bayernovi igrači su komplikovali, dodavali, peljali loptu. I to je taj dio Pepove filozofije, da se prilika izgrađuje dok ne postane idealna. A nekad bolje biti pragmatičan, pa raspalit po lopti. Ali nerijetko je kod njega ono: Bolje komplikovano, nego jednostavno... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la let3 » 13 maj 2015, 01:57

effe_sa je napisao/la:@Rajaz: Pretjeruješ ti s ovim oko Lahma. Lahm je definitivno najjači na beku, to je i SP pokazalo. Mislim čovjek je na SP odlično odigrao na toj poziciji (tu je procvjetao opet, nakon što ga je Loew u odnosu na početne utakmice Mundijala vratio na bekovsku poziciju). A po tebi ispade Lahm skroz ofalio u zadnje dvije godine. I nije problem samo Lahma, nego je problem kompletne defanzivne postavke Pepa, bilo protiv Barce, bilo protiv Reala (detaljnije sam objasnio na temi Bayerna). A treba pogledati kakvu je odbranu Loew igrao protiv Messija s Njemačkom 2010. godine i na zadnjem SP, a kakvu je odbranu postavio Pep. A evo npr. Bayern sada ima puno bolje stopere, nego što je Elf imao na SP 2010. godine. Znači samo to kao činjenicu da uzmemo u razmatranje, da ne govorimo o zadnjem SP, gdje je ipak bio sjajni stoperski dvojac Boateng - Hummels. Ili isto tako da posmatramo kakvu je odbranu Elf igrao protiv Ronalda u više susreta i kakvu je Pep odbranu postavio prošle sezone? Ili da se eto izmaknemo od tih paralela, jer će ispasti da je nezahvalno porediti repku i klub, ali eto treba pogledati defanzivne postavke za vrijeme Juppa protiv istih ekipa, istih igrača.

Jedan Messi je genijalac, sjajan igrač, fenomen i naravno da ga je teško čuvati, ali nije istina da ga se ne može nikako čuvati. Postoje utakmice (neke i gore nabrojane) koje su dokaz, da se to bar može u velikoj mjeri dobro raditi. Isto tako igra glavom, kojom Bayern najviše može zaprijetiti Barci, je tek večeras iskorištena, od toga na Nou Campu ništa nije bilo. Što je zaista strašno...Guardiolu sam ja često branio i daleko od toga da je on baš sada totalno loš trener, ali definitivno je napravio amaterske greške u prvom susretu protiv Barce. A greške mu se ponavljaju opet u polufinalu elitnog takmičenja, jer je prošle sezone sam priznao protiv Reala da je pogriješio. Znači, htio neko priznati ili ne, gubi čovjek malo vjerodostojnost. Možda čak i malo više.
A Barca jeste strašna ekipa i nije problem ispasti od Barce, ali je problem postavljanja u prvoj utakmici. Sve se više čini da Pep gubi pravu komunikaciju sa svojim igračima...

Barca je dodatno napredovala u ofanzivi, osvježila se, stabilna je, jaka ove sezone, paklena u napadu i nije neko čudo što je prošla u finale. I u sudaru giganata mora proći neko dalje, ali opet se ne mogu zanemariti greške jednog trenera, samo iz razloga što je protivnik jak. A Pep je napravio u prvom susretu neshvatljive, amaterske greške. I sad ne znam da li ćete baš i vi Barcini navijači priznati, ali po meni defitivno Barca u prvom susretu i nije nešto toliko briljirala. A opet je došla do tako ubjedljive pobjede. Nije to bila ni laka pobjeda, na kraju je ispala i previsoka, ali na momente se osjetilo da je Bayern mogao više. Ali proste stvari su se upropaštavale, poput 5 dobrih situacija da se šutira s vrha šesnaesterca, Bayernovi igrači su komplikovali, dodavali, peljali loptu. I to je taj dio Pepove filozofije, da se prilika izgrađuje dok ne postane idealna. A nekad bolje biti pragmatičan, pa raspalit po lopti. Ali nerijetko je kod njega ono: Bolje komplikovano, nego jednostavno... ;)
ja se slažem sa drugim i trecim dijelom ovog posta

Avatar
Rajaz
Postovi: 13351
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Rajaz » 13 maj 2015, 02:02

Nekad bio najbolji, više to nije i s tim se treba pomiriti, motivacija 0 poena, mnogobrojni trofeji zadnjih godina su ostavili trag na njemu a i biološki sat radi protiv njega. Potpuno ista stvar se desila i s Alvesom koji evo tek nakon 2 sezone pune kurcobolje počinje hvatati formu i pokazivati neku želju.

To onaj Low što ga Neuer vadio protiv Vahinog Alžira ?
Kopirana taktika i postavka Guardiole

Ahonen
Postovi: 439
Pridružen/a: 30 dec 2013, 18:36
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Ahonen » 13 maj 2015, 02:14

nije lahm jedina ili presudna greska ali se u tom primjeru vidi tvrdoglavost guardiole. nije da on njega stavlja u vezu jer eto on nije u prajmu i nije vise za beka. znamo da je to krenulo cim je guardiola dosao a lahm je tad bio najbolji bek svijeta.
vidimo da se i s alabom radi ista stvar.

effe je upravu za losu postavku u odbrani. sto rece onaj na areni 'nedopustivo je da ti najmanji igrac sa centra terena glavom izbacuje igraca u gol sansu'.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la FaraonTM » 13 maj 2015, 02:16

Guardiola je uništio Bayern, od ubjedljivo najboljeg tima na svijetu koji je mogao dominirati par godina on ga je vratio unazad par godina.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Rajaz
Postovi: 13351
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Rajaz » 13 maj 2015, 02:18

Naravno da je nedopustivo, Scweinsteigeru kojeg čovjek od 1,69 nadskače Guardiola treba opalit šamarčinu

Avatar
JoseeMourinho
Postovi: 1636
Pridružen/a: 14 apr 2015, 03:55
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la JoseeMourinho » 13 maj 2015, 02:23

imal kad da je kriv pep "**** mu mirise" gVardiola ili su igraci krivci?? isti oni koji su prepisali europi one godine?

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.