Champions League 2014/15

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko će biti novi prvak Evrope?

Barcelona
76
45%
Juventus
92
55%
 
Ukupno glasova: 168

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Champions League 2014/15

Post Postao/la Virtu4l » 03 jun 2014, 05:57

Šezdeseto izdanje Lige prvaka (Kupa šampiona). Prva sezona u kojoj će klubovi morati da poštuju finansijski fer plej. Ovo će također biti prva sezona u kojoj će učestvovati jedan klub sa Gibraltara.

Finale će se igrati na Olimpijskom stadionu u Berlinu, 06. juna 2015. godine.

slika

http://en.wikipedia.org/wiki/2014%E2%80 ... ons_League" onclick="window.open(this.href);return false;

Datumi izvlačenja i odigravanja utakmica:
slika
Favoriti za osvajanje takmičenja,

4.25 FC Bayern Munich
4.50 Real Madrid
8.00 FC Barcelona
9.00 Chelsea FC
12.00 Manchester City
13.00 Atletico Madrid
15.00 Paris Saint-Germain
21.00 Borussia Dortmund
21.00 Juventus
23.00 Liverpool FC
Zadnja izmjena: Virtu4l, dana/u 14 maj 2015, 18:49, ukupno mijenjano 3 puta.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la LenBias » 03 jun 2014, 08:16

real ide odbraniti naslov jer je jedino ispravno da najveci klub svih vremena uradi to prvi :kafa:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Evil Genius II » 03 jun 2014, 08:34

bas me zanima kako ce se moja roma snaci. nakon dugo vremena smo tu, imamo solidnu ekipu tj nekih 15ak igraca ali i golemo neiskustvo igranja na vise frontova. sa trenutnom ekipom ne mozemo pretjerano puno napraviti ali uz par kvalitetnih pojacanja (a spominju se takva) mislim da uz malo srece mozemo barem izaci iz grupe. doduse, u 4. smo potu sto znaci da nas bezbeli ceka sudbina napolija sa nekom grupom smrti i klanje do zadnjeg kola, sto i nije losa stvar jer zazelio sam se nekih vecih evropskih protivnika.

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la tyler durden » 03 jun 2014, 08:54

LenBias je napisao/la:real ide odbraniti naslov jer je jedino ispravno da najveci klub svih vremena uradi to prvi :kafa:
:clap:

Realno.

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12575
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la dr.van nostrand » 03 jun 2014, 10:15

ekipe 1. pretkola :mrgreen:


slika
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Kawhi » 03 jun 2014, 15:13

tyler durden je napisao/la:
LenBias je napisao/la:real ide odbraniti naslov jer je jedino ispravno da najveci klub svih vremena uradi to prvi :kafa:
:clap:

Realno.
:thumbup:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Denno
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Denno » 03 jun 2014, 15:20

Evil Genius II je napisao/la:bas me zanima kako ce se moja roma snaci. nakon dugo vremena smo tu, imamo solidnu ekipu tj nekih 15ak igraca ali i golemo neiskustvo igranja na vise frontova. sa trenutnom ekipom ne mozemo pretjerano puno napraviti ali uz par kvalitetnih pojacanja (a spominju se takva) mislim da uz malo srece mozemo barem izaci iz grupe. doduse, u 4. smo potu sto znaci da nas bezbeli ceka sudbina napolija sa nekom grupom smrti i klanje do zadnjeg kola, sto i nije losa stvar jer zazelio sam se nekih vecih evropskih protivnika.
Mene baš raduje to što ćemo biti u grupi smrti,imamo jaku ekipu baš,ne vidim ko bi nas mogao natrpati,a velike utakmice nam fale :)
embrace the chaos

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la BadrHari » 03 jun 2014, 15:23

Biti ce lijepo gledati Liverpool i Romu ponovo.
Heynckessov Bayern je najjaca ekipa koja je ikad igrala fudbal, pa sam bio uvjeren da ce odbraniti titulu prosle godine, nazalost Guardiola je sve syebo..
Medjutim ove sezone ce da uigra to kako treba, jer za Bavarsku instituciju dupla kruna nije dovoljna.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

let3
Postovi: 28617
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la let3 » 03 jun 2014, 15:45

BadrHari je napisao/la:Biti ce lijepo gledati Liverpool i Romu ponovo.
Heynckessov Bayern je najjaca ekipa koja je ikad igrala fudbal, pa sam bio uvjeren da ce odbraniti titulu prosle godine, nazalost Guardiola je sve syebo..
Medjutim ove sezone ce da uigra to kako treba, jer za Bavarsku instituciju dupla kruna nije dovoljna.
samo jednom (u 114 godina postojanja kluba) uzeli tzv. "triple" i to lani...i vec im duple krune nisu dovoljne :clap:
ovako preseravanje nisu pokazivali ni navijaci Reala.

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Lillard » 03 jun 2014, 15:57

BadrHari je napisao/la:Biti ce lijepo gledati Liverpool i Romu ponovo.
Heynckessov Bayern je najjaca ekipa koja je ikad igrala fudbal, pa sam bio uvjeren da ce odbraniti titulu prosle godine, nazalost Guardiola je sve syebo..
Medjutim ove sezone ce da uigra to kako treba, jer za Bavarsku instituciju dupla kruna nije dovoljna.
:rol: :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la BadrHari » 03 jun 2014, 15:59

let3 je napisao/la:
BadrHari je napisao/la:Biti ce lijepo gledati Liverpool i Romu ponovo.
Heynckessov Bayern je najjaca ekipa koja je ikad igrala fudbal, pa sam bio uvjeren da ce odbraniti titulu prosle godine, nazalost Guardiola je sve syebo..
Medjutim ove sezone ce da uigra to kako treba, jer za Bavarsku instituciju dupla kruna nije dovoljna.
samo jednom (u 114 godina postojanja kluba) uzeli tzv. "triple" i to lani...i vec im duple krune nisu dovoljne :clap:
ovako preseravanje nisu pokazivali ni navijaci Reala.
jel to umanjujes velicinu kluba koji je oličenje sportske velicanstvenosti ?!?
normalno da nisu, kad su se to navijaci reala mogli preseravati ? tokom Guardioline ere ? :lolno:
multimilionski flopovi, zivot u sjeni Ronaldinha / Messija su veci dio 21 stoljeca napravili neugodnim za najveci klub na svijetu..
Sad je i njihovo doslo, pa su ( nakon duuuugo vremena ) s pravom arogantni :kafa:
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

let3
Postovi: 28617
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la let3 » 03 jun 2014, 16:05

BadrHari je napisao/la:
let3 je napisao/la:
BadrHari je napisao/la:Biti ce lijepo gledati Liverpool i Romu ponovo.
Heynckessov Bayern je najjaca ekipa koja je ikad igrala fudbal, pa sam bio uvjeren da ce odbraniti titulu prosle godine, nazalost Guardiola je sve syebo..
Medjutim ove sezone ce da uigra to kako treba, jer za Bavarsku instituciju dupla kruna nije dovoljna.
samo jednom (u 114 godina postojanja kluba) uzeli tzv. "triple" i to lani...i vec im duple krune nisu dovoljne :clap:
ovako preseravanje nisu pokazivali ni navijaci Reala.
jel to umanjujes velicinu kluba koji je oličenje sportske velicanstvenosti ?!?
normalno da nisu, kad su se to navijaci reala mogli preseravati ? tokom Guardioline ere ? :lolno:
multimilionski flopovi, zivot u sjeni Ronaldinha / Messija su veci dio 21 stoljeca napravili neugodnim za najveci klub na svijetu..
Sad je i njihovo doslo, pa su ( nakon duuuugo vremena ) s pravom arogantni :kafa:
jok vala, ne pada mi na pamet da umanjujem velicinu jednog Bayerna (to bi bilo baš bolesno sa moje strane :shock: ), ali mi je smiješna ova kurcobolja tipa " duple krune nam nisu dovoljne" :urnebes: :lol:

jbt kralj, pa ponašate se ko da "triple" svake druge godine osvajate :D - a ne jednom u 114 godina historijata kluba.

de malo razmisli i procitaj ponekad post, prije nego što klikneš "pošalji" ;)

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la BadrHari » 03 jun 2014, 16:25

let3 je napisao/la:ne pada mi na pamet da umanjujem velicinu jednog Bayerna (to bi bilo baš bolesno sa moje strane :shock: )
prihvacam izvinjenje

Dupla kruna se u okviru Njemacke podrazumijeva. Svi su svjesni snage ove generacije. Najjaci roster i najskuplji trener u klupskom fudbalu su dovedeni za uspjeh u Evropi.
Od 2010 do 2014 su cak tri puta gazili sve prepreke do finala, sto nije malo :cool:
To se zove Evropska konstanta i opravdana arogancija :nedam:
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

let3
Postovi: 28617
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la let3 » 03 jun 2014, 16:30

BadrHari je napisao/la:
let3 je napisao/la:ne pada mi na pamet da umanjujem velicinu jednog Bayerna (to bi bilo baš bolesno sa moje strane :shock: )
prihvacam izvinjenje

Dupla kruna se u okviru Njemacke podrazumijeva. Svi su svjesni snage ove generacije. Najjaci roster i najskuplji trener u klupskom fudbalu su dovedeni za uspjeh u Evropi.
Od 2010 do 2014 su cak tri puta gazili sve prepreke do finala, sto nije malo :cool:
To se zove Evropska konstanta i opravdana arogancija :nedam:
aha svakako :lol: :lol: ....kad smo vec kod te opravdane arogancije :mrgreen: - trebao bi sam sebi objasniti kako to da Dortmund 2011 i 2012 uzima dvije vezane titule Bundesa pored tog "podrazumjevanja duple krune u okvirima Njemačke" ;) ...i to se dešavalo dok je bavarce vodio Jupp, cije zasluge ističeš u ranijem postu.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la BadrHari » 03 jun 2014, 16:46

Ne gledas Bundesligu pa ti ne zamjerim sto ne znas kako stvari funkcionisu.
Bayern je dopustio jacanje Borussije pod Kloppom, razvijanje najboljih igraca, sve u korist jaceg Bayerna.
Znalo se da nema jakog minhenskog giganta, ako nema jakih žutalja / konkurencije.
Kad su se odredjene stvari u klubu poklopile, mi smo spustili Borussiju gdje joj je mjesto ( iza nas ) i uzeli ono sto nama pripada ( Gotze, Lewa ) .
Tako da su nam oni pomogli da za tu nijansu napredujemo, sto je potrebno za uspjeh u Evropi.
Fudbal je komplikovaniji nego sto mislis, razmisljaj izvan okvira ;)
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Ahonen
Postovi: 439
Pridružen/a: 30 dec 2013, 18:36
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Ahonen » 03 jun 2014, 16:57

sad ovi pokusavaju opravdati pepa govoreci kako je bayern imao uspjesnu sezonu... bundesliga nikad gora, ubjedljivo najaci rooster i osakacena borussia je svako drugo kolo kiksala
s onakvim rosterom bi svaki prosjecan trener uzeo ligu, a kup nije nista bolji, tuga i jad do finala i u finalu ta ista osakacena borussia...
u ligi prvaka mucenje s nikad gorim manchesterom i onda neviđena blamaza od reala, da veoma uspjesna sezona za klub kakav je bayern, za klub koji je prosle godine pokorio svijet :urnebes:

Avatar
Astren
Postovi: 1063
Pridružen/a: 23 jul 2013, 23:21
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Astren » 03 jun 2014, 17:07

Ahonen je napisao/la:sad ovi pokusavaju opravdati pepa govoreci kako je bayern imao uspjesnu sezonu... bundesliga nikad gora, ubjedljivo najaci rooster i osakacena borussia je svako drugo kolo kiksala
s onakvim rosterom bi svaki prosjecan trener uzeo ligu, a kup nije nista bolji, tuga i jad do finala i u finalu ta ista osakacena borussia...
u ligi prvaka mucenje s nikad gorim manchesterom i onda neviđena blamaza od reala, da veoma uspjesna sezona za klub kakav je bayern, za klub koji je prosle godine pokorio svijet :urnebes:
Evo ga jos jedan koji koristi Internet Explorer

Rasputin
Postovi: 126
Pridružen/a: 27 apr 2014, 12:31
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Rasputin » 04 jun 2014, 23:51

Zakljucajte temu mi osvajamo, kupljeno jos u aprilu, nesto kao 2008/2009.

jopa17
Postovi: 120
Pridružen/a: 29 maj 2014, 22:02
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la jopa17 » 06 jun 2014, 13:45

zašto se tako rano igra finale ?

Avatar
Andrej
Postovi: 6726
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Champions League 2014/15

Post Postao/la Andrej » 07 jun 2014, 17:23

jopa17 je napisao/la:zašto se tako rano igra finale ?
Rano?
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.