Euro 2020 - općenito

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la UZM » 12 jun 2019, 08:02

Derdiyok je napisao/la:
UZM je napisao/la:Verratttiiiiiiiiiiii
Ima u Tunisu jeftinih lijekova.
Nisam iz Tunisa pa ti ne znam, ali ako ti treba ima i kod nas povoljno.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la jestamaji » 12 jun 2019, 10:29

ako neko planira na EURO mimo eventualnih naših tekmi (npr mali izlet do budimpešte, minhena, bukurešta ili šta ja znam gdje već) od danas popodne pa narednih mjesec dana se na UEFA EURO 2020 Ticketing Portal mogu zatražiti karte. ako ko razmišlja da ide nemojte se ustručavati, plaćanje je tek naknadno nakon dodjele karata, može se uvijek odustati :mrgreen: karte su inače mobil-tickets, dakle par dana prije tekme se dobije QR code na mobitel :crazy: :wave:

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la Mokes » 12 jun 2019, 18:26

Tumbaković mijenja Krstajića. Isplatilo se odbijanje protiv Kosova :tokralju: :tokralju:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la Osim13 » 12 jun 2019, 18:37

Mokes je napisao/la:Tumbaković mijenja Krstajića. Isplatilo se odbijanje protiv Kosova :tokralju: :tokralju:
On je faktički narodni heroj sad. Tako da, logična odluka.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la marconato » 12 jun 2019, 18:58

Osim13 je napisao/la:
Mokes je napisao/la:Tumbaković mijenja Krstajića. Isplatilo se odbijanje protiv Kosova :tokralju: :tokralju:
On je faktički narodni heroj sad. Tako da, logična odluka.
Ko kad nece niko drugi... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 jun 2019, 08:28

jestamaji je napisao/la:ako neko planira na EURO mimo eventualnih naših tekmi (npr mali izlet do budimpešte, minhena, bukurešta ili šta ja znam gdje već) od danas popodne pa narednih mjesec dana se na UEFA EURO 2020 Ticketing Portal mogu zatražiti karte. ako ko razmišlja da ide nemojte se ustručavati, plaćanje je tek naknadno nakon dodjele karata, može se uvijek odustati :mrgreen: karte su inače mobil-tickets, dakle par dana prije tekme se dobije QR code na mobitel :crazy: :wave:
Ne bi vala otišao taman da oni meni plaćaju, bilo naše bilo druge
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la jestamaji » 14 jun 2019, 10:31

rio_Ferdy88 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:ako neko planira na EURO mimo eventualnih naših tekmi (npr mali izlet do budimpešte, minhena, bukurešta ili šta ja znam gdje već) od danas popodne pa narednih mjesec dana se na UEFA EURO 2020 Ticketing Portal mogu zatražiti karte. ako ko razmišlja da ide nemojte se ustručavati, plaćanje je tek naknadno nakon dodjele karata, može se uvijek odustati :mrgreen: karte su inače mobil-tickets, dakle par dana prije tekme se dobije QR code na mobitel :crazy: :wave:
Ne bi vala otišao taman da oni meni plaćaju, bilo naše bilo druge
nisam ja to zbog tebe napiso :mrgreen: :wave:
mada ako se naši kojim slučajem plasiraju treba otić, nije to toliko loše, mi smo narod koji je vazda imo nekog mazohizma u sebi :mrgreen:

p.s. svjetsko je pravi teferič, a zna i evropsko biti dobro mada se to dvoje naravno ne može porediti ... južnoamerikanci prave razliku.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 jun 2019, 14:19

jestamaji je napisao/la: nisam ja to zbog tebe napiso :mrgreen: :wave:
mada ako se naši kojim slučajem plasiraju treba otić, nije to toliko loše, mi smo narod koji je vazda imo nekog mazohizma u sebi :mrgreen:
Neću ovdje da ih gledam, a kamoli da idem u Mađarsku, taman posla :wave:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la Mokes » 04 jul 2019, 17:50

Na današnji dan ispisana je jedna od najčudesnijih priča u historiji fudbala.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la Virtu4l » 06 avg 2019, 17:25

jestamaji je napisao/la:ako neko planira na EURO mimo eventualnih naših tekmi (npr mali izlet do budimpešte, minhena, bukurešta ili šta ja znam gdje već) od danas popodne pa narednih mjesec dana se na UEFA EURO 2020 Ticketing Portal mogu zatražiti karte. ako ko razmišlja da ide nemojte se ustručavati, plaćanje je tek naknadno nakon dodjele karata, može se uvijek odustati :mrgreen: karte su inače mobil-tickets, dakle par dana prije tekme se dobije QR code na mobitel :crazy: :wave:
Your application was PARTIALLY SUCCESSFUL out of 19.3 million ticket requests!
[PAY NOW] to be part of the biggest EURO ever!

Dobio sam ulaznice za utakmice u Rimu, 17. i 21. Juna, aplicirao sam još za otvaranje i za finalni meč u Londonu, to nisam dobio. Nema veze, i ovo će biti odlično, valjda će ovo biti utakmice Italije, bar se nadam.

20 miliona zahtjeva, jbt. :o

Ulaznice će dostaviti poštom, 740 eura su me koštale 4 ulaznice, po dvije za obje utakmice.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sheyi
Postovi: 12169
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la Sheyi » 06 avg 2019, 21:37

Please check that your navigator allows cookies and then restart it.
Meni ovo stoji kako i sta god da uradim ne mijenja se, a tako mi se uzimaju ulaznice za Minhen i Budimpestu :oops:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la Virtu4l » 06 avg 2019, 21:44

Sheyi je napisao/la:
Please check that your navigator allows cookies and then restart it.
Meni ovo stoji kako i sta god da uradim ne mijenja se, a tako mi se uzimaju ulaznice za Minhen i Budimpestu :oops:
Pa jesi li se prijavio za lutriju? Pokušaj preko telefona, drugog browsera...?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sheyi
Postovi: 12169
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la Sheyi » 06 avg 2019, 22:09

Virtu4l je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:
Please check that your navigator allows cookies and then restart it.
Meni ovo stoji kako i sta god da uradim ne mijenja se, a tako mi se uzimaju ulaznice za Minhen i Budimpestu :oops:
Pa jesi li se prijavio za lutriju? Pokušaj preko telefona, drugog browsera...?
Kad kliknem na ovaj link gore izbaci mi to sto sam napisao preko cega god da udjem, i tako je od prvog dana kad je jastamaji ubacio. A tamo preko stranice sam pokusavao izgleda da je 12 jula zatvoreno? Otvorim gradove i one kategorije koju bi ulaznicu kad hocu kliknuti ne otvori nista. Kako si ti aplicirao?

Za nadati se da ce se Bosna plasirati i igrati u Minhenu, kakva bi to festa bila samo :pray:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la Virtu4l » 06 avg 2019, 22:14

Sheyi je napisao/la:Kad kliknem na ovaj link gore izbaci mi to sto sam napisao preko cega god da udjem, i tako je od prvog dana kad je jastamaji ubacio. A tamo preko stranice sam pokusavao izgleda da je 12 jula zatvoreno? Otvorim gradove i one kategorije koju bi ulaznicu kad hocu kliknuti ne otvori nista. Kako si ti aplicirao?

Za nadati se da ce se Bosna plasirati i igrati u Minhenu, kakva bi to festa bila samo :pray:
12. jula je zatvoreno apliciranje, 20 miliona ljudi je apliciralo za ulaznice i danas je bila lutrija. E sad ne znam kako će se vršiti dalji plasman ulaznica, jer ne vjerujem da će svi dobitnici lutrije kupiti ulaznice, rok nam je do 18. avgusta da uplatimo.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la jestamaji » 06 avg 2019, 22:18

Virtu4l je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:ako neko planira na EURO mimo eventualnih naših tekmi (npr mali izlet do budimpešte, minhena, bukurešta ili šta ja znam gdje već) od danas popodne pa narednih mjesec dana se na UEFA EURO 2020 Ticketing Portal mogu zatražiti karte. ako ko razmišlja da ide nemojte se ustručavati, plaćanje je tek naknadno nakon dodjele karata, može se uvijek odustati :mrgreen: karte su inače mobil-tickets, dakle par dana prije tekme se dobije QR code na mobitel :crazy: :wave:
Your application was PARTIALLY SUCCESSFUL out of 19.3 million ticket requests!
[PAY NOW] to be part of the biggest EURO ever!

Dobio sam ulaznice za utakmice u Rimu, 17. i 21. Juna, aplicirao sam još za otvaranje i za finalni meč u Londonu, to nisam dobio. Nema veze, i ovo će biti odlično, valjda će ovo biti utakmice Italije, bar se nadam.

20 miliona zahtjeva, jbt. :o

Ulaznice će dostaviti poštom, 740 eura su me koštale 4 ulaznice, po dvije za obje utakmice.

20 miliona karata a ne zahtjeva :mrgreen:

biće još dosta prilika, ko i uvijek, ima još godina dana do evropskog. samo je bitno ne odustajati. ko nije dobio ništa neka prati email i profil(e) od 18.8, tada će se neplaćene karte početi dodjeljivati preko liste čekanja

ja planiram u budimpeštu jedan vikend, ili na tekmu u grupi ili na osminu finala, to nam je najbliže a pešta je cool grad u kome nisam bio odavno. mada ima još vremena, ko živ ko mrtav do tada

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la Virtu4l » 06 avg 2019, 22:27

jestamaji je napisao/la:20 miliona karata a ne zahtjeva :mrgreen:

biće još dosta prilika, ko i uvijek, ima još godina dana do evropskog. samo je bitno ne odustajati. ko nije dobio ništa neka prati email i profil(e) od 18.8, tada će se neplaćene karte početi dodjeljivati preko liste čekanja

ja planiram u budimpeštu jedan vikend, ili na tekmu u grupi ili na osminu finala, to nam je najbliže a pešta je cool grad u kome nisam bio odavno. mada ima još vremena, ko živ ko mrtav do tada
Ja ću još pokušati doći do ulaznice za finale, vidjeću na ovim 2nd hand sajtovima tipa viagogo.

Ovo za Rim mi je ispalo odlično, svakako sam tamo 7-8 puta godišnje, imam direktan let iz Dubrovnika, već sam danas kupio avionsku.

Što se nas tiče, jbg, valjda će nešto ići preko saveza, ako se plasiramo naravno. Ko hoće da ide, neka odmah ganja vezu kod Begićevih kriminalaca.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la jopaa7 » 08 avg 2019, 10:28

Virtu4l je napisao/la:Ja ću još pokušati doći do ulaznice za finale, vidjeću na ovim 2nd hand sajtovima tipa viagogo.
Uh nikad vise ne uzimam karte na viagogo. Jednom imao lose iskustvo s njima kad sam isao na Dortmund-Tottenham Liga Prvaka i nikad vise preko njih

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la Virtu4l » 08 avg 2019, 10:59

jopaa7 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ja ću još pokušati doći do ulaznice za finale, vidjeću na ovim 2nd hand sajtovima tipa viagogo.
Uh nikad vise ne uzimam karte na viagogo. Jednom imao lose iskustvo s njima kad sam isao na Dortmund-Tottenham Liga Prvaka i nikad vise preko njih
Ja sam dva puta kupovao za Ajaxove domaće utakmice i sve je prošlo ok, mada vidim da su iskustva sa njima uglavnom loša, izgleda da sam imao sreće.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la jestamaji » 08 avg 2019, 11:13

Virtu4l je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ja ću još pokušati doći do ulaznice za finale, vidjeću na ovim 2nd hand sajtovima tipa viagogo.
Uh nikad vise ne uzimam karte na viagogo. Jednom imao lose iskustvo s njima kad sam isao na Dortmund-Tottenham Liga Prvaka i nikad vise preko njih
Ja sam dva puta kupovao za Ajaxove domaće utakmice i sve je prošlo ok, mada vidim da su iskustva sa njima uglavnom loša, izgleda da sam imao sreće.
viagogo je jednostavno platforma za tapkaroše gdje svako ko ima karte može iste relativno anonimno prodati, uglavnom po relativno visokim cijenama. slično kao i stubhub. na kraju krajeva osnivač obje firme je isti čovjek koji je u jednom trenutku prodao stubhub i osnovao viagogo.

mada i oni sami dosta prodaju, imaju svoje načine kako dolaze do karata i to im je jedan bitan dio izvora prihoda

iskustva sa njima su različita, ima tu svega, a ko kupi tamo (ili na evropskom stubhubu, ili na ebayu ili gdje već ..) mora biti uvijek spreman da nešto može krenuti naopako.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la jestamaji » 22 avg 2019, 21:52

danas su prodavane karte preko waiting liste, i to za sve utakmice. kupiti su mogli samo oni koji su dobili email sa ponudom. u međuvremenu je skoro sve prodato, mislim da je ostao samo još baku :wave:

Odgovori

Natrag na “Euro 2020”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.