Euro 2020

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

BosniaBoston
x 92
Kontakt:

Re: Euro 2020

Post Postao/la BosniaBoston » 12 jun 2019, 01:08

Osim13 je napisao/la:
Finn je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Na Islandu Sunce na po' neba, baš neobično vidjeti.

Zalazak sunca 5 do 12, a izlazak sunca u 3. I to je ybno k'o ode, a nije navik'o.

Btw bolesni internet turski ratnici spamaju sve što ima bilo kakve veze sa Islandom na društvenim mrežama :lol:

Bukvalno ukucaš hešteg Iceland na Instagramu i ibretiš se komentarima na nekoj random slici Reykjavika :rol:

Osime to 20.0 club preimenuj u 25.0 club.Denchi je nakucao cvanciku
“Neki slave tudje pobjede a mi samo svoje.Veliki si Željo!”
Kobe Mamba Bryant-August 23 1978-January 26 2020 RIP🏆🏆🏆🏆🏆Forever in our hearts

Derdiyok
x 119
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 12 jun 2019, 06:42

UZM je napisao/la:Verratttiiiiiiiiiiii

Ima u Tunisu jeftinih lijekova.
Гентлеманс Цлуб Гонгасхи

UZM
Kontakt:

Post Postao/la UZM » 12 jun 2019, 08:02

Derdiyok je napisao/la:
UZM je napisao/la:Verratttiiiiiiiiiiii

Ima u Tunisu jeftinih lijekova.

Nisam iz Tunisa pa ti ne znam, ali ako ti treba ima i kod nas povoljno.

jestamaji
x 40
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 12 jun 2019, 10:29

ako neko planira na EURO mimo eventualnih naših tekmi (npr mali izlet do budimpešte, minhena, bukurešta ili šta ja znam gdje već) od danas popodne pa narednih mjesec dana se na UEFA EURO 2020 Ticketing Portal mogu zatražiti karte. ako ko razmišlja da ide nemojte se ustručavati, plaćanje je tek naknadno nakon dodjele karata, može se uvijek odustati :mrgreen: karte su inače mobil-tickets, dakle par dana prije tekme se dobije QR code na mobitel :crazy: :wave:

Mokes
x 62
Kontakt:

Post Postao/la Mokes » 12 jun 2019, 18:26

Tumbaković mijenja Krstajića. Isplatilo se odbijanje protiv Kosova :tokralju: :tokralju:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜

Osim13
x 601
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 12 jun 2019, 18:37

Mokes je napisao/la:Tumbaković mijenja Krstajića. Isplatilo se odbijanje protiv Kosova :tokralju: :tokralju:

On je faktički narodni heroj sad. Tako da, logična odluka.
I N M E M O R I A M
Sarmelino je napisao (14 feb 2019, 11:58):
Nemam para da jedem
🙏

Treći šuter Pivopija.

marconato
x 16
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 12 jun 2019, 18:58

Osim13 je napisao/la:
Mokes je napisao/la:Tumbaković mijenja Krstajića. Isplatilo se odbijanje protiv Kosova :tokralju: :tokralju:

On je faktički narodni heroj sad. Tako da, logična odluka.

Ko kad nece niko drugi... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

rio_Ferdy88
Moderator
x 47
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 jun 2019, 08:28

jestamaji je napisao/la:ako neko planira na EURO mimo eventualnih naših tekmi (npr mali izlet do budimpešte, minhena, bukurešta ili šta ja znam gdje već) od danas popodne pa narednih mjesec dana se na UEFA EURO 2020 Ticketing Portal mogu zatražiti karte. ako ko razmišlja da ide nemojte se ustručavati, plaćanje je tek naknadno nakon dodjele karata, može se uvijek odustati :mrgreen: karte su inače mobil-tickets, dakle par dana prije tekme se dobije QR code na mobitel :crazy: :wave:

Ne bi vala otišao taman da oni meni plaćaju, bilo naše bilo druge
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

jestamaji
x 40
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 14 jun 2019, 10:31

rio_Ferdy88 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:ako neko planira na EURO mimo eventualnih naših tekmi (npr mali izlet do budimpešte, minhena, bukurešta ili šta ja znam gdje već) od danas popodne pa narednih mjesec dana se na UEFA EURO 2020 Ticketing Portal mogu zatražiti karte. ako ko razmišlja da ide nemojte se ustručavati, plaćanje je tek naknadno nakon dodjele karata, može se uvijek odustati :mrgreen: karte su inače mobil-tickets, dakle par dana prije tekme se dobije QR code na mobitel :crazy: :wave:

Ne bi vala otišao taman da oni meni plaćaju, bilo naše bilo druge

nisam ja to zbog tebe napiso :mrgreen: :wave:
mada ako se naši kojim slučajem plasiraju treba otić, nije to toliko loše, mi smo narod koji je vazda imo nekog mazohizma u sebi :mrgreen:

p.s. svjetsko je pravi teferič, a zna i evropsko biti dobro mada se to dvoje naravno ne može porediti ... južnoamerikanci prave razliku.

rio_Ferdy88
Moderator
x 47
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 jun 2019, 14:19

jestamaji je napisao/la:nisam ja to zbog tebe napiso :mrgreen: :wave:
mada ako se naši kojim slučajem plasiraju treba otić, nije to toliko loše, mi smo narod koji je vazda imo nekog mazohizma u sebi :mrgreen:

Neću ovdje da ih gledam, a kamoli da idem u Mađarsku, taman posla :wave:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Mokes
x 62
Kontakt:

Post Postao/la Mokes » 04 jul 2019, 17:50

League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Virtu4l
x 122
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 06 avg 2019, 17:25

Your application was PARTIALLY SUCCESSFUL out of 19.3 million ticket requests!
[PAY NOW] to be part of the biggest EURO ever!

Dobio sam ulaznice za utakmice u Rimu, 17. i 21. Juna, aplicirao sam još za otvaranje i za finalni meč u Londonu, to nisam dobio. Nema veze, i ovo će biti odlično, valjda će ovo biti utakmice Italije, bar se nadam.

20 miliona zahtjeva, jbt. :o

Ulaznice će dostaviti poštom, 740 eura su me koštale 4 ulaznice, po dvije za obje utakmice.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Sheyi
x 15
Kontakt:

Post Postao/la Sheyi » 06 avg 2019, 21:37

Please check that your navigator allows cookies and then restart it.

Meni ovo stoji kako i sta god da uradim ne mijenja se, a tako mi se uzimaju ulaznice za Minhen i Budimpestu :oops:
Backspace United

Virtu4l
x 122
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 06 avg 2019, 21:44

Sheyi je napisao/la:

Meni ovo stoji kako i sta god da uradim ne mijenja se, a tako mi se uzimaju ulaznice za Minhen i Budimpestu :oops:

Pa jesi li se prijavio za lutriju? Pokušaj preko telefona, drugog browsera...?
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Sheyi
x 15
Kontakt:

Post Postao/la Sheyi » 06 avg 2019, 22:09

Virtu4l je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:

Pa jesi li se prijavio za lutriju? Pokušaj preko telefona, drugog browsera...?

Kad kliknem na ovaj link gore izbaci mi to sto sam napisao preko cega god da udjem, i tako je od prvog dana kad je jastamaji ubacio. A tamo preko stranice sam pokusavao izgleda da je 12 jula zatvoreno? Otvorim gradove i one kategorije koju bi ulaznicu kad hocu kliknuti ne otvori nista. Kako si ti aplicirao?

Za nadati se da ce se Bosna plasirati i igrati u Minhenu, kakva bi to festa bila samo :pray:
Backspace United

Virtu4l
x 122
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 06 avg 2019, 22:14

Sheyi je napisao/la:Kad kliknem na ovaj link gore izbaci mi to sto sam napisao preko cega god da udjem, i tako je od prvog dana kad je jastamaji ubacio. A tamo preko stranice sam pokusavao izgleda da je 12 jula zatvoreno? Otvorim gradove i one kategorije koju bi ulaznicu kad hocu kliknuti ne otvori nista. Kako si ti aplicirao?

Za nadati se da ce se Bosna plasirati i igrati u Minhenu, kakva bi to festa bila samo :pray:

12. jula je zatvoreno apliciranje, 20 miliona ljudi je apliciralo za ulaznice i danas je bila lutrija. E sad ne znam kako će se vršiti dalji plasman ulaznica, jer ne vjerujem da će svi dobitnici lutrije kupiti ulaznice, rok nam je do 18. avgusta da uplatimo.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

jestamaji
x 40
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 06 avg 2019, 22:18

Virtu4l je napisao/la:

Your application was PARTIALLY SUCCESSFUL out of 19.3 million ticket requests!
[PAY NOW] to be part of the biggest EURO ever!

Dobio sam ulaznice za utakmice u Rimu, 17. i 21. Juna, aplicirao sam još za otvaranje i za finalni meč u Londonu, to nisam dobio. Nema veze, i ovo će biti odlično, valjda će ovo biti utakmice Italije, bar se nadam.

20 miliona zahtjeva, jbt. :o

Ulaznice će dostaviti poštom, 740 eura su me koštale 4 ulaznice, po dvije za obje utakmice.

20 miliona karata a ne zahtjeva :mrgreen:

biće još dosta prilika, ko i uvijek, ima još godina dana do evropskog. samo je bitno ne odustajati. ko nije dobio ništa neka prati email i profil(e) od 18.8, tada će se neplaćene karte početi dodjeljivati preko liste čekanja

ja planiram u budimpeštu jedan vikend, ili na tekmu u grupi ili na osminu finala, to nam je najbliže a pešta je cool grad u kome nisam bio odavno. mada ima još vremena, ko živ ko mrtav do tada

Virtu4l
x 122
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 06 avg 2019, 22:27

jestamaji je napisao/la:20 miliona karata a ne zahtjeva :mrgreen:

biće još dosta prilika, ko i uvijek, ima još godina dana do evropskog. samo je bitno ne odustajati. ko nije dobio ništa neka prati email i profil(e) od 18.8, tada će se neplaćene karte početi dodjeljivati preko liste čekanja

ja planiram u budimpeštu jedan vikend, ili na tekmu u grupi ili na osminu finala, to nam je najbliže a pešta je cool grad u kome nisam bio odavno. mada ima još vremena, ko živ ko mrtav do tada

Ja ću još pokušati doći do ulaznice za finale, vidjeću na ovim 2nd hand sajtovima tipa viagogo.

Ovo za Rim mi je ispalo odlično, svakako sam tamo 7-8 puta godišnje, imam direktan let iz Dubrovnika, već sam danas kupio avionsku.

Što se nas tiče, jbg, valjda će nešto ići preko saveza, ako se plasiramo naravno. Ko hoće da ide, neka odmah ganja vezu kod Begićevih kriminalaca.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

jopaa7
Kontakt:

Post Postao/la jopaa7 » 08 avg 2019, 10:28

Virtu4l je napisao/la:Ja ću još pokušati doći do ulaznice za finale, vidjeću na ovim 2nd hand sajtovima tipa viagogo.

Uh nikad vise ne uzimam karte na viagogo. Jednom imao lose iskustvo s njima kad sam isao na Dortmund-Tottenham Liga Prvaka i nikad vise preko njih

Virtu4l
x 122
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 08 avg 2019, 10:59

jopaa7 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ja ću još pokušati doći do ulaznice za finale, vidjeću na ovim 2nd hand sajtovima tipa viagogo.

Uh nikad vise ne uzimam karte na viagogo. Jednom imao lose iskustvo s njima kad sam isao na Dortmund-Tottenham Liga Prvaka i nikad vise preko njih

Ja sam dva puta kupovao za Ajaxove domaće utakmice i sve je prošlo ok, mada vidim da su iskustva sa njima uglavnom loša, izgleda da sam imao sreće.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.