Champions League 2015/16

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 03 maj 2016, 22:59

SlevinKelevra WroteColonAtletico igra na nacin da iskoristi sve prednosti igraca s kojima raspolaze. Ne uzimaju igrace za 40 miliona, niti cekaju da istekne ugovor igracima najvecih rivala.

I vidim da se pise da ce Cholo popusiti suspenziju zbog onog guranja, mislim da je ono Atleticov sluzbenik, a ne Uefin, tako da od toga nema nista...

Onaj celavi, ono je Turcin :D

Liverbird
Kontakt:

PostPostao/la Liverbird » 03 maj 2016, 22:59

SlevinKelevra WroteColonI vidim da se pise da ce Cholo popusiti suspenziju zbog onog guranja, mislim da je ono Atleticov sluzbenik, a ne Uefin, tako da od toga nema nista...

Jest, jest, Atleticov službenik na Bayernovom stadionu drži tablu gdje se prikazuju izmjene :lol:
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 03 maj 2016, 22:59

Kawhi WroteColonNa Realu odgovornost da sačuva obraz fudbala ove sezone. La Ligu uzima Barca uz pomoć sudija, EPL skupina pijanica, u finalu LP ekipa koja je možda ciganskija i od Barce, a protiv Reala igra naftaška ekipa bez historije. Tako da svi trebate navijati za Real do kraja.

:facepalm: :facepalm:

krenulo te vecreas pravo :rol:

Captain4
Kontakt:

PostPostao/la Captain4 » 03 maj 2016, 22:59

SiamoNoi: "Simeone diže trofej na Meazzi,nakon utakmice se u suzama oprašta na parkiralištu sa Godinom,uzima kofere i kreće za Appiano."
Football Club Internazionale Milano - 18x prvaci italijanske lige, 7x prvaci kupa Italije, 3x prvaci Lige prvaka
Rafael Nadal - 19x GS prvak, 84 titule
Charles Leclerc - 2x pobjednik utrke F1, 6x pole position, 9x postolje

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 03 maj 2016, 22:59

coelho41 WroteColonkratak prikaz njegovog ponašanja, to iz igračkih dana je prenio u trenerske, sramota za UEFA-u da ovakav trener ne dobije tokom sezone nijedno isključenje, promovišu fair-play lik sudiju udara, ali čestitke na prikazanoj odbrani i kontra napadima, ostalo sve im je jadno da jadnije ne može biti..

druze, Argentinac je to, uzavrela krv
to su sasvim nebitne stvari
"If we want to express how do we want men to be in the future, we must say: we want them to be like Che. If we want to say how do we want our children to be brought up, we must say: we want them to be brought up in the spirit of Che."

SlevinKelevra
Kontakt:

PostPostao/la SlevinKelevra » 03 maj 2016, 23:00

rio_Ferdy88 WroteColon
SlevinKelevra WroteColonNe uzimaju igrace za 40 miliona

:nene:

Uzimaju pa ih prodaju za par mjeseci :mrgreen:

Koga? :think:

Liverbird WroteColon
SlevinKelevra WroteColonI vidim da se pise da ce Cholo popusiti suspenziju zbog onog guranja, mislim da je ono Atleticov sluzbenik, a ne Uefin, tako da od toga nema nista...

Jest, jest, Atleticov službenik na Bayernovom stadionu drži tablu gdje se prikazuju izmjene :lol:

Pogledaj snimak ponovo, i ne glupiraj se. ;)

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la rio_Ferdy88 » 03 maj 2016, 23:01

SlevinKelevra WroteColonKoga? :think:

Jackson :mrgreen:

Mendesovo maslo :P
Zadnja izmjena: rio_Ferdy88, dana/u 03 maj 2016, 23:02, ukupno mijenjano 1 put.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Vasilije
Kontakt:

PostPostao/la Vasilije » 03 maj 2016, 23:01

pinoglavi WroteColonHocemo novo polufinale, ovaj put da Pep posalje Simeoneu kako da postavi taktiku da najbolje odgovara Bayernu. :( Ne moze ovako, ljudi organizovano igraju odbranu koju Bayern ne zna probiti, nije fer!!!

hahahah, bravo :bow: :bow: :bow:

hule_barca
Kontakt:

PostPostao/la hule_barca » 03 maj 2016, 23:02

I prije utakmice, dalo se naslutiti da će minimalno 3 gola Bayernu biti dovoljna za prolaz, a Atletico ne prima 3 gola baš tako često. Znalo se da će ga Atletico nekako strpati. To je takva ekipa, gdje uvijek misliš da nema šanse da će dati gol iz ničega, a onda te oni demantuju u trenu. Iako će Pep opet biti dežurni krivac kod bavaraca, drago mi je onda da im je njihov godfather Muller zaćerao do jaja sa penaltikom. Prije polufinalnih utakmica najviše šansi za titulu sam davao Atleticu, jednostavno mora im se vratiti za 2014., a nakon ovoga večeras, više nisam 100% uvjeren, nego 200% da Atletico osvaja ko god da mu se suprotstavi u finalu, a nakon finala ću se citirati sa zadovoljstvom.
FK "Mladost" Kikači

SlevinKelevra
Kontakt:

PostPostao/la SlevinKelevra » 03 maj 2016, 23:02

rio_Ferdy88 WroteColon
SlevinKelevra WroteColonKoga? :think:

Jackson :mrgreen:

Jasta. :urnebes: Provalio ga Cholo nakon 3 treninga, obicna ljencina :mrgreen:

Bundesliga
Kontakt:

PostPostao/la Bundesliga » 03 maj 2016, 23:02

Čestitke Atleticu, prošao je slabiji tim i onaj koji je imao više sreće, želim im poraz u finalu.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 03 maj 2016, 23:03

slika

:kafa:

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 03 maj 2016, 23:03

Kao sto sam mjesecima pisao ovdje. Atletico je uvjerljivo najgori rival za izvuci, pogotovo kad igraju protiv najboljih klubova. A kao sto sam rekao i prije utakmice, Atletico ce zabiti gol , a Bayern nece dati 3 i tu sva prica zavrsava.

Finale je finale i tu je stvarno sve moguce , tu favorita definitivno nema.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 03 maj 2016, 23:03

irfo WroteColonpa kako ne kontate da ne mozes imat neke ekstra sanse ako se ti dodje vrhunska ekipa i dodje da se brani 90 minuta i parkira autobus, kakve vi sanse ocekujete onda da bayern stvara ne kontam? sta uopste ocekujete od bayerna, sta su trebali zatvorit se i oni i onda imamo uzivanciju od utakmice?

Sve si sam rekao, Atletico je jednostavno vrhunska ekipa. Ja sam svakako očekivao prolaz Atletica, znao sam da će Bayern kružiti oko njihovog gola bez prave prilike jer je Atletico prestrašna ekipa koju je skoro nemoguće dobiti.

Mene samo nervira kad neko dođe i napiše "gledaj antifudbala, bunker ovo ono", pa da je to samo obični bunker valjda bi ga Bayern probio kao što probija one poluekipe po Bundesligi.

Juppov Bayern bi prošao Atletica, za to skoro da garantujem al' ovaj Pepov besmisleni posjed lopte nije imao nikakve šanse protiv Atletica, Atletico jednostavno neutrališe to.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Marvin
Kontakt:

PostPostao/la Marvin » 03 maj 2016, 23:03

joker90 WroteColonTrebao se Atletico nadigravati sa Bayernom i ispasti glatko, da budu zadovoljne ove forumske placipicke! Bravo Diego!!

Cilj je pobjeda. Kako i na koji nacin je manje bitno. Kad neko ko ima bolje i skuplje igrace ispadne jer nije iskoristio taj kvalitet onda je realno cestitati onom drugom jer je nasao nacin da prodje dalje.

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 03 maj 2016, 23:03

Donnie Darko WroteColonDozivio sam da fanovi italijanskog fudbala piai protiv bunkera i prljave igre. Blazena ironija :tokralju:

Simeone samara nemilosrdno. Steta sto ce opet izgubit protiv Reala u finalu, ali boze moj, bit ce jos finala i jos samaranja nespanske nejaci u godinama koje dolaze.

Juventini,šta ćeš :mrgreen:

Dobar jinx :zviz:

Izbori :kafa:
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

krmpotich
Kontakt:

PostPostao/la krmpotich » 03 maj 2016, 23:04

irfo WroteColon pa kako bi trebao fudbal da se igra? branit se u 30 metara sa 11 igraca ? :roll:

Zaćerat' iz kontre :thumbup:

DANTES

PostPostao/la DANTES » 03 maj 2016, 23:04

let3 WroteColon"Murinjovska" pobjeda Atletica, pardon prolaz...ovo je bilo copy-paste Barcinih susreta sa Interom i Čelzijem birvaktile :mrgreen:

jedni navaljuju citavu utakmicu, drugi hop jedna kontra i završena prica :salut:

sjećaš se ti meča inter barselona 3-1? tu nije bila jedna kontra već razvaljivanje. revanš jeste bio ružan
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

coelho41
Kontakt:

PostPostao/la coelho41 » 03 maj 2016, 23:05

A realno prije bi City pobijedio ovaj Atletico, jer Atletico najbolje igra protiv Reala, Barce i Bayerna, jednostavno ljudima odgovara da neko vrši presing 90 minuta i onda da samo kontre šalju, protiv PSV-a su oni držali konce u rukama i nisu znali kako da se ponašaju, tako da radije bi gledo City-Atletico finale jer onda su ovim ciganima umanjene šanse za osvajanje.
Moderator Sarmelino RIP
21.01.2018. - 17.07. 2019

Captain4
Kontakt:

PostPostao/la Captain4 » 03 maj 2016, 23:06

DANTES WroteColon
let3 WroteColon"Murinjovska" pobjeda Atletica, pardon prolaz...ovo je bilo copy-paste Barcinih susreta sa Interom i Čelzijem birvaktile :mrgreen:

jedni navaljuju citavu utakmicu, drugi hop jedna kontra i završena prica :salut:

sjećaš se ti meča inter barselona 3-1? tu nije bila jedna kontra već razvaljivanje. revanš jeste bio ružan

Sad će priča kako je jedan gol na tekmi 3-1 bio iz ofsajda. :kafa:
Football Club Internazionale Milano - 18x prvaci italijanske lige, 7x prvaci kupa Italije, 3x prvaci Lige prvaka
Rafael Nadal - 19x GS prvak, 84 titule
Charles Leclerc - 2x pobjednik utrke F1, 6x pole position, 9x postolje

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.