Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Ostale reprezentacije i sve o igračima, selektorima i takmičenju na SP u Brazilu.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Ko prolazi grupu?

1. Njemačka
157
46%
2. Portugal
106
31%
3. Gana
32
9%
4. SAD
43
13%
 
Ukupno glasova: 338

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Consigliere » 26 jun 2014, 20:20

Nigerija i Urugvaj su pokazali manje od Americana.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Donnie Darko » 26 jun 2014, 20:22

Consigliere je napisao/la:Nigerija i Urugvaj su pokazali manje od Americana.
Ma kakvi ba, Urugvaj ima bolje igrače pa su automatski više pokazali.

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Otelo » 26 jun 2014, 20:23

Lillard je napisao/la:
Otelo je napisao/la:
Lillard je napisao/la:USA prolazi Vragove u produzetku ili na penalu :kafa:

I niposto nisu najgora druga reprezentacija. Redom su gore Nigerija, Rusija/Alzir i mozda Grcka. Govorim po onome sto su pokazali na ovom prvenstvu.
Azir pokazao vise od Argentine i Brazila skupa :tokralju: :tokralju:
Alzir je limitirana momcad iz koje Vaha izvlaci maksimum, ali i USA je dosta limitirana, a igrala je u barem duplo tezoj grupi. Alzir jos nije prosao.
Pa limitirana ekipa koja igra bolje od onih ekipa koje nisu limitirane (kako ova rijeci glupu zvuci) a grupu nisu prosli jer nisu odigrali sve utakmnice.
Ipak ni Brazil je nije prosao do zadnjeg kola ;)
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Nerminovic » 26 jun 2014, 20:23

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Ghana's John Boye snapped kissing his bonus money. He's followed that up by scoring an own goal tonight against Portugal.
slika
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 jun 2014, 20:25

4 prolaz grupe od '94 za Amere, sve ex-yu repke zajedno nemaju toliko :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Tribalian » 26 jun 2014, 20:38

slika
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Consigliere » 26 jun 2014, 20:42

rio_Ferdy88 je napisao/la:4 prolaz grupe od '94 za Amere, sve ex-yu repke zajedno nemaju toliko :mrgreen:
Ovdje su, ba, talenti a ameri mrze soccer :kafa:
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Lillard » 26 jun 2014, 20:44

Nek dođu na Europsko da ih vidim :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la sarajlija » 26 jun 2014, 20:44

Tribalian je napisao/la:slika
Ti danas rece 2-2 germany- usa konacan rezultat :D
04.10.2009 !!

Avatar
Balon
Postovi: 3010
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Balon » 26 jun 2014, 20:49

Alucard je napisao/la:
Balon je napisao/la:Jadan fudbal ako ovi Ameri prodju, ljudi veze nemaju. Gana je duplo bolja ekipa ali djaba kad nemaju zavrsnicu. Portugal ocajan, ja da sam Bento na poluvremenu bi dao ostavku.
Kako (hljeba ti) ljudi nemaju veze kada gube minimalno od Njemačke koja je velesila u svjetskom fudbalu? Naprotiv, Amerikanci kao ne fudbalska nacija su itekako pokazali zube i zasluženo idu iz grupe ispred jednog Evropskog, fudbalskog Portugala iliti "Evropskog Brazila" kako ih vole zvati...

Toliko se s*alo i se*e po Amerikancima a ljudi već zadnjih nekoliko godina imaju totalno respektabilnu ekipu koja može pobjediti apsolutno svaku svjetsku repku.
Protiv Gane nezasluzeno pobjedili, dobili propali Portugal sa onim ludim sutom Jonesa, protiv Njemacke stvorili jednu pravu priliku na kraju utakmice kad vise nikog nije ni zanimao rezultat. Pogledaj kako je Gana odigrala protiv Njemacke, malo je falilo da ih dobiju. Uopste ne sporim da se Ameri bore ali to je sve sto znaju, Gana je sama sebe izbacila i to je to.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 jun 2014, 20:55

Nisu nezasluženo pobijedili, već potpuno zasluženo (imali prednost većim dijelom tekme, a Ganci napadali i nisu stvarali neke velike šanse, do tog gola, poslije se opet pokazalo koliko je loša odbrana Gane, posebno iz prekida), gledao sam tekmu tako da mi niko ne može reći da je bilo drugačije. Ovu drugu Portugalci se izvukli u zadnjoj sekundi iako su ih Ameri ubili i trebali uzeti sva 3 boda (to će potvrditi svako ko je gledao tekmu), danas su igrali toliko koliko je bilo potrebno, nisu htjeli riskirati i jurišati naprijed jer im je rezultat odgovarao, a i Švabe su kvalitetnija ekipa.

Gana je jedino na papiru bolja ekipa, a nisu pokazali ništa više od Amera, čak su se makljali međusobno, što govori o tome kakva je to ekipa i kakva atmosfera vlada među njima.
Zadnja izmjena: rio_Ferdy88, dana/u 26 jun 2014, 20:58, ukupno mijenjano 1 put.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Tribalian » 26 jun 2014, 20:57

sarajlija je napisao/la:
Tribalian je napisao/la:slika
Ti danas rece 2-2 germany- usa konacan rezultat :D
Reko sam ja i da ce Crvena Zvezda igrati u grupnoj fazi lige sampiona u sledecoj sezoni,a kao sto si mogao da vidis ona uopste i ne igra u Evropi. :mrgreen:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
suhi
Postovi: 3339
Pridružen/a: 22 dec 2013, 12:40
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la suhi » 26 jun 2014, 20:58

slika

:D
Ozil is unique, there is no copy of him – not even a bad one. He is the best number 10 in the world. He makes things very easy for me and for his team-mates with his football vision and the decisions he makes. (c) José Mourinho

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Dado » 26 jun 2014, 21:10

suhi je napisao/la:slika

:D
A ova do njega mu objasnjava pravila :urnebes:

Ono sto pravo brine, sta ce tek biti kad Ameri totalno skontaju fudbal. Ima da budu sila :salut:

Avatar
Balon
Postovi: 3010
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Balon » 26 jun 2014, 21:14

rio_Ferdy88 je napisao/la:Nisu nezasluženo pobijedili, već potpuno zasluženo (imali prednost većim dijelom tekme, a Ganci napadali i nisu stvarali neke velike šanse, do tog gola, poslije se opet pokazalo koliko je loša odbrana Gane, posebno iz prekida), gledao sam tekmu tako da mi niko ne može reći da je bilo drugačije. Ovu drugu Portugalci se izvukli u zadnjoj sekundi iako su ih Ameri ubili i trebali uzeti sva 3 boda (to će potvrditi svako ko je gledao tekmu), danas su igrali toliko koliko je bilo potrebno, nisu htjeli riskirati i jurišati naprijed jer im je rezultat odgovarao, a i Švabe su kvalitetnija ekipa.

Gana je jedino na papiru bolja ekipa, a nisu pokazali ništa više od Amera, čak su se makljali međusobno, što govori o tome kakva je to ekipa i kakva atmosfera vlada među njima.
Da, potpuno zasluzeno. Dva puta centar nisu presli protiv Gane, igra na jedan go. Gani fali zavrsnica to sam vec rekao ali kako god, protiv SAD-a su imali 2-3 dobre sanse, napadali su tokom svih 90 minuta dok Amerikanci nisu stvorili apsolutno nista jer su nesposobni. Danas jednu sansu stvorili i to bi trebala biti ekipa koja je medju najboljih 16?
Veze nemaju, dosad su ih sreca i borbenost spasili, vidjet cemo dokle.

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Consigliere » 26 jun 2014, 21:27

Balon je napisao/la:
Da, potpuno zasluzeno. Dva puta centar nisu presli protiv Gane, igra na jedan go. Gani fali zavrsnica to sam vec rekao ali kako god, protiv SAD-a su imali 2-3 dobre sanse, napadali su tokom svih 90 minuta dok Amerikanci nisu stvorili apsolutno nista jer su nesposobni. Danas jednu sansu stvorili i to bi trebala biti ekipa koja je medju najboljih 16?
Veze nemaju, dosad su ih sreca i borbenost spasili, vidjet cemo dokle.
Ljudi su bili otpisani cetiri i po sekunde nakon sto je izvucena ova grupa. Sada nakon sto se sve zavrsilo, oni idu dalje a favoriti iz sjene Por i Gan- doma. Npr. nama su date puno vece sanse da prodjemo nasu grupu, a svi smo vidjeli sta se desilo. For the record - zasluzeno da ne moze zasluzenije :kafa:
Zadnja izmjena: Consigliere, dana/u 26 jun 2014, 21:29, ukupno mijenjano 1 put.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la propuh » 26 jun 2014, 21:28

Dado je napisao/la:
suhi je napisao/la:slika

:D
A ova do njega mu objasnjava pravila :urnebes:

Ono sto pravo brine, sta ce tek biti kad Ameri totalno skontaju fudbal. Ima da budu sila :salut:
Manje vise to je nebitno, najveci problem ce biti ako im padne na um da imaju najbolju ligu nesto tipa NHL ili NBA
pa sve sto valja pokupuju. :mrgreen:
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Omerbavarac » 26 jun 2014, 21:33

Eto, izjednaci se Rona sa Avdijom po broju postignutih golova i obojica odose kuci, jedan nasmijan drugi namrsten. :mrgreen:

Njemacka i Amerika idu zasluzeno, vidjecemo kako ce biti u nastavku.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Gunner4
Postovi: 8501
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Gunner4 » 26 jun 2014, 21:46

Naravno da ce biti najbolji kada pocnu svoje crnje da filuju ko zna kakvom hemijom! :salut:
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Omerbavarac » 26 jun 2014, 21:50

Till je napisao/la: Kako izjednaceno? Ronaldo je dao gol S. Koreji u Africi, i danas Gani... Vrsajevic samo jedan koliko znam...
:damn:

De jos jednom procitaj sta sam napisao pa se onda javi.

I da, ne biti bukvalac. :nene:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Odgovori

Natrag na “Protivnici”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.