Grupa H (Belgija, Alžir, Rusija, Južna Koreja)

Ostale reprezentacije i sve o igračima, selektorima i takmičenju na SP u Brazilu.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Ko ide dalje?

1. Belgija
124
44%
2. Alžir
42
15%
3. Rusija
100
36%
4. Južna Koreja
15
5%
 
Ukupno glasova: 281

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: $: Grupa H (Belgija, Alžir, Rusija, Južna Koreja)

Post Postao/la Consigliere » 27 jun 2014, 10:04

brazzo je napisao/la:
Consigliere je napisao/la:
Igracki su za klasu ispod nas. Ali, na velikoj sceni vrijede neka druga pravila i zakoni. Mora se preorati teren a nije ni lose kad selektor ima neke veze sa zivotom. :kafa:
ja opet ponavljam nista nisu slabiji od nas tacno nekako na vagi.. Ko sto neko rece vec nemamo mi htjeli priznat ili ne, svega 3-4 klase u ekipi i to se vidi kad igras s najboljim ekipama. Ista stvar je i kod njih plus imaju strasnu tehnicki potkovanu ekipu i sjajne mlade igrace. Opet ponavljam mozda jedina razlika u mentalitetu

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
3-4 klase u nas, to se slazem, ali koliko ih Alzir ima? Samo jednu, vjerovatno, Feghouli, koji bi u nas bio 3.-4. igrac po kvaliteti. Naravno, sve ovo pisem kako bi se pokazalo kakav je Alzir podvig samo napravio. Imali ljudi jasnu viziju i cilj i znali protiv koga sta mogu. Vaha 6 mjeseci proucavao protivnike, igraci ginuli za ideju. U nas Safet kaze da ce Nigeriju poceti analizirati nakon Argentine, a nakon tekme da ga je iznenadila brzina igraca Nigerije :crazy:
Ma, kakav Spaha, Dzeko, sudije, sreca, stative... Mi smo kuci samo radi ublehe na klupi, to je jasno k'o dan.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Grupa H (Belgija, Alžir, Rusija, Južna Koreja)

Post Postao/la skyisthelimit » 27 jun 2014, 11:52

"Dosad sam šutio o suđenju, ali sada mogu reći što mislim o tome. Punih deset minuta naš vratar je bio ometan laserima, za to postoje video snimke i fotografije kao dokazi. To je činjenica i nema drugog mišljenja. Laser je ometao našeg vratara i promašio je loptu!

Dakle, glavni krivac za ispadanje je laser :rol:
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Kaunas
Postovi: 13141
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Grupa H (Belgija, Alžir, Rusija, Južna Koreja)

Post Postao/la Kaunas » 27 jun 2014, 12:06

skyisthelimit je napisao/la:"Dosad sam šutio o suđenju, ali sada mogu reći što mislim o tome. Punih deset minuta naš vratar je bio ometan laserima, za to postoje video snimke i fotografije kao dokazi. To je činjenica i nema drugog mišljenja. Laser je ometao našeg vratara i promašio je loptu!

Dakle, glavni krivac za ispadanje je laser :rol:
aaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Grupa H (Belgija, Alžir, Rusija, Južna Koreja)

Post Postao/la Claus » 27 jun 2014, 15:40

Vahin Alžir je pokazao koliko znači boriti se do posljednjeg daha u današnjem fudbalu. Ne samo u fudbalu, nego općenito u životu. Naklon za njih, apsolutno zasluženo su prošli u naredni krug takmičenja. Za razliku od Rusije, koja je igrala toplo-hladno, oni su ginuli na terenu svaku utakmicu. Na Capella su bačeni silni novci... :facepalm:

Inače, Belgija je jaka uprkos Wilmotsu, pričajte šta hoćete. Ljudi ne ispuštaju ni boda, iako su dobar dio meča igrali s igračem manje protiv Koreje, koja je bila pod imperativom pobjede. Naravno, moraju se pokazati i protiv vrlo dobrog SAD-a, ne sumnjam da hoće.

Odgovori

Natrag na “Protivnici”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.