1/4 finala: SVI DUELI

Ostale reprezentacije i sve o igračima, selektorima i takmičenju na SP u Brazilu.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Avatar
OnlyUnited
Postovi: 6018
Pridružen/a: 26 jan 2014, 10:32
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la OnlyUnited » 06 jul 2014, 11:32

Johny je napisao/la:Argentina igra bez Di Marije i Aguerra.

Dakle sve sto si nabrojao su napadaci i Zabaleta.Ako je moguce u ekipu gurnuti 6 napadaca onda su jaki ko zemlja...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Da, ali treba uzeti u obzir i to da su pomogli repki do polufinala, istina Aguero igrao nesto manje.
Sto se Holandeza tice, igrace tipa De Vrija, Indija, Wijalnduma, Verhaegha, Jaanmata, vecina je cula i vidila tek na ovom prvenstvu..
Zadnja izmjena: OnlyUnited, dana/u 06 jul 2014, 11:35, ukupno mijenjano 2 puta.
- Ed Woodward for Prime Minister !

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Rooney88 » 06 jul 2014, 11:34

OnlyUnited je napisao/la:Od preostalih repki, Holandija ima najslabiji sastav na papiru. Argentina: Messi, Lavezzi, Higuain, Di Maria, Zabaleta, Palacio, Aguero.. Brazil i Njemacku, mislim svaki iole ozbiljan forumas zna o kakvim repkama je rijec, mislim da bi komotno mogli izvesti dva veoma dobra sastava. Holandija ima: RVPa, Robbena, Sneijdera i De Jonga..
De Jong je ozbiljan fudbaler jedino pod LvG-om, uvijek mi se gadio. Sneijderu igra u Turskoj ligi i to nije level Ozila ili Oscara, o Messiju da ne govorim. Daleko najslabiji sastav u polufinalu. Njemacka je na papiru najjaca i uopste me nebi cudilo da ovaj put uzmu pehar. Brazil ce puci pod pritiskom, pogotovo jos bez Neymara. Argentina ili Nizozemska, ipak Argentina - iz nekog razloga iako joj ne dajem sanse kao Njemackoj protiv Brazila.

@Johny

Naravno da nije moguce, ne moras se sada praviti lud zarad svoje tvrdnje. Uvijek imas sirinu na klupi, uvijek imas nekoliko opcija, to Nizozemska nema. Huntelaar jedini moze uci ali i on nije igrac koji okrece utakmice kada ekipu nece, nije neko ko moze nesto sam uraditi, on zavisi od veznog reda i krila, direktno. Argentina nema sastav kao Brazil ili Njemacka, to je svima jasno ali ima jaci od Nizozemske, ti nastavi ubjedjivati da nije tako ako imas obraza, Messi sam je dovoljan da napravi prevagu ali iz nekog razloga ti pokusavas minimizirati njihov uspjeh. Ne brini se, proci ce ti Leo u finale, mozda ce i da osvoji, svi smo svjesni koji je Arjen padavicar (nije bas da ih nema ni u tvom, i u mom, klubu) i da su Nizozemci prosli na penale. ;)

LvG je do sada prvenstvo odradio doktorski, svaka mu cast. Ovakvu repku dovesti medju 4 najbolje u svijetu je cudo. Odlicna smjena generacija kojoj je dodao Robbena, RvPa i Sneijdera (Vlaara vec moze lako mijenjati). :mrgreen:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Zeman
Postovi: 1448
Pridružen/a: 04 jul 2012, 14:05
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Zeman » 06 jul 2014, 11:37

Neutral je napisao/la:
Zeman je napisao/la:Je li De Jong pauzirao zbog kartona ili povrede?
Povreda prepone.
Zna li se hoće li biti spreman za Argentinu?
NAPRIJED NARODE!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Rooney88 » 06 jul 2014, 11:38

Zeman je napisao/la:
Neutral je napisao/la:
Zeman je napisao/la:Je li De Jong pauzirao zbog kartona ili povrede?
Povreda prepone.
Zna li se hoće li biti spreman za Argentinu?
Vjerovatno nece.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Neutral » 06 jul 2014, 11:50

Zeman je napisao/la:
Neutral je napisao/la:
Zeman je napisao/la:Je li De Jong pauzirao zbog kartona ili povrede?
Povreda prepone.
Zna li se hoće li biti spreman za Argentinu?
Još se ne zna. Na početku su rekli da je ovo svjetsko završilo za njega ali povreda je takvog tipa da može biti van terena 3 dana do nekoliko sedmica (povrede prepone).

Moguće da su i psihološke igre u pitanju. Holandije je mnogo jača sa De Jong-om u timu.

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Consigliere » 06 jul 2014, 11:58

Dakle, sjedimo u kafani cekamo Spanija- Holandija i gledamo sastave, generalo razmisljanje je da su hlandjani nikad slabiji. da je ekipa ustvari: Robben + vec ostarjeli RVP i Sneijder + hrpa anonimusa iz holandske lige.... 20 dana kasnije, ta Holandija igra polufinale, najvise zahvaljujuci maestralnom vodjenju sa klupe. Svaka izmjena, ali bas svaka koju je LvG napravio na turniru je imala svrhu i donijela mu je dobro... Vrhunac svega je ovo mjenjanje golmana, znaci cuvao je izmjenu 120 minuta, a jutros je izjavio da to uopste nije bio dogovor pred utakmicu.

Kostarika je imala fenomenalan turnir, al dosta im je i cetvrtfinale, u kojem su samo jednom sutnuli na gol protivnika, znaci nisu zasluzili prolaz.... i tacka.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Lillard » 06 jul 2014, 12:06

Consigliere je napisao/la:... Vrhunac svega je ovo mjenjanje golmana, znaci cuvao je izmjenu 120 minuta, a jutros je izjavio da to uopste nije bio dogovor pred utakmicu.
O cemu ti? LVG je rekao da je to bilo planirano, samo Cillessen nije znao za to..
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Consigliere » 06 jul 2014, 12:13

Lillard je napisao/la:
Consigliere je napisao/la:... Vrhunac svega je ovo mjenjanje golmana, znaci cuvao je izmjenu 120 minuta, a jutros je izjavio da to uopste nije bio dogovor pred utakmicu.
O cemu ti? LVG je rekao da je to bilo planirano, samo Cillessen nije znao za to..
Pise nije bio dogovor, a ako jedna strana nije svjesna, onda i nije... Genijalnost je u tome sto je covjek sacuvao izmjenu iako bi mu je bila prijeko potrebna recimo u 105. minuti.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la darker10 » 06 jul 2014, 12:17

Ocito mu nije bila potrebna.Da jest izvrsio bi je.

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Consigliere » 06 jul 2014, 12:18

slika

Necu se vise raspravljati, i braniti van Galla kojem se cijeli svijet jutros klanja, ali nazalost nije impresionirao gospodu sa ss ba jer je yebena Kostarika ispala :roll:
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Rooney88 » 06 jul 2014, 12:23

darker10 je napisao/la:Ocito mu nije bila potrebna.Da jest izvrsio bi je.
Vecina trenera tu uvodi jos jednog svjezeg igraca i pokusava tako doci do gola, svjez igrac na umornu odbranu, uvijek moze napraviti visak. Ali zasto ja to tebi objasnjavam kada vec sve ovo znas? Moras znati, dok pratis fudbal jer to su osnove. ;)

Mnogi se prave ludi, logicno. Ne vole Robbena (ni meni nije simpatican), ne vole RvP-a, Van Gaala... Pa pokusavaju minimizirati uspjeh bilo kako. Ocekivano, ako nesto ne podnosis/mrzis trazit ces svaki nacin da osporis. Vase misljenje koje postujem, kao i razloge istog. ;)
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Hombre
Postovi: 246
Pridružen/a: 11 jun 2014, 18:50
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Hombre » 06 jul 2014, 12:32

To to, hoću Evropsko finale posred Južne Amerike, a ova djeca nek se razigravaju u Braziliji za treće mjesto. :)
Just to settle it once and for all: Which came first, the chicken or the egg? The egg, laid by a bird that was not a chicken.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Lillard » 06 jul 2014, 12:34

Dobro dogovor ili ne s Cillessenom.. To je nebitno. Bitno je to da je on ozbiljan trener koji je vec znao ko ce branit tj. ko bolje brani penale. Ne umanjujem uspjeh Van Gaala vec upravo suprotno. Glupo mi je sto se klanjaju zamjeni golmana... Isao je sigurno do kraja i cuvao izmjenu za svaki slucaj. I isplatilo mu se. Kraj price.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la krmpotich » 06 jul 2014, 12:56

Za sve pavijane koji povezuju Srebrenicu sa reprezentacijom Holandije.

Gdje ste vi bili 94-e?? Igrali se u pijesku i sad palamudite o nekakvim Umproforima i sl. Ne baljezgajte i ne mijesajte sport i politiku. Holandezi ubili sitno brašno u ekipi koja je prvi korner imala u 113 minuti. Nosale ih vile, prečke i odlični golman. Sad je po vama nepravda sto nisu ušli u polufinale. Zbog golmana?? Ja ne vidjeh neku impresivnu igru sinoc sem valjanja i čekanja penala. Valjali su se i izbijali loptu zadnjih 40 minuta i protiv Grka. Krul ih popišo dozvoljenim sredstvim. Idite kmečati na drugi PDF. Vamos lale :clap: :clap: :clap:

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Donnie Darko » 06 jul 2014, 13:29

Ko kaže da je nepravda? :rol:

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Narin » 06 jul 2014, 13:30

Kad ljudi miješaju sport sa nekim drugim stvarima.. :damn: :facepalm:

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Amar Dzeko » 06 jul 2014, 13:32

E moje krme da na pravi put iziđeš.. :tokralju:
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Claus » 06 jul 2014, 14:02

Holandija pokazala da se slabije snalazi kada mora dominirati u polju. Puno su efikasniji kada druga ekipa ima posjed, a oni traže šansu iz brzih kontranapada. Sinoć su bili dosta bolji od negledljivih Kostarikanaca, no nisu imali sreće. Na kraju je pravda ipak zadovoljena i gledat ćemo ih u polufinalu, iako smatram da im je to krajnji domet.

Louis van Gaal izdominirao prvenstvo što se tiče trenera velikih reprezentacija. Fuckin' genius. :tokralju: Krulov ulazak pred penale je bio pun pogodak i ključna stavka koja im je donijela pobjedu. :clap:

Avatar
nedim93
Postovi: 4471
Pridružen/a: 24 jan 2014, 13:02
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la nedim93 » 06 jul 2014, 14:03

slika

Ozil najgori, ozil igrač manje, ozil ovo ozil ono. da da :kafa: To što njegovi saigrači ne znaju dat namještene na tacni lopte nije njegov problem.

i još jedna prikladna
slika
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Saurman » 06 jul 2014, 14:10

OnlyUnited je napisao/la:
Johny je napisao/la:Argentina igra bez Di Marije i Aguerra.

Dakle sve sto si nabrojao su napadaci i Zabaleta.Ako je moguce u ekipu gurnuti 6 napadaca onda su jaki ko zemlja...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Da, ali treba uzeti u obzir i to da su pomogli repki do polufinala, istina Aguero igrao nesto manje.
Sto se Holandeza tice, igrace tipa De Vrija, Indija, Wijalnduma, Verhaegha, Jaanmata, vecina je cula i vidila tek na ovom prvenstvu..
A ko je čuo za igrače Kostarike pa su došli do 1/4.Ovdje se priča kao da je Holandija prosječna ekipa i kako sve zasluge idu Van Gallu što nije tačno, mislim ima on svoje zasluge al' ova ekipa ima kvalitet što i pokazuju.Jedino holandeze yebe činjenica što nikad nisu imali timski duh, ekipa puna jakih individualaca koji vole nekad igrati na svoju ruku.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Odgovori

Natrag na “Protivnici”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.