Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Ostale reprezentacije i sve o igračima, selektorima i takmičenju na SP u Brazilu.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la FaraonTM » 14 jul 2014, 19:49

Čestitke Njemačkoj
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
effe_sa
Postovi: 7488
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la effe_sa » 14 jul 2014, 20:09

DANTES je napisao/la:
klasična njemačka igra!?!?!? misliš malo začina tika arome taka? to je klasična njemačka!? jesi ti siguran da si gledao njemačku kroz istoriju?
Poenta i jeste što je u ovoj igri ukomponovana Juppova, Van Gaalova, Pepova i Kloppova filozofija igre.
Bez klasičnih elemenata njemačke igre: robusnosti, borbe, trke, odlučnosti, smirenosti, kompaktnosti , Njemačka ne bi uzela ovo prvenstvo.
A nisi vidio snagu Nijemaca u prekidima i to je tika-taka je? :D
DANTES je napisao/la:jao pa da sudije su vas opet pokrale vidiš kako si ti to fino izvukao... klasični golmanski start? sigurno.... u ringu ili mortal kombat...
da, da dramaturg, pa odlično si to primjetio... bavim se pomalo pisanjem... mada mi je ideja biti raznolik... malo dramski, malo romani svih žanrova, poezija naravno...
e da jeste od svih komentara na račun starta baš ti je moj upao u oko... sviđa ti se stil? ili me pomalo idoliziraš..
Ti predvodiš ovdje priču protiv Nijemaca. Ti osjećaš mržnju i nisi zato realan. A ja ne mrzim nikog, samo imaju oni za koje navijam i koje volim i na drugoj su strani oni ostali.
A ti ovdje izmišljaš neke zavjere i priče....Tvoj pogled na situaciju s Neuerom je presmiješan, da ga ne treba dalje komentarisat opšte.... ;)
DANTES je napisao/la: zbog takvih i ja često sebe uhvatim da bih mmogao mrziti Njemačku... ali ne mogu, jer volim Gecea, Rojsa, Klosea, Svarcera, Humelsa, Ozila(inače je li Ezil ili Ozil muči me godinama, ozbiljno pitam).
Njemačka će ostvariti dominaciju samo ako je preuzme npr Klop... e tu Njemačku bi volio ko Srbiju i Bosnu
Ovo i ne moram komentarisat.
A ti se i dalje nadaj posrnuću Elf-a. I bit će i posrnuća, mogu trajat jedno vrijeme. Međutim, Nijemci kada se vrate, vrate se u velikom stilu.... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la Lillard » 14 jul 2014, 20:50

Na doceku... :rol:

" onclick="window.open(this.href);return false;
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la Otelo » 14 jul 2014, 21:05

Lillard je napisao/la:Na doceku... :rol:

" onclick="window.open(this.href);return false;
Messi se fura na Dzeku pa se smije nakon poraza :salut:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la Neutral » 14 jul 2014, 21:24

Predsjednica Argentine :silent:

I tako dođe kraj ovom Svjetskom prvenstvu :|

Sljedeće godine nema ništa, pa onda 2016. godine ako Bog da Evropsko prvenstvo.

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la Otelo » 14 jul 2014, 21:25

Neutral je napisao/la:Predsjednica Argentine :silent:

I tako dođe kraj ovom Svjetskom prvenstvu :|

Sljedeće godine nema ništa, pa onda 2016. godine ako Bog da Evropsko prvenstvo.
2016. su i OI u Riu :clap:

To ce biti lijepo ljeto, prvo EP uzimamo medalju i onda na OI isto :clap:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la DANTES » 14 jul 2014, 21:59

effe_sa je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
klasična njemačka igra!?!?!? misliš malo začina tika arome taka? to je klasična njemačka!? jesi ti siguran da si gledao njemačku kroz istoriju?
Poenta i jeste što je u ovoj igri ukomponovana Juppova, Van Gaalova, Pepova i Kloppova filozofija igre.
Bez klasičnih elemenata njemačke igre: robusnosti, borbe, trke, odlučnosti, smirenosti, kompaktnosti , Njemačka ne bi uzela ovo prvenstvo.
A nisi vidio snagu Nijemaca u prekidima i to je tika-taka je? :D
DANTES je napisao/la:jao pa da sudije su vas opet pokrale vidiš kako si ti to fino izvukao... klasični golmanski start? sigurno.... u ringu ili mortal kombat...
da, da dramaturg, pa odlično si to primjetio... bavim se pomalo pisanjem... mada mi je ideja biti raznolik... malo dramski, malo romani svih žanrova, poezija naravno...
e da jeste od svih komentara na račun starta baš ti je moj upao u oko... sviđa ti se stil? ili me pomalo idoliziraš..
Ti predvodiš ovdje priču protiv Nijemaca. Ti osjećaš mržnju i nisi zato realan. A ja ne mrzim nikog, samo imaju oni za koje navijam i koje volim i na drugoj su strani oni ostali.
A ti ovdje izmišljaš neke zavjere i priče....Tvoj pogled na situaciju s Neuerom je presmiješan, da ga ne treba dalje komentarisat opšte.... ;)
DANTES je napisao/la: zbog takvih i ja često sebe uhvatim da bih mmogao mrziti Njemačku... ali ne mogu, jer volim Gecea, Rojsa, Klosea, Svarcera, Humelsa, Ozila(inače je li Ezil ili Ozil muči me godinama, ozbiljno pitam).
Njemačka će ostvariti dominaciju samo ako je preuzme npr Klop... e tu Njemačku bi volio ko Srbiju i Bosnu
Ovo i ne moram komentarisat.
A ti se i dalje nadaj posrnuću Elf-a. I bit će i posrnuća, mogu trajat jedno vrijeme. Međutim, Nijemci kada se vrate, vrate se u velikom stilu.... ;)
Spanija je baš golom glavom dobila Njemačku 2010...
Predvodim, ja sam vođa čopora... molim te ne miješaj moje antipatije prema bajernu sa čitavim njemačka narodom(navijač dortmunda što očito tebi bode oči)
ne nadam se znam... sve ima kraj i početak... ovo je početak, a meni dominatori dok.urče pred kraj(Barsa, Španija, Bajern, nekad prije Real, ManU)...
meni je drago što si ti toliko moćan empata pa znaš šta ja osjećam iako se nismo nikad sreli, a daljina kleta nas dijeli(ili ne dijeli, Koblenc je u Dojču)
a možda si ti kao i mnogi drugi samo navijač, subjektivan i ne voliš što svi ne gledaju kroz divne ružičaste đozle "objektivnog" fanatika navijača...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
effe_sa
Postovi: 7488
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la effe_sa » 14 jul 2014, 22:12

DANTES je napisao/la:
Spanija je baš golom glavom dobila Njemačku 2010...
Predvodim, ja sam vođa čopora... molim te ne miješaj moje antipatije prema bajernu sa čitavim njemačka narodom(navijač dortmunda što očito tebi bode oči)
ne nadam se znam... sve ima kraj i početak... ovo je početak, a meni dominatori dok.urče pred kraj(Barsa, Španija, Bajern, nekad prije Real, ManU)...
meni je drago što si ti toliko moćan empata pa znaš šta ja osjećam iako se nismo nikad sreli, a daljina kleta nas dijeli(ili ne dijeli, Koblenc je u Dojču)
a možda si ti kao i mnogi drugi samo navijač, subjektivan i ne voliš što svi ne gledaju kroz divne ružičaste đozle "objektivnog" fanatika navijača...
Ja sam zapazio samo da kad su god Nijemci u pitanju, onda su oni nešto skrivili, oni ne valjaju, a njihovi protivnici su sjajni, čisti i korektni. Eto hajd mrziš Bayern, a ne mrziš Njemačku. Nije eto to ni bitno.
Samo mi onda reci, ako ti gledaš realno, a ja gledam kroz ružičaste đozle, kako onda niti jedan mediji u svijetu (izuzev možda nekog argentinskog) nije pričao, pisao o tom penalu na Higuainu?I ti si vidio taj "strašni napad" Neuera na Higuaina, a nisi vidio šaketanje Aguera i očigledan faul Mascherana, a obje situacije bile za drugog žutog? Pa čekaj ko je ovdje onda subjektivan i ko gleda stvari ružičasto..... :roll: :roll:
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
TariqAli
Postovi: 541
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:59
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la TariqAli » 14 jul 2014, 22:25

Neutral je napisao/la:Sljedeće godine nema ništa, pa onda 2016. godine ako Bog da Evropsko prvenstvo.
Copa America ima sljedece godine.
Marksizam u skole!

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la Neutral » 14 jul 2014, 22:35

Posljednji put sam gledao to prvenstvu 2007. godine u Venezueli. Obn ili neko drugi je otkupio pravo na prenose. Utakmice su bile jako dosadne, no sada imamo tu mnogo kvalitetnih reprezentacija. Ako utakmice ne budu kasno navečer, možda se i pogleda.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la DANTES » 14 jul 2014, 22:40

effe_sa je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
Spanija je baš golom glavom dobila Njemačku 2010...
Predvodim, ja sam vođa čopora... molim te ne miješaj moje antipatije prema bajernu sa čitavim njemačka narodom(navijač dortmunda što očito tebi bode oči)
ne nadam se znam... sve ima kraj i početak... ovo je početak, a meni dominatori dok.urče pred kraj(Barsa, Španija, Bajern, nekad prije Real, ManU)...
meni je drago što si ti toliko moćan empata pa znaš šta ja osjećam iako se nismo nikad sreli, a daljina kleta nas dijeli(ili ne dijeli, Koblenc je u Dojču)
a možda si ti kao i mnogi drugi samo navijač, subjektivan i ne voliš što svi ne gledaju kroz divne ružičaste đozle "objektivnog" fanatika navijača...
Ja sam zapazio samo da kad su god Nijemci u pitanju, onda su oni nešto skrivili, oni ne valjaju, a njihovi protivnici su sjajni, čisti i korektni. Eto hajd mrziš Bayern, a ne mrziš Njemačku. Nije eto to ni bitno.
Samo mi onda reci, ako ti gledaš realno, a ja gledam kroz ružičaste đozle, kako onda niti jedan mediji u svijetu (izuzev možda nekog argentinskog) nije pričao, pisao o tom penalu na Higuainu?I ti si vidio taj "strašni napad" Neuera na Higuaina, a nisi vidio šaketanje Aguera i očigledan faul Mascherana, a obje situacije bile za drugog žutog? Pa čekaj ko je ovdje onda subjektivan i ko gleda stvari ružičasto..... :roll: :roll:
penal? ko uopšte govori o penalu? prekršaj je bio na ivici 16, nojer na rubu, igvajin van, nema penala samo prekršaj... nisi vidio moje pljuvanje brazila nakon kolumbije?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la Clutch » 14 jul 2014, 22:43

Ima iduće godine Eurobasket, kojeg ćemo se sjećati duže nego ovog SP-a jer uzimamo bronzu :opaopa:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la DANTES » 14 jul 2014, 22:48

Clutch je napisao/la:Ima iduće godine Eurobasket, kojeg ćemo se sjećati duže nego ovog SP-a jer uzimamo bronzu :opaopa:
no, no, treba biti ambiciozan... treba reći uvijek idemo na zlato
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la Neutral » 14 jul 2014, 22:49

Niko na svijetu nije tu vidio faul osim tebe. Neuer je prvi stigao do lopte i tu završava priča. Odakle ti uopće ideja da je bio faul?

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3987
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la Juventinisimo » 14 jul 2014, 22:56

[youtube][/youtube]

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la Clutch » 14 jul 2014, 22:58

Neutral je napisao/la:Niko na svijetu nije tu vidio faul osim tebe. Neuer je prvi stigao do lopte i tu završava priča. Odakle ti uopće ideja da je bio faul?
Branko Ivanković je na Al-Jazeeri izjavio da je to bio penal za Argentinu.

Ja iskreno ne znam šta da mislim. Neuer jeste prvi stigao do lopte, ali to mu ne daje za pravo da ide koljenom na nečiju glavu.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la Virtu4l » 14 jul 2014, 22:58

Vidi se da mu je krivo što je Messi dobio nagradu :angel:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la Mozambik » 14 jul 2014, 22:59

Ma kakav penal, ljudi sta vam je?

Samo aut za Argentinu.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la DANTES » 14 jul 2014, 23:15

Neutral je napisao/la:Niko na svijetu nije tu vidio faul osim tebe. Neuer je prvi stigao do lopte i tu završava priča. Odakle ti uopće ideja da je bio faul?
sem mene? jedini ja? samo ja? only me? zaista? ceniš?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Veliko finale (i tekma za 3 mjesto): GER-ARG; BRA-HOL

Post Postao/la Neutral » 14 jul 2014, 23:17

Je li iko iz Argentine spomenuo tu jedanaesterac ili faul????????????????????????????

Od trenera, stručnog štaba, igrača, Maradone do Cristina Elisabet Fernandez de Kirchner?


:facepalm:

Odgovori

Natrag na “Protivnici”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.