OI "Sochi 2014" - općenito

Hot.Cool.Yours.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: OI "Sochi 2014" - općenito

Post Postao/la legenda reala » 23 feb 2014, 23:22

DukeOfWellington je napisao/la:
legenda reala je napisao/la: sve to rio ima

a moglo se gledati i ove godine Njemački ARD i ZDF su prenosili isto bruku takmičenja, al ja nešto nisam imo živaca pratiti, samo skijanje,skokove i ponešto bijatlona ostalo ništa
Otkud mu? CS?

Gledao sam i ja malo na ARD i ZDF, al ne mogu izdržat, onaj njemački ubi u mozak, engleski k'o muzika za uši.
Ima CS, ali za OI mu nije ni potrebno, BBC za vrijeme velikih takmičanja,WB i sl. pusti test kanale na Astri28E i ide po cijeli dan samo program sa takmičenja, OI iz Londona se moglo apsolutno sve pratiti i gađanje glinenih golubova hhahahah, WB svake godine se može pratiti, s većine terena ide

Ma Švabe su zakone, ljudi džometli FTA puste visokobudžetne emisije 8-) SP,EP,LP,OI sve se može gledati džaba 8-) a kvalitet slike znamo kakav je
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: OI "Sochi 2014" - općenito

Post Postao/la Kawhi » 23 feb 2014, 23:24

Admir_Sa je napisao/la:
ko to još ima, ove na ovim kablovskim ne znam da iko ima :roll: ja sam to nekada davno hvatao sa obicnom satelitskom, mislim da sam OI 2002 tu najviše i gledao
Njemci su odlično pratili.Na ****(ex dsf)je bio hokej na ardu i zdfu ostala takmičenja.
legenda reala je napisao/la: Ima CS, ali za OI mu nije ni potrebno, BBC za vrijeme velikih takmičanja,WB i sl. pusti test kanale na Astri28E i ide po cijeli dan samo program sa takmičenja, OI iz Londona se moglo apsolutno sve pratiti i gađanje glinenih golubova hhahahah, WB svake godine se može pratiti, s većine terena ide

Ma Švabe su zakone, ljudi džometli FTA puste visokobudžetne emisije 8-) SP,EP,LP,OI sve se može gledati džaba 8-) a kvalitet slike znamo kakav je
Da nema Švaba ja ne bih ništa ispratio.BBC gledam samo za vrijeme Wimbija.Koja to bude uživancija 8-)
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: OI "Sochi 2014" - općenito

Post Postao/la DukeOfWellington » 23 feb 2014, 23:34

Fino, a ništa se ne hvali :D

Ništa, do Ria 2016 skupljam pare za 5 televizora i ostalu skalameriju, nema da propustim ni sinhronizovano plivanje.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: OI "Sochi 2014" - općenito

Post Postao/la legenda reala » 23 feb 2014, 23:39

Ma CS nije nikakav problem ba, imaš džaba servera koji daju linije na 24-48 sati koliko hoćeš, radi sve ko podmazano, ovo je iz ličnog iskustva :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: OI "Sochi 2014" - općenito

Post Postao/la jestamaji » 23 feb 2014, 23:40

internet je dobar, ali nema ništa bez card sharinga. j.ebiga, takva su vremena došla, se je rasparčano! nekad je bilo dovoljno imati HRT, a sad nema kanala koji sve prenosi, ni ublizu!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: OI "Sochi 2014" - općenito

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 feb 2014, 00:02

Ma CS je bio osnova (ZDF/ARD i ORF), al' sam na CBC-u sve imao, onom njihovom online čudu, svi snimci, vratiš na nastup kojeg takmičara želiš, ako si slučajno propustio, svi golovi u hokeju (premotaš usred tekme na gol koji hoćeš), 4 događaja odjednom sa onim dijeljenjem ekrana, apsolutno sve i to u HD-u slika

Pa i sami Ameri nisu gledali na NBC-u nego su se šaltali na CBC, jedina stvar koja je dobra na NBC-u je bio prijenos umjetničkog klizanja sa Tarom i Johnnyem :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: OI "Sochi 2014" - općenito

Post Postao/la DukeOfWellington » 26 feb 2014, 20:15

Nek ostane upisano i to da su ovo najuspješnije ZOI u historiji Velike Britanije još od prvih ZOI 1924. godine u Chamonixu, gdje je učinak bio isti kao i u Sochiju - jedno zlato, jedno srebro i dvije bronze.

Osvajači medalja:

slika

Postavljeni ciljevi u potpunosti su ispunjeni:

slika

Odgovori

Natrag na “ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE "SOCHI 2014"”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.