FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 22 feb 2018, 00:37

AlfredNobel je napisao/la:@Inijesta
Ma ne, nevezano totalno za ovu tvoju diskusiju s tobom. Mislim općenito na ovu kompletnu situaciju na ovom PDF-u. Uđem malo da vidim šta ima, da vidim da mi nije promaklo nešto oko i u klubu, a bude mi muka kad vidim šta se piše, najozbiljnije. Ne mogu džaba da se nerviram zbog nekakvih likova koji ovdje dođu da pod.ebavaju i pišu nekakve dječije stvari i poštapalice. Uglavnom, ništa nevezano druže za tebe i ovu otvorenu diskusiju, Bože sačuvaj. Pozdrav!

@skoroalen Ma upravu si totalno. Inače sam staložen po prirodi, ali ovaj forum mi povuće živku. Do daljnjeg sam na 'sleep' modu, sve dok ovdje ne postane koliko toliko korektan nivo komunikacije i tema za diskusiju, ako bude. Hvala tebi na riječima, LP.

Ma ok brate ja ti nista zamjerio nisam, mislim da svako nisam trebo pisati nista jer vidim zuline kujice se nasladjuju
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 22 feb 2018, 01:05

skoroalen je napisao/la:Na dan kad Sarić dobije čiste papire ću častit pićem svakog ko se zadesi u kafiću. Meni njegovih 5-6 dobrih utakmica ne mogu nadoknadit dvije sezone nadr.kavanja s loptom i sve bodove za koje je direktni krivac.
Moje mišljenje naravno, dok me niste napali. Nikad ga nisam volio, od prve zvanične utakmice kad je prod'o jednu loptu na sredini i kone nam zabiše gol.
Davno sam ja rekao, pravicemo mi Rustema od blata. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 feb 2018, 01:14

Sabinho je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Na dan kad Sarić dobije čiste papire ću častit pićem svakog ko se zadesi u kafiću. Meni njegovih 5-6 dobrih utakmica ne mogu nadoknadit dvije sezone nadr.kavanja s loptom i sve bodove za koje je direktni krivac.
Moje mišljenje naravno, dok me niste napali. Nikad ga nisam volio, od prve zvanične utakmice kad je prod'o jednu loptu na sredini i kone nam zabiše gol.
Davno sam ja rekao, pravicemo mi Rustema od blata. :kafa:
Jedva čekam da nam Sloboda dođe. Hrustemu treba koreografiju posvetit.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 22 feb 2018, 01:25

skoroalen je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Na dan kad Sarić dobije čiste papire ću častit pićem svakog ko se zadesi u kafiću. Meni njegovih 5-6 dobrih utakmica ne mogu nadoknadit dvije sezone nadr.kavanja s loptom i sve bodove za koje je direktni krivac.
Moje mišljenje naravno, dok me niste napali. Nikad ga nisam volio, od prve zvanične utakmice kad je prod'o jednu loptu na sredini i kone nam zabiše gol.
Davno sam ja rekao, pravicemo mi Rustema od blata. :kafa:
Jedva čekam da nam Sloboda dođe. Hrustemu treba koreografiju posvetit.
Prekrizen jokerov lik preko cijelog sjevera. :pray:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

mma_hz
Postovi: 10697
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 22 feb 2018, 01:25

Moramo se svi zajedno konsolidovati i biti malo ozbiljniji u vezi svega ovoga.Nema razloga da se ljutimo jedni na druge samo zato sto neko ima drugacije misljenje.Nije sve tako sjajno al daleko je od crnog.Nas spaja ljubav prema Sarajevu,neko voli malo "bolesnije"al STA je tu je nasi smo kakvi god da smo.Idemo aBd dobiti Radnika i lakse Ce se odmah disati.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 feb 2018, 01:32

Uprava napolje!
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 22 feb 2018, 01:35

mma_hz je napisao/la:Moramo se svi zajedno konsolidovati i biti malo ozbiljniji u vezi svega ovoga.Nema razloga da se ljutimo jedni na druge samo zato sto neko ima drugacije misljenje.Nije sve tako sjajno al daleko je od crnog.Nas spaja ljubav prema Sarajevu,neko voli malo "bolesnije"al STA je tu je nasi smo kakvi god da smo.Idemo aBd dobiti Radnika i lakse Ce se odmah disati.
Ma nigdje poraz ne donosi toliki bijes i negativu kao kod nas. Porazi su sastavni dio ove igre, narocito porazi na gostovanju na kojem od osnivanja lige imamo ukupno mozda tri boda. Isli smo u Siroki i sa onom udarnom ekipom, pa smo pusili 1-0 itd. Moramo pobijedjivati i cekati kikseve konkurenata, ne treba zaboraviti da protiv svakog konkurenta imamo jos dvije utakmice, plus i oni igraju medjusobne duele. Ako Husref ovo poslozi, i ako nas sreca pogleda malo vise nego u proslogodisnjim odlucujucim mecevima, mozemo nesto i napraviti. ;)
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 22 feb 2018, 01:39

skoroalen je napisao/la:Na dan kad Sarić dobije čiste papire ću častit pićem svakog ko se zadesi u kafiću. Meni njegovih 5-6 dobrih utakmica ne mogu nadoknadit dvije sezone nadr.kavanja s loptom i sve bodove za koje je direktni krivac.
Moje mišljenje naravno, dok me niste napali. Nikad ga nisam volio, od prve zvanične utakmice kad je prod'o jednu loptu na sredini i kone nam zabiše gol.
Imaš averziju prema ćelavicama. :think:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 22 feb 2018, 01:40

High je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Na dan kad Sarić dobije čiste papire ću častit pićem svakog ko se zadesi u kafiću. Meni njegovih 5-6 dobrih utakmica ne mogu nadoknadit dvije sezone nadr.kavanja s loptom i sve bodove za koje je direktni krivac.
Moje mišljenje naravno, dok me niste napali. Nikad ga nisam volio, od prve zvanične utakmice kad je prod'o jednu loptu na sredini i kone nam zabiše gol.
Imaš averziju prema ćelavicama. :think:
Nema, kaze da gotivi Jesica.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 feb 2018, 01:51

Sabinho je napisao/la:
High je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Na dan kad Sarić dobije čiste papire ću častit pićem svakog ko se zadesi u kafiću. Meni njegovih 5-6 dobrih utakmica ne mogu nadoknadit dvije sezone nadr.kavanja s loptom i sve bodove za koje je direktni krivac.
Moje mišljenje naravno, dok me niste napali. Nikad ga nisam volio, od prve zvanične utakmice kad je prod'o jednu loptu na sredini i kone nam zabiše gol.
Imaš averziju prema ćelavicama. :think:
Nema, kaze da gotivi Jesica.
Autoritet, razbio klanove, forsirao juniore, najljepša akcija koju sam vidio na ovim terenima (u stočnom Sarajevu)...
Kasap :bow: :bow:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 22 feb 2018, 01:53

skoroalen je napisao/la: Autoritet, razbio klanove, forsirao juniore, najljepša akcija koju sam vidio na ovim terenima (u stočnom Sarajevu)...
Kasap :bow: :bow:
I doveo dva umjetnika!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 feb 2018, 02:05

High je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: Autoritet, razbio klanove, forsirao juniore, najljepša akcija koju sam vidio na ovim terenima (u stočnom Sarajevu)...
Kasap :bow: :bow:
I doveo dva umjetnika!
Joga Bonito se igrala na Koševu!
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 22 feb 2018, 05:34

skoroalen je napisao/la:Na dan kad Sarić dobije čiste papire ću častit pićem svakog ko se zadesi u kafiću. Meni njegovih 5-6 dobrih utakmica ne mogu nadoknadit dvije sezone nadr.kavanja s loptom i sve bodove za koje je direktni krivac.
Moje mišljenje naravno, dok me niste napali. Nikad ga nisam volio, od prve zvanične utakmice kad je prod'o jednu loptu na sredini i kone nam zabiše gol.
Ako ti pomenem penal protiv Zrinjskog morel dupla tura meni? :urnebes: joj kad fraz onda nisam dobio...
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12929
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 22 feb 2018, 07:30

Alfrede, evo kad vec hoćeš o činjenicama, hajde.mi objasni ovo. Dovede menadzer Četkovica, ovaj bude katastrofa od 14 ooo km mjesečno, raskid ugovora, isti prelazni rok dolazi balic, isti menadzer, skoro ista plata? Zašto? Čemu to? Husref prije nego su došli uživo nije gledao a teško da je i čuo za šafrana, ALTIPARMAKOVSKog,.crepulju itd

Dalje, kako je besplatno otišao onaj momak u Češku a igrao za nas? Zašto dajemo papire smajilovicu sa ide u Sloveniju? Zašto u širokom nije bilo.igrača ispod 25 godina na terenu?

Je li misliš da ova uprava radi dobro!? Intervju Valentina, gdje kaže da u klub će dovoditi malo igrača ali da će to biti kapitalci. HALILOVIC, CREPULJA, ALTIPARMAKOVSKI Itd to definitivno nisu, kao ni produžavanje ugovora najgorem beku lige koji nema nikakvu konkurenciju.

I na.kraju posljednje pitanje.
Da li ti, a.ja npr ne vidim, vidiš neku viziju i cilj našeg kluba? Mlade igrače definitivno ne.razvijamo, od.otpadaka koje dovodimo definitivno nemamo rezultate, pa me interesuje koji je to cilj.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 22 feb 2018, 08:05

Pantelija je napisao/la:,
Da ne citiram cijeli tekst samo tačku da te pitam koji je tebi cilj s ovim ponavljanjem istog svako malo? Pa dobro covjece vidimo da nije sve kako treba u Klubu, ali ne moraš svako malo iste argumente pisati koje su već drugi 20 puta napisali na istoj temi. Samo se zatrpava tema i nove stvari ne može niko ni procitati. Ko god dođe vidi isto se piše, iste rečenice skoro svaki dan, pa dobro više skontali smo.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12929
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 22 feb 2018, 08:20

sarajevo46 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:,
Da ne citiram cijeli tekst samo tačku da te pitam koji je tebi cilj s ovim ponavljanjem istog svako malo? Pa dobro covjece vidimo da nije sve kako treba u Klubu, ali ne moraš svako malo iste argumente pisati koje su već drugi 20 puta napisali na istoj temi. Samo se zatrpava tema i nove stvari ne može niko ni procitati. Ko god dođe vidi isto se piše, iste rečenice skoro svaki dan, pa dobro više skontali smo.
Isključivo jer neki tvrde da je sve laž... A mi prosjek karna lige, pa kad svi shvate kakve su ublehe, bit će ko sa Selimović and co. I jesicem...najveće plate u ligi i prosječan tim sa prosječnim igračima i duplo najvećom admi.istracijom
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8108
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 22 feb 2018, 08:28

svugdje u svijetu menadzeri su ti koji zavrsavaju posao oko igraca sa klubom. zato i postoje, da se igraci ne zamaraju sa tim. i logcno je da nece raditi dzabe. placa ga ili igrac ili uzima proviziju prilikom sklapanja ugovora.
samo sto kod nas nema odsteta u ligi pa onda ne mogu dobiti npr. 10% (mogu a to je 0 KM :D). zato se vecinom trazi od kluba da dadne neku proviziju menadzeru koji je zavrsio posao tj. doveo igraca.
i glupost je da se svaki transfer daje provizija menadzeru zato sto nisi doveo messija za dzabe nego altiparmakovskog i sl. :D ono nidje veze...ali ne sumnjam da se menadzeri 'ugrade' u ugovore igraca; mozda ispregovaraju umjesto 3000 KM platu od 3300 KM i onda im igrac daje 300 mjesecno. 5 igraca i eto mjesecnih primanja. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 22 feb 2018, 09:04

Evander je napisao/la:@Zip
Je li bila trinaesta plata u klubu? Nije te stid ovdje pisati, dok ti clan porodice radi u klubu?
Opste poznato je da takvim odgovara bilo kakva situacija, samo da se njihova plata ne prima.
Tebi je ova uprava najbolja moguca, bit ce najbolja moguca sve dok plata ide, a trofeji i ekipa, koga to zanima?
Pa kako ce biti trinaesta plata, kad nema para u klubu :hmmmmm:

Ti si svoj obraz pokazao...
Ponavljas se ko papagaj, jednu te istu pricu pricas ev godinama.. I to uvijek prica pocinje kada se desi neuspjeh kluba...

To sve govori...

De nas opet ubjedjuj kako smo ovakvi ili onakvi...
Sta zelis time da postignes?

Avatar
Evander
Postovi: 14476
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 22 feb 2018, 10:15

Zip je napisao/la:
Evander je napisao/la:@Zip
Je li bila trinaesta plata u klubu? Nije te stid ovdje pisati, dok ti clan porodice radi u klubu?
Opste poznato je da takvim odgovara bilo kakva situacija, samo da se njihova plata ne prima.
Tebi je ova uprava najbolja moguca, bit ce najbolja moguca sve dok plata ide, a trofeji i ekipa, koga to zanima?
Pa kako ce biti trinaesta plata, kad nema para u klubu :hmmmmm:

Ti si svoj obraz pokazao...
Ponavljas se ko papagaj, jednu te istu pricu pricas ev godinama.. I to uvijek prica pocinje kada se desi neuspjeh kluba...

To sve govori...

De nas opet ubjedjuj kako smo ovakvi ili onakvi...
Sta zelis time da postignes?
Nema za prvu ekipi i za to da se pokusa nesto napraviti, ima za vas uhljebljene.
Bit postojanja kluba je posto da vama u administraciji su plate redovne i da dovodite svoje i dajete im posao.
O kakvom ti obrazu pricas kad ti je prije svega stalo da imas sigurna primanja od kluba, a pises ovdje?
Da to nije malo sukob intresa?
Tebi je sve super, samo da se nista ne mijenja. A rezultati prvog tima, koga to u opste zanima? :kafa:

DA LI TI, ILI NEKO OD TVOJIH UKUCANA I BLIZIH CLANOVA PORODICE, RADITE U FK SARAJEVO?

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54515
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 feb 2018, 10:27

Moze li se skupiti 2 milje na Koševu protiv Radnika?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.