FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 20 mar 2018, 19:10

Inijesta je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:Ima li iko od ovoh novinara muda, malo prifesionalnosti da nas ne hebe u mozak sa ovim placenim clancima
Nek postave kad vec ovom debilu saricu nece, nek postave husrefu pitanje sto igra **** Saric a ugivor mu ustice uskoro
Ako Sarić ne treba da igra jer mu ugovor ističe na ljeto, zašto igra se treba adresirati upravi, a ne Husrefu! Njega se može pitati samo zašto igra kad je očajan. Mislim da na oba pitanja svi mi sa foruma znamo odgovor. :kafa:
I Husref treba da na to odgovori, nek kaze jel mora igrati i po cijem naredjenju mora ili on smatra da mu je Saric prijeko potreban pa zato igra ( na kraju ce se preko ovog oprati i reci ce kako je Husref insistiro da igra ako on sam ne propjeva )
Gdje da odgovori ? Kome ? Da nazove novinare "e da vam ispricam nesto" ?

Ovi su napravili KGB od kluba, vidis da i novinari paze sta pisu, od neceg imaju il strah il kakvu korist.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 20 mar 2018, 19:19

Ovo pokušat ćemo produžiti Sarića je jednako kao da su rekli pokušat ćemo do kraja osvojiti titulu.

Obzirom da se "provalilo" za situaciju sa Sarićem (Crepulja), i obzirom da ovaj ne igra i da je Sarić nezamjenjiv bez obzira na svoju igru - plasirali su ovu vijest jer žele zamazati svoje i menadžerske poslove koje štete klubu.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 20 mar 2018, 19:41

Inijesta je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:Ima li iko od ovoh novinara muda, malo prifesionalnosti da nas ne hebe u mozak sa ovim placenim clancima
Nek postave kad vec ovom debilu saricu nece, nek postave husrefu pitanje sto igra **** Saric a ugivor mu ustice uskoro
Ako Sarić ne treba da igra jer mu ugovor ističe na ljeto, zašto igra se treba adresirati upravi, a ne Husrefu! Njega se može pitati samo zašto igra kad je očajan. Mislim da na oba pitanja svi mi sa foruma znamo odgovor. :kafa:
I Husref treba da na to odgovori, nek kaze jel mora igrati i po cijem naredjenju mora ili on smatra da mu je Saric prijeko potreban pa zato igra ( na kraju ce se preko ovog oprati i reci ce kako je Husref insistiro da igra ako on sam ne propjeva )
Ima na ovom forumu par likova koji su isto pokvarene ploče. Vi ako mislite da Husrefu iz uprave diriguju ko će igrati na osnovu njihovih talova s menadžerima to je ok, nema dokaza, ali eto ima smisla. Ali ako mislite da nekom drugom neće, i da će biti bolje ako dođe neko drugi, onda još jednom upalite lokaciju, pogledajte kroz prozor, upalite dnevnik ili tako nešto, i podsjetite se u kojoj državi živite.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 20 mar 2018, 19:42

Ovi su napravili KGB od kluba, vidis da i novinari paze sta pisu, od neceg imaju il strah il kakvu korist.[/quote]

Pa brate prije svake teme dan prije bude press , idealna prilika da se i Husrefu postavi par pitanja i to pogotovo ovo za Sarica, sta je on jel Safet Susic pa mora igrati , al je naravno problem sto su svi novinari obicni placenici i koji dobiju pitanja koja ce postavljat
Evo ovaj portal je pravi placenicki, prije mjesec dva su nas ubjedjivali da smo partizanu ukrali velikog igraca a lik nije igro ni u 2 ligi
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 20 mar 2018, 19:45

sarajevo46 je napisao/la:I ovo spominjanje Mamića svako malo mi je nigdje veze. Želja mi je da takvo smece od čovjeka nikad nemamo u klubu.
Za ove koje imamo, i koje smo do sad imali, Mamić je moralna gromada, a o stručnosti i znanju da ne pričam.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 20 mar 2018, 20:16

Inijesta je napisao/la:Ovi su napravili KGB od kluba, vidis da i novinari paze sta pisu, od neceg imaju il strah il kakvu korist.
Pa brate prije svake teme dan prije bude press , idealna prilika da se i Husrefu postavi par pitanja i to pogotovo ovo za Sarica, sta je on jel Safet Susic pa mora igrati , al je naravno problem sto su svi novinari obicni placenici i koji dobiju pitanja koja ce postavljat
Evo ovaj portal je pravi placenicki, prije mjesec dva su nas ubjedjivali da smo partizanu ukrali velikog igraca a lik nije igro ni u 2 ligi[/quote]
Niko nije reako bar javno da se Husref smijeni a i da trazi nemoze jer je hus stao uz upravu a uprava uz njega znaci pisaju u istu tikvu. Samo je problem sto je legenda i vojnik kluba okreno ledaja navijacima i tacka :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 20 mar 2018, 20:58

Gore od ovog za Sarića je jedino kad Valentin izvali da će Duljević ostati. :facepalm:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 20 mar 2018, 20:59

Sta vam je jel se neko zeza za ovog Sarica otjerat odma,da ne zauzima Hericu,Mustaficu mjesto smrad jedan,sta je to za ove 2 il 3 godine napravio osim ne plasiranja u evropu i blamiranja tima koji se grcevito bori da udje u eveopu,znaci nula jedna velika od igraca ko i Bekic,Hebibovic,i Ahmetov8c neko kaze sto Ahmetovic jer je ogranicen ko balkon,takodje i Hodzic i slicni jadovi,nek ih sve povede sa sobom i Pavlovica i sve

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 20 mar 2018, 21:02

socrates je napisao/la:Ne mogu ovih prica oko tkz.legendi kluba. Tacno mi vise muka to slusati i citati,posebno za ove vani. Pa kad je neko od njih digao glas,pokrenuo bilo kakvu akciju,predlozio,uputio,bilo sta sto se moze nazvati konkretnim potezom. Sporadicne reakcije dolaze kad se mi kao masa dignemo i poduzmemo korake. Onda eto lafo njih i to samo pojedini i nesto kao imaju pametno za reci,pokazati ljubav,itd...Ma daj ba....
Totalno rastrojstvo u svim segmentima. Uzas zivi.
Za mene je licno veca legenda onaj Kusturica preko cijeg prezimena smo se i spasili gasenja,bez obzira sta je i kako poslije bilo,ali to je cinjenica. Pogledaj ovih sad. Pa i Baljak je za njih personifikacija ljubavi prema klubu.
Drugi je Kusturica u pitanju da su svi ko on mi bi giganti bili

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 20 mar 2018, 21:03

zagor1987 je napisao/la:Sta vam je jel se neko zeza za ovog Sarica otjerat odma,da ne zauzima Hericu,Mustaficu mjesto smrad jedan,sta je to za ove 2 il 3 godine napravio osim ne plasiranja u evropu i blamiranja tima koji se grcevito bori da udje u eveopu,znaci nula jedna velika od igraca ko i Bekic,Hebibovic,i Ahmetov8c neko kaze sto Ahmetovic jer je ogranicen ko balkon,takodje i Hodzic i slicni jadovi,nek ih sve povede sa sobom i Pavlovica i sve
+1 sve ovo rascerat..mogli smo komotno i sa sadikuom i hadzicem gubit utakmice i ne davat golove...dvije utakmice imamo rezultatski zaostatak...ne uvodimo napadaca kojeg smo platili...parmaci, crepulje i ostala sranja poyy

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 20 mar 2018, 21:16

Dali jos negdje postoji na svijetu ili smo mi jedinstveni u svjetu sto zele da "tjeraju" prvog strijelca lige i prvog asistenta iste. Definitivno dalo bi se dobro prostudirati ovaj klub i ljude i sto ga prate i sto su na bilo koji nacin prisutni tu.Mislim da bi i najbolji svjetski psiholozi poderali diplomu da dobiju taj zadatak :mrgreen:
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 20 mar 2018, 21:26, ukupno mijenjano 2 puta.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 20 mar 2018, 21:23

Nas je teški maler krenuo kad su Hebiba iznijeli. :lol: Do te tekme je i bilo nekih opravdanja, makar malih al et.
Fakat, koliko god nas nervirao, lik se zna nać u šansi. Neka njegova završi u mreži, neka se odbije nekom drugom, ode u korner, veliki broj i promaši skroz al' barem imamo dojam da stvaramo prilike. Kako nema Hebibovića, na prste jedne ruke se mogu nabrojat i poluprilike na utakmicama, u tih 250 minuta otprilike, a kamoli ziceri.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 20 mar 2018, 21:28

sarajevo46 je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la: Ovdje jedini problem moze biti ako je administracija u Klubu prebukirana i ako ima viska 'radnika'. Ja ne znam jer nisam upucen. Ali vidim npr. da ima dvoje u financijama a Klub placa racunovodstvenu firmu. Ili da u marketingu radi 5-10 ljudi a realno Poturu natjerati da radi i dodati jos dvoje.

E ovo treba rijesiti i nije mi jasno kako ne vide Kinezi u Upravi da se puno trosi na administraciju... :?:
Hajde nabroj 5-10 ljudi iz marketinga molim te. Najbolje da imamo klub bez administracije. Treba pokušati
Bilo je na stranici ali gledams ad - nema. :lol: Izgleda da su uklonili tu kolonu ili ja dobro ne vidim? :roll:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 20 mar 2018, 21:33

Treba zaposliti još ljudi da radi na marketingu, jer igrom ne možemo privući ni milju više.. :zviz:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 20 mar 2018, 21:34

AlfredNobel je napisao/la:Nije ključni igrač, daleko od toga, ključni igrač i vođa je bio Duljević koji je vukao ekipu. Ali, i daleko od toga da je Sarić loš igrač kakvim se predstavlja. Sama dva poziva u repku dokazuju to..
Upravo tako. Ako mu se može ugovor ponuditi da ostane i ako pristane i vrati se u formu iz prvog dijela mogao bi valjati. Na infu je bila anketa nakon prvog dijela Sarić bio drugi najbolji ocijenjeni naš igrač, što je samo potvrdilo da je raja prepoznala ono što je radio u prvom dijelu. U ovom drugom je fakat pao, ali da je loš igrač nije. Nego znaš kako krene priča i onda se svi uhvate tog.

@muhamed u marketingu koliko znam rade tri ili četiri osobe. Piše još tu ime i onog Web dizajnera, ali on nema platu nikakvu od Kluba.

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la socrates » 20 mar 2018, 21:40

zagor1987 je napisao/la:
socrates je napisao/la:Ne mogu ovih prica oko tkz.legendi kluba. Tacno mi vise muka to slusati i citati,posebno za ove vani. Pa kad je neko od njih digao glas,pokrenuo bilo kakvu akciju,predlozio,uputio,bilo sta sto se moze nazvati konkretnim potezom. Sporadicne reakcije dolaze kad se mi kao masa dignemo i poduzmemo korake. Onda eto lafo njih i to samo pojedini i nesto kao imaju pametno za reci,pokazati ljubav,itd...Ma daj ba....
Totalno rastrojstvo u svim segmentima. Uzas zivi.
Za mene je licno veca legenda onaj Kusturica preko cijeg prezimena smo se i spasili gasenja,bez obzira sta je i kako poslije bilo,ali to je cinjenica. Pogledaj ovih sad. Pa i Baljak je za njih personifikacija ljubavi prema klubu.
Drugi je Kusturica u pitanju da su svi ko on mi bi giganti bili
Znam burazeru o kojem se radi,a znam i konekciju izmedju njih dvojice.
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 20 mar 2018, 21:49

joker90 je napisao/la:Treba zaposliti još ljudi da radi na marketingu, jer igrom ne možemo privući ni milju više.. :zviz:
Treba vidjeti ima li jos ovih poturača, te su idealne
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 20 mar 2018, 21:55

ihtijarevic je uzgleda bivsi
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 20 mar 2018, 22:02

benko21 je napisao/la:ihtijarevic je uzgleda bivsi
Jos jedna prehlada manje. Trebaju nam odlasci ovih kancera!!!
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 20 mar 2018, 22:06

benko21 je napisao/la:ihtijarevic je uzgleda bivsi
Još Sabra i eto.. :tralala:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.