FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 20 jun 2018, 23:52

E cuj sramota ako te pregazi ekipa vrijedna oko 200mil.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 20 jun 2018, 23:54

mma_hz je napisao/la:Ma **** ti to nego imamol sanse protiv Viola ljudi??hahahaa
Realno Gladbah i Dinamo kyev su veci klubovi od Njukastla po titulama al ljudi tadasnja imena poput Sirera,Dyera,Solana,Givena,Jenasa,Lua Lue,Bernarda,Brambla ne mogu u istu rečenicu sa njima Satkih,Nesmasnji,Rafael,somer,Domingez,Traorer,Hahn itd itd
Ko je od tih posto svjetski prvak prije gostovanja, niko. A Kramer je svjetski prvak posto sa pancerima, kad su gostovali kod nas. I imali znacajnu ulogu u prvenstvu. To su nepobitne činjenica, ali to što švabe ne zarađuju ko englezi, i što nemaju marketing ko englezi. To je drugi par cipela.
Zadnja izmjena: ledesma, dana/u 20 jun 2018, 23:56, ukupno mijenjano 1 put.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 20 jun 2018, 23:54

mma_hz je napisao/la:Ma **** ti to nego imamol sanse protiv Viola ljudi??hahahaa
Realno Gladbah i Dinamo kyev su veci klubovi od Njukastla po titulama al ljudi tadasnja imena poput Sirera,Dyera,Solana,Givena,Jenasa,Lua Lue,Bernarda,Brambla ne mogu u istu rečenicu sa njima Satkih,Nesmasnji,Rafael,somer,Domingez,Traorer,Hahn itd itd
Diego Rincon je caca za sve nabrojane. :D Ja mislio neki klinac sto sakuplja lopte. :rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 21 jun 2018, 00:04

mma_hz je napisao/la:Ma **** ti to nego imamol sanse protiv Viola ljudi??hahahaa
Realno Gladbah i Dinamo kyev su veci klubovi od Njukastla po titulama al ljudi tadasnja imena poput Sirera,Dyera,Solana,Givena,Jenasa,Lua Lue,Bernarda,Brambla ne mogu u istu rečenicu sa njima Satkih,Nesmasnji,Rafael,somer,Domingez,Traorer,Hahn itd itd
nemojte sad vrištat od smijeha kasno je , ali meni je Atalanta zeznutija ekipa od viola, ima bolji vezni red i igraju nezgodnu 5-3-2 sa jednim pravim trekvartistom Gomezom i iličićem iza njega...viole su po kadru iza Atalante jer im vrijednost pušu dva igrača mali Chiesa - krilo i špic Simeone...

:D mada garant neće bit bitno uopšte
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
belosevic23
Postovi: 929
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 21 jun 2018, 00:09

Ima da Papu Gomez sveže Dušana u čvor, nadam se da nece Šabanović igrati da mu ovaj ne ogadi fudbal

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 jun 2018, 00:33

Glupo je pričati o šansama protiv Atalante, što se tog meča tiče, volio bih samo da se Horde vrate, da bude fina brojka na tribinama i pravi spektakl jer prvu igramo kući. Naravno preduslov za to je dobra igra i po mogućnosti rezultat u hendikepu protiv Armenaca. Dalje, nadati se dobroj igri i prezentaciji nekih igrača jer duel s takvom ekipom je kvslitetan izlog. Samo što to naši uhljupi ne znaju iskoristiti.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 21 jun 2018, 00:58

atalanta se usrala pa nam salju fiorentinu..ili je to samo prljava taktika nebil nas zbunili i nekako na guzove nas izbacili.huref je reko sevilja i grupna faza, i tako ce i biti

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 21 jun 2018, 01:27

bihuzur je napisao/la:atalanta se usrala pa nam salju fiorentinu..ili je to samo prljava taktika nebil nas zbunili i nekako na guzove nas izbacili.huref je reko sevilja i grupna faza, i tako ce i biti
nasmija me ludjace :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 21 jun 2018, 07:18

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Najveći klub koji je došao u nezavisnu BiH je Newcastle United bez dvojbe. Priznali vi to ili ne to je realnost.
Newcastle je jedan od simbola engleskog fudbala, jedan od najpopularnijih engleskih klubova. Neću reći da su Švabe ili Ukrajinci slabi, ali nije to taj nivo da sad osvoje 5 titula u Njemačkoj ili Ukrajini.
"Priznali vi to ili ne to je realnost"
:rol: :rol: :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 21 jun 2018, 07:23

I Sarajevo je veci klub od Atalante :kafa:

Avatar
GangEvil
Postovi: 934
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 21 jun 2018, 09:14

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Najveći klub koji je došao u nezavisnu BiH je Newcastle United bez dvojbe. Priznali vi to ili ne to je realnost.
Newcastle je jedan od simbola engleskog fudbala, jedan od najpopularnijih engleskih klubova. Neću reći da su Švabe ili Ukrajinci slabi, ali nije to taj nivo da sad osvoje 5 titula u Njemačkoj ili Ukrajini.
Čuj jedan od najpopularnijih klubova....pa nije Tottenham....da je došla i Aston Villa ti bi isto to pričao....zaključak svaki engleski klub je najpopularniji...terapija...preći sa zelenih na crvene bobe.

umjetniksabrojem9
Postovi: 59
Pridružen/a: 11 maj 2018, 16:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la umjetniksabrojem9 » 21 jun 2018, 09:37

MortemHz je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:Najveći klub koji je došao u nezavisnu BiH je Newcastle United bez dvojbe. Priznali vi to ili ne to je realnost.
Newcastle je jedan od simbola engleskog fudbala, jedan od najpopularnijih engleskih klubova. Neću reći da su Švabe ili Ukrajinci slabi, ali nije to taj nivo da sad osvoje 5 titula u Njemačkoj ili Ukrajini.
"Priznali vi to ili ne to je realnost"
:rol: :rol: :rol:
Najveći klub koji je gostovao u BiH poslije rata je Borussia M'Gladbah i tu nema nikakve diskusije i dvojbe. Ko to ne gleda tako, taj je fudbalski analfabeta. Dvije internacionalne titule, devet pehara domacih takmicenja, medju najbrojnijim navijacima, klub bogate tradicije, slavnih igračkih imena.

Koliko je zapravo tadašnja utakmica bitna za bh. fudbal najbolje goviri podatak da je Gladbah iz ekipe koja je igrala na Koševu ostvarila profit od 78 miliona Eura od prodaje igraca (Kruse, Xhaka, Dahoud i sl.) i moramo biti počašćeni svi što je jedan takav gigant, koji je u toj sezoni 14/15 zauzeo 3. mjesto Bundeslige, igrao Ligu prvaka, pobijedio Schalke (4:1), Bayern na Alianz Areni (2:0) i Dortmund (3:1) igrao protiv nas. A samo za ove fudbalske maloumnike koji misle da je i norveški Lilestrom "velik", nakon Gladbaha najveci klub koji je gostovao u BiH je HSV Hamburg, a nije tesko znati protiv koga je Hamburg igrao u BiH.

Avatar
Bordo79
Postovi: 166
Pridružen/a: 02 jul 2017, 16:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo79 » 21 jun 2018, 09:47

J***o vas vise prica ciji je veci. Mislim da imamo puno preceg posla od natezanja koji je najveci klub koji nas je nakantao. Dajte da pricamo sta mi mozemo i trebamo u evropi. Forum se pretvorio u djeciji poligon.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slušati kako trebam igrati. Hvala im. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu"

Avatar
Elcor
Postovi: 333
Pridružen/a: 27 maj 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Elcor » 21 jun 2018, 10:25

Bordo79 je napisao/la:J***o vas vise prica ciji je veci. Mislim da imamo puno preceg posla od natezanja koji je najveci klub koji nas je nakantao. Dajte da pricamo sta mi mozemo i trebamo u evropi. Forum se pretvorio u djeciji poligon.
Pusti ljude da malo pricaju o nekim drugim stvarima barem par sedmica. Dosta smo citali yebavanje svega i svacega ovdje. Malo promjene nije na odmet. Samo da je proci ove armence pa onda "kom' opanci, kom' reebok tene".

hase73
Postovi: 144
Pridružen/a: 16 feb 2015, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hase73 » 21 jun 2018, 10:35

U proteklih 12 mjeseci (samo!!!) bili smo u mogucnosti da sastavimo ovakav tim:

Kovacevic (Dizdarevic)
Mujakic Sadiku
Pidro Sabanovic
Heric Mustafic Veladzic
Salcin Catakovc
Hadzic

Bez ulozene marke...

Prosjek godina 19 maksimalno...

Glavu dajem da bi prve godine igrali ligu za prvaka... druge godine evropu...

Umjesto ovoga samo se Mujakic ostvario kao igrac... sve ostalo smo rastjerali... rasporodali... unistili (ili cemo unistiti)...

Ko mi jos jednom kaze da je strategija ovog kluba oslanjanje na Akademiju I proizvodnju vlastitih igraca pljunut cu ga u facu!!

Eto toliko... :)

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 21 jun 2018, 10:37

Naš najveći adut protiv Atalante, osim ako ih ne preuzme Adžem, ne daj Bože!

slika
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 21 jun 2018, 10:49

hase73 je napisao/la:U proteklih 12 mjeseci (samo!!!) bili smo u mogucnosti da sastavimo ovakav tim:

Kovacevic (Dizdarevic)
Mujakic Sadiku
Pidro Sabanovic
Heric Mustafic Veladzic
Salcin Catakovc
Hadzic
S ovim timom bi igrali Ligu za opstanak. Nemam pojma da li pratiš juniorski i kadetski fudbal, ali aktivno sigurno ne, jer nema šanse da bi ovo pisao. Ove ljude kad bi bez iskusnih igrača ubacio da igraju PL BiH garantujem da bi završili u Ligi za opstanak bez ikakvih šansi za Ligu za prvaka. Pored tog uništili bi veliku vecinu ovih momaka.

Slažem se da se treba pružiti prilika mladim momcima iz Akademije, ali ovo bi bila katastrofa, jer se mora znati kako raditi s mladim, a ne samo ih nabacati. Promocija 2-3 mlada igrača iz Akademije svake sezone je nešto cemu mi kao klub trebamo teziti. Pored tih mladih igraca tu treba nekoliko iskusnih, kad kazem iskusnih mislim na strane koji mogu dnijeti prevagu, a ostatak da bude neka sredina ili bolji igraci ove lige.

Ogromna je razlika između juniorskog fudbala, kadetskog da ne pričam i ovog koji gledamo u PL BiH koliko god loš on bio, zato da ne bi uništavali djecu treba to postepeno i normalno raditi, a ove formacije što prije zaboraviti i ne zamišljati ove gluposti, bez uvrede. Ajax i puno ozbiljnije omladinske škole nemaju takvu snagu da ubace 11 mladih igrača i naprave rezultat, neki bi to ovdje radili..

hase73
Postovi: 144
Pridružen/a: 16 feb 2015, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hase73 » 21 jun 2018, 10:59

sarajevo46 je napisao/la:
hase73 je napisao/la:U proteklih 12 mjeseci (samo!!!) bili smo u mogucnosti da sastavimo ovakav tim:

Kovacevic (Dizdarevic)
Mujakic Sadiku
Pidro Sabanovic
Heric Mustafic Veladzic
Salcin Catakovc
Hadzic
S ovim timom bi igrali Ligu za opstanak. Nemam pojma da li pratiš juniorski i kadetski fudbal, ali aktivno sigurno ne, jer nema šanse da bi ovo pisao. Ove ljude kad bi bez iskusnih igrača ubacio da igraju PL BiH garantujem da bi završili u Ligi za opstanak bez ikakvih šansi za Ligu za prvaka. Pored tog uništili bi veliku vecinu ovih momaka.

Slažem se da se treba pružiti prilika mladim momcima iz Akademije, ali ovo bi bila katastrofa, jer se mora znati kako raditi s mladim, a ne samo ih nabacati. Promocija 2-3 mlada igrača iz Akademije svake sezone je nešto cemu mi kao klub trebamo teziti. Pored tih mladih igraca tu treba nekoliko iskusnih, kad kazem iskusnih mislim na strane koji mogu dnijeti prevagu, a ostatak da bude neka sredina ili bolji igraci ove lige.

Ogromna je razlika između juniorskog fudbala, kadetskog da ne pričam i ovog koji gledamo u PL BiH koliko god loš on bio, zato da ne bi uništavali djecu treba to postepeno i normalno raditi, a ove formacije što prije zaboraviti i ne zamišljati ove gluposti, bez uvrede. Ajax i puno ozbiljnije omladinske škole nemaju takvu snagu da ubace 11 mladih igrača i naprave rezultat, neki bi to ovdje radili..

Naravno da sam malo karikirao... Niko normalan nebi gurnu 11 juniora u seniorski fudbal sve odjednom... Bez obzira na karikiranje, ovakva ekipa, uz samo 4 beton pojacanja (stranca) umjesto 15-20 koliko nam cirkulise svake sezone, bila bi u top 3 lige.
Na kraju krajeva, sta fali I ako bi bili u ligi za opstanak prve sezone... Draze bi mi bilo 10. mjesto sa ovakvom ekipom neko 4. sa ovim sto imamo zadnjih sezona. Uostalom, kad dodje vrijeme za 'prodaju' drugacije bi se pregovaralo da imas igrace sa 30 utakmica u premier ligi a ne sa 30 minuta.

Ovako sam samo htio ilustrovati koliko talenta je izbaceno u kratkom vremenskom roku I kako raznovrsnog talenta. Bukvalno na svakoj poziciji u timu najmanje po jedan junior koji bi, uz pravilan rad struke, mogao izrasti u igraca. MI od toga nismo iskoristili nista.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 21 jun 2018, 11:01

Bez sumnje da su ti momci veliki talenti, ali s tom ekipom bi se sada pripremali za početak nove sezone u prvoj ligi FBiH.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

hase73
Postovi: 144
Pridružen/a: 16 feb 2015, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hase73 » 21 jun 2018, 11:02

BordoSarajevo je napisao/la:Bez sumnje da su ti momci veliki talenti, ali s tom ekipom bi se sada pripremali za početak nove sezone u prvoj ligi FBiH.
Malo ste fulali poentu oba, al nema veze. :D

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], esprit24, NazorUso i 62 gosta.