FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 16 avg 2018, 11:36

Pidri šesta zvanična utakmica, Vladanu treća. I opet smo imali bolje šanse i bili bliži pobjedi.

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 16 avg 2018, 11:37

Sa Vladanom treba sjesti i reci mu sta klub hoce od njega. Ustvari ja ne znam sta klub planira sa njim. Kao prvo ovdje imam osjecaj da ce prvi veci kiks njega preseliti na klupu. Golmani su budale svakako tako da ce biti kikseva. Sam primjer SP u Rusiji. Cabalero, Loris, pa Karius i da ne nabrajam vise. Druga stvar Vladan nema od koga uciti jer Adi Adilovic nije neka kompetentna licnost u tome. Znaci ako ga klub vidi kao buducu jedinicu ili neki projekat treba obaviti razgovor sa njim i reci mali ti samo brani, greske su sastavni dio fudbala i zivota, a ako recimo mali skonta da mu Slovenac puse za vratom, onda ce se u njega uvuci nervoza i ko sto neko napisa, gasi mjesalicu motaj kablove
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 16 avg 2018, 11:40

esprit24 je napisao/la:Sa Vladanom treba sjesti i reci mu sta klub hoce od njega. Ustvari ja ne znam sta klub planira sa njim. Kao prvo ovdje imam osjecaj da ce prvi veci kiks njega preseliti na klupu. Golmani su budale svakako tako da ce biti kikseva. Sam primjer SP u Rusiji. Cabalero, Loris, pa Karius i da ne nabrajam vise. Druga stvar Vladan nema od koga uciti jer Adi Adilovic nije neka kompetentna licnost u tome. Znaci ako ga klub vidi kao buducu jedinicu ili neki projekat treba obaviti razgovor sa njim i reci mali ti samo brani, greske su sastavni dio fudbala i zivota, a ako recimo mali skonta da mu Slovenac puse za vratom, onda ce se u njega uvuci nervoza i ko sto neko napisa, gasi mjesalicu motaj kablove
Bravo, to je to. :thumbup:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anonjimus » 16 avg 2018, 11:43

esprit24 je napisao/la: a ako recimo mali skonta da mu Slovenac puse za vratom, onda ce se u njega uvuci nervoza i ko sto neko napisa, gasi mjesalicu motaj kablove
a možda mu to bude još veća motivacija za napretkom. To može biti mač sa dvije oštrice, može mu dati motivaciju za dalje a može ga i pogurati dole ;)
I am coming

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 16 avg 2018, 11:58

Ne bih rekao da se oni boje medjusobne konkurencije. Njima je prpa sta ce navijaci reci. Zato bi im veliko bilo da znaju da imaju podrsku raje - samo nek se bore i skupljaju iskustvo a za ostalo nek ne brinu.
Rahmanovic nam treba iduce 2 godine ako smo ozbiljni.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 16 avg 2018, 12:03

Neka Kovacevica na golu , ne treba mijenjat golmana ...

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 16 avg 2018, 12:09

Anonjimus je napisao/la:
esprit24 je napisao/la: a ako recimo mali skonta da mu Slovenac puse za vratom, onda ce se u njega uvuci nervoza i ko sto neko napisa, gasi mjesalicu motaj kablove
a možda mu to bude još veća motivacija za napretkom. To može biti mač sa dvije oštrice, može mu dati motivaciju za dalje a može ga i pogurati dole ;)
Sve je do trenera golmana. Imam deset golmana uzrasta od 13 do 28 god. I prema svakom golmanu sam isti. Ucim ih i treniram svake sedmice imaju i teoretsku nastavu. Nijedan od golmana nesmije osjetiti da sam nekog favorizovao na treninzima, a trening utakmice su mjesto da se pokaze tko ce biti prva jedinica :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 16 avg 2018, 12:21

Samozdravlje je napisao/la:
StariGrad071 je napisao/la:Steta, zaista, nakon odgledanog pregleda. Kakav sut stanojevica kakav bi to bio euurogol.
Desni bek je problem, ali ova dva beka sto imamo nisu u fudbalu glavom.
Odlicna utakmica nasih, pritiskali, tukli, nismo odavno srcanije odigrali. Malo je nedostajalo, malo. Idemo dobit zrinjski. Isti pristup.
Horde zla opet predominantne pored svih problema...
Molim te mozes li pojasniti ovo.Da li ovdje ima Pidre?Nije ironija i provokacija.
Hodzic i Sabanovic, odnosilo se na desne bekove. Pidro je dobar, ali nije jos spreman u seniorskom fudbalu da odradi utakmicu svih 90 min. Obicno padne oko 60e min. Sto je i razumljivo.
Kovacevic, dupovac, mujakic, pidro, handze sinoc. Prelijepo.

Avatar
Suki46
Postovi: 2934
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 16 avg 2018, 12:26

Prosle godine , u ova doba prvi nam je bjezao 8 9 bodova ,sad samo 3.Hajmo biti pozitivni :opaopa: :clap:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 16 avg 2018, 12:26

Bilo bi prelijepo da nije Dupovca, i da je Handže igrao duže od 7 minuta.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 16 avg 2018, 12:33

izvještaj boli glava


Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 16 avg 2018, 12:34

Zna li iko pouzdano sta je sa kondicionim ?

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 16 avg 2018, 12:42

Runda vec po fb poceo pljuvati Vladana :puke: :puke:

ps:mec sa zrinjskim sudi Dragan Petrović iz Banja Luke sa pomoćnicima Sretenom Udovičićem i Igorom Radakovićem iz Prijedora.
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
egzodus1946
Postovi: 259
Pridružen/a: 20 feb 2016, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egzodus1946 » 16 avg 2018, 12:57

Memara je napisao/la:izvještaj boli glava

Fejzic se vise raduje golu Zelje nego Zeba

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 16 avg 2018, 13:02

Svim srcem želim da Vladan bude najbolji golman lige. Jeste naše dijete, želim što više naše djece u prvoj postavi, ali ljudi shvatite: POZICIJA GOLMANA NIJE NEŠTO ŠTO MOŽE PRETJERANO DA SE TRPI! Onaj konj Bojan je isto tako griješio, ali malog će prije pojesti njegove vlastite greške nego recimo to da brani samo kup utakmice! Uostalom za golmana ima i najviše vremena da postane klasa! Za njegov razvoj je bolje da ima kvalitetnog golmana uz sebe, nego hebenog Adilovića kao trenera.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 16 avg 2018, 13:22

Kovacevic trebq da nastavi da brani. Iako je imao onaj kiks kod ponistenog gola opet je djelovao samouvjeren kada je izlazio na centarsute.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 16 avg 2018, 13:29

Mi ako budemo ovako igrali u nastavku sezone možemo biti konkurentni za najviše ciljeve. Kako smo igrali? Igrali smo muški, sa puno trke, želje i motivacije, i što je najvažnije, igrali smo na pobjedu i za gol više, cijelih 90 minuta, što nije bilo često na Grbavici.
Loptu nismo nabijali, golman uvijek bacao štoperima, odugovlačili nismo čak i kad smo vodili, napadali smo i igrali sa mudima, za gol više. Šteta, dva put vodili, mogli riješiti utakmicu ali na kraju, igračima (velikoj većini) ne možemo ništa zamjeriti, rezultat nije ni loš, igra može dobiti prolaznu (visoku) ocjenu, kao i većina fudbalera.

Mene samo zanima Šofranac, kad će i hoće li moći uvezati par tekmi u kontinuitetu, mislim da bi bolje izgledao stoperski par Šofranac - Mujakić.
Stvarno ne znam šta ćemo i kako ćemo sa tim desnim bekom, HEBIBOVIĆ ne može nit zna igrati beka i to nas je do sada dosta koštalo, a tek je peto kolo. Ne zna se postavit, ne stoji u liniji sa odbranom, ispada, ide puno ofanzivno jer je navikao...al kad je on takav na beku i kad takav igra standardno, pitam se kako onaj Hodžić se uopšte više i bavi fudbalom?! Šabanović.. ne znam, meni je na početku djelovao bolje od Pidre, brži, agilniji... ali eto nešto Husref nije zadovoljan njime.. ne znam jel kasno, ali struka mora nešto poduzeti sa tim desnim bekom, naći kakvo rješenje, i novog igrača kad bi doveli, bez obzira na neuigranost, bio bi sigurno bolji od Hebibovića, jer on igra (Hebib) na beku kao da nikako ne trenira sa ekipom i kao da svaki put igra prvi put sa ovim igračima..
Tatara bi stavljao prije Halilovića, u ovih par tekmi je više od njeg pokazao, pa da vidimo šta on može kada uveže par utakmice od prve minute i kad skupi malo veću minutažu.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 16 avg 2018, 13:39

Rahmanoviću i Adukoru u šestom mjesecu sljedeće godine ističu ugovori, a jedni su od najboljih naših igrača. Uprava je rekla da se više neće dešavati Sarić, Duljević.. i da će se na vrijeme rješavati igrači kojima ističu ugovori. Neko je napisao da su sinoć pratili Rahmanovića, pa eto samo da napomenem upravu, znam da čitaju!
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 16 avg 2018, 13:59

Mi moramo naci desnog beka koji je dobar defanzivac a Hebiba na krilo nek se bori za mjesto s Šišicem .

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 16 avg 2018, 14:04

BordoSarajevo je napisao/la:Rahmanoviću i Adukoru u šestom mjesecu sljedeće godine ističu ugovori, a jedni su od najboljih naših igrača. Uprava je rekla da se više neće dešavati Sarić, Duljević.. i da će se na vrijeme rješavati igrači kojima ističu ugovori. Neko je napisao da su sinoć pratili Rahmanovića, pa eto samo da napomenem upravu, znam da čitaju!
Uprava rekla? E onda je sigurno tako.

Samo molim Boga ako neće da produže, da ih ne prodaju na zimu. Najveću korist koju možemo dobiti je da kvalitetan igrač igra do kraja ugovora. Jer od para za koje ga prodamo nemamo ništa!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Benhur77, Pitarsam i 39 gostiju.