FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 20 jan 2019, 20:26

BordoSarajevo je napisao/la:Na proljeće od Crepulje najviše očekujem, bit će naš glavni kotač ka trofej-ima!
Jel' Messi ili nije :mrgreen:
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 20 jan 2019, 20:29

Gledam Salčina, momčina rastura.
E sad me interesuje kolika je šansa da on bude prvotimac u narednom periodu, odnosno da postane član startne postave?
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 20 jan 2019, 20:46

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Gledam Salčina, momčina rastura.
E sad me interesuje kolika je šansa da on bude prvotimac u narednom periodu, odnosno da postane član startne postave?
Mislim da ako Rahmanović slučajno ode na ljeto, da mu je tu šansa. U nastavku sezone čisto sumnjam da će dobiti neku šansu, možda u nekim mečevima ako se rano riješi pitanje pobjednika, pa ga uvede malo kao Resića u par navrata. Ipak se ni u nastavku ne smije rizikovati, niti bi to iko radio, jer ima se još fajtati do titule.

Njegovo je da radi, dobiće šansu kad-tad. Nije mu još ni 19 godina, ima još vremena za njega, ali sigurno ga treba pomalo ubacivati, pa neka skuplja minute, značiće mu. Najbitnije je da ne poleti i ne uskurci se, jer može samo sebi skočiti u stomak. Neće ga niko zakinuti ako se bude pokazao, kao ni Pidru, Kovačevića, Šabanovića, Mujakića ove sezone.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 20 jan 2019, 20:57

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Gledam Salčina, momčina rastura.
E sad me interesuje kolika je šansa da on bude prvotimac u narednom periodu, odnosno da postane član startne postave?
Iznenada nas sunce obasja sa Akademcima. Ono sto me zalosti je da uz dobru namjeru su isle i sretno-nesretne okolnosti(nedostatak iskusnog stopera-Mujakic, povreda Bekica-Pidro ,povreda Hebiba-Sabanovic,prst Pavlovica-Kovacevic,zuti kartoni i povrede-Mustafic,Kurdic).Dobro je da ih je 10 na pripremama , to je namjerno ucinjeno ,svaka cast. Iskreno nisam optimista da ce neki mladi igrac poceti neku utakmicu(prvenstvenu), ono da ga istrpimo , a bilo bi lijepo da se to desava. No Husrefovo znanje i iskustvo je svjetlosnu godinu iznad mog znanja. :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la taremuha » 20 jan 2019, 21:02

belosevic28 je napisao/la:
YarrabiTobe je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Danas na malonogometnom turniru :mrgreen:

https://postimg.cc/4mWVJNc2/1fcb3ebb

Ko je igrac na klupi :kafa:
Ma yebo njega..Nego ko je ova u gornjem desnom uglu sto pise THIS PRETTY LADY IS WAITING FOR YOU TO CHAT? Ja klikno na nju, upalilo mi 549763755 novih prozorica. Moro izcupati bateriju iz laptopa da ugasim.
Belma, 3 kilometra od Vas. Ja se javio, reko jesi li ti ona Feridova Belma? Masala porasla. Nije mi odgovorila...
Ja upalio auto, tražim je po selu.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5814
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 20 jan 2019, 21:31

Svaki akademac koji obecava i ima profi ugovor treba da dobije priliku (na pripremama i pripremnom utakmicama) ako se dokazu da su bolji ili jednakih kvaliteta od protivnika(trenutnog standardnog igraca) treba da ima prednos u rosteru, ako je super blizu da bude bolji ili jednak klupa i u kupu i kod zavrsenih utakmica dat mu da igra, suprotno tom svi ostali u celik slobodu radnik doboj na posudbu uz garanciju narvno istoh da ce im dat bar 40% minuta od citave polu sezone, uz to da nemoze igrat protiv nas.

Posto nadi akademci koji su pod ugovorom a nemogu da izbace trenutnog standardnog igraca je bolji od vecine igraca ovih nabrojani klubova. Mozda se nece neko slozit al uzmite sve igrace iz svih ovih klubova nece te moci nac mozda 5-6 igraca koji su bolji.

Mi da im dajemo platu i doprinose a ovi klubovi da im daju minute mislim sa je fer i win win, samo sto ce neki reci bolje nasu djecu gurat, ok jeste ako su kvalitetni. A ako nemate kvalitetniieg igraca u omladinskom pogonu bolje je da uzmete free igraca

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 20 jan 2019, 21:32

Samozdravlje je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la:
Izvini, samo jedna mala korekcija. Za prvu titulu r. Hase je odigrao prvih pet utakmica.LP.
Kako si "mladicu" ? Molim te ako imas vremena , da nas malo oraspolozis , nekako smo potonuli. Evo ako moze na temu braca u FKS(Simici,Bosnjaci,Nikolici ,Kapetanovici i ako znas jos neke).Moze i neki komentar o "stolaru" Anti Rajkovicu . Jos nesto , da li se sjecas Mise Harambasica(Pofalicki) . Halali ako sam naporan. :thumbup:
Selam i tebi dobri moj samozdravlje. Kako se ne sjećam Miše Harambašića, došao nama iz Pofalićkog, igrao desno krilo - solidno. Oženio Jadranku, koja je iz čuvene sportske porodice Maleč /otac Viktor i brat Andrija višestruki prvaci Juge u dizanju tegova/. Inače između nas i košpicara se vodio pravi mali rat za koga će potpisati iz Pofalićkog, nešto slično kao i za onog Kalabu /igrao centarfora/ ali je ovaj otišao njima i bio je fula. Što se tiče braće zaboravio si Musemiće :beba: , Ferhatoviće, a imao si i braću Jakovljeviće ( došli iz Igmana iz Konjica, prvo stariji Dragan - "strašan" špic i desno krilo, po meni dosta bolji od Husrefa, a 2-3 godine možda i kasnije, došao i njegov mlađi brat, čini mi se Davor), zatim naše legende Franco i Đuka lovrić, imaš i braću Tešan, Anđelka znaš, imao je i mlađeg brata, koji je u juniorima igrao napadača, ali se ne sjećam da li je odigrao više od nekog poluvremena za prvi tim, pa imaš braću Božović. Ovo na prvu, bilo je još, vjerovatno braće koji su igrali za nas. Jedna ispravka, Rade - igrač sredine terena i vrstan tehničar i Dragan (Simići) koji je igrao polutku-krilo i ne sjećam se da je ikada fulio gol kada bi izašao 1 na 1 sa protivničkim golmanom nisu braća, a mislim da nisu ni u srodstvu. Inače, Dragan poslije karijere do pred rat držao kultni kafić na Grbavici, često smo igrali lopte na terminu u Skenderiji, gdje je i šta radi danas ne znam. Evo, sad mi na um padoše i Radeljaši. Čovječe, ne možeš mi biti naporan! I meni je drago sjetiti se bivših fudbalera, uostalom, veže nas ista ljubav. :bih:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 jan 2019, 21:56

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Gledam Salčina, momčina rastura.
E sad me interesuje kolika je šansa da on bude prvotimac u narednom periodu, odnosno da postane član startne postave?
Naredni period u smislu druga polusezona? Skoro pa nikakva, ne znam šta se može desiti da on dobije priliku, iskreno.
Ne treba srljati sada, treba zadržati ovo što imamo i ići po tu duplu, imamo vremena za njega a i svakako nam je dosta igrača iz akademije u prvoj postavi.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 jan 2019, 22:00

Prijelazni rok počinje 21. januara a završava 15. februara.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 20 jan 2019, 22:46

Ontopic; Nadjel' ko Belmu?
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
ledesma
Postovi: 4989
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 20 jan 2019, 23:06

belosevic28 je napisao/la:Ontopic; Nadjel' ko Belmu?
Nema 15 minuta, kako mi se javila : Ćao, šta ima? Jesi li slobodan večeras.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 20 jan 2019, 23:16

ledesma je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Ontopic; Nadjel' ko Belmu?
Nema 15 minuta, kako mi se javila : Ćao, šta ima? Jesi li slobodan večeras.
Jel Reufova ona?
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 20 jan 2019, 23:40

Meni se javila, kaze muz joj na poslu. Sve kontam navlakusa.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 21 jan 2019, 00:31

Laznjak je napisao/la:Meni se javila, kaze muz joj na poslu. Sve kontam navlakusa.
Jbg neko mora rizikovati i orvi otici. Onaj mahnitov garant bez goriva ostao trazeci je :shhh:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 21 jan 2019, 01:30

Ja joj se javio, kae "možemo bit prijatelji". :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 21 jan 2019, 01:42

skoroalen je napisao/la:Ja joj se javio, kae "možemo bit prijatelji". :rol:
Kae ne gledam ja tebe tim ocima :mrgreen:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 21 jan 2019, 07:16

skoroalen je napisao/la:Ja joj se javio, kae "možemo bit prijatelji". :rol:
Dobro je nije te pitala za kurdica :mrgreen: :mrgreen:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 21 jan 2019, 07:45

FK Belma
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 21 jan 2019, 09:51

FrancescoTotti je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Ja joj se javio, kae "možemo bit prijatelji". :rol:
Dobro je nije te pitala za kurdica :mrgreen: :mrgreen:
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
ledesma
Postovi: 4989
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 21 jan 2019, 10:17

"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: BordoBBoja i 23 gosta.