FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 jan 2019, 22:34

Osttribine je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:HORDE ZLA OLD SCHOOL

slika
Kako je bilo lijepo biti dio ovog Sjevera tada, sjecam se jedne prilike krajem 90 tih derbi se igrao u Avgust/Septembar vec, tada je bilo prisutno oko 25 hiljada navijaca i mi kao pomalo razocarani posjetom jer su derbiji poslije rata strasno bili posjeceni, a taj derbi eto kao podbacio :D
A najposjećeniji derbi na kojem sam ja bio je onaj iz 2015., kad je bilo tu negdje oko 25 hiljada, i to je rekord u zadnjih 15ak godina sigurno. Tuga...
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 22 jan 2019, 22:53

Nek ne pisu raja sta hoce. Ako vec za to imaju predvidjene teme nek se tamo pise sta ko hoce u svom domenu. Nemam ja nista protiv evociranjanuspomena ali npr evo ja na poslu otvorim forum vidim novi postovi kontam nesta se desilo a ono Belma i Vahidin Musemic... Mogao bih ja sad zatrpavati ovu temu anegdotama s gostovanja, vjerovatno bi se javio jos poneki sudionik istih pa mi kao se prisjecamo i pricamo a ostali to trebaju da citaju i da nam se "dive".
Nije lose s vremena na vrijeme, ali ovi neki non atop sta pisu je o tim starim vremenima isl... Malo pocinje da gusi... Pomalo, sladje je...

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 22 jan 2019, 23:41

Eh da ja počnem o anegdotama sa Istoka a? :mrgreen:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 22 jan 2019, 23:43

Benkara21 je napisao/la:Eh da ja počnem o anegdotama sa Istoka a? :mrgreen:
@Akademija :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Rahmanovic
Postovi: 198
Pridružen/a: 13 jan 2019, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rahmanovic » 22 jan 2019, 23:45

Benkara21 je napisao/la:Eh da ja počnem o anegdotama sa Istoka a? :mrgreen:
Nije ni istok sav isti,zavisi iz kojeg dijela je prica :cool:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 jan 2019, 23:51

Rahmanovic je napisao/la:
Benkara21 je napisao/la:Eh da ja počnem o anegdotama sa Istoka a? :mrgreen:
Nije ni istok sav isti,zavisi iz kojeg dijela je prica :cool:
Moj dio je bio onaj 7-8 redova iznad tunela. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 22 jan 2019, 23:56

slika
slika

Gledaj inovacija i parametara, hebo Barcu.. :mrgreen:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Suki46
Postovi: 2935
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 23 jan 2019, 00:24

Najjača scena sa Istoka ove godine je tekma sa Radnikom ,a jedan momak svaki kontakr Radnikovih igrača : LEZITE , LEZITE .Svi pjevaju nesta tamo skroz drugo a on navro na LEZITE , LEZITE :urnebes: :urnebes:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1562
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 23 jan 2019, 00:46

Ma yebo sve ne bude li nas milja iskreno u Tuzli.
Prvi na tabeli, djeca nam drže zadnju liniju, svi igrači ginu svaku minutu na terenu provedenu, i šta sad od nas od kojih se najviše očekuje da budemo podrška mi podbacimo kao u prvom dijelu sezone.
Pokušavo sam shvatit raja se zasitila loše igre sve. Stoji sve dovodile su se greške, pa nema evrope, pa ovo pa ono pa Atalanta, ALI KOJI JE K SADA?
Gdje smo sada, evo dobili smo ba sve. Ljude koji vole ovaj klub (Hadzić, Musemić). Počelo se raditi kao pravi evropski klub. Ne možemo trazit odmah ulazak u gripne, ali hajde da napravimo ovde dominaciju, hajde ba da budemo vjetar u ledja onim momcima, onoj našoj djecii što neće da odu iz kluba dok ne dođe titula.
Ja ne znam za vas, ali mislim da su to Mujakić, Pidro, Kovačević, Šabanović, Mustafić, Resić, Kurdić to zaslužili. Navodim njih za primjer, jer su to momci koji su odjednom uskočili tu. Da se ne lažemo, da su momci bili tipa Šabanadzović, Hajdarević, ili neki Šehići iz anamo njih, da su igrali ****, u svakoj tekmi bi im familija i mrtvi i živi bili spomenuti nekoliko puta, ali NE. Ovi momci su pokazali karakter, volju, snagu, ljubav prema onom grbu što nose.
Pa bolan koliko igrač voli klub, kad hoće da osvoji titulu pa da ide, a mi tu djecu ne možemo otiči podržati.

Šta je problem sad, jel moramo da ovako po temama nas nostalgija hvata i prisječamo se Gradačca, Banovića, Tizle(kad smo bili raspoređeni sa tri strane), Viteza itd.
Znamo da nas ima i mnogo više nego što mislimo, ali hajmo to pokazati.
Nije ni sjever ko što je bio sve to stoji naravno, ali šta je problem da svaki od nas kaže, eh hajde da se vratim malo u te stare dane(naravno ko može), obučeš onaj šal najljepši oko vrata, kreneš na tekmu, a ispred kapije kolona raje čeka da uđe na sjevernu tribinu. Uđeš, okreneš se oko sebe vidiš sve bordo oko tebe, a ne zeleno( odnosi se na stolice). NISU TO SAMO MUJAKIĆ PIDRO zaslužili nego i Rahmanović, Tatar, Ahmetović, Stanojević pa i Adukor itd..

HAJMO BA RAJA U TUZLU HAJCAJTE RAJU, DAJ DA POKORIMO I TU I DA POSTAVIMO STANDARDE NOVE.
SARAJEVO SE POKAZALO NA TERENU, VRIJEME JE NA NAS.

SVI U TUZLU !!
ZA BORDO BIJELE BOJE I SARAJEVO GRAD !
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 23 jan 2019, 00:50

Ja sam na istoku uvijek malo iznad tunela, negdje na sredini ni gore ni dole, ono sto mi je uvijek interesantno da su uvijek isti ljudi tu oko mene, ono ne pise nigdje gdje ko stoji, ali doslovno uvijek potrefimo, imam osjecaj istu klupu, tacno ne znam ko su ljudi, al koliko se cesto sretnemo, primjetim kad neko fali od njih :urnebes: :urnebes:

Inace ove sezone kako je sjever zakazao, istok je pun anegdota, posebno kad atmosfera ponese pa svako pjeva sta mu je kur.cu cejf, samo daj da se navija :urnebes:
1946~

Avatar
Suki46
Postovi: 2935
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 23 jan 2019, 00:57

ThrillerHz je napisao/la:Ja sam na istoku uvijek malo iznad tunela, negdje na sredini ni gore ni dole, ono sto mi je uvijek interesantno da su uvijek isti ljudi tu oko mene, ono ne pise nigdje gdje ko stoji, ali doslovno uvijek potrefimo, imam osjecaj istu klupu, tacno ne znam ko su ljudi, al koliko se cesto sretnemo, primjetim kad neko fali od njih :urnebes: :urnebes:

Inace ove sezone kako je sjever zakazao, istok je pun anegdota, posebno kad atmosfera ponese pa svako pjeva sta mu je kur.cu cejf, samo daj da se navija :urnebes:
Jedino se poremeti taj dio kad je Derbi bio , ostalo jedan čovjek ode lijevo , onaj tamo se pomjerio malo više , svaku utakmicu bukvalno znam ko s kim dolazi na tekmu :urnebes:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 23 jan 2019, 01:01

Ma prema centru i na vrh skroz, Muha kad uleti na tribinu pijan, zalizao onu kosicu. Dole brat ćelavi psuje Kadušiću dok je bio sve živo i mrtvo, hoće infarkt da dobije. Sad se smirio malo. :rol:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
Suki46
Postovi: 2935
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 23 jan 2019, 01:07

Ove godine sam najmanje psovki čuo , što li Bože :mrgreen: Kad je Bekić jednom ušao , ko da je Marcelo , Beka , Beka :urnebes: A ima jedan na vrhu na svaki pas Adukora "Hajde ba Aduka brže to malo , fast , fast " :lol: :lol:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 23 jan 2019, 01:14

Najjaca provala svih vremena je ona minuta sutnje i povik; ''Nikolaaaaa ka' cemo tebi vako'' Cijelo Kosevo prasnulo u smijeh :lol: :lol: :lol:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 23 jan 2019, 01:26

Suki46 je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Ja sam na istoku uvijek malo iznad tunela, negdje na sredini ni gore ni dole, ono sto mi je uvijek interesantno da su uvijek isti ljudi tu oko mene, ono ne pise nigdje gdje ko stoji, ali doslovno uvijek potrefimo, imam osjecaj istu klupu, tacno ne znam ko su ljudi, al koliko se cesto sretnemo, primjetim kad neko fali od njih :urnebes: :urnebes:

Inace ove sezone kako je sjever zakazao, istok je pun anegdota, posebno kad atmosfera ponese pa svako pjeva sta mu je kur.cu cejf, samo daj da se navija :urnebes:
Jedino se poremeti taj dio kad je Derbi bio , ostalo jedan čovjek ode lijevo , onaj tamo se pomjerio malo više , svaku utakmicu bukvalno znam ko s kim dolazi na tekmu :urnebes:
To je to hahahahaha, za derbi ne znam jeste li primjetili onog starijeg gospodina, bude bordo jakna, nazad torbica na ledjima neka s grbom Sarajeva i uvijek se popne na vrh one mreze na istoku i odozgo gleda. Divim se tom covjeku, 90 minuta okacen on gore izdrzi, jos kad zabijemo go il bude dobra prilika, par puta sam mislio spade s mreze, tacno mi srce na trenutak stane, a on nista. E to je ljubav...
1946~

Avatar
Suki46
Postovi: 2935
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 23 jan 2019, 01:35

ThrillerHz je napisao/la:
Suki46 je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Ja sam na istoku uvijek malo iznad tunela, negdje na sredini ni gore ni dole, ono sto mi je uvijek interesantno da su uvijek isti ljudi tu oko mene, ono ne pise nigdje gdje ko stoji, ali doslovno uvijek potrefimo, imam osjecaj istu klupu, tacno ne znam ko su ljudi, al koliko se cesto sretnemo, primjetim kad neko fali od njih :urnebes: :urnebes:

Inace ove sezone kako je sjever zakazao, istok je pun anegdota, posebno kad atmosfera ponese pa svako pjeva sta mu je kur.cu cejf, samo daj da se navija :urnebes:
Jedino se poremeti taj dio kad je Derbi bio , ostalo jedan čovjek ode lijevo , onaj tamo se pomjerio malo više , svaku utakmicu bukvalno znam ko s kim dolazi na tekmu :urnebes:
To je to hahahahaha, za derbi ne znam jeste li primjetili onog starijeg gospodina, bude bordo jakna, nazad torbica na ledjima neka s grbom Sarajeva i uvijek se popne na vrh one mreze na istoku i odozgo gleda. Divim se tom covjeku, 90 minuta okacen on gore izdrzi, jos kad zabijemo go il bude dobra prilika, par puta sam mislio spade s mreze, tacno mi srce na trenutak stane, a on nista. E to je ljubav...
Ne mogu se sjetiti da li je bio okacen na tekmi protiv Radnika , ali dojma sam da nije bilo one policije iznad ulaza da bi one ograde njihove u teren pobacali , a i on sam preko one mreže proletio :urnebes: :urnebes:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

dagerHZ
Postovi: 132
Pridružen/a: 11 jul 2018, 12:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dagerHZ » 23 jan 2019, 02:44

Protiv Slobode na Kosevu, izlazi Said 1 na 1 sa Kovacevicem , promasi cist zicer i od tog trenutka neki brat s tribine je citavu utakmicu yebavao sve Saidu(standardno lude psovke sa istoka), pred kraj tekme izlazi Said iz igre, a covjek ustaje i dere se Saide legendoo i hladno mu aplauz daje. :rol: :rol:

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 23 jan 2019, 02:50

Suki46 je napisao/la:Ove godine sam najmanje psovki čuo , što li Bože :mrgreen: Kad je Bekić jednom ušao , ko da je Marcelo , Beka , Beka :urnebes: A ima jedan na vrhu na svaki pas Adukora "Hajde ba Aduka brže to malo , fast , fast " :lol: :lol:
Jel to ona tekma kad se Bekic klanjao istoku, jer smo mu davali ovacije :urnebes:
1946~

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 23 jan 2019, 02:54

dagerHZ je napisao/la:Protiv Slobode na Kosevu, izlazi Said 1 na 1 sa Kovacevicem , promasi cist zicer i od tog trenutka neki brat s tribine je citavu utakmicu yebavao sve Saidu(standardno lude psovke sa istoka), pred kraj tekme izlazi Said iz igre, a covjek ustaje i dere se Saide legendoo i hladno mu aplauz daje. :rol: :rol:
Svi smo mu tad skandirali “Oni ti ga puse Saidee” :urnebes:
1946~

Avatar
Suki46
Postovi: 2935
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 23 jan 2019, 03:31

ThrillerHz je napisao/la:
Suki46 je napisao/la:Ove godine sam najmanje psovki čuo , što li Bože :mrgreen: Kad je Bekić jednom ušao , ko da je Marcelo , Beka , Beka :urnebes: A ima jedan na vrhu na svaki pas Adukora "Hajde ba Aduka brže to malo , fast , fast " :lol: :lol:
Jel to ona tekma kad se Bekic klanjao istoku, jer smo mu davali ovacije :urnebes:
Ja mislim da je to ta , nije se Beka ove godine puno naigrao tako da je najvjerovatnije ta tekma.Pogotovo je zanimljivo kad naši bivši igrači dolaze na Koševo (Tamara :mrgreen: )
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], MrPink, Riziko, SamoDaKazeem, Surreal, Vanja8 i 71 gost.