FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Kako ste zadovoljni utakmicom protiv HŠK Posušje?

1
22
25%
2
30
34%
3
24
28%
4
7
8%
5
4
5%

Ukupno glasova: 87

bodi123
Moderator
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 21 sep 2021, 15:48

NajvecaRadosti je napisao/la:
21 sep 2021, 15:39
Sablic kaze svi su tu na raspolaganju za sutra(napokon) :opaopa: :opaopa:
Fanimo moze 20 min kaze.Lazic i Sevelj napokon tu :thumbup:

.............................Bagaric.......Ahmetovic..................................

Kobiljar.............................Bodul.....................................Fanimo

...............................Kapic............Djokanovic..............................

................Lazic..............Dupovac..............Sevelj.......................

.....................................Dizdarevic.............................................

Melji Rajvo :opaopa: :opaopa:

Cmiljanicu sine,kud dobi taj 3.zuti :damn:
Fani hajde svega ti probaj bar prvo pol.izdrzati,nemoj molim te da moram Krleta/Hebu uvrstavati

Licno,volio bi vidjet Traku umjesto Dupovca,ali znamo svi da od toga nema nista...
Izbacit jednog štopera i Ahmetovića, bekove staviti unutra i prebaciti ovo u 4-2-3-1.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

JavierBosnia
Kontakt:

Post Postao/la JavierBosnia » 21 sep 2021, 15:48

@NajvecaRadosti ako nije tajna koliko godina imas?
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Crni21
Kontakt:

Post Postao/la Crni21 » 21 sep 2021, 15:52

samoSA je napisao/la:
21 sep 2021, 15:42
MortemHz je napisao/la:
21 sep 2021, 15:40
Crni21 je napisao/la:
21 sep 2021, 15:11
Plaćeni su dugovi i prema opštini :opaopa:
To Crni :opaopa:
Kakvi su dugovi prema opstini bili,jel to ono sto placamo 4000 mj
Delegacija Fudbalskog kluba Sarajevo, predvođena Ismirom Mirvićem, predsjednikom Upravnog odbora i investitorom koji s Vincentom Tanom raspolaže s 98 posto upravljačkih prava, posjetila je Općinu Centar.

Načelnik Srđan Mandić je čestitajući Mirviću izbor na poziciju predsjednika Upravnog odbora naglasio kako Općina Centar ostaje partner Fudbalskom klubu Sarajevo.
Na sastanku, kojem je prisustvovao i direktor JU Centar za sport i rekreaciju Mirza Muzurović, dogovoreno je izmirenje dugovanja koje FK Sarajevo ima prema toj ustanovi.

Sve daljnje aktivnosti između ta dva partnera će biti nastavljene u skladu sa već preuzetim obavezama i duhu dobre saradnje, saopćeno je iz Općine Centar.

Podsjetimo, u nedjelju je održana vanredna Skupština Fudbalskog kluba Sarajevo. Prva tačka dnevnog reda bila je prenos glasačkih uloga na Mirvića i Tana.

Kao druga tačka dnevnog reda bilo je definisanje novog Upravnog odbora, kojeg će činiti Mirvić kao predsjednik te Hajrudin Kapetanović i Jasmina Suljović.
FK Sarajevo

NajvecaRadosti
Kontakt:

Post Postao/la NajvecaRadosti » 21 sep 2021, 15:58

bodi123 je napisao/la:
21 sep 2021, 15:48
NajvecaRadosti je napisao/la:
21 sep 2021, 15:39
Sablic kaze svi su tu na raspolaganju za sutra(napokon) :opaopa: :opaopa:
Fanimo moze 20 min kaze.Lazic i Sevelj napokon tu :thumbup:

.............................Bagaric.......Ahmetovic..................................

Kobiljar.............................Bodul.....................................Fanimo

...............................Kapic............Djokanovic..............................

................Lazic..............Dupovac..............Sevelj.......................

.....................................Dizdarevic.............................................

Melji Rajvo :opaopa: :opaopa:

Cmiljanicu sine,kud dobi taj 3.zuti :damn:
Fani hajde svega ti probaj bar prvo pol.izdrzati,nemoj molim te da moram Krleta/Hebu uvrstavati

Licno,volio bi vidjet Traku umjesto Dupovca,ali znamo svi da od toga nema nista...
Izbacit jednog štopera i Ahmetovića, bekove staviti unutra i prebaciti ovo u 4-2-3-1.
Drug problem je u tome sto mi nemamo lijevog beka,pa tako ja sto vise pokusavam da izbjegavam tu formaciju(bar dok se ne dovede navedeni),a nisam ni ljubitelj izmisljanja pozicija
JavierBosnia je napisao/la:
21 sep 2021, 15:48
@NajvecaRadosti ako nije tajna koliko godina imas?
Dobar si :thumbup:

vedinjo98
Kontakt:

Post Postao/la vedinjo98 » 21 sep 2021, 16:06

Sutra sa krilima i bekovima, bez toga sa 3 ili 5 pozadi; za Sabliceve eksperimente nemamo ni blizu (kvalitetnih igraca). Sutra krenuti pametno, mirno, stalozeno. Mirno uz Boziju pomoc pokazati da smo bolja ekipa na terenu, a pricom nekom samo motivisemo protivnika i sebi skodimo psihicki.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

"Tino Sušić zna igrati lopte" ⚽

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 21 sep 2021, 16:08

slika
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

Foux87
Kontakt:

Post Postao/la Foux87 » 21 sep 2021, 16:17

slika

Ja bih volio ovako nešto vidjeti. Jest da je Pidro tanak ali koga drugog na tu poziciju?
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 21 sep 2021, 16:19

Sablicu zadnja šansa da se vadi,sto se kaze na muci se poznaju junaci.Previse bi bio jos jedan kiks pogotovo pred put u BL.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Objektivac1946
Kontakt:

Post Postao/la Objektivac1946 » 21 sep 2021, 16:31

Foux87 je napisao/la:
21 sep 2021, 16:17
slika

Ja bih volio ovako nešto vidjeti. Jest da je Pidro tanak ali koga drugog na tu poziciju?
Najvjerovatnije će i biti ovako, jedino Lazić/Ševelj možda i Kurdić/Trako
Pitala me Sarajevo ili ja, samo je čula za bordo-bijele

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 21 sep 2021, 16:47

ISMIR MIRVIĆ UPOZNAO PRVI TIM FK SARAJEVO PRED VJEČITI DERBI

slika

Jedan od većinskih vlasnika Fudbalskog kluba Sarajevo, Ismir Mirvić, obišao je danas Trening centar Butmir i sa šefom stručnog štaba Goran Sablićem upoznao se sa prvim timom pred sutrašnji vječiti derbi. Bila je ovo prilika za prijateljsko druženje, ohrabrenje i dodatnu motivaciju kako bi igrači sutra dali najbolje od sebe i zabilježili vrijednu pobjedu na domaćem terenu. Osim druženja sa igračima, Mirvić je upoznao osoblje zaduženo za funkcioniranje sportskog segmenta, te se susreo i sa ključnim ljudima iz medicinskog tima.

„Ušao sam u ovaj susret s namjerom da ja motiviram njih ali su na kraju oni motivirali mene da istrajem u nastojanju da ovo bude jedna sjajna uspješna sportska priča! Važno mi je da sam lično upoznao igrače i osjetio njihovu timsku atmosferu i duh koji vlada među njima“, istakao je Mirvić izrazivši zadovoljstvo što je susret protekao u vedroj i prijateljskoj atmosferi. „Sva investicija ne vrijedi ako tim na terenu ne daje ne samo svoj maksimum nego i ono malo više od toga što je neophodno za najveće uspjehe i siguran sam da će ovaj tim pružiti i nama i navijačima taj dodatni napor“, poručio je Mirvić.

„Današnji prvi susret sa novim predsjednikom i investitorom Ismirom Mirvićem nas je obradovao i prvi utisci među igračima su jako dobri. Svako je imao priliku da kratko popriča s njim i uspostavi malo ličniji kontakt. Dobili smo veliku podršku ne samo od njega nego i od gospodina Tana. Vjerujem da je budućnost Kluba u pravim rukama, a na nama je da sve ispratimo na terenu i to pogotovo planirano sutra protiv gradskog rivala“, istakao je Krste Velkoski, kapiten bordo tima.

Kroz susrete sa ostalim osobljem Mirvić se upoznao sa najaktuelnijim okolnostima i infrastrukturom, te obišao i dom polaznika Akademije. Tom prilikom su dogovorene aktivnosti koje će unaprijediti uslove života, ishrane i treninga za mlade igrače koji su budućnost Kluba. Tokom boravka u Sarajevu sastat će se sa brojnim sponzorima, partnerima kluba, te predstavnicima vlasti kako bi se što bolje upoznao sa aktuelnom situacijom.
Bosnian Cup - ★★★★★★★

JavierBosnia
Kontakt:

Post Postao/la JavierBosnia » 21 sep 2021, 16:52

slika
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

sonpenn
Kontakt:

Post Postao/la sonpenn » 21 sep 2021, 16:52

MortemHz je napisao/la:
21 sep 2021, 16:47
ISMIR MIRVIĆ UPOZNAO PRVI TIM FK SARAJEVO PRED VJEČITI DERBI

slika

Jedan od većinskih vlasnika Fudbalskog kluba Sarajevo, Ismir Mirvić, obišao je danas Trening centar Butmir i sa šefom stručnog štaba Goran Sablićem upoznao se sa prvim timom pred sutrašnji vječiti derbi. Bila je ovo prilika za prijateljsko druženje, ohrabrenje i dodatnu motivaciju kako bi igrači sutra dali najbolje od sebe i zabilježili vrijednu pobjedu na domaćem terenu. Osim druženja sa igračima, Mirvić je upoznao osoblje zaduženo za funkcioniranje sportskog segmenta, te se susreo i sa ključnim ljudima iz medicinskog tima.

„Ušao sam u ovaj susret s namjerom da ja motiviram njih ali su na kraju oni motivirali mene da istrajem u nastojanju da ovo bude jedna sjajna uspješna sportska priča! Važno mi je da sam lično upoznao igrače i osjetio njihovu timsku atmosferu i duh koji vlada među njima“, istakao je Mirvić izrazivši zadovoljstvo što je susret protekao u vedroj i prijateljskoj atmosferi. „Sva investicija ne vrijedi ako tim na terenu ne daje ne samo svoj maksimum nego i ono malo više od toga što je neophodno za najveće uspjehe i siguran sam da će ovaj tim pružiti i nama i navijačima taj dodatni napor“, poručio je Mirvić.

„Današnji prvi susret sa novim predsjednikom i investitorom Ismirom Mirvićem nas je obradovao i prvi utisci među igračima su jako dobri. Svako je imao priliku da kratko popriča s njim i uspostavi malo ličniji kontakt. Dobili smo veliku podršku ne samo od njega nego i od gospodina Tana. Vjerujem da je budućnost Kluba u pravim rukama, a na nama je da sve ispratimo na terenu i to pogotovo planirano sutra protiv gradskog rivala“, istakao je Krste Velkoski, kapiten bordo tima.

Kroz susrete sa ostalim osobljem Mirvić se upoznao sa najaktuelnijim okolnostima i infrastrukturom, te obišao i dom polaznika Akademije. Tom prilikom su dogovorene aktivnosti koje će unaprijediti uslove života, ishrane i treninga za mlade igrače koji su budućnost Kluba. Tokom boravka u Sarajevu sastat će se sa brojnim sponzorima, partnerima kluba, te predstavnicima vlasti kako bi se što bolje upoznao sa aktuelnom situacijom.
POVEDI NAS ISMIRE ! :opaopa:
Sarajevo ljubavi moja.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 21 sep 2021, 16:52

21 sep 2021, 16:52
slika
:rol: :rol: :rol:
Bosnian Cup - ★★★★★★★

NajvecaRadosti
Kontakt:

Post Postao/la NajvecaRadosti » 21 sep 2021, 16:53

Jel mu Krle ispricao vic kakav? :urnebes:
Bravo Ismire :clap:

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 21 sep 2021, 16:54

samoSA je napisao/la:
21 sep 2021, 15:42
MortemHz je napisao/la:
21 sep 2021, 15:40
Crni21 je napisao/la:
21 sep 2021, 15:11
Plaćeni su dugovi i prema opštini :opaopa:
To Crni :opaopa:
Kakvi su dugovi prema opstini bili,jel to ono sto placamo 4000 mj
Ma ja, sad se nadamo da će priča oko stadiona biti opet pokrenuta. Imamo sada jake ljude u Americi, treba to iskoristiti.
Bosnian Cup - ★★★★★★★

Zastone
Kontakt:

Post Postao/la Zastone » 21 sep 2021, 17:00

Ovaj trenutni posao Mirvica daje nadu. Ovako nesto mi je uvijek bila zelja, da je investitor ali i ukljucen u rad samog kluba,da vidi kompletne stvari :salut:

Hajdeee
Kontakt:

Post Postao/la Hajdeee » 21 sep 2021, 17:04

MortemHz je napisao/la:
slika
:rol: :rol: :rol:
Vidi sto se slihta Sablicu da ga stavi od prve minute.
E moj Fanimo.
- FKS -

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 21 sep 2021, 17:06

Zastone je napisao/la:
21 sep 2021, 17:00
Ovaj trenutni posao Mirvica daje nadu. Ovako nesto mi je uvijek bila zelja, da je investitior ali i ukljucen u rad samog kluba,da vidi kompletne stvari :salut:
Upravo to. Ja bi volio da se neko od njih preseli u Sarajevo. To vjerovatno nije realno radi njihovog posla u Americi ali možda mogu poslati jednu osobu.

Upravni odbor:

Ismir Mirvić
Hajrudin Kapetanović
Jasmina Suljović

Nadzorni odbor:

Jalil Rasheed
Merisa Peco-Čukurija
Adrian Cottman

Iako imam puno povjerenje u Kapetanovića ne bi škodilo da je još jedna osoba u Sarajevu, pola ovih osoba neće biti tu.
Novog direktora obavezati da bude u Sarajevu 24/7 kao što je i bio slučaj do sada.
Bosnian Cup - ★★★★★★★

90minut
Kontakt:

Post Postao/la 90minut » 21 sep 2021, 17:07

Nameračio se crni da opet ploduje plavu kuju

Mislim da je on jedan od rijetkih kome sam viđao snimke iz teretane u zimskoj pauzi tako da ne sumnjam da je u istoj formi.

Mnogo pozitive stvarno moramo ovo uzeti.
Zadnja izmjena: 90minut, dana/u 21 sep 2021, 17:09, ukupno mijenjano 2 puta.

FCUM
Kontakt:

Post Postao/la FCUM » 21 sep 2021, 17:08

Svi nasmijani kad je lova tu
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Foux87 i 14 gostiju.