FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
121
47%
Ne
136
53%
 
Ukupno glasova: 257

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 08 dec 2021, 13:12

vedinjo98 je napisao/la:
08 dec 2021, 12:48
slika

Bravo Pidro, sad si i golman. A mi bi tebe ismijavali.
Joj selmira i golman i bek mašalaaa :bih: :bih:

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4427
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 08 dec 2021, 13:19

AngelDiMaria je napisao/la:
08 dec 2021, 12:57
Avaz malo presra s ovih 11 razloga..
Kaže, zapostavljao Varešanovića, inače vrlog fudbalskog maga :puke:
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2093
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 08 dec 2021, 13:40

MaroonBjelave je napisao/la:
08 dec 2021, 13:19
AngelDiMaria je napisao/la:
08 dec 2021, 12:57
Avaz malo presra s ovih 11 razloga..
Kaže, zapostavljao Varešanovića, inače vrlog fudbalskog maga :puke:
Ma Bgmi eto on kriv sto je fanimo postao virozan, ja se slažem da mora bolje al nije bas on kriv za sve
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 08 dec 2021, 13:43

MaroonBjelave je napisao/la:
08 dec 2021, 13:19
AngelDiMaria je napisao/la:
08 dec 2021, 12:57
Avaz malo presra s ovih 11 razloga..
Kaže, zapostavljao Varešanovića, inače vrlog fudbalskog maga :puke:
Ja se ne slažem sa tim ali i sa još par stvari. Spomenuo je transfermarket a to ustvari nije mjerilo. Imamo ekipu za top 3 ali ne i najbolju.
Za ovo tjeranje igrača ne može on biti kriv. Krivi su Tino i Fanimo što neće da igraju a on je napravio dobru odluku da ih odstrani iz ekipe.
Brukanje u Europi - apsolutno samo što nam je većina dobrih/standardnih igrača napustilo ekipu, igrali smo sa djecom i Fanimom, bez ijednog napadača. Za to ga ne mogu kriviti. Ostalo je tačno i mogu se složiti sa većinom.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ado-hz
Postovi: 3387
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 08 dec 2021, 13:55

brig je napisao/la:
08 dec 2021, 11:26
Stipo Marković
Nista od njega, nece lik da se vraca u Bosnu

Avatar
Aduka87
Postovi: 9108
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 08 dec 2021, 13:56

Jasta ince ima mnostvo ponuda iz inostranstva :rol:
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
ado-hz
Postovi: 3387
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 08 dec 2021, 13:58

Aduka87 je napisao/la:
08 dec 2021, 13:56
Jasta ince ima mnostvo ponuda iz inostranstva :rol:
Pametnice moja, ajde na kafu dodji pa da ti ovo isto kaze u lice Stipin menadzer. Imao ili ne ponuda iz inostranstva lik nece u ovu žabokrečinu od lige.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 08 dec 2021, 14:01

ado-hz je napisao/la:
08 dec 2021, 13:58
Aduka87 je napisao/la:
08 dec 2021, 13:56
Jasta ince ima mnostvo ponuda iz inostranstva :rol:
Pametnice moja, ajde na kafu dodji pa da ti ovo isto kaze u lice Stipin menadzer. Imao ili ne ponuda iz inostranstva lik nece u ovu žabokrečinu od lige.
Neće samo zbog lige?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ado-hz
Postovi: 3387
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 08 dec 2021, 14:03

MortemHz je napisao/la:
08 dec 2021, 14:01
ado-hz je napisao/la:
08 dec 2021, 13:58
Aduka87 je napisao/la:
08 dec 2021, 13:56
Jasta ince ima mnostvo ponuda iz inostranstva :rol:
Pametnice moja, ajde na kafu dodji pa da ti ovo isto kaze u lice Stipin menadzer. Imao ili ne ponuda iz inostranstva lik nece u ovu žabokrečinu od lige.
Neće samo zbog lige?
Ma nece zbog lige, isto kao sto Doffo nece da se vrati iz Argentine pa je rekao da mu moj drug trazi drugi klub jer mu se ne vraca u Bosnu. Liga je toliko nisko pala da koga god da dovedemo to je carolija koja ce kostati 3x vise para.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5730
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 08 dec 2021, 14:10

Morto posto ti imas finih informacija, imam nekoliko pitanja koje bi ti mogo odgovorit najbolje sto znas

Koliko je Mirvicovo bogastvo (kes)
Koliko je od prilike do sad potrosio u nas klub
Jel on vlasnik 64.7 % kluba

Koliko novca od prilike treba da se radkine ugovor sa krstom ahmetom cmiljenicom bodulom i habibovicem

I da dovedomo dobrog napadaca tipa benka

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 08 dec 2021, 14:10

ado-hz je napisao/la:
08 dec 2021, 14:03
MortemHz je napisao/la:
08 dec 2021, 14:01
ado-hz je napisao/la:
08 dec 2021, 13:58


Pametnice moja, ajde na kafu dodji pa da ti ovo isto kaze u lice Stipin menadzer. Imao ili ne ponuda iz inostranstva lik nece u ovu žabokrečinu od lige.
Neće samo zbog lige?
Ma nece zbog lige, isto kao sto Doffo nece da se vrati iz Argentine pa je rekao da mu moj drug trazi drugi klub jer mu se ne vraca u Bosnu. Liga je toliko nisko pala da koga god da dovedemo to je carolija koja ce kostati 3x vise para.
Razumijem samo što se neki igrači moraju zapitati da li oni zaslužuju igrati u boljim i jačim ligama.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3550
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 08 dec 2021, 14:11

ado-hz je napisao/la:
08 dec 2021, 14:03
MortemHz je napisao/la:
08 dec 2021, 14:01
ado-hz je napisao/la:
08 dec 2021, 13:58


Pametnice moja, ajde na kafu dodji pa da ti ovo isto kaze u lice Stipin menadzer. Imao ili ne ponuda iz inostranstva lik nece u ovu žabokrečinu od lige.
Neće samo zbog lige?
Ma nece zbog lige, isto kao sto Doffo nece da se vrati iz Argentine pa je rekao da mu moj drug trazi drugi klub jer mu se ne vraca u Bosnu. Liga je toliko nisko pala da koga god da dovedemo to je carolija koja ce kostati 3x vise para.
Zato se Jakiroviću menadžeri javljaju da dovode i veće kvalitete nego što su Doffo i Marković. Liga jeste reputacijski loša, ali nije ništa gore nego što je bila prije 5 godina.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
ado-hz
Postovi: 3387
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 08 dec 2021, 14:20

MortemHz je napisao/la:
08 dec 2021, 14:10
ado-hz je napisao/la:
08 dec 2021, 14:03
MortemHz je napisao/la:
08 dec 2021, 14:01


Neće samo zbog lige?
Ma nece zbog lige, isto kao sto Doffo nece da se vrati iz Argentine pa je rekao da mu moj drug trazi drugi klub jer mu se ne vraca u Bosnu. Liga je toliko nisko pala da koga god da dovedemo to je carolija koja ce kostati 3x vise para.
Razumijem samo što se neki igrači moraju zapitati da li oni zaslužuju igrati u boljim i jačim ligama.
@Morto
Moras da znas da igraci ne gledaju samo pare. Taj isti Doffo nece da zivi u nesigurnoj zemlji i zena mu pravi problem.
Stipo ce pjeske npr otici za 4000KM u Istru nego za duplo vece pare kod nas. Sto zbog sigurnosti zemlje, sto zbog lige, sudjenja, kvalitete, terena.
Ja bih prije igrao za npr Celje za 3000KM nego za Sarajevo za 6000KM.
Jedan nas bivsi igrac mi je rekao prije 2 godine kaze prije nego sto udjes u svlacionicu Radnika navuces kondom na sebe da se ne bi zarazio. Nece ljudi da to gledaju i trpe.
Nismo mi jedina liga gdje se igra fudbal, prije ce otici igrac u 3.njemacku ligu nego doci kod nas.
Malo realnosti nam treba da shvatimo da je ovo odron od lige i da se u nju vracaju samo vecinom đuturumi.
Mi treba da proizvodimo igrace ako zelimo dobro klubu a ne da vracamo i skupo placamo igrace koji ovdje dodju da igraju kao na terminu.
Bilo je par izuzetaka koji su igrali dobro, al uspjeti mozemo samo sa proizvodnjom svoje Akademije.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 08 dec 2021, 14:28

Pitar6785 je napisao/la:
08 dec 2021, 14:10
Morto posto ti imas finih informacija, imam nekoliko pitanja koje bi ti mogo odgovorit najbolje sto znas

Koliko je Mirvicovo bogastvo (kes)
Koliko je od prilike do sad potrosio u nas klub
Jel on vlasnik 64.7 % kluba

Koliko novca od prilike treba da se radkine ugovor sa krstom ahmetom cmiljenicom bodulom i habibovicem

I da dovedomo dobrog napadaca tipa benka
Nisam nikada mogao naći podatke za njega. Nije to ništa loše ali ne pliva u novcu kao recimo Tan. Ja ti mogu dati svoju pretpostavku a to je par desetina miliona zajedno sa porodicom. U to naravno ne ulaze grupacije sa kojima je povezan.
To naš klub 'krije' pa isto ne mogu biti precizan što se tiče toga ali prethodni budžet nam je bio 10,8 miliona a otprilike 55% je pokrivao Nam, odnosno njegova kompanija Long Cuong.
Udio Nama je bio 65,47% a to je on platio 12 miliona eura. Mirvić je to preuzeo od njega i platio dugove ako se ne varam tako da je dosad uložio nekih 3 miliona, otprilike. Ne mogu znati dok ne objave zvaničan budžet i ostale podatke.
Tan i dalje drži 30% a domaći investitori ostalo.
Da raskinemo sada ugovor sa tih 5 igrača konkretno? Sve zavisi kako bi se sa njima dogovorili jer klub ne bi pristao da im sve do kraja isplati a oni ne bi pristali na samo jednu ili dvije plate npr. Ako ćemo računati neku sredinu onda bi nam trebalo možda nekih 150.000 do 200.000 KM ako ugovorom nešto ne piše drugačije.
Dobrog i provjerenog napadača poput Benke sada moraš platiti preko 20 hiljada mjesečno pa i više, zavisi opet šta bi nam bio cilj. Uvijek ima jeftinijih igrača koji mogu explodirati ali ovo je nivo Benko +
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 08 dec 2021, 14:36

ado-hz je napisao/la:
08 dec 2021, 14:20
MortemHz je napisao/la:
08 dec 2021, 14:10
ado-hz je napisao/la:
08 dec 2021, 14:03


Ma nece zbog lige, isto kao sto Doffo nece da se vrati iz Argentine pa je rekao da mu moj drug trazi drugi klub jer mu se ne vraca u Bosnu. Liga je toliko nisko pala da koga god da dovedemo to je carolija koja ce kostati 3x vise para.
Razumijem samo što se neki igrači moraju zapitati da li oni zaslužuju igrati u boljim i jačim ligama.
@Morto
Moras da znas da igraci ne gledaju samo pare. Taj isti Doffo nece da zivi u nesigurnoj zemlji i zena mu pravi problem.
Stipo ce pjeske npr otici za 4000KM u Istru nego za duplo vece pare kod nas. Sto zbog sigurnosti zemlje, sto zbog lige, sudjenja, kvalitete, terena.
Ja bih prije igrao za npr Celje za 3000KM nego za Sarajevo za 6000KM.
Jedan nas bivsi igrac mi je rekao prije 2 godine kaze prije nego sto udjes u svlacionicu Radnika navuces kondom na sebe da se ne bi zarazio. Nece ljudi da to gledaju i trpe.
Nismo mi jedina liga gdje se igra fudbal, prije ce otici igrac u 3.njemacku ligu nego doci kod nas.
Malo realnosti nam treba da shvatimo da je ovo odron od lige i da se u nju vracaju samo vecinom đuturumi.
Mi treba da proizvodimo igrace ako zelimo dobro klubu a ne da vracamo i skupo placamo igrace koji ovdje dodju da igraju kao na terminu.
Bilo je par izuzetaka koji su igrali dobro, al uspjeti mozemo samo sa proizvodnjom svoje Akademije.
Znam ja to, uvijek sam isto govorio samo što se to može djelomično riješiti sa parama. Ti kad bi ciljao na grupnu fazu svakako bi morao iskeširati za 5-6 odličnih igrača a ostalo popuniti mlađim, perspektivnim igračima iz čitave Bosne koje bi doveli u akademiju poput Trake, Đokanovića, Dizdarevića a prije toga Kovačevića, Cimirota i sl. da ne nabrajam sad sve. Fazon je što nama uopšte ne bi trebao ogroman budžet za ovo ali ti mlađi talentovani igrači moraju biti top zajedno sa ovim ciljanim pojačanjima. Niko nikad nije sve pogodio ali to se mora dići na veći nivo. Kada platiš nekoga 30 hiljada da znaš da će ti on sam zabiti 20+ golova u sezoni i da će odlučiti neke utakmice, ništa ispod toga.
Veći je problem motivacija pojedinih igrača poput Tine. Svi mi znamo da je igračina i da može kad hoće ali što bi ga držali kada je bezobrazna mrcina koja jednostavno neće? Uvijek ćeš za mene biti dobar igrač ali nisi profesionalac poput Benke i to je na tvoj obraz majstore.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
NazorUso
Postovi: 3740
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 08 dec 2021, 14:39

Borba se nastavlja. Cickovo ulje angazuje hAvaz da promovira mladunce. U Famosu aBd zavrsio, antitalenat stakleni !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

NajvecaRadosti
Postovi: 6168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 08 dec 2021, 14:42

Hahahaah
8 mjeseci bez sekunde u jeb.enoj Lokomotivi i on bi jos da bira neki mocan klub iz inostranstva :rol:

Pusti te price,kakva liga kakvi qurci.Samo ti njemu daj lovu i eto njega na koljenima tebi.Kad je mogao jedan Benko koji je bio najbolji igrac i strijelac HNL doci da igra prvu utakmicu po blatu u Gradaccu.
Kad je mogao jedan Jajalo odbiti Hajduk i za 24h doci kod nas.Jedan Delac iz Chelsea na posudbu kod nas.Nez sto ne bi mogao ovaj.

Meni skroz svejedno,dosao ili ne.Ali jarane nemoj za 2 mjeseca kad vidis da te niko nece doci nama u fazonu "daj sta daš".Nema mi nista gore nego kad se neki prosjek ufura da je igracina
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
ado-hz
Postovi: 3387
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 08 dec 2021, 14:48

NajvecaRadosti je napisao/la:
08 dec 2021, 14:42
Hahahaah
8 mjeseci bez sekunde u jeb.enoj Lokomotivi i on bi jos da bira neki mocan klub iz inostranstva :rol:

Pusti te price,kakva liga kakvi qurci.Samo ti njemu daj lovu i eto njega na koljenima tebi.Kad je mogao jedan Benko koji je bio najbolji igrac i strijelac HNL doci da igra prvu utakmicu po blatu u Gradaccu.
Kad je mogao jedan Jajalo odbiti Hajduk i za 24h doci kod nas.Jedan Delac iz Chelsea na posudbu kod nas.Nez sto ne bi mogao ovaj.

Meni skroz svejedno,dosao ili ne dosao.Ali jarane nemoj za 2 mjeseca kad vidis da te niko nece doci nama.Nema mi nista gore nego kad se neki prosjek ufura da je igracina
Stipo je nebitan u ovoj prici. Bitni smo MI!!
Zasto se takmiciti u davanju para na igrace i dovoditi koji nisu igrali toliko dugo i ne vrijede tih para.
Pa ce onda biti za pola godine ili godinu kuku majko kako se rijesiti 5 igraca koje smo skupo platiti i imaju velike plate a qurcom nisu mrdnuli.
Proizvodi mlade igrace, dovedi i plati prave trenere da skoluju i uce tu djecu u Akademiji. Radi na skauting sluzbi po citavoj BiH.
Lako je tudji qurcem gloginje mlatiti i misliti da je Mirvic lud da trosi pare i daje plate kako nego pozeli.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2052
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 08 dec 2021, 15:32

Tačno je da igrači gledaju i druge faktore, a ne samo lovu. Ko misli da je samo lupiti cifru na stol i eto dotičnih, uozbiljite se. Kad budete shvatili da smo mrtvi jad od lige, da ljudi neće da se zayebavaju po kaljužama, šupama od svlačionica, amaterizom po pitanju fudbala i ostalo, biće vam puno lakše. Da bi smo očekivali iole neke kvalitetne igrače da će doći, mi moramo čekati da tim istim propadnu svi angažmani vani, tj. pet do dvanaest.

Nije se taj Marković ufurao da je neko i nešto, već jednostavno čovjek ima prioritetne opcije, a to je insotranstvo, gdje je sve uređeno i posloženo. Negdje gdje će imati zdravo okruženje, dobru ekipu, dobre terene, lijep grad itd. Nije to nikakvo kurcenje, već normalno razmišljanje.

Gledate vi to puno naivno, pa kontate da je tom Markoviću ili nekom desetom bitno samo da čuje "FK Sarajevo" i eto ga. Jeste, ali malo trasu. Ja da sam fudbaler, isto bih uradio. Išao gdje mi je sve potaman, nego da se patim u nekom jadu i čemeru. Bolje je igrati u 3-4 ligi Njemačke, nego ovdje. O Hrvatskoj da ne govorim, klasa su po svemu za nas.

NajvecaRadosti
Postovi: 6168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 08 dec 2021, 15:32

ado-hz je napisao/la:
08 dec 2021, 14:48
NajvecaRadosti je napisao/la:
08 dec 2021, 14:42
Hahahaah
8 mjeseci bez sekunde u jeb.enoj Lokomotivi i on bi jos da bira neki mocan klub iz inostranstva :rol:

Pusti te price,kakva liga kakvi qurci.Samo ti njemu daj lovu i eto njega na koljenima tebi.Kad je mogao jedan Benko koji je bio najbolji igrac i strijelac HNL doci da igra prvu utakmicu po blatu u Gradaccu.
Kad je mogao jedan Jajalo odbiti Hajduk i za 24h doci kod nas.Jedan Delac iz Chelsea na posudbu kod nas.Nez sto ne bi mogao ovaj.

Meni skroz svejedno,dosao ili ne dosao.Ali jarane nemoj za 2 mjeseca kad vidis da te niko nece doci nama.Nema mi nista gore nego kad se neki prosjek ufura da je igracina
Stipo je nebitan u ovoj prici. Bitni smo MI!!
Zasto se takmiciti u davanju para na igrace i dovoditi koji nisu igrali toliko dugo i ne vrijede tih para.
Pa ce onda biti za pola godine ili godinu kuku majko kako se rijesiti 5 igraca koje smo skupo platiti i imaju velike plate a qurcom nisu mrdnuli.
Proizvodi mlade igrace, dovedi i plati prave trenere da skoluju i uce tu djecu u Akademiji. Radi na skauting sluzbi po citavoj BiH.
Lako je tudji qurcem gloginje mlatiti i misliti da je Mirvic lud da trosi pare i daje plate kako nego pozeli.
Brate ja bi najvise volio da nam U19 i U17 svake godine pisaju po ligi.Isto tako bi volio da nam prvi 11 sadrzi 5-6 kvalitetni juniora kvaliteta Cimirota ili jos bolji a da ostala 4-5 mjesta u timu zauzimaju kvalitetni stranci(Afrikanci najvise).
Nije ni meni drago kada vidim da mjesto stranca zauzimaju Velkoski i Oremus
Da su redovno u prvi 11 Kurdic,Palic,Ahmetovic da klupu griju Trako i Ramic koji se jedini uz Dizdarevica i Andreja poslije mogu prodati za nesto

Nazalost nas skauting je go qurac,trener su nam go qurac,igraju sinovi od jarana u akademiji i zbog toga mi ne mozemo ocekivati svake godine 4-5 igraca iz akademije za prvi tim,vec 1 dobru generaciju u 6-7 godina koja proizvede max 2 igraca koji su fkt za Sarajeva

Sto se tice pojacanja,samo dovoditi provjerene igrace,koji su u formi naravno(grijaci klupe u prosjecnim klubovima nam ne trebaju),kupiti najbolje igrace iz lige samo(nista drugo iz PL da ne dolazi u obzir),a za strance moras biti siguran da ce imati bar duplo veci doprinos od domaceg igraca
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Burberry46 i 49 gostiju.