FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
139
53%
 
Ukupno glasova: 264

fks74
Postovi: 9204
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 29 jan 2022, 13:42

samoSA je napisao/la:
29 jan 2022, 13:39
fks74 je napisao/la:
29 jan 2022, 13:02
Bačka Topola nam uze Mirčevskog. :puke: :rol:
Ljudi su trenutno za nas svemirski brod
Po pisanju forumaša, ne bih rekao. :rol:

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 29 jan 2022, 13:42

Samo ne mogu da shvatim kako je svima ista priča da se ne dovode igrači koji bi popunili roster, već kao istinska pojačanja. Kao što neko napisa, nema nama napretka dok ne pljunemo kakvu solidnu cifru za obeštećenje.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

fks74
Postovi: 9204
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 29 jan 2022, 13:47

MaroonBjelave je napisao/la:
29 jan 2022, 13:42
Samo ne mogu da shvatim kako je svima ista priča da se kao ne dovode igrači koji bi popunili roster, već kao istinska pojačanja. Kao što neko napisa, nema nama napretka dok ne pljunemo kakvu solidnu cifru za obeštećenje.
Pravo zboriš, nešto se dižemo a ne možeš dati 100 000 za igrača. Treba biti realan i reći, da u ovu ligu dolaze samo oni koji ne mogu nigdje drugo.

vedinjo98
Postovi: 2102
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 29 jan 2022, 13:52

Ali reci da je Dal dijamant kojeg trebamo izbrusiti. Tu me Vasoski bas nasmijao :rol:
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5791
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 29 jan 2022, 13:56

Mislim da stadion kao stadion, nije neki problem sto se tice nas recimo da ostanemo 83 k km da placamo opstina resto, mi smo ok.

Al mi moramo rijesit odkupit onu zemlju u butmiru i dic kamp za 2 levela. Netrebaju bam hoteli pm, vec napravit terene napravit fitnes centar kupit dronove snimat svaki trening iz nebesa.. dic sve na nivo sto dinamo ima sto se tice toga.. nemislim hotele smjestaj e te gluposti vec kao sto sam i rekao terene i sve sto je potrebno za treniranje.

Sto se tice koseva bez obzira sto bi mi voljeli da napravimo nov nas stadion, al ako nemase srestava brate nemoguce je da grad SARAJEVO FK SARAJEVO I VLASNICI KLUBA FK SARAJEVO sa UEFEOM FIFOM NAVIJACIMA SAVEZOM NEMOGU PROMJENIT TRAVNJAK NADKRIT ISTOK IL ZAPAD (oboje) napravit te prostorije za novinare onaj televizor od 30 incha zamjenit sa 86 inchi neznam jesul one reflektore podigLI na 2000 luxsa. To nisu nikakve pare navijaci Idonacije bi sigurno bile preko milion maraka

To kad bi sve napravili FK SARAJEVO bi sigurno imalo 5 najbolji stadion u bivsoj yugi (kamera ne snima mokri cvor temelje smece okolo ( vec livadu i tribine)

Jer kosevo bi dobilo totalno drugaci izgled sa krovom terenom novim, rasvjesta sa cela krova posebno ako bi i istok i zapad bili pokriveni.

**** poljud nista nije eksta bog zna al pokriven fina trava ciniga lijepim. Maksimir nista bolji od koseva nebi bio recimo da ovo uradimo..

Ista stvar sa kampom zasti lupati pare za hotele i pm a vamo nemas terene bazene teniska igralista teretane saone to ti treba a rente po sarajevu su poprilicno jeftine posebno kuca koje su po lukavici rajlovcu buca buljakov zuc sokolje brijesce za 5 stoja mozes 2spratnu kucu rentat

Avatar
Lakoste
Postovi: 7871
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 29 jan 2022, 13:58

Nije gotovo jos za Mirchevskog pustite novinare

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 29 jan 2022, 13:58

Pitar6785 je napisao/la:
29 jan 2022, 13:56
Mislim da stadion kao stadion, nije neki problem sto se tice nas recimo da ostanemo 83 k km da placamo opstina resto, mi smo ok.

Al mi moramo rijesit odkupit onu zemlju u butmiru i dic kamp za 2 levela. Netrebaju bam hoteli pm, vec napravit terene napravit fitnes centar kupit dronove snimat svaki trening iz nebesa.. dic sve na nivo sto dinamo ima sto se tice toga.. nemislim hotele smjestaj e te gluposti vec kao sto sam i rekao terene i sve sto je potrebno za treniranje.

Sto se tice koseva bez obzira sto bi mi voljeli da napravimo nov nas stadion, al ako nemase srestava brate nemoguce je da grad SARAJEVO FK SARAJEVO I VLASNICI KLUBA FK SARAJEVO sa UEFEOM FIFOM NAVIJACIMA SAVEZOM NEMOGU PROMJENIT TRAVNJAK NADKRIT ISTOK IL ZAPAD (oboje) napravit te prostorije za novinare onaj televizor od 30 incha zamjenit sa 86 inchi neznam jesul one reflektore podigLI na 2000 luxsa. To nisu nikakve pare navijaci Idonacije bi sigurno bile preko milion maraka

To kad bi sve napravili FK SARAJEVO bi sigurno imalo 5 najbolji stadion u bivsoj yugi (kamera ne snima mokri cvor temelje smece okolo ( vec livadu i tribine)

Jer kosevo bi dobilo totalno drugaci izgled sa krovom terenom novim, rasvjesta sa cela krova posebno ako bi i istok i zapad bili pokriveni.

**** poljud nista nije eksta bog zna al pokriven fina trava ciniga lijepim. Maksimir nista bolji od koseva nebi bio recimo da ovo uradimo..

Ista stvar sa kampom zasti lupati pare za hotele i pm a vamo nemas terene bazene teniska igralista teretane saone to ti treba a rente po sarajevu su poprilicno jeftine posebno kuca koje su po lukavici rajlovcu buca buljakov zuc sokolje brijesce za 5 stoja mozes 2spratnu kucu rentat
Drug moj, AFH ti i ovako ništa nije gore od Maksimira.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 29 jan 2022, 14:00

umrobihzbogtebe1946 je napisao/la:
29 jan 2022, 11:29
izdzezveubrazil je napisao/la:
29 jan 2022, 11:16
izdzezveubrazil je napisao/la:
09 jan 2022, 12:39
Kad smo već počeli o Makedoncima, moja želja bi bio Remzifaik Selmani.

On je kapacitet da ovdje eksplodira, nešto kao što je Krste napravio nakon svog dolaska. Čovjek je špic, može igrati i krilo, ali je prvenstveno špic.

Ističe mu ugovor na ljeto 2022. godine, dakle sad bi se mogao otkupiti za neku siću. Mirčevski kojeg je Vasoski vodio u Akademiji je sad prekrupan zalogaj, a ovaj definitivno još nije. Do ljeta će postati.

Igra za Renovu, ima 24 godine, puno prije bih pokušao njega dovesti nego neke veterane koji se ovdje spominju.
Nek ostane zavedeno ko ga je prvi spominjao, prije 20 dana :D :D

Meni je poenta ovdje da mi ne možemo lako dobiti Mirčevskog kad zabije blizu 20 golova za polusezonu, takav igrač nas je već prerastao i moraš drugog sličnog naći. Po meni je to ovaj Selmani.

Isto kao ova priča o Santosu i Amoahu iz Rudara. Nek Amoah do kraja sezone zabije 4-5 golova, on postaje nedostižan za nas. Ne što bi Rudar zatezao, nego što će se upetljati Rijeka/TSC, peti-deseti.
I tu nam fali kvalitet. Prije svega, treba ti tim sposobnih ljudi koji će znati prepoznati igrača malo prije tog njegovog vrhunca, kad nas već prerasta i kad se drugi uključe u priču.

S druge strane, treba ti čovjek (sportski direktor) koji će dobrom pričom privući igrače. Ne čini mi se da je Kepčija taj tip, imao je svoju priliku u puno ozbiljnijem klubu, pa nije iskoristio da dovede kvalitetne igrače. Sad kad je u Hajduku Nikoličius, preko noći je to postao klub kojem Mujakić, Todorović, Jakoliš, itd. više nisu dovoljan kvalitet. A ove kvalitetne upravo privlači na priču, a to je i spomenuo u jednom intervjuu lijevi bek Hajduka - Dario Melnjak.

Nemojte te pogrešno shvatiti, Kepčija je dosta solidna opcija, bolji od većine prethodnika, ali nemojte očekivati neke zvijezde dok je on tu.
Pa sta ce Kepčija ako nema dovoljan budzet da plati.Jest problem dovesti ,pa mogu i ja pregovarati ako imam.kes lovu.Pa da dovedes Salihamidzica ako nema love moze samo plakati.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 29 jan 2022, 14:03

Koliko ga god mrzili, Ibraković je tatamata za sve sportske direktore koje smo imali.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 29 jan 2022, 14:03

vedinjo98 je napisao/la:
29 jan 2022, 13:52
Ali reci da je Dal dijamant kojeg trebamo izbrusiti. Tu me Vasoski bas nasmijao :rol:
Treba ga otjerati gdje ce to reci.

spezial
Postovi: 3696
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 29 jan 2022, 14:06

Neozbiljno je uci u nastavak sezone samo sa suljicem od krilnih igraca. Plus jos ne znamo ni u kakvoj je formi ni hoce li biti neko pojacanje. Ako budemo morali gledati hebu, krleta, cmilju i bagarica po krilima i u drugoj polusezoni ja nista ne ocekujem stvarno

Avatar
Aduka87
Postovi: 9150
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 29 jan 2022, 14:07

TSC-u je isti vlasnik kao i Osijeku cini mi se, ljudi imaju love bruku jbga.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

umrobihzbogtebe1946
Postovi: 1374
Pridružen/a: 07 feb 2020, 09:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la umrobihzbogtebe1946 » 29 jan 2022, 14:21

amypitar je napisao/la:
29 jan 2022, 14:00
umrobihzbogtebe1946 je napisao/la:
29 jan 2022, 11:29
izdzezveubrazil je napisao/la:
29 jan 2022, 11:16


Nek ostane zavedeno ko ga je prvi spominjao, prije 20 dana :D :D

Meni je poenta ovdje da mi ne možemo lako dobiti Mirčevskog kad zabije blizu 20 golova za polusezonu, takav igrač nas je već prerastao i moraš drugog sličnog naći. Po meni je to ovaj Selmani.

Isto kao ova priča o Santosu i Amoahu iz Rudara. Nek Amoah do kraja sezone zabije 4-5 golova, on postaje nedostižan za nas. Ne što bi Rudar zatezao, nego što će se upetljati Rijeka/TSC, peti-deseti.
I tu nam fali kvalitet. Prije svega, treba ti tim sposobnih ljudi koji će znati prepoznati igrača malo prije tog njegovog vrhunca, kad nas već prerasta i kad se drugi uključe u priču.

S druge strane, treba ti čovjek (sportski direktor) koji će dobrom pričom privući igrače. Ne čini mi se da je Kepčija taj tip, imao je svoju priliku u puno ozbiljnijem klubu, pa nije iskoristio da dovede kvalitetne igrače. Sad kad je u Hajduku Nikoličius, preko noći je to postao klub kojem Mujakić, Todorović, Jakoliš, itd. više nisu dovoljan kvalitet. A ove kvalitetne upravo privlači na priču, a to je i spomenuo u jednom intervjuu lijevi bek Hajduka - Dario Melnjak.

Nemojte te pogrešno shvatiti, Kepčija je dosta solidna opcija, bolji od većine prethodnika, ali nemojte očekivati neke zvijezde dok je on tu.
Pa sta ce Kepčija ako nema dovoljan budzet da plati.Jest problem dovesti ,pa mogu i ja pregovarati ako imam.kes lovu.Pa da dovedes Salihamidzica ako nema love moze samo plakati.
Nisi shvatio poentu mog posta, prije “eksplozije” dovedeš igrača, procijeniš na vrijeme da je kvalitet i uzmeš ga jeftino.
Volim te Saraj'vo!

24.10.1946.
22.7.2023.
24.7.2023.
10.8.2023.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5791
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 29 jan 2022, 14:24

MaroonBjelave je napisao/la:
29 jan 2022, 13:58
Pitar6785 je napisao/la:
29 jan 2022, 13:56
Mislim da stadion kao stadion, nije neki problem sto se tice nas recimo da ostanemo 83 k km da placamo opstina resto, mi smo ok.

Al mi moramo rijesit odkupit onu zemlju u butmiru i dic kamp za 2 levela. Netrebaju bam hoteli pm, vec napravit terene napravit fitnes centar kupit dronove snimat svaki trening iz nebesa.. dic sve na nivo sto dinamo ima sto se tice toga.. nemislim hotele smjestaj e te gluposti vec kao sto sam i rekao terene i sve sto je potrebno za treniranje.

Sto se tice koseva bez obzira sto bi mi voljeli da napravimo nov nas stadion, al ako nemase srestava brate nemoguce je da grad SARAJEVO FK SARAJEVO I VLASNICI KLUBA FK SARAJEVO sa UEFEOM FIFOM NAVIJACIMA SAVEZOM NEMOGU PROMJENIT TRAVNJAK NADKRIT ISTOK IL ZAPAD (oboje) napravit te prostorije za novinare onaj televizor od 30 incha zamjenit sa 86 inchi neznam jesul one reflektore podigLI na 2000 luxsa. To nisu nikakve pare navijaci Idonacije bi sigurno bile preko milion maraka

To kad bi sve napravili FK SARAJEVO bi sigurno imalo 5 najbolji stadion u bivsoj yugi (kamera ne snima mokri cvor temelje smece okolo ( vec livadu i tribine)

Jer kosevo bi dobilo totalno drugaci izgled sa krovom terenom novim, rasvjesta sa cela krova posebno ako bi i istok i zapad bili pokriveni.

**** poljud nista nije eksta bog zna al pokriven fina trava ciniga lijepim. Maksimir nista bolji od koseva nebi bio recimo da ovo uradimo..

Ista stvar sa kampom zasti lupati pare za hotele i pm a vamo nemas terene bazene teniska igralista teretane saone to ti treba a rente po sarajevu su poprilicno jeftine posebno kuca koje su po lukavici rajlovcu buca buljakov zuc sokolje brijesce za 5 stoja mozes 2spratnu kucu rentat
Drug moj, AFH ti i ovako ništa nije gore od Maksimira.
Znam da nije al **** ima nesto sto mu daje da igra grupnu fazu u le dok na kesevu nemoze ni 2 predkolo..

A u pravusi ofucan izdrkan stadion bas

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 29 jan 2022, 14:26

Kae Vasoski, tu su i dalje Abdulah Oruc i Evelin Pipo :rol: :rol:

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2020
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 29 jan 2022, 14:30

"ako nista drugo, da udjemo u konferncijsku ligu"
nama je max sto moze biti je grupna kl nigdje veze mi je ovo "ako nista drugo" ono ko nesto minimalno sto se mora
ok kad bi bili prvaci pa da prodjes 1. kolo lp pa ono na kraju se izbori grupna faza kl, ali od toga nema nista

ako ima imalo slifa izborit ce evropu i sa ovim igracima
bez dodatnih pojacanja

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 29 jan 2022, 14:33

Otjerati ublehu makedonsku odmah,slusaj ti sta to prica a vec je citavih 15 dana tu :rol: :rol:

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 29 jan 2022, 14:39

umrobihzbogtebe1946 je napisao/la:
29 jan 2022, 14:21
amypitar je napisao/la:
29 jan 2022, 14:00
umrobihzbogtebe1946 je napisao/la:
29 jan 2022, 11:29

I tu nam fali kvalitet. Prije svega, treba ti tim sposobnih ljudi koji će znati prepoznati igrača malo prije tog njegovog vrhunca, kad nas već prerasta i kad se drugi uključe u priču.

S druge strane, treba ti čovjek (sportski direktor) koji će dobrom pričom privući igrače. Ne čini mi se da je Kepčija taj tip, imao je svoju priliku u puno ozbiljnijem klubu, pa nije iskoristio da dovede kvalitetne igrače. Sad kad je u Hajduku Nikoličius, preko noći je to postao klub kojem Mujakić, Todorović, Jakoliš, itd. više nisu dovoljan kvalitet. A ove kvalitetne upravo privlači na priču, a to je i spomenuo u jednom intervjuu lijevi bek Hajduka - Dario Melnjak.

Nemojte te pogrešno shvatiti, Kepčija je dosta solidna opcija, bolji od većine prethodnika, ali nemojte očekivati neke zvijezde dok je on tu.
Pa sta ce Kepčija ako nema dovoljan budzet da plati.Jest problem dovesti ,pa mogu i ja pregovarati ako imam.kes lovu.Pa da dovedes Salihamidzica ako nema love moze samo plakati.
Nisi shvatio poentu mog posta, prije “eksplozije” dovedeš igrača, procijeniš na vrijeme da je kvalitet i uzmeš ga jeftino.
I zato burazeru treba para.
Da imas ljude,agencije da trazis,pratis,putujes po raznim kampovima,itd.
Nama je u ovoj situaciji jedina slamka spasa za neki iskorak akademija.Da lovu ulozis da dovedes strucne ljude ,pokupis talente i napravis nove Kovacevice.
Naravno i da je uvijek bude cilj titula ,jer titule ,Evropa privlaci mlade igrace, zeljne dokazivanja i karijere.

Ahmoveliki
Postovi: 1099
Pridružen/a: 21 feb 2020, 08:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ahmoveliki » 29 jan 2022, 14:55

E ne mogu da vjerujem da ce izabrati peti, sesti tim u srbiji prije nas... fuj jjebo te zivot... gasi sve.

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 29 jan 2022, 14:58

umrobihzbogtebe1946 je napisao/la:
29 jan 2022, 11:29
izdzezveubrazil je napisao/la:
29 jan 2022, 11:16
izdzezveubrazil je napisao/la:
09 jan 2022, 12:39
Kad smo već počeli o Makedoncima, moja želja bi bio Remzifaik Selmani.

On je kapacitet da ovdje eksplodira, nešto kao što je Krste napravio nakon svog dolaska. Čovjek je špic, može igrati i krilo, ali je prvenstveno špic.

Ističe mu ugovor na ljeto 2022. godine, dakle sad bi se mogao otkupiti za neku siću. Mirčevski kojeg je Vasoski vodio u Akademiji je sad prekrupan zalogaj, a ovaj definitivno još nije. Do ljeta će postati.

Igra za Renovu, ima 24 godine, puno prije bih pokušao njega dovesti nego neke veterane koji se ovdje spominju.
Nek ostane zavedeno ko ga je prvi spominjao, prije 20 dana :D :D

Meni je poenta ovdje da mi ne možemo lako dobiti Mirčevskog kad zabije blizu 20 golova za polusezonu, takav igrač nas je već prerastao i moraš drugog sličnog naći. Po meni je to ovaj Selmani.

Isto kao ova priča o Santosu i Amoahu iz Rudara. Nek Amoah do kraja sezone zabije 4-5 golova, on postaje nedostižan za nas. Ne što bi Rudar zatezao, nego što će se upetljati Rijeka/TSC, peti-deseti.
I tu nam fali kvalitet. Prije svega, treba ti tim sposobnih ljudi koji će znati prepoznati igrača malo prije tog njegovog vrhunca, kad nas već prerasta i kad se drugi uključe u priču.

S druge strane, treba ti čovjek (sportski direktor) koji će dobrom pričom privući igrače. Ne čini mi se da je Kepčija taj tip, imao je svoju priliku u puno ozbiljnijem klubu, pa nije iskoristio da dovede kvalitetne igrače. Sad kad je u Hajduku Nikoličius, preko noći je to postao klub kojem Mujakić, Todorović, Jakoliš, itd. više nisu dovoljan kvalitet. A ove kvalitetne upravo privlači na priču, a to je i spomenuo u jednom intervjuu lijevi bek Hajduka - Dario Melnjak.

Nemojte te pogrešno shvatiti, Kepčija je dosta solidna opcija, bolji od većine prethodnika, ali nemojte očekivati neke zvijezde dok je on tu.
Hajduk u vrijeme kada je Kepčija bio dole, nije imao ni blizu para kao sada, to smo više puta na forumu spomenuli.Unatoc tome, opet im je doveo par finih igrača, evo npr. Atanasova kojem su neki dan produžili ugovor.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: InatSilniBosanski i 19 gostiju.