FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
142
53%
 
Ukupno glasova: 267

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 31 mar 2023, 23:27

Pantelija je napisao/la:
31 mar 2023, 22:12
zagorski je napisao/la:
31 mar 2023, 02:58

Jbg zna se da ste stranacke kolege ali ne moras ga ovako ofirno braniti
Ako u njemačkoj ima naša stranka onda jesam :kafa:
Znaci bivsi stranacki kolega, odnedavno ;)

Avatar
FCUM
Postovi: 7033
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 31 mar 2023, 23:28

Bravo HZ. Samo jako. Na kraju ce se motikama tjerati ova bagra
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
NazorUso
Postovi: 3842
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 31 mar 2023, 23:44

feniksptica je napisao/la:
31 mar 2023, 23:26
Ma najgore je sto kazes ljudima ispali ste glupi pecate se na sve etiketiraju te ko branioca nekog i necega.

Sagnite se svi koji ne mozete primiti neku kritiku i sugestiju bez da nekog ne uvrijedite.

Ovaj nazoruso glavu svima popio braneci Sabru SAM protiv svih. Sad se cudi kako neko moze branit Ajlu i cudi se kakve su to osobe.

Ok protiv ljudi iz kluba ste, i ja sam. Al postoje granice gdje ti razum kazes da stanes. Ako nesto nije istina nema potrebe izmisljat i potencirati to, jer te osobe su vec do sad dokazano napravili sranja da se nastavi vrsit pritisak da odu.
Esi mi dobar ?
A da me zaobidjes nekad u svom patetisanju ? :guz:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3287
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSDoGroba » 31 mar 2023, 23:47

Vela havle braćo.

Avatar
Kurdic
Postovi: 28
Pridružen/a: 28 apr 2019, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kurdic » 01 apr 2023, 00:01

Kako mene nema samo tonete ;)
NUMAN KURDIĆ JEDAN JE OD VAS!!!!

Avatar
Aduka87
Postovi: 9177
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 01 apr 2023, 00:06

Njihovo saopćenje prenosimo u cijelosti:


"Danas je kompanija 'Tarkett' iz Holandije nastavila sa započetim radovima na ugradnji (štepanju) sintetičkih vlakana na travnatu podlogu glavnog terena stadiona 'Asim Ferhatović Hase' u Sarajevu.

U finalnom procesu je bitno da se na svakom terenu pojedinačno uskladi režim rada mašine koja vrši utiskivanje sintetičkih vlakana na travnatu podlogu sa tvrdoćom podloge terena. U slučaju glavnog terena na stadionu 'Asim Ferhatović Hase' se radilo o podlozi koja je izašla iz zimskog perioda od četiri mjeseca, uslijed čega je došlo do privremenog povećanja tvrdoće nosivog sloja zbog nedostatka vlage.

Po okončanju radova na ugradnji hibridnih vlakana na glavni teren stadiona 'Asim Ferhatović Hase', i poboljšanja vremenskih prilika u narednom periodu, ćemo zvanično objaviti datum i vrijeme odigravanja prve utakmice FK 'Sarajevo' na novoj travnatoj podlozi svog matičnog stadiona u Sarajevu", saopćeno je iz Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1211
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 01 apr 2023, 00:09

feniksptica je napisao/la:
31 mar 2023, 23:26
Ma najgore je sto kazes ljudima ispali ste glupi pecate se na sve etiketiraju te ko branioca nekog i necega.

Sagnite se svi koji ne mozete primiti neku kritiku i sugestiju bez da nekog ne uvrijedite.

Ovaj nazoruso glavu svima popio braneci Sabru SAM protiv svih. Sad se cudi kako neko moze branit Ajlu i cudi se kakve su to osobe.

Ok protiv ljudi iz kluba ste, i ja sam. Al postoje granice gdje ti razum kazes da stanes. Ako nesto nije istina nema potrebe izmisljat i potencirati to, jer te osobe su vec do sad dokazano napravili sranja da se nastavi vrsit pritisak da odu.
Pobedi ti zvezda

Avatar
feniksptica
Postovi: 15309
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 01 apr 2023, 00:28

BordoBBoja je napisao/la:
01 apr 2023, 00:09
feniksptica je napisao/la:
31 mar 2023, 23:26
Ma najgore je sto kazes ljudima ispali ste glupi pecate se na sve etiketiraju te ko branioca nekog i necega.

Sagnite se svi koji ne mozete primiti neku kritiku i sugestiju bez da nekog ne uvrijedite.

Ovaj nazoruso glavu svima popio braneci Sabru SAM protiv svih. Sad se cudi kako neko moze branit Ajlu i cudi se kakve su to osobe.

Ok protiv ljudi iz kluba ste, i ja sam. Al postoje granice gdje ti razum kazes da stanes. Ako nesto nije istina nema potrebe izmisljat i potencirati to, jer te osobe su vec do sad dokazano napravili sranja da se nastavi vrsit pritisak da odu.
Pobedi ti zvezda
Unisti ti FGR klub
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1211
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 01 apr 2023, 00:52

feniksptica je napisao/la:
01 apr 2023, 00:28
BordoBBoja je napisao/la:
01 apr 2023, 00:09
feniksptica je napisao/la:
31 mar 2023, 23:26
Ma najgore je sto kazes ljudima ispali ste glupi pecate se na sve etiketiraju te ko branioca nekog i necega.

Sagnite se svi koji ne mozete primiti neku kritiku i sugestiju bez da nekog ne uvrijedite.

Ovaj nazoruso glavu svima popio braneci Sabru SAM protiv svih. Sad se cudi kako neko moze branit Ajlu i cudi se kakve su to osobe.

Ok protiv ljudi iz kluba ste, i ja sam. Al postoje granice gdje ti razum kazes da stanes. Ako nesto nije istina nema potrebe izmisljat i potencirati to, jer te osobe su vec do sad dokazano napravili sranja da se nastavi vrsit pritisak da odu.
Pobedi ti zvezda
Unisti ti FGR klub
Kad ces kod brace na tribinu

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 01 apr 2023, 02:18

Cuj molim te napisu demant i cude se ko siri glasine,a direktorica im napise i postavi takav status na osnovu kojeg je i proistekla ta ‘glasina’. Pa nisu normalni sekunde.

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 01 apr 2023, 05:27

Hajdeee je napisao/la:
31 mar 2023, 20:14
Evo ih, zivi su. Svih njih 3-4-5...
Placenicka posla

Antikloc
Postovi: 2457
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 01 apr 2023, 07:00

guadalupe je napisao/la:
31 mar 2023, 18:12
NazorUso je napisao/la:
31 mar 2023, 17:59
Sema Zilic, zvani SaimSe.
Nahajca raju poluinformacijama, pa onda napise SaimSe.

Cuj u mirvaha uzdaha k'o da se porodio 🤣

Sema Zilic je zivot posvetio Sarajevu, knjigu napisao o klubu kakvu niko nema na ovim prostorima, a ni sire i ti kao sprdas momka i jesmo za Ajle i Mirvica.
Bizarni forumasi pod zastitom svoje anonimnosti iz nistavila mraka svoje sobe i svoje duse istresaju svoj jad i svoje frustracije kroz pljuvanje po dobrim,dragim uspjesnim i ispunjenim ljudima poput Semira !!
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Antikloc
Postovi: 2457
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 01 apr 2023, 07:12

Ova tirada oko seljenja u Butmir nije nikakva fake news ,ni poluinformacija ni nista slicno. Nego je probni balon,da vide reakciju javnosti,da vide se li sazrelo vrijeme. Oni vec odavno rade na prodaji zgrade i ovo uopste nije nista novo. Nastavice s tim. Nastaviti s pravne strane a i ponekad pustati ovakve probne balone,da vide koliko je zaba kuhana i da nas izmore i pripreme. Nazalost,mislim da ce na kraju uspjeti ,kako s prodajom zgrade ,tako i sa potpunim unistenjem kluba. Mi ( navijaci i ljudi iz Sarajeva ) nemamo brojnosti,pameti i snage da ih zaustavimo u njihovim naumima.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Antikloc
Postovi: 2457
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 01 apr 2023, 07:42

VenamaHrabrih je napisao/la:
31 mar 2023, 17:42
Antikloc je napisao/la:
31 mar 2023, 13:55
VenamaHrabrih je napisao/la:
31 mar 2023, 12:33


Neće! U Sarajevu se promijenila struktura stanovništa. I u Zagrebu je, ali zagrebačka društvena kretanja i socio-fenomeni ne zavise od strukture, dok je u Sarajevu to u temeljima grada. Društvena događanja u Zagrebu počinju iz monolitne subkulture, npr: muzika i politički pokreti sa fakulteta, nogomet iz uslovno rečeno; predgrađa, poezija i kultura iz kavana, dok u Sarajevu počinju iz mozaičke subkulture. Da bi muzika bila uspješna, moraš napraviti amalgam radnika, sirotinje, kreme, tako i u ostalim segmentima. Naravno, za uspješne socio-fenomene tipa Nadrealista, Bijelog Dugmeta, Olimpijade, Indexa, Teversenovih Bajki... moraš imati sudar i mješanje tih istih subkultura, uključujući i nacionalne da bi imao uspješan društveni pokret, ili dešavanje.
Uglavnom, u Sarajevu ne postoji kritična masa koja bi mogla posljedično izazvati jedan takav anti-pokret.
Koji pokret ? Koji anti-pokret ? Pokret BBB ima dvije faze,prva je protiv Tudjmana ,odnosno njegove promjene imena kluba. Ta prva faza je zbog masovnog ucesca cijelog drustva zavrsena uspjesno. Vracanjem imena,odnosno kompromisom oko imena. Druga faza ,pokret BBB protiv Mamica nije nikad dobio toliku podrsku javnosti,jer je dobar dio navijaca bio inertan,odnosno kupljen sportskim uspjesima. Tako da BBB unatoc decenijskim naporima nije uspio odbiti ni pera Mamicu. Mamic je iz Hrvatske otisao iz kriminalno-bogataske bahatosti,koja se sudarila sa hrvatskim pravosudjem. No,unatoc izgnanstvu zadrzao je uticaj i vlast u Dinamu,to smo vidjeli na zadnjoj skupstini Dinama. Tako da je pokret BBB protiv njega primjer neuspjesnog pokreta a nije tako tesko imati neuspjesan pokret,bez obzira na socioloska kretanja.
Uslov za uspjesan pokret je masovnost,jedinstvo. Mi smo podjeljeni,dio nas-HZ i pojedinci odavno upozoravaju na stetno Mirvahovo djelovanje ,no Mirvah dio navijaca kao i u slucaju Dinama ,kupuje sportskim uspjesima. Mi nemamo konkretne uspjehe naravno ali dovodi igrace,Brazilce i ostale 'fudbalske zvijezde' i s time muti vodu. Uz to zbog sve veceg uticaj interneta i drustvenih mreza angazuje vojske botova. Onih istih koji nam na ovom forumu prijete povratkom virsli i slicnim nebulozama.
Znaci ako hocemo uspjeh pokreta moramo dostici kriticnu masu navijaca-javnosti- drustva. Sa obzirom na cinjenicu da jos duzi period necemo imati sportskih uspjeha ,to je dobro da sto vise navijaca okrene ledja Mirvahu. Bilo bi dobro ,kad bi znali cilj,sta hocemo u stvari. Sta su zahtjevi i ciljevi pokreta. Bez toga je tesko ,ostvariti neki uspjeh.
No,kao i borba BBB ,tako i nasa borba nema velike sanse za uspjeh. No,uspjeh nije ni bitan,bitno se je buniti. Svojim stavom i djelovanjem se ograditi od ovog rusenja i unistavanja kluba. Da,do kraja zivota ,uvijek s ponosom mozes reci: Ja sam bio protiv,ja sam se borio protiv ovog zla,bio sam na pravoj strani,bio sam uz svoj klub !!
Ti pričaš o kretanjima, ciljevima i pravcima pokreta, pa i o njegovom etabliranju u društvu. Ja ne pričam o tome. Govorim o nastanku, zapravo nukleusu nastanka bilo kakvog pokreta, odnosno specifičnostima sarajevske i zagrebačke sredine prilikom stvaranja nukleusa. Ti pričaš o gotovom, definisanom dešavanju i upravljanju istim, a ja o tome šta je sve potrebno da bi se uspostavio sam sukus nekog kretanja.
Nije tačno da za pokret treba masovnost. Uostalom, masovnost je posljedica pokreta koja ne mora biti nužna. Kad već pomenuh Nadrealiste, taj pokret je sveden na 15-ak osoba, a oni koji su se smijali i uživali u njima, nisu dio pokreta, nego sljedbenici, ili promatrači. Da bi nastali Nadrealisti, kao pokret, neophodan je bio nastanak PRIMUS-a na Radio-Sarajevu. PRIMUS znači PRiča I MUzika Subotom. E pod okriljem PRIMUS-a, kao neki podcast, krenula je TOP LISTA NADREALISTA i to petnaestak minuta prije kraja. Vremenom TLN postaje popularna i tek onda dolazi do stvaranja frakcija u pokretu, a onda do faza o kojim ti govoriš. Dakle, faze su kraj, ili vrhunac nekog pokreta. Znači, bio je potreban Eso Arnautalić koji na Radio Sarajevu nije dao da se puštaju obrade stranih hitova. Samim tim dolazi do kreativne konvergencije izvođača, jer su morali donositi isključivo svoje pjesme koje je aranžirao orkestar RS. Nije bilo važno da li je pjesma narodnjak ili zabavna, pa si u Esinom aranžmanu mogao slušati i Hanku, i Dugme, i Indexe, i Čolu i štatijaznam... Naravno, trebalo je popuniti prazninu između pjesama i tu su opet uletili mladi radio-voditelji i Boro Kontić. Tu su već stvorene dvije čestice za stvaranje nukleusa. Nadrealisti su bili ta potrebna veza koja je spojila te dvije čestice i stvorio se nukleus. Iz nukleusa pokret koji se dijelio na TLN, New Primitives, New Partisans, Audiciju i sve ono po čemu je Sarajevo bilo prepoznatljivo. E onda su te frakcije, ili ogranci, ulazili u faze bivstvovanja.
Za začetak same ideje o nastanku FKS, bilo je potrebno 250g revolucije, par partizana, dvije-tri kapljice krvi, 1,5kg mladosti, prstohvat radnika i seljaka i naroda i narodnosti po želji. Ha, eto ideje. Za razvoj iste - daj najbolje! Eto nukleusa. Za provođenje - daj radnike i kreativce - eto pokreta...
E to je ono u čemu se promijenila struktura stanovništva u Sarajevu i zbog čega se ne može stvoriti nukleus, e da bi se uopšte stvorila kritična masa.
Izvini na podužem postu
Zanimljiv primjer sa Nadrealiste koji su bili dio New primitivsa jedinog autohtonog sarajevskog umjetnickog pokreta . No,primjer ti nije dobar. Jer Art pokreti i pokreti navijaca i ultras grupa ,nemaju nista zajednicko. Sjecam se osnivanja HZ,tu nije bilo kvaliteta,nego se radilo blago receno o talogu drustva. Nismo imali kvalitet ali smo imali energiju,zelju,volju i ljubav. Za borbu protiv Mirvaha mi vec imamo ,nosioce pokreta ,to su HZ. Naravno oni su premladi,neobrazovani i nespremni ali sa prikljucivanjem ex HZ ,kao i drugih Sarajlija ,moze se stvoriti respektabilan pokret. Mada ,mislim i dalje bez izgleda na uspjeh,jednostavno su karte lose podjeljene.
Nastanak Sarajeva je baziran na odluci KP BiH 1948-e ,cime se trebalo dobiti predstavnika BiH u najpopularnijem sportu. Djelimicno se uspjelo ,ne i do kraja. Bili smo najuspjesniji klub iz BH ali nismo bili ravni Zvezdi i Partizanu. Uspjesnost projekta je uglavnom sabotiran bosnjackim jalom,ljubomorom i zaviscu. Isto ,kao 1993,kad je bilo ideja da budemo drzavni klub ali opet je to sruseno vec pomenutom bosnjackom ljubomorom i zaviscu !
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
ledesma
Postovi: 4989
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 01 apr 2023, 08:16

Iko odgovornosti ikakve?

izvođac radova? opcina? savez? aylah? mirzah? repuh?

rezultat svega loš nikakv
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

ZipSarajevo
Postovi: 441
Pridružen/a: 01 feb 2023, 08:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ZipSarajevo » 01 apr 2023, 09:21

Mediji su jedno veliko zlo, cudi me da su vecina koja podrzavaju parolu "Vi sto dizete medijske hajke, yebemo vam svima majke" su pali pod medijsku masinu...

Ovde se jos zk vadio ko je vlasnik zgrade, koliko ko procenata ima u vlasnistvu iste :urnebes:
Nikad pameti doci

boki86
Postovi: 2251
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 01 apr 2023, 10:13

Antikloc je napisao/la:
01 apr 2023, 07:00
guadalupe je napisao/la:
31 mar 2023, 18:12
NazorUso je napisao/la:
31 mar 2023, 17:59
Sema Zilic, zvani SaimSe.
Nahajca raju poluinformacijama, pa onda napise SaimSe.

Cuj u mirvaha uzdaha k'o da se porodio 🤣

Sema Zilic je zivot posvetio Sarajevu, knjigu napisao o klubu kakvu niko nema na ovim prostorima, a ni sire i ti kao sprdas momka i jesmo za Ajle i Mirvica.
Bizarni forumasi pod zastitom svoje anonimnosti iz nistavila mraka svoje sobe i svoje duse istresaju svoj jad i svoje frustracije kroz pljuvanje po dobrim,dragim uspjesnim i ispunjenim ljudima poput Semira !!
Sto bi rekli ameri gledaj simp-a :rol:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8088
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 01 apr 2023, 10:31

ne moze Klub prodati nista iz titove, osim ako ne prodaju i apoteke i intersped, malo je sve to komplikovano. :D

katastarski je zgrada na Klubu i apotekama 1/2, dvoriste na Klubu, apotekama i interspedu 1/3.
ali je zato u gruntovnici njesra, tamo je dvoriste na Klubu, apotekama i interspedu 1/3 (kao i u katastru) ali zgrada je DRZAVNO VLASNISTVO 1/1! intersped ima PRAVO RASPOLAGANJA 6/7 a apoteke 1/7, sto znaci da nas nema NIGDJE! Klub je pokusao da se upise DVA puta ali ODBIJENI su oba puta;

5
Udio: 0/0 Tip: Vidi tekst upisa
ZABILJEŽBA Adresa:
Pr. 07.05.2003.god. Dn. 4542/03 Zabilježeno je da je prijedlog FK Sarajevo iz Sarajeva za ukjižbu prava raspolaganja na etažni dio zgrade INTERŠPED d.d. -odbijen
Preuzeto dana 29.06.2020.god. iz Zk.ul. 145 KO Sarajevo-Mahala XLVII
6
Udio: 0/0 Tip: Vidi tekst upisa
ZABILJEŽBA ODBIJENOG PRIJEDLOGA Adresa: .,. -
Pr. 31.10.2022. god. 065-0-DN-22-049 565 Zabilježuje se da je predlagača Udruženje Fudbalski Klub Sarajevo, radi uknjižbe prava vlasništva na nekretninama upisanim u A listu, odbijen.

tako da Klub NEMA sta prodati jer da bi nesto gradilo mora se imati u gruntu CISTO a ovi NECE u skorije vrijeme drzavno vlasnistvo (ne da sud da se dira drzavna imovina, dzabe tuziti).

da li se moze ovo zaobici, samo muckama! :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 01 apr 2023, 10:32

Kodro dogovoren, pobili se mirza i ziljkic, Avramovski se posvadjao s Mirzom, selimo iz Sarajeva.
Sta li je sljedece :hmmmmm: :hmmmmm: :hmmmmm:
Neko lezi potrbuške i smišlja ove gluposti da dodatno naruši atmosferu.

DBR1987
Postovi: 810
Pridružen/a: 03 dec 2015, 20:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DBR1987 » 01 apr 2023, 11:14

Antikloc je napisao/la:
01 apr 2023, 07:00
guadalupe je napisao/la:
31 mar 2023, 18:12
NazorUso je napisao/la:
31 mar 2023, 17:59
Sema Zilic, zvani SaimSe.
Nahajca raju poluinformacijama, pa onda napise SaimSe.

Cuj u mirvaha uzdaha k'o da se porodio 🤣

Sema Zilic je zivot posvetio Sarajevu, knjigu napisao o klubu kakvu niko nema na ovim prostorima, a ni sire i ti kao sprdas momka i jesmo za Ajle i Mirvica.
Bizarni forumasi pod zastitom svoje anonimnosti iz nistavila mraka svoje sobe i svoje duse istresaju svoj jad i svoje frustracije kroz pljuvanje po dobrim,dragim uspjesnim i ispunjenim ljudima poput Semira !!
Lik na mjestu, poznajem ga iz mahale, fin, prizemljen i porodican covjek i sve sto radi radi iz ljubavi prema FKS.
Problem ovog foruma je sto se sve gleda kroz neko sivilo i lose strane.
Nikakve lijepe vijesti za fan shop na aerodromu.
Sad ocekujem da bolesni mozgovi kazu zatvara se fan shop u Titovoj zato je otvoren na aerodromu ....
Ne trebaju nama ni gurbeti ni dusmani...mi smo sebi dovoljni

I ove sto me " zbog 3 posta godisnje" prozivaju i lijepe etikete , mogu se saget **** i njih i Ajlu i Mirzu i sve redom koji misle da su veci od kluba
Zadnja izmjena: DBR1987, dana/u 01 apr 2023, 12:02, ukupno mijenjano 1 put.
Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako trebam igrati. Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu samo u Sarajevu igrati.

Leon Benko

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: holyman i 40 gostiju.