FK Sarajevo - Baklje na tribinama: Da ili ne?

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 16:48

Pa i istok pali baklje zar ne ? Ne tako redovno ali pali ... Znalo se u evropi desiti da sjever ne zapali a na istoku gori baklja? Ma kakvi vi svega mi vi ste ko oni Zeljini na sjeveru, da krene 30 ljudi prema istoku jedan preko drugog bi bjezali... Vi se zamarajte sjeverom, a ne on sa vama...opalila vam Sabrina pricu o stetu klubu i sad vam smeta , sto vam nije smetalo prosle sezone ?! Zato sto ste licemjeri imate po godinu dvije sjevera i kad ste vidjeli da vas ni tamo niko ne ebe ni 1% otisli ste na druge tribine i sad pljujete... Ja prvi ne odobravam neke stvari na sjeveru ali realno ko sam ja ako meni smeta Husrefova zastava da se bunim i da ne dolazim na tribinu... Ja ne palim i necu ali da ovako podlo padnete na upravu i slicno i da vas oni huskaju na sjever je zalosno. A zivi bili pa vidjeli kad vas ovi sa Sabrinom na celu opet opale po usima, opet cete se na sjever pozivati da se sta organizuje... Vi jedino sto mozete organizovati su argeta balon sa bivsim vodjama i to besplatno da dobijete. Ma Pavlovic je to najbolje rijesio i odmah dao doznanja da ste na istoku svi olos svjetski... Niste smjeli da se bijete kad su vam nasi pojedini igraci psovali i zvali da vas prebiju nakom psovanja nego ste ko majmuni se po onoj ogradi penjali... Uh tacno je onaj Namik sa Alipasina najveci navijac koji je ikad bio na tom odronu od tribine, a sigurno i najimteligentniji od vas jer je rijetko kad psovao nasim igracima. ZARIMO I PALIMO i subota da svane... Amin ! P.S. NEMA TRANSAKCIJE, SABRINI I UPRAVU FALI DA SE ISPLATE PLATE PA SE PERU PREKO HORDI ZLA.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Sjeverjecudo » 20 avg 2019, 16:52

Pantelija je napisao/la:
Sjeverjecudo je napisao/la:Samo jedno pitanje
Gdje su bili ovi, zvizdaci proslu sezonu na kraju kada su Horde u Bijeljinji bodrili Sarajevo po onakvoj kisi i nevremenu i sto ne zvizde na gostovanjima ?
Da ti pojas im, tebi i ostalima sa tom furkom gdje smo mi bili gdje ste vi bili... sta mislis kad kazes nekome da ti ne razbija auto palicom a on kaze sta je balavac, ja sam bio na liniji s puskom branio dezavu, gdje si ti bio. I? Sta sad? On ima pravo da ti razbije auto jel?

Imas djevojku, citavu sedmicu pricas da je volia onda joj u subotu iz ljubavi zavalis 5 samarcina od kojih poplavi i poslije toga kad ti neko kaze sto to radis ti odg "sta ti hoces ja sam je vodio na more".

Gdje si ti bio 87' kad su nastajale horde, uz tonu ljubavi, tuca, represije.. pa smo iste te 2007 OTJERALI ? Dakle, po tebi oni su vise voljeli sarajevo od tadasnjeg zapada jer su bili npr na marakani kad "niko nije" ...

U prevodu, glupa furka do bola. Ultra zivot navijaca se ne moze porediti sa zivotom navijaca koji voli klub. To su dvije razlicite stvari. Ultra furka ima deuge dimenzije, ali ne znaci da neko ko je ultra vise voli klub. Ima momaka koji su od 2005. Do 2014 obisli svaku gostujucu, pa i zabranjene a danas samo poneko gostovanje i sve domace. Jeste to VI nesto bolji navijaci od njih? Ne. Niste i necete biti jer svi navijaci koji vole fks i koji dolaze na tekme su jednaki. Veliki broj ne zeli rizik jer imaju porodice, veliki dio ne zeli da dobije prijavu, veliki dio ne zeli da da 5o maraka i udje u 20' min a izadje u 75'. . Veliki broj navijaca ne zeli na tribinu gdje nemas gfje pisati i napiti se vode... i kad sve to skrati , ostanu oni koji to vole, gostovanja i tu furku.
Svako gostovanje koje je notmalno, dodje 1000+ ljudi. Pa sam skontaj sta to znaci.

Juve nema na gostovanju 45 000 navijaca a ima 12 000 0000 navijaca u italiji.. i hoces reci da ovi sto dolaze na stadion ili gledaju taj klub nisu navijaci? Ne vole klub?

S toga, molim te ne koristi te glupe fore tipa gdje ste vi bili jer tebi neko moze reci gdje si bio u kup tekmu u bos novom, na marakabi, u vvojvodini itd pa onda ti ispade da manje nwsto volis nego on.... a niti ti vise volis niti on manje.... samo se opravdavate za stetu koja se nanosi klubu.

Takodjer, poredjenje tipa sabra trosi mozemo i mi, sabri dopusta to NAM , navijacima nije dopustio a on je VLASNIK kluba... pa dobro razmislite jel oo nekome ko daje SVOJ LICNI novac sjesti na grbacu jer vam je furka.


Niko ne pljuje sjever za bklje na derbiju, zrinjskom, sirokom... NIKO! NEKADA je sjever bio koreo , baklje, parole, danas samo baklje... jer ,a koreo nema dovolj o navijaca ni protiv celtica. I za to se naslo hiljadu izgovora ali je realnost da je dogovornost na tribini dobrim dijelom. Prvi put nakom 1987, dvije tribine su zvizdale trenutku kada navijaci nabijaju jos jednu kaznu klubu.. i podrzavam. Jes da oni manje vole od vas klub, ali mu manje i stete.
Ma apsolutno sve se slazem sa tobom,Ali sada ima ideja i novca na sjeveru,koreografije se I Danas rada,mozda ne tako cesto zbog broja ljudi,a zato nije kriv sjever je radi opet ponavljam sve isto sto je radio sjever od 87,Al samo je razlika sto sjever ne.pljuje nikog a istok pljuje,doci ce kazne i za one sinoc ubacene predmete sa istoka pa Niko to ne tupi,a znam,sve o.cemu.pricas,nisam bio te 87 na sjeveru,al.jesam i u djinetovo vrijeme i u vrijeme zapada itd...,a cinjenica jeste da horde same odrade sva ,,dalja" i teza gostovanja,I onda nekom momku Koji isprati sve tekme Sarajeva dodje Neko da zvizdi ko dodje 3 puta u sezoni,ne kazem da iko voli vise ili manje Sarajevo,mislim da smo svi zaljubljenici u bordo boju,al.nemoj zvizdat i pljuvat,bodri Sarajevo na tvoj nacin, opet kazem nikad Niko ne spominje ,,navijanje psovkama" sa istoka,znam reci ce te nece klub zbog tog biti novcano kaznjen,nece Ali time direktno utices na psihu igraca i rezultata.Lijep pozdrav I treba stati vise sa ovom temom i okrenuti se lijepsim temama I Velezu
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Napoli
Postovi: 788
Pridružen/a: 21 avg 2009, 00:13
Lokacija: West
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Napoli » 20 avg 2019, 16:55

16022019 je napisao/la:Pa i istok pali baklje zar ne ? Ne tako redovno ali pali ... Znalo se u evropi desiti da sjever ne zapali a na istoku gori baklja? Ma kakvi vi svega mi vi ste ko oni Zeljini na sjeveru, da krene 30 ljudi prema istoku jedan preko drugog bi bjezali... Vi se zamarajte sjeverom, a ne on sa vama...opalila vam Sabrina pricu o stetu klubu i sad vam smeta , sto vam nije smetalo prosle sezone ?! Zato sto ste licemjeri imate po godinu dvije sjevera i kad ste vidjeli da vas ni tamo niko ne ebe ni 1% otisli ste na druge tribine i sad pljujete... Ja prvi ne odobravam neke stvari na sjeveru ali realno ko sam ja ako meni smeta Husrefova zastava da se bunim i da ne dolazim na tribinu... Ja ne palim i necu ali da ovako podlo padnete na upravu i slicno i da vas oni huskaju na sjever je zalosno. A zivi bili pa vidjeli kad vas ovi sa Sabrinom na celu opet opale po usima, opet cete se na sjever pozivati da se sta organizuje... Vi jedino sto mozete organizovati su argeta balon sa bivsim vodjama i to besplatno da dobijete. Ma Pavlovic je to najbolje rijesio i odmah dao doznanja da ste na istoku svi olos svjetski... Niste smjeli da se bijete kad su vam nasi pojedini igraci psovali i zvali da vas prebiju nakom psovanja nego ste ko majmuni se po onoj ogradi penjali... Uh tacno je onaj Namik sa Alipasina najveci navijac koji je ikad bio na tom odronu od tribine, a sigurno i najimteligentniji od vas jer je rijetko kad psovao nasim igracima. ZARIMO I PALIMO i subota da svane... Amin ! P.S. NEMA TRANSAKCIJE, SABRINI I UPRAVU FALI DA SE ISPLATE PLATE PA SE PERU PREKO HORDI ZLA.
Na stranu Sabrina,istok,zapad,uprava...
Jel ti odobravas,odnosno vama je u redu sto ce dobar dio novca od Europe otici za kazne za ono u Zenici,sto cemo vjerojatno iduce godine Europu igrati pred praznim tribinama,sto nas Savez lupa po dzepu za baklje protiv hebenog Radnika... ?
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 16:57

Ne odobravam gore sam napisao ali nisam licemjer. O tome se radi... Pali se 30 godina i odjednom smeta... Treca stvar i osnovna je ta kazna koju uprava prodaje koja nece biti toliko strasna zato sto to ne ponavljamo... Imas susjede koji svasta rade svaku tekmu pa nisu kazne tako drasticne, ali se ovdje to predstavilo da bi se oprao "rad" uprave koja nema transamcije a bez Nama ne mogu marke da donesu klubu sto je dokazao i put pred Sloveniju... Sarajevo ne moze niti ce dobiti kaznu bez publike.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Sjeverjecudo » 20 avg 2019, 16:58

16022019 je napisao/la:Ne odobravam gore sam napisao ali nisam licemjer. O tome se radi... Pali se 30 godina i odjednom smeta... Treca stvar i osnovna je ta kazna koju uprava prodaje koja nece biti toliko strasna zato sto to ne ponavljamo... Imas susjede koji svasta rade svaku tekmu pa nisu kazne tako drasticne, ali se ovdje to predstavilo da bi se oprao "rad" uprave koja nema transamcije a bez Nama ne mogu marke da donesu klubu sto je dokazao i put pred Sloveniju... Sarajevo ne moze niti ce dobiti kaznu bez publike.
Eh upravo to
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12855
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Pantelija » 20 avg 2019, 17:00

Ali vidi brate.. u zenici ti 1/3 tribine izadje nakon prekida. Ljudi koji su proputovali sat do zenice .. platili kartu pofino. Izadju zbog dusmanskog ponasanja sopstvanih navijaca. Ja to necu da nazovem drugacije. Jer je ono dusmanluk. A jos veci slijedi nakon prekida kada opet se pali baklja ili dvije. I tada javno i na drustvenim mrezama 90% navijaca negoduje sjever zbog baklji i prekida jer ce klub dobiti strasnu kaznu.
I prva sljedeca tekma, odmah na pocerku opet baklje, s namjerom, provociranje cisto. Jesam li u pravu? Jel ono cisto provociranje bilo? A na provokaciju raja reagovala zvizdukom. Jbg.
Treba nekada gledati visi cilj, zajednicko dobro a ne sopstveni kodeks. Nemoguce da se za 3-4 godine iselilo 1300 hordasa iz sarajeva. Nema sanse... teoretske... nesto nije ok, nesto ne sttima ili je jednostavno isfurao ultra fazon mada ne bih od tog pobjego da je istina jer i druge grupe tm, ultrasi, robija, ra, svima je brojka u ogromnom paadu a ostale tribine prepune
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 17:01

Sjeverjecudo je napisao/la:
16022019 je napisao/la:Ne odobravam gore sam napisao ali nisam licemjer. O tome se radi... Pali se 30 godina i odjednom smeta... Treca stvar i osnovna je ta kazna koju uprava prodaje koja nece biti toliko strasna zato sto to ne ponavljamo... Imas susjede koji svasta rade svaku tekmu pa nisu kazne tako drasticne, ali se ovdje to predstavilo da bi se oprao "rad" uprave koja nema transamcije a bez Nama ne mogu marke da donesu klubu sto je dokazao i put pred Sloveniju... Sarajevo ne moze niti ce dobiti kaznu bez publike.
Eh upravo to
Uprava ne razmislja kao i ovi sa istoka... Jedan savez sa Fanatikosima nije mogao izaci na kraj a ne Sarajevo sa svojim navijacima... U tom okrsaju klub navijaci Sabrina treba znati da je ona porazena i da moze na istoku zavrsiti kao i ovi sto zvizde hordama. Mnogo jace sile su bile u upravi pa su otisle na ovaj ili onaj nacin... Sta je savez dobio sto je Fanatikose opominjao? Nista samo im dao vjetar u ledja da im se dokaze da se fudbal igra za navijace a ne za lopove.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 17:03

Pantelija je napisao/la:Ali vidi brate.. u zenici ti 1/3 tribine izadje nakon prekida. Ljudi koji su proputovali sat do zenice .. platili kartu pofino. Izadju zbog dusmanskog ponasanja sopstvanih navijaca. Ja to necu da nazovem drugacije. Jer je ono dusmanluk. A jos veci slijedi nakon prekida kada opet se pali baklja ili dvije. I tada javno i na drustvenim mrezama 90% navijaca negoduje sjever zbog baklji i prekida jer ce klub dobiti strasnu kaznu.
I prva sljedeca tekma, odmah na pocerku opet baklje, s namjerom, provociranje cisto. Jesam li u pravu? Jel ono cisto provociranje bilo? A na provokaciju raja reagovala zvizdukom. Jbg.
Treba nekada gledati visi cilj, zajednicko dobro a ne sopstveni kodeks. Nemoguce da se za 3-4 godine iselilo 1300 hordasa iz sarajeva. Nema sanse... teoretske... nesto nije ok, nesto ne sttima ili je jednostavno isfurao ultra fazon mada ne bih od tog pobjego da je istina jer i druge grupe tm, ultrasi, robija, ra, svima je brojka u ogromnom paadu a ostale tribine prepune
Pa sve tribine su pale i istok je pao gledajuci 2015 i titulu... Zapad jedino nije otislo nesto raje tamo... Ti hoces reci da je istok sinoc dobro popunjen kao prije ? Ni blizu i tamo sto je bilo normalno otislo je na zapad da ne slusa kocijase i psovanje.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Napoli
Postovi: 788
Pridružen/a: 21 avg 2009, 00:13
Lokacija: West
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Napoli » 20 avg 2019, 17:04

16022019 je napisao/la:Ne odobravam gore sam napisao ali nisam licemjer. O tome se radi... Pali se 30 godina i odjednom smeta... Treca stvar i osnovna je ta kazna koju uprava prodaje koja nece biti toliko strasna zato sto to ne ponavljamo... Imas susjede koji svasta rade svaku tekmu pa nisu kazne tako drasticne, ali se ovdje to predstavilo da bi se oprao "rad" uprave koja nema transamcije a bez Nama ne mogu marke da donesu klubu sto je dokazao i put pred Sloveniju... Sarajevo ne moze niti ce dobiti kaznu bez publike.
Ne pali se u Euro takmicenjima odavno. Navija se,pravi se koreo al se ne pali baš zbog novčanih rigoroznosti.
Ako vec postoje neke nesuglasice ili nejasnoce sa upravom onda to treba konkretno i istaći
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 17:07

Da skratim... Svi su za fino i korist kluba al normalnim putem. Ovim kojim je klub krenuo i ovi klauni sa istoka ce samo probuditi revolt i inat naseg naroda koji je poznat po tome da sve sto mu branis on ce u kontru... Pogresno se krenulo i ova sitna provociranja na fb stranici gdje su samo zapad i istok kao zahvaljuju se navijacima,nije bas ispravno... Ali sta oni ili bilo ko moze grupi koja je za svojih 30 godina prosla sve od rata pa do velikih podijela da bi i danas i u ovakvom sastavu bila dovoljna da brani ovaj grad i bude strah za mnoge u BiH a boga mi i evropi.Sabrina ako je problem u tvojoj plati ne kukaj skipice ti sjever posto je sa istog sve na stadionu krenulo od belaja do humani stvari.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Zagor » 20 avg 2019, 17:12

Sjeverjecudo je napisao/la:
16022019 je napisao/la:Ne odobravam gore sam napisao ali nisam licemjer. O tome se radi... Pali se 30 godina i odjednom smeta... Treca stvar i osnovna je ta kazna koju uprava prodaje koja nece biti toliko strasna zato sto to ne ponavljamo... Imas susjede koji svasta rade svaku tekmu pa nisu kazne tako drasticne, ali se ovdje to predstavilo da bi se oprao "rad" uprave koja nema transamcije a bez Nama ne mogu marke da donesu klubu sto je dokazao i put pred Sloveniju... Sarajevo ne moze niti ce dobiti kaznu bez publike.
Eh upravo to
upravo tako :!: :!:
sinoc sam bio na Istoku iz nekih razloga.. gotovo vazda sam na Sjeveru.. Nisam na istok otisao ima 4-5 godina... I upravo zbog onih zvizduka pa i zbog petjeranih psovkih vec u 33 sekundi susreta ne znam kad cu vise na istok otici. Bolje mi je otici na Sjever i navijati 90 minuta neg slusat zvizduke i psovke zbog **** 5 baklji sveukupno.. A i tih 5 baklji je bilo ispovocirano zbog zadnjih par dana i izvjestaja od kluba, kazni i sta ti ja znam.. Slazem se mozda nisu trebale baklje za ovu utakmicu (nije neka jaka tekma tipa zeljo, velez...) al isto tako i ovo sto je istok negodovao je u najmanju ruku ruzno.
Nek se klub malo pobrine oko stadiona, to nam je sad prioritet...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Sjeverjecudo » 20 avg 2019, 17:18

Niko ne podrzava paljenje u evropi,a vi sto cete reci zasto horde nisu zaustavile ko protiv levskog,pa zasto vi niste zaustavili bili ste tu,ii u najboljem izdanju kad su bile horde,a pod tim mislim na Horde Zla ,,zapad" znalo se palit na malim tekmama baklja - dvije kad padne atmosfera, imate video i slike iz tih sezona,pogledajte pa ce te vidit da ne lazem,e zasto se tad nije zvizdalo,I opet kazem svima nam je cilj jako i mocno Sarajevo,a i ono sinoc sto je upaljeno je sigurno isprovocirano od istoka i uprave
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Zagor » 20 avg 2019, 17:22

Sjeverjecudo je napisao/la:Niko ne podrzava paljenje u evropi,a vi sto cete reci zasto horde nisu zaustavile ko protiv levskog,pa zasto vi niste zaustavili bili ste tu,ii u najboljem izdanju kad su bile horde,a pod tim mislim na Horde Zla ,,zapad" znalo se palit na malim tekmama baklja - dvije kad padne atmosfera, imate video i slike iz tih sezona,pogledajte pa ce te vidit da ne lazem,e zasto se tad nije zvizdalo,I opet kazem svima nam je cilj jako i mocno Sarajevo,a i ono sinoc sto je upaljeno je sigurno isprovocirano od istoka i uprave
upravo sam i ja takav utisak stekao...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Zip » 20 avg 2019, 17:22

FKS= Horde Zla

E sad FKS nisu ljudi koji su trenutno tu, kao sto ni HZ nisu navijaci koji si tu.

U ovom momentu, imamo takvo stanje kakvo imamo. Sve je do ljudi koji trenutno cine FKS i HZ. Da li oni rade za jedan interes ili vise njih?
Jel sopstvena promocija vaznija od promocije kluba?

Nilad mi necemo na cisto, ni sa jedne ni sa druge strane. Previse je tu ljudi, previse ega da bi to uvijek funkcionisalo.
Kad bi se vodili ljubavlju, sto bi trebalo biti logicno, onda bi bilo sve uredu. Posto se ne vodimo time, trenutno ocito nista nije uredu.

Ovdje ce samo FKS ispastati ako se nastavi ova "borba" dvije strane koje bi trebale imati jedan cilj.

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Sjeverjecudo » 20 avg 2019, 17:42

Joj tuge eno su i Torlaka poceli pljuvat,dobro Sam ja napisao kada Sam rekao da.pojedinci nikog ne postuju i samo sto Jos rahmetli Haseta u usta nisu uzeli
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 17:44

Sjeverjecudo je napisao/la:Joj tuge eno su i Torlaka poceli pljuvat,dobro Sam ja napisao kada Sam rekao da.pojedinci nikog ne postuju i samo sto Jos rahmetli Haseta u usta nisu uzeli
Ma sta oni znaju ko je Torlak, oni kontaju da se to jede...
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

adi3125
Postovi: 44
Pridružen/a: 23 jun 2019, 11:00
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la adi3125 » 20 avg 2019, 18:25

16022019 je napisao/la:Pa i istok pali baklje zar ne ? Ne tako redovno ali pali ... Znalo se u evropi desiti da sjever ne zapali a na istoku gori baklja? Ma kakvi vi svega mi vi ste ko oni Zeljini na sjeveru, da krene 30 ljudi prema istoku jedan preko drugog bi bjezali... Vi se zamarajte sjeverom, a ne on sa vama...opalila vam Sabrina pricu o stetu klubu i sad vam smeta , sto vam nije smetalo prosle sezone ?! Zato sto ste licemjeri imate po godinu dvije sjevera i kad ste vidjeli da vas ni tamo niko ne ebe ni 1% otisli ste na druge tribine i sad pljujete... Ja prvi ne odobravam neke stvari na sjeveru ali realno ko sam ja ako meni smeta Husrefova zastava da se bunim i da ne dolazim na tribinu... Ja ne palim i necu ali da ovako podlo padnete na upravu i slicno i da vas oni huskaju na sjever je zalosno. A zivi bili pa vidjeli kad vas ovi sa Sabrinom na celu opet opale po usima, opet cete se na sjever pozivati da se sta organizuje... Vi jedino sto mozete organizovati su argeta balon sa bivsim vodjama i to besplatno da dobijete. Ma Pavlovic je to najbolje rijesio i odmah dao doznanja da ste na istoku svi olos svjetski... Niste smjeli da se bijete kad su vam nasi pojedini igraci psovali i zvali da vas prebiju nakom psovanja nego ste ko majmuni se po onoj ogradi penjali... Uh tacno je onaj Namik sa Alipasina najveci navijac koji je ikad bio na tom odronu od tribine, a sigurno i najimteligentniji od vas jer je rijetko kad psovao nasim igracima. ZARIMO I PALIMO i subota da svane... Amin ! P.S. NEMA TRANSAKCIJE, SABRINI I UPRAVU FALI DA SE ISPLATE PLATE PA SE PERU PREKO HORDI ZLA.
Fino napisano.. Bravo

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54255
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la MortemHz » 20 avg 2019, 18:36

pitara je napisao/la:Ma ko sto neko rece nek se pale baklje na derbiju, navijacki rivalitet ko ce ljepše i vise zapaliti, ko ce biti glasniji, pa platiti 10000 za tu jednu pušaj ga, al s kim se ti takmicis i palis protiv Radnika ne kontam. Il je bar baci na beton na tribini pa da bude upola kazna.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Bordeaux46 » 20 avg 2019, 18:43

reakcija istoka, ali i "borba" protiv pirotehnike je isprovocirana isključivo dešavanjima u Zenici, boli koga kur.ac za 2-5 hiljada kazne, da se nije desio prekid u Zenici zbog kojeg je dosta ljudi izašlo s tribina. nije problem pet baklji od juče nego stava: aha, boli nas **** za ostale, palilo se i palit će se. da nije Zenice, ne bi niko ni spomenuo baklje, niti bi bilo saopćenja.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Avatar
Kockoglavi
Postovi: 2051
Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Kockoglavi » 20 avg 2019, 18:45

Uprava ni trebala donijeti odluku sjever cener pa da vidimo ko bi palio baklje. Na utakmicu ti vise ne bi dosli a ne palili baklje i topovske

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Riki10HZ i 39 gostiju.