FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz,hilmo,insider,MortemHz

Koliko bodova očekujete u narednih pet utakmica (Olimpik, Velež, Radnik, Borac, Sloboda)?

15
40
24%
13
53
32%
12
21
13%
11
36
22%
Sve ispod
14
9%

Ukupno glasova: 164

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 okt 2020, 11:26

BordoSarajevo je napisao/la:
25 okt 2020, 11:23
Čuj ne treba nas doticati, pa baš nas i treba doticati jer zbog ovog što pišu ih možemo samo prcat i dolijevat ulje na vatru. Čuj nema više neporaženih, pa onda veliki podvig zbog niza neporaženosti na gostujućim utakmicama a mi imamo duži niz bez poraza, pa onda one najlegendarnije izjave sa skupštine kako je mi nećemo osvojiti, bolje Zrinjski nego cigani.
Pored što nam uprava, igrači i stručni štab obezbjeđuju uživanje praćenja razvoja našeg kluba, oni nam obezbjeđuju materijal da ih dodatno možemo prcati i podyebavati.
Ma ne treba nas doticati. Šta mogu postići sa tim? Par osoba ovdje će im **** sve i šta poslije toga? Nema efekta, čak mislim da je i jadno, potezi očajnih ljudi. Moramo biti iznad toga, kao naš klub.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

JohnKeynes97
Kontakt:

Post Postao/la JohnKeynes97 » 25 okt 2020, 11:29

Sta danas forumasi ocekuju? Najjaci sastav ili neki mix?

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 25 okt 2020, 11:31

BordoSarajevo je napisao/la:
25 okt 2020, 11:23
Čuj ne treba nas doticati, pa baš nas i treba doticati jer zbog ovog što pišu ih možemo samo prcat i dolijevat ulje na vatru. Čuj nema više neporaženih, pa onda veliki podvig zbog niza neporaženosti na gostujućim utakmicama a mi imamo duži niz bez poraza, pa onda one najlegendarnije izjave sa skupštine kako je mi nećemo osvojiti, bolje Zrinjski nego cigani.
Pored što nam uprava, igrači i stručni štab obezbjeđuju uživanje praćenja razvoja našeg kluba, oni nam obezbjeđuju materijal da ih dodatno možemo prcati i podyebavati.
Pogrešno čitaš.. Nisam rekao da treba skroz ignorisati, već da nas treba trenutno qurac boliti za ovim natpisima, člancima, naslovima, plaćenim tekstovima i ostalo. Na kraju balade, kad se uzmu trofeji, onda bude još veći merak kad se sjetiš svih tih tekstova i uzaludnih njihovih uzdizanja svake sezone, gdje se tješe da je to to i da je ovo njihova godina. Naravno, tad ih treba handriti maksimalno, kao onda za izjavu Lendrića i Zebe, a na kraju svega odoše popišani i posrani s Koševa.

Tako da, relax. Mene ovo ništa ne čudi, jer je novinarska struka jedna od najljigavijih na svijetu, pogotovo ovi portalčići ovako. Gurati svoje, za sada ne može bolje ići i sve će se to vratiti na kraju.
Mala sa mlijekom, prst u uho i boliqurac mode. :kafa:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 25 okt 2020, 11:40

Vinko ne kalkulise. Najjaci igraju.

fera
Kontakt:

Post Postao/la fera » 25 okt 2020, 11:43

Realno tesko je izdrzati da ih ne zezas nakon ovako smijesnih tekstova i svega ali izdrzim jer znam da je za njih najgora kazna kad vide da su toliko nebitni i toliko iza nas da ih i ne komentarisemo vise. Razumijem ja raju godinama sam zbog prezimena(odma znaju da sam pitar) trpio provokacije gdje god odem hajd dok si dijete al kad te radnici u konzumu zezaju za -12 ili koliko je bilo prije dolaska musemica hahahah
Sad je nase vrijeme da uzivamo i pravimo komplekse ljudima samo treba biti dostojanstven ne spustati se na njihov nivo.
You are someone else I am still right here

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 25 okt 2020, 11:45

JohnKeynes97 je napisao/la:
25 okt 2020, 11:29
Obavezno najjači sastav, kup je tek u martu a europu ne igramo, nemamo šta kalkulisati.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 25 okt 2020, 11:47

Ima li iko onu sliku mislim da je sa Tuzla Cityjem kad nasi slave u pozadini a Vinko mrtav hladan prekrstenih ruku stoji

Tu sam oplako od smijeha i stalno mi naumpadne
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 25 okt 2020, 11:51

Kovačević
Oremuš Šerbečić Dupovac Pidro
Đokanović Sušić
Hebibović Rahmanović Tatar
Handžić

Ja bih to ovako danas.. Par izmjena napravio, da odmore pojedini tipa Miličevića, Pejovića i Fanima. Čak bi i Adukora gurnuo, ali da ne pretjerujem s rotacijama, a i sredina s njim i Đokanovićem bi izgubila na kreaciji. Komotno bi i Salčin mogao na beka, da Pidroni malo predahne.

fera
Kontakt:

Post Postao/la fera » 25 okt 2020, 11:53

Denchi je napisao/la:
25 okt 2020, 11:47
Ima li iko onu sliku mislim da je sa Tuzla Cityjem kad nasi slave u pozadini a Vinko mrtav hladan prekrstenih ruku stoji

Ima i ona kad se hadžija zaleti prema vinku da slavi, vinko mrtav hladan ga smiruje.
Drugaciji pristup od vecine trenera ima, cijelu utakmicu je u svom nekom svijetu.
You are someone else I am still right here

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 25 okt 2020, 11:55

AlfredNobel je napisao/la:
25 okt 2020, 11:51
Kovačević
Đokanović Sušić
Handžić

Ja bih to ovako danas.. Par izmjena napravio, da odmore pojedini tipa Miličevića, Pejovića i Fanima. Čak bi i Adukora gurnuo, ali da ne pretjerujem s rotacijama, a i sredina s njim i Đokanovićem bi izgubila na kreaciji. Komotno bi i Salčin mogao na beka, da Pidroni malo predahne.
Gledaj ti ovih igraca koji nisu u prvih 11 :bow:

Milcevic Adukor
Salcin, Velkoski, Pejovic, Fanimo, Ahmetovic :mrgreen:

Naci ne znas koga bi stavio prije da igra :bih:

Jedno je sigurno, Vinko nista ne kalkulise.. ja ocekujem najjaci sastavim, bez ikakvih iznenadjenja

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 25 okt 2020, 11:59

Lakše povrede imaju Ahmetovic,Susic i Adukor.Koliko znam neko od njih ako ne i svi danas nece konkurisati.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 25 okt 2020, 12:02

fera je napisao/la:
25 okt 2020, 11:53
Denchi je napisao/la:
25 okt 2020, 11:47

Ima i ona kad se hadžija zaleti prema vinku da slavi, vinko mrtav hladan ga smiruje.
Drugaciji pristup od vecine trenera ima, cijelu utakmicu je u svom nekom svijetu.
Flegman je al najjaci :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 25 okt 2020, 12:02

Zip je napisao/la:
25 okt 2020, 11:55
AlfredNobel je napisao/la:
25 okt 2020, 11:51
Kovačević
Đokanović Sušić
Handžić

Gledaj ti ovih igraca koji nisu u prvih 11 :bow:

Milcevic Adukor
Salcin, Velkoski, Pejovic, Fanimo, Ahmetovic :mrgreen:

Naci ne znas koga bi stavio prije da igra :bih:

Jedno je sigurno, Vinko nista ne kalkulise.. ja ocekujem najjaci sastavim, bez ikakvih iznenadjenja
To svakako, nikad jača klupa nije bila. Sad ujedno imamo i širinu na klupi, a uz to i kvalitet te klupe. Od ove sedmorice, petorica bi bila standardna u svakoj drugoj ekipi u ligi.

To nam je velika prednost. Ne treba previše rotirati i igrati se, jer se izgubi balans u igri i onda skačemo sami sebi u stomak. Ali, da se može svako kolo odmoriti i rotirati dva do tri igrača, to svakako. Evo imamo odlične stopere, uvijek može odmoriti recimo Miličević, pa u narednoj Dupovac, pa da uskoči Besim itd. S povratkom Hebiba isto tako i krila se mogu malo sačuvati, sredina da ne govorim, jedino malo ti bekovi škripe, ali i tu se može dati šansa Salčinu i Hodžiću u nekoj slabijoj tekmi ili kad je rezultat riješen.
Ova ekipa je strašno močna, što kvalitetom, što širinom, što dobrim vođenjem, što atmosferom.

bodi123
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la bodi123 » 25 okt 2020, 12:03

Znači s današnjom pobjedom 13 Zrinjskom i 7 Želji.

Igraj bordo bijeli ole olee
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Cvancika!

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 25 okt 2020, 12:06

miky_hz je napisao/la:
25 okt 2020, 11:59
Lakše povrede imaju Ahmetovic,Susic i Adukor.Koliko znam neko od njih ako ne i svi danas nece konkurisati.
Pa najbolje ih otpisati za danas, ako su te lakše. Svejedno i bez njih nam nije neki hendikep, jer Ahmet sad većinom ulazi s klupe, Sušića ima ko zamijeniti, a Adukor tek par minuta dobio u prošloj tekmi.

belosevic28
Kontakt:

Post Postao/la belosevic28 » 25 okt 2020, 12:07

Kovacevic
Oremus Dupovac Milicevic Pidro
Pejovic Djokanovic
Fanimo Rahmanovic Tatar
Handzic

'vako ja ocekujem danas.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

ajdohordas
Kontakt:

Post Postao/la ajdohordas » 25 okt 2020, 12:07

odgovorio ti je @Alfred na to pitanje
Inače tvoj dobar prijatelj :mrgreen:

JohnKeynes97
Kontakt:

Post Postao/la JohnKeynes97 » 25 okt 2020, 12:10

ajdohordas je napisao/la:
25 okt 2020, 12:07
odgovorio ti je @Alfred na to pitanje
Inače tvoj dobar prijatelj :mrgreen:
Ako nista, slazemo se oko kesoljuba

JohnKeynes97
Kontakt:

Post Postao/la JohnKeynes97 » 25 okt 2020, 12:16

Treba vratiti Sisica

Senner
Kontakt:

Post Postao/la Senner » 25 okt 2020, 12:30

slika

😂😂😂 kakvi klovnovi...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: FoSte95, Jadnimi, Krste11, makron, Senner, taremuha, Vanja8 i 24 gosta.