FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz,hilmo,insider,MortemHz

Koliko bodova očekujete u narednih pet utakmica (Olimpik, Velež, Radnik, Borac, Sloboda)?

15
37
24%
13
50
32%
12
21
14%
11
33
21%
Sve ispod
14
9%

Ukupno glasova: 155

Historicar
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 21 nov 2020, 20:36

HeraklitMracni je napisao/la:
21 nov 2020, 19:29
Sta ako se ne dogovore za stadion , kakva je alternativa ? Obecala je Sabrina da vise necemo u Zenici Euro tekme igrat ....
I nakon Bate Borisova su to govorili.

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 21 nov 2020, 20:51

Pantelija je napisao/la:
21 nov 2020, 20:20
zagorski je napisao/la:
21 nov 2020, 20:17
Pantelija je napisao/la:
21 nov 2020, 20:04
da ne lupate o mandicu i pokusavate ispaasti generali poslije bitke...
covjek se razumije u ovo sto prica 134x bolje od vas i upravo da bi izbjegao beskonacne procedure koje ima nas sistem i uradit ce ono sto je najbolje i sto i mi trazimo, postat cemo partner u ovom poslu, stadion ce biti nas abd, gradit cemo ga, pommoci ce nam, i kraj price.

zao mi je sto ste se obradovali... ali ste podobro fulili. odete na zadnje nase javljanje iz kluba oko stadiona i procitajte ga jos jednom i sve ce vam biti jasno, neke stvari su dogovorene i prije izbora
Ako sam te dobro razumio, a ne znam koliko i ti baratas tacnim informacijama, nasi iz kluba su i prije izbora imali dogovor sa Mandicem i zbog toga nisu htjeli prihvatiti dogovor sa Ajnadzicem??
A druga stvar, ovo sto i ti kazes, mozda je za nas bolja opcija da opstina uradi stadion, a mi da ostanemo korisnici kao i do sada. Pod uslovom da to urade kako treba, jer mi sami tesko da mozemo preuzeti sve na svoja pleca. A koliko sam vidio nacelnik i razmislja o stadionu na taj nacin jer cim ima zelju da se tu drze u buducnosti i koncerti i sl.
ne.
nasi su mu rekli sta zele i on je rekao da je to ok i da nije problem. samo nam je dodatno pomogao jer ce smanjiti vremenske rokove za to na najmanje moguce jer poznaje procedure. umjesto zakonskih regulativa koje traju mjesecima i mjesecima, koje bi MoRAlI PROCI, on je nasao nacin da to ide dosta brze.

sto se tice "pomoci" ne mislim da ce on nesto graditi, ne , mi smo nosioci gradnje, ali ced nam opstina POMOCI. Kao i savez tj uefa.
To je ok. Ali opet sve cemo vidjeti i provjeriti u praksi, nadam se da ce se to sve ispostovati. Postao sam takav da nikome vise nista ne vjerujem na rijec dok ne vidim djela.
Safet Sušić-najbolji bh fudbaler svih vremena!

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 21 nov 2020, 20:59

Handzic je odron ali protiv ekipa kao Olimpik itekako moze posluziti.
Alen Melunovic!!!

BOSANSKA KRAJINA!

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 nov 2020, 21:05

ElCartel11 je napisao/la:
21 nov 2020, 20:59
Handzic je odron ali protiv ekipa kao Olimpik itekako moze posluziti.
Handzic je veceras mogo vidjeti kako se radi ono sto je on htio na derbiju. I to od juniora Slobode.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Samozdravlje
Kontakt:

Post Postao/la Samozdravlje » 21 nov 2020, 21:18

VenamaHrabrih je napisao/la:
21 nov 2020, 19:50

Osoba koja napiše "hvali" umjesto fali (nedostaje), da mu igrač nije po "okusu" umjesto ukusu, koja u svakom drugom postu pominje pišanje, zapišavanje i sl., a pritom se se smatra intelektualcem, teško da može bilo kome šta prigovoriti.
Ja pišem postove sa mobitela i avatari su toliko maleni da uopšte ne vidim šta je na njima. Kako već rekoh, što se mene tiče, možeš staviti i Fanima kako ti navlači kožicu preko glave, meni je svejedno.
Zapravo, vas par korisnika i kvari ovaj pdf vašim šalama na nivou Ismeta Hore i Radio-Ilijaša. Iskreno, no hart feelings, mnogima ste i zgadili forum glumeći nake mangupe, a niste ništa drugo do samodopadni provincijalci, da ne kažem neku težu riječ.
Da ne bih više umarao sebe, a ni ostale, ostaj mi zdravo i dobro.
I dobronamjeran savjet na kraju;
Razmisli malo o svojim postovima, da ne kažem ponašanju. Svojim "dociranjem" samo pokazuješ da si kompleksaš.
Sretno!

Ne ulazeci u to kome je post upucen, zanemarujuci to sto u postu nema nista vezano sa FKS izuzev Fanimove kozice :urnebes: , ovo je za mene najjace stivo koje sam procitao na ovom pdf.
Cestitam autoru, bez i malo ironije.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Tatamata1946
Kontakt:

Post Postao/la Tatamata1946 » 21 nov 2020, 21:28

Valjda ce sutra nasi shvatiti ozbiljno utakmicu jer sve ce poslije biti lakse ako pobijedimo. Ako kiksamo valja se vaditi protiv Veleza u Vrapcicima

Bordo23
Kontakt:

Post Postao/la Bordo23 » 21 nov 2020, 21:32

Idemo sutra na +7 :bih:
Kosa mi se na glavi diže i strašno me ljuti kada vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi.

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 21 nov 2020, 21:37

Znači dosta nejasna situacija oko Koševa i dalje, a u svemu ovome najviše ispašta Sarajevo koje igra na terenu koji nije dostojan šampiona.

Ovakav status najmanje odgovara nama i moramo insistirati da se ovaj problem riješi, jer nema nama sreće na ovakvom Koševu koje izgleda očajno.

Očekujem od Mandića, a i Uprave da pokažu snažnu volju i riješe problem ovog stadiona.
Neka živi Bosna, naša država! ⚜

bordopoeta
Kontakt:

Post Postao/la bordopoeta » 21 nov 2020, 21:41

Samozdravlje je napisao/la:
21 nov 2020, 21:18
VenamaHrabrih je napisao/la:
21 nov 2020, 19:50

Osoba koja napiše "hvali" umjesto fali (nedostaje), da mu igrač nije po "okusu" umjesto ukusu, koja u svakom drugom postu pominje pišanje, zapišavanje i sl., a pritom se se smatra intelektualcem, teško da može bilo kome šta prigovoriti.
Ja pišem postove sa mobitela i avatari su toliko maleni da uopšte ne vidim šta je na njima. Kako već rekoh, što se mene tiče, možeš staviti i Fanima kako ti navlači kožicu preko glave, meni je svejedno.
Zapravo, vas par korisnika i kvari ovaj pdf vašim šalama na nivou Ismeta Hore i Radio-Ilijaša. Iskreno, no hart feelings, mnogima ste i zgadili forum glumeći nake mangupe, a niste ništa drugo do samodopadni provincijalci, da ne kažem neku težu riječ.
Da ne bih više umarao sebe, a ni ostale, ostaj mi zdravo i dobro.
I dobronamjeran savjet na kraju;
Razmisli malo o svojim postovima, da ne kažem ponašanju. Svojim "dociranjem" samo pokazuješ da si kompleksaš.
Sretno!

Ne ulazeci u to kome je post upucen, zanemarujuci to sto u postu nema nista vezano sa FKS izuzev Fanimove kozice :urnebes: , ovo je za mene najjace stivo koje sam procitao na ovom pdf.
Cestitam autoru, bez i malo ironije.
Bravo dobri čovječe "Sz"! I da dodam još, dok me nisu trajno isključili odavde, da je ovaj "Venama..." veliki gospodin kao što si i sam kulturan i veoma elokventan čovjek, jedna prava intelektualna gromada, od kojega su mnogi (ja prvi) imali štošta naučiti. Bilo mi je veliko zadovoljstvo čitati njegove postove i veliki žal što to neću biti u mogućnosti više. Čudi me moderacija kako lahko ispuštaju ovako jednog forumaša, kao što su izgubili i 10-ak vrhunskih forumaša. Nije valjda cilj da se ovdje pišu razne stupidarije i baljezganja, nikoga ne navodim jer nije mi cilj nikoga da vrijeđam. Neka ovdje likova sa tipičnim provincijalskim mentalitetom i kompleksima. Živ mi i zdrav bio :salut:

FoSte95
Kontakt:

Post Postao/la FoSte95 » 21 nov 2020, 21:47

što je neko spomenuo za Koševo ovu izjavu Mandića, čim je spomenuo muzičke spektakle vjv onda konta da Koševo ostane opštinsko. Uprava treba ostati pri tome da se stadion da klubu jer od tih investicija i opštinskih tendera neće biti ništa. Al eto vidjećemo tek sredinom decembra stupa na funkciju otom-potom
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

Samozdravlje
Kontakt:

Post Postao/la Samozdravlje » 21 nov 2020, 21:52

Ako zelimo dobro svojim igracima, a samim tim i FKS, mi moramo prvo teren(tepih) urediti po normama EU. To bi se moralo uraditi do pocetka proljetne sezone. To hocemo li 1 ili 2 g.Europu igrati u Zenici ili Dresdenu je manje bitno. Teren nam treba iz 101 razloga, ali prvenstveno radi zastite igraca. Dobar teren nam treba jer gajimo pas igru, a i treniramo na puno boljem terenu nego sto igramo, a u pitanju je min. 17 utakmica.

Vozdra @bordopoeta, al me nahvali :urnebes: . Zivio i Ti meni u zdravlju i sreci. :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 nov 2020, 21:56

Historicar je napisao/la:
21 nov 2020, 20:36
Sta ako se ne dogovore za stadion , kakva je alternativa ? Obecala je Sabrina da vise necemo u Zenici Euro tekme igrat ....
Možete li mi naći izjavu ili dokaz da je neko OBEĆAO nakon BATEa to ili sad nakon Celtica? Onaj ko smatra da je sva odgovornost na klubu u vezi stadiona taj ne prati ništa ili prati, ali nije sposoban da skonta neke stvari.

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 21 nov 2020, 22:02

SarajevoJeBordo je napisao/la:
21 nov 2020, 21:56
Možete li mi naći izjavu ili dokaz da je neko OBEĆAO nakon BATEa to ili sad nakon Celtica? Onaj ko smatra da je sva odgovornost na klubu u vezi stadiona taj ne prati ništa ili prati, ali nije sposoban da skonta neke stvari.
Ili je namjerno bezobrazan
EDIN DZEKO!!!

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 21 nov 2020, 22:03

Samozdravlje je napisao/la:
21 nov 2020, 21:52
Ako zelimo dobro svojim igracima, a samim tim i FKS, mi moramo prvo teren(tepih) urediti po normama EU. To bi se moralo uraditi do pocetka proljetne sezone. To hocemo li 1 ili 2 g.Europu igrati u Zenici ili Dresdenu je manje bitno. Teren nam treba iz 101 razloga, ali prvenstveno radi zastite igraca. Dobar teren nam treba jer gajimo pas igru, a i treniramo na puno boljem terenu nego sto igramo, a u pitanju je min. 17 utakmica.

Vozdra @bordopoeta, al me nahvali :urnebes: . Zivio i Ti meni u zdravlju i sreci. :thumbup:
Apsolutno! To je najbitnija stvar u ovom momentu. Ako ne mogu to ispuniti nek se slobodno presele u trening centar i igraju tamo utakmice.
Neka živi Bosna, naša država! ⚜

holyman
Kontakt:

Post Postao/la holyman » 21 nov 2020, 22:09

Glavni konkurent nam se priblizio na 6 bodova. Mora to sutra biti +9

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 nov 2020, 22:10

Pantelija je napisao/la:
21 nov 2020, 22:02
SarajevoJeBordo je napisao/la:
21 nov 2020, 21:56

Ili je namjerno bezobrazan
Ja se površno sjećam izjava gdje je rečeno da će se ljudi iz kluba potruditi da više ne igramo van Koševa i da se nadaju da će to biti što prije. A obećao nije niko. Sad nek ti daju Koševo u ruke, u vlasništvo, šta vi mislite da ćeš Evropu igrat na Koševu u sezoni 21/22?

Historicar
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 21 nov 2020, 22:25

Jel može neko napisati šta se to još mora uraditi, da bi se stekli uslovi da se na Koševu igraju evropske utakmice ? Urađeni su oni brojaci, šta još treba.

Saban123
Kontakt:

Post Postao/la Saban123 » 21 nov 2020, 22:31

Prema UEFA-i da bi stadion zadovoljio uslove potrebne za kategoriju 3, na Olimpijskom stadionu Asim Ferhatović Hase neophodno je postaviti grijače na terenu, osigurati radne sobe za medije i fotoreportere, proširiti platformu za TV kamere te izvršiti modernizaciju sjedišta za medije.

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 21 nov 2020, 22:43

Ma samo da hoce oni nama dati kosevo. A onda lagano korak po korak rijesavati malo Nam, malo navijaci, savez kanton itd , samo da se ne oduzi ovo oko preuzimanja.

Vanja8
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 21 nov 2020, 22:55

Partner Opstine u rekonstrukciji stadiona ce biti FK Sarajevo...
Vrlo jednostavna procedura...
Vrlo brzo ce biti postignut dogovor i normalno je da ce se moci održavati koncerti i druge manifestacije jer je stadion jedan od simbola grada...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: ElCartel11, makron, zagorski i 43 gosta.