FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 1953
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 28 nov 2020, 17:35

I sad nek skretnica dobije u Mostaru, sto nije isključeno jer ih sere u gostima k’o nikog, ti ideš Borcu koji boda kući ne može prosuti i koje sudije guraju i rukama i nogama i eto ih na -2. I onda prvo kolo proljetnog dijela derbi na krmetnjaku. Umjesto da riješiš titulu u prvoj polusezoni i završiš s desetak bodova prednosti, njima otvaraš da mešetare u drugoj polusezoni. Fuj!!!

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 28 nov 2020, 17:38

Da sam na mjestu celavog, vec sutra bi doveo napadaca i nek trenira sa ekipom
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 28 nov 2020, 17:42

Vi se celavom mozete samo nabiti na celavog...

Avatar
zlo87
Postovi: 3272
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 28 nov 2020, 17:42

Odlicno prvo poluvrijeme, morali smo zabit dva gola. Nije nam svira cist penal. Nije mi jasna razlika izmedju poluvremena, nije ovo prva utakmica. Razumijem da ekipa padne nakon neiskoristenih prilika u prvom poluvremenu na derbiju i veceras, ali za mene to nije nikakvo opravdanje. I nakon crvenog kartona smo pokazali karakter i pritiskali ih par puta, sto mi se jako svidjelo. Handzica nema potrebe komentarisati, pogotovo ne treba mu zeljeti povrede, psovati porodicu i slicno, zasluzuje kritike koje je i od mene dobijao i dobija ih i za veceras, ali ja mu zelim da se dovede u red i da zabija sto vise golova u svetom dresu. Namjerno sam napisao svetom dresu zbog jos jednog incidenta Benjamina veceras. Previse je on sebi dao za pravo, sto puta sam se iznervirao igrajuci fudbal, gledajuci utakmicu, a to vecinom radim u majici ili dresu sa motivom kluba i kad god su ruke krenule da povuku majicu ili bilo sta, jednostavno to mozak blokira. Ne bacas, ne cijepas dres da se bilo sta desi. Vinku zamjeram jedino sto ne vrsi vise izmjena s obzirom da imamo kvalitetne igrace na klupi. Plus pet, godinu neporazeni, iako se dosta u tom periodu nije igralo zbog korone. Izgledne prilike da u srijedu povecamo bodovnu prednost.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Dobar
Postovi: 336
Pridružen/a: 07 mar 2019, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dobar » 28 nov 2020, 17:44

NoNamene je napisao/la:
28 nov 2020, 17:29
Ne zasluzujemo titulu. Celavi musijin uhljeb mora biti otjeran
Sta čovjek drugog da pomisli osim da si strumf :D

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 28 nov 2020, 17:44

1. Handžić: završnica 0, prijem 0. Koštao nas bodova i bodova.

2. Emir Hadžić kriv zbog situacije sa napadačima

3. Sudija smeće, faul kod drugog žutog nije postojao

4. Tatar nemoj više da cijepaš dres, oduzeti 1 sedmičnu platu za kaznu

5. Pejović i silovanje lopte, usporavanje igre. Korneri i slobodnjaci 0. Vrijeme je da sjedne malo na klupu.

6. Cigani iz Vrapčića. Samo nek još neko pomene braću i prijatelje
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
broj6
Postovi: 533
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 28 nov 2020, 17:46

PeppermintSA je napisao/la:
28 nov 2020, 17:35
I sad nek skretnica dobije u Mostaru, sto nije isključeno jer ih sere u gostima k’o nikog, ti ideš Borcu koji boda kući ne može prosuti i koje sudije guraju i rukama i nogama i eto ih na -2. I onda prvo kolo proljetnog dijela derbi na krmetnjaku. Umjesto da riješiš titulu u prvoj polusezoni i završiš s desetak bodova prednosti, njima otvaraš da mešetare u drugoj polusezoni. Fuj!!!
Eto naseg razmisljanja poslije utakmice gdje je sve ok bilo i samo gol falio. Hajde da kontamo malo drugacije, mi uzimamo Radnika a oni izgube u Mostaru i +8. A onda bar to zadrzimo sljedece kolo jer i njima Siroki dolazi.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 28 nov 2020, 17:46

Bojim se da N.Hadzic ne zavrsi u Zelji ili negdje vani. Vjerujem da bi u dva zadnja remija zabio bar 2 gola. Nekog skupog ubicu je tesko dovesti, jer imamo 2-3 igraca na toj poziciji. Po isteku ugovora ovoj 2-3, dovesti nekog bas jakog spica.pogotovo sto ekipa dominira bez poraza.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
hz033
Postovi: 2785
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 28 nov 2020, 17:48

Ja neznam odkud iskacu ovi neki nickovi i to samo kad prospemo bodove. Jest da smo prosuli 2 bobe, jest da je Handzic usro i ovu tekmu, al brate ovo ste serete po Tataru, Pejovicu, Marinkovicu je namisljamje i bacanje truhlih jaja. Manite se suplje, bez poraza smo godinu dana, a zamjenit ce se Handzic doci ce i taj napadac pa ce na kraju sezone biti +15 nad drugoplasiranim a taj drugi svakako nece biti gurbeti, jer oni daj Boze i Evropu da namaknu. Halalite sto pokvarih post gurbetima, nisu vrijedni pomena.

P.S. Sudija kreten, treba ga natjerati da 10 puta pogleda utakmicu koju sudi da vidi sta on napravi od utakmice. Velez rineka od ekipe, znaju udarati sjeci igru i nedati da protivnik igra. Federalci pravi!
Zadnja izmjena: hz033, dana/u 28 nov 2020, 17:53, ukupno mijenjano 1 put.
U novi boj ...

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 28 nov 2020, 17:52

Zip je napisao/la:
28 nov 2020, 17:42
Vi se celavom mozete samo nabiti na celavog...
Ne možeš da vjeruješ svega mi.. Hajde da se ima neki dokaz da je on kriv za nedolazak, ali najjače je što kontaju da se isključivo on pita za transfere :rol:. Niko ne spominje Vinka i možda njegovu lošu procjenu, možda je on mislio da ovo može izvući s Ahmetom i Handžićem. Sve ovo govorim s 'možda', jer niko od nas ne zna šta je istina. Nakačili se Emiru i psuju mu, a koliko znam SD sve radi u dogovoru s trenerom. Isto tako su mu se navalili na grbaču kad se produžio ugovor Dušanu, kao eto Emir se jedini pitao, Vinka ko yebe. Hvalili levati Dušana nakon prve tekme s Krupom, govorili reprezentativni kalibar i uozbiljio se, pa nakon Bresta mu psovali. :rol: :tokralju:

@amypitar
Ma opuštenica brate, nego pojedine debilčine dobiju ovako svojih pet minuta nakon što ne pobijedimo. Koliko smo napredovali, govori činjenica da izlaze iz rupa samo kad ne pobijedimo.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5821
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 28 nov 2020, 17:56

Neko spominje sirinu i povredama

Sto se tuce Emira Hadzica dosad je radio dobro, najslabi posao dosad je uradio ovo posle korone e sad ako nakon 19 kola budemo prvi sa 4 i vise boda..

Mi se moramo pomirit da nepostoji sportski direktor kluba koji nece napravit promasaje, al u koliko su ciljevi prije sezone ispunjeni a budzet nije isprobijan to je ok.

Mene brinu rezultati AKADEMIJE skoro svih kategorija a posebno mi ide na zivce tipovi torlak dzakmic i da klub kao SARAJEVO nema napadaca u juniorima u svaka doba dana noci da moze da uskoci i da odigra bar 20-30 minuta za seniore..

Ponovo pisem nije dopustivo da torlak adilovic uscuplic dzamkic itd budu glavni treneri u akademi (adilovic sto je jos veca sega glavni trener golmana)

Jeleskovic marinovic fanimo milicevic pejovic jukic pa cak i susic su dobra pojacanja susic je pokazao da on ima kvalitet za pl bh to sto ima povredu i sto smo mogli dovest jeftinijeg a korisnijeg igraca je nesto drugo

Da bilo je i losi stvari
Cruz
Zidan
Milsnovic

Ovde nam se obio rizik na pocetku sezone gdje smo usli sa ahmetom i handzicom u prvenstvo al sta sad ...

Vazno je uzet radnik i to treba bit primarni zadatak. Nadat se remiju u mostaru ili pobjedi zrinjskom i onda u zadnje dvije uzet 6 bodova

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 28 nov 2020, 17:56

Na portalu ništa o 365 dana bez poraza u domaćem prvenstvu, a znali su pisat o spektakularnom dostignuću Želje (i to su pogriješili). Mame vam yebem svima, Čauševiću prvom.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

mirzatele
Postovi: 11961
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 28 nov 2020, 18:03

Al kako je lako proći Hebibovica, brat uopšte ne igra odbranu, protiv njega svako krilo protivnicke ekipe izgleda kao Ribery u prajmu.

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 28 nov 2020, 18:03

skoroalen je napisao/la:
28 nov 2020, 17:56
Na portalu ništa o 365 dana bez poraza u domaćem prvenstvu, a znali su pisat o spektakularnom dostignuću Želje (i to su pogriješili). Mame vam yebem svima, Čauševiću prvom.
Važno je da je glavna vijest, želješčar smanjio prednost Sarajeva.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 28 nov 2020, 18:04

skoroalen je napisao/la:
28 nov 2020, 17:56
Na portalu ništa o 365 dana bez poraza u domaćem prvenstvu, a znali su pisat o spektakularnom dostignuću Želje (i to su pogriješili). Mame vam yebem svima, Čauševiću prvom.
Nije jos 365 dana nego je 363 dana.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 28 nov 2020, 18:05

Ebem li vam pitarluk da vam ebem pitarluk...Šampioni i dalje prvi, a vi cvrčite...Šampioniiiii
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 28 nov 2020, 18:05

slika
Idemo Benjo jos jace
Zadnja izmjena: benko21, dana/u 28 nov 2020, 18:15, ukupno mijenjano 1 put.
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Arnelv52 » 28 nov 2020, 18:06

Nije da Handžić ne zna nego nemere, ne daju mu guzovi. Ove njegove predstave su posljedica rada odnosno zapuštenosti prethodne godine. Ne znam kako ga nije sramota saigrače u oči pogledati. Oni treniraju, rade a on uopšte motiva nema da se popravi i bude bolji. Ne znam kako ga nije sramota kluba i ljudi u i oko kluba. To je nepoštovanje i u odnosu do nas.

On u svojoj glavi računa na to da mu je ekipa dovoljno dobra da sama pobjedjuje a on će se uz nju šlepat. To je do guzova, nije do kvaliteta a guzovi su posljedica njegovog razmišljanja kad je dolazio u klub ili je negdje u ranim počecima to tako prelomio.

mirzatele
Postovi: 11961
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 28 nov 2020, 18:06

Jel imao njihov golman ijednu odbranu?

Benjo ljudino :bow:

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 28 nov 2020, 18:07

AlfredNobel je napisao/la:
28 nov 2020, 17:52
Zip je napisao/la:
28 nov 2020, 17:42
Vi se celavom mozete samo nabiti na celavog...
Ne možeš da vjeruješ svega mi.. Hajde da se ima neki dokaz da je on kriv za nedolazak, ali najjače je što kontaju da se isključivo on pita za transfere :rol:. Niko ne spominje Vinka i možda njegovu lošu procjenu, možda je on mislio da ovo može izvući s Ahmetom i Handžićem. Sve ovo govorim s 'možda', jer niko od nas ne zna šta je istina. Nakačili se Emiru i psuju mu, a koliko znam SD sve radi u dogovoru s trenerom. Isto tako su mu se navalili na grbaču kad se produžio ugovor Dušanu, kao eto Emir se jedini pitao, Vinka ko yebe. Hvalili levati Dušana nakon prve tekme s Krupom, govorili reprezentativni kalibar i uozbiljio se, pa nakon Bresta mu psovali. :rol: :tokralju:

@amypitar
Ma opuštenica brate, nego pojedine debilčine dobiju ovako svojih pet minuta nakon što ne pobijedimo. Koliko smo napredovali, govori činjenica da izlaze iz rupa samo kad ne pobijedimo.
Ma sta ce, frustracije husrefovci lijece...

Ekipa bez poraza ev 20 utakmica vec, Vinko sam 19...
Igrali play off EL...

Malo li je za husrefovce... :rol:

Nema njemu vise prismrdit klubu, a vi mozete ovde laprdati do mile volje...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.