FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Robbery1946
Postovi: 18
Pridružen/a: 17 dec 2020, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Robbery1946 » 18 jan 2021, 14:22

Napapijri je napisao/la:
18 jan 2021, 14:17
Iceplayer je napisao/la:
18 jan 2021, 14:14
Robbery1946 je napisao/la:
18 jan 2021, 13:33
HNK Gorica je prosle sezone prodala Farouka Miya Konyasporu koji igra bas desetku kao i Rahmanović, za 1.700.000 eura. Nevjerovatno s kojom lakocom hrvatski klubovi prodaju igrace za unosne cifre( :roll: ). Trenutno je povređen pa koriste Hadziahmetovića cini mi se na deset.

A insajdere nabit na **** treba.
Tako sto su npr. Po Mamica dosao privatni avion i odveo ga u London i kad su mu ponudili 10miliona za Modrica on se naljutio i samo se vratio u Zagreb govoreci da im nista ne znace njihovi avioni i male pare, kasnije ga je prodao za 25mil eura, kako on kaze "Morate pokazati da niste sitni mali igrač, kokošar kojeg se može jeftino kupiti."
Eto sta je razlika nasi za 100k eura sline...
Mamiceva ekipa igra Ligu prvaka i prima ogromne novcane iznose. Nasi igraci igraju na njivama i primaju relativno sitan novac za evropske okvire. Da ne bi bio kokosar, moras obezbijediti uslove, a do tada sve sto mozemo i jeste da slinimo, nazalost.
I moramo shvatiti da smo i dalje **** od ovce u sirim okvirima. Bahacenje grupne faze zaboravit sve dok nam najbolji igraci odlaze za 200 300 hiljada. Ova gorica naka ima vrijednost ekipe 20 miliona eura jbt led, duplo skuplji tim od naseg i veci budzet.

Vidjet cemo sta ce bti sa malim Djokanovicem, ako ga ne prodaju za barem 1.5 milion eura nek svi kolektivno podnesu ostavke.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 18 jan 2021, 14:26

Amar ništa ne zna o ponudi turaka.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
FCUM
Postovi: 7023
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 18 jan 2021, 14:27

sportsport bacio insajdersku
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
Saban123
Postovi: 979
Pridružen/a: 04 nov 2020, 21:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Saban123 » 18 jan 2021, 14:33

Evo i klix prenio

Avatar
Aduka87
Postovi: 9154
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 18 jan 2021, 14:34

FCUM je napisao/la:
18 jan 2021, 14:27
sportsport bacio insajdersku
Nista spesl, obj inf sa nekog turskog portala i sad svi moguci portali u BiH prenose isti text, sve za klik
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
FCUM
Postovi: 7023
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 18 jan 2021, 14:35

mozda ovo namjerno nasi i uradili i veceras ide informacija Rahmanovic potpisao novi ugovor :)
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

EldanDemirovicHZ
Postovi: 44
Pridružen/a: 05 nov 2020, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EldanDemirovicHZ » 18 jan 2021, 14:35

Ne znam kako naša uprava razmišlja, Al ja sada nikoga ne bi pustio da ide pa bile cifre milionske. Okej znam da su mnogi dugo tu i da su dali dosta Sarajevu, primjer Amar 27 godina idealna prilika i zadnji voz da nešto vise u karijer napravi, Al i zaradi. Al da se ja pitam umjesto uprave sačuvao bi ih makar još pola godine da odigraju ovaj završetak sezone i Europu. Pa ako nešto napravimo u Europi neki iskorak onda će svi otići za vise para u bolje klubove. A ovako sad prodavati najbolje igrače znaci da ćemo u ostatak sezone ući slabiji. Uvijek bi prije prodao ako već neko mora ic Tatara nego Rahmana... A iskreno da kažem ne sumnjam u našu titulu, Al 9 bodova nije ništa s tim kakav nas odma na početku čeka pakleni raspored gdje možemo prokockati svih 9 bodova Nedo Bog da izubimo od smetljara pu pu , a isto tako možemo u prva 2 3 kola skoro osigurati titulu jer u 2 pobjede titula je naša 99% tako da će po meni ključna utakmica biti protiv smetljara na grbavici. Ja glasam za to da ostanu još malo i pokušamo napraviti nešto u Europi i naravno osvojiti titulu pa Nek onda idu. Ovako idu na pola nisu još dovršili posao iako su dali puno Sa.

Avatar
Aduka87
Postovi: 9154
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 18 jan 2021, 14:38

Bjez ba svi portali obj kako je jednom nogom u Goztepeu pa nista nije bilo tako da, nemojte se beze pecat...
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
ado-hz
Postovi: 3401
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 18 jan 2021, 14:41

Bez ozbira sto su nasi stadioni livade i njive i sto nam je kukuruz liga , bez privatizacije da se zna ko je gazda 1/1 nema dobre ekipe u srednjim Evropskim okvirima. Nam moze biti veciniski upravljac jos 100godina nikad nece uloziti ozbiljne pare klub, jer nije lud da daje a ne zna hoce li imati profita i povrata ulozenog novca.Ovo sto mi imamo sada je za stepenicu ili dvije bolje od ostatka lige. Pa mene je sramota slusati intervju neki dan na predstavljanju Husrefa kada ga pita novnar jeste li dosli ovdje da osvojite titulu. Eeeee yebena Tuzla City moze reci sljedece godine idemo na titulu. Zamsljam da to kaze Bjelica u Osijeku ili neki npr trener Cukarickog, provala i vic godine. Ti moras biti autritet u ovoj ligi da nikome od ovih malih seljackih ekipa ne padne na pamet ni u sali da to spomene. Bojim se da je ovo nas maksimum trenutni, proizvodja mladih i prodaja igraca, dovodjenje igraca koji slu slobodni i kako sam rekao a stepenicu bolji od ostatka lige. Za Evropu, neke grupe, treba malo dublje zagfrabiti u seharu, a to sad nije relano dok god ne bude privatizacija. A to kad ce biti nasoj postenoj drzavi bojim se da mi necemo dozivjeti.
Ta ista Gorica je prije 3-4 godine bila kanta za nabijanje, i za 3 godne su nas prestigli u svemu. Bolja i normalnija drzava, bolja liga, bolji uslovi u ligi, rejting reprezentacije, odnos njihovog saveza prema klubovima, ali i strani kapital koji je puno vise ulozen nego kod nas. Osijek je za nas vec Man Utd, al sve se to moze za cas promijeniti kada bi nas klub postao privatni 1/1 jer smo puno veci klub od Osijeka i Gorice.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 jan 2021, 14:43

Napapijri je napisao/la:
18 jan 2021, 14:17
Iceplayer je napisao/la:
18 jan 2021, 14:14
Robbery1946 je napisao/la:
18 jan 2021, 13:33
HNK Gorica je prosle sezone prodala Farouka Miya Konyasporu koji igra bas desetku kao i Rahmanović, za 1.700.000 eura. Nevjerovatno s kojom lakocom hrvatski klubovi prodaju igrace za unosne cifre( :roll: ). Trenutno je povređen pa koriste Hadziahmetovića cini mi se na deset.

A insajdere nabit na **** treba.
Tako sto su npr. Po Mamica dosao privatni avion i odveo ga u London i kad su mu ponudili 10miliona za Modrica on se naljutio i samo se vratio u Zagreb govoreci da im nista ne znace njihovi avioni i male pare, kasnije ga je prodao za 25mil eura, kako on kaze "Morate pokazati da niste sitni mali igrač, kokošar kojeg se može jeftino kupiti."
Eto sta je razlika nasi za 100k eura sline...
Mamiceva ekipa igra Ligu prvaka i prima ogromne novcane iznose. Nasi igraci igraju na njivama i primaju relativno sitan novac za evropske okvire. Da ne bi bio kokosar, moras obezbijediti uslove, a do tada sve sto mozemo i jeste da slinimo, nazalost.
Njima grad Zagreb daje 11-12 miliona godišnje što je veće od našeg kompletnog budžeta i to sa investitorom a možete tek zamisliti ostale sponzore. Jesmo susjedi ali se nažalost ne možemo porediti sa njima po bilo čemu, jako smo mi daleko od toga ali se razvijamo ispravno kao klub i samo treba ovako nastaviti.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 18 jan 2021, 14:46

Preko glave su mi turski klubovi.

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 18 jan 2021, 14:48

ado-hz je napisao/la:
18 jan 2021, 14:41
Bez ozbira sto su nasi stadioni livade i njive i sto nam je kukuruz liga , bez privatizacije da se zna ko je gazda 1/1 nema dobre ekipe u srednjim Evropskim okvirima. Nam moze biti veciniski upravljac jos 100godina nikad nece uloziti ozbiljne pare klub, jer nije lud da daje a ne zna hoce li imati profita i povrata ulozenog novca.Ovo sto mi imamo sada je za stepenicu ili dvije bolje od ostatka lige. Pa mene je sramota slusati intervju neki dan na predstavljanju Husrefa kada ga pita novnar jeste li dosli ovdje da osvojite titulu. Eeeee yebena Tuzla City moze reci sljedece godine idemo na titulu. Zamsljam da to kaze Bjelica u Osijeku ili neki npr trener Cukarickog, provala i vic godine. Ti moras biti autritet u ovoj ligi da nikome od ovih malih seljackih ekipa ne padne na pamet ni u sali da to spomene. Bojim se da je ovo nas maksimum trenutni, proizvodja mladih i prodaja igraca, dovodjenje igraca koji slu slobodni i kako sam rekao a stepenicu bolji od ostatka lige. Za Evropu, neke grupe, treba malo dublje zagfrabiti u seharu, a to sad nije relano dok god ne bude privatizacija. A to kad ce biti nasoj postenoj drzavi bojim se da mi necemo dozivjeti.
Ta ista Gorica je prije 3-4 godine bila kanta za nabijanje, i za 3 godne su nas prestigli u svemu. Bolja i normalnija drzava, bolja liga, bolji uslovi u ligi, rejting reprezentacije, odnos njihovog saveza prema klubovima, ali i strani kapital koji je puno vise ulozen nego kod nas. Osijek je za nas vec Man Utd, al sve se to moze za cas promijeniti kada bi nas klub postao privatni 1/1 jer smo puno veci klub od Osijeka i Gorice.
+1

Avatar
Aduka87
Postovi: 9154
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 18 jan 2021, 14:48

PeppermintSA je napisao/la:
18 jan 2021, 14:46
Preko glave su mi turski klubovi.
Zakonom ih treba zabranit svgm hahahah
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 18 jan 2021, 14:49

Evo i turski transfermarkt pise :D

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 18 jan 2021, 15:03

Resić Sloboda - posudba
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 jan 2021, 15:04

BordoSarajevo je napisao/la:
18 jan 2021, 15:03
Resić Sloboda - posudba
Mortem 2
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

OsmaDolazi
Postovi: 2648
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 18 jan 2021, 15:06

Zukanovic je napisao/la:
18 jan 2021, 14:49
Evo i turski transfermarkt pise :D
94% sanse. Iz iskustva, pogrijese li kada? :D

Avatar
JohnKeynes97
Postovi: 2003
Pridružen/a: 26 sep 2020, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JohnKeynes97 » 18 jan 2021, 15:07

MortemHz je napisao/la:
18 jan 2021, 15:04
BordoSarajevo je napisao/la:
18 jan 2021, 15:03
Resić Sloboda - posudba
Mortem 2
Vakat je vala i za tvoj opoziv. Kad su Amerikanci Trumpa, mozemo i mi tebe.
PSPHM

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 jan 2021, 15:15

JohnKeynes97 je napisao/la:
18 jan 2021, 15:07
MortemHz je napisao/la:
18 jan 2021, 15:04
BordoSarajevo je napisao/la:
18 jan 2021, 15:03
Resić Sloboda - posudba
Mortem 2
Vakat je vala i za tvoj opoziv. Kad su Amerikanci Trumpa, mozemo i mi tebe.
Odakle si
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Napapijri
Postovi: 4579
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 18 jan 2021, 15:16

Ovaj Goran Brkic sto navodno trenira sa Tuzlom trenutno, je li to onaj iz Mladosti sto je kasnije otisao u Olimpiju? Dobar fudbaler je bio tada, ako se sta nije promijenilo volio bih ga vidjeti u veznom redu, ukoliko Rahmanovic ode.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.