FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

johntravolta123
Postovi: 857
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 06 mar 2021, 22:38

vedinjo98 je napisao/la:
06 mar 2021, 22:33
johntravolta123 je napisao/la:
06 mar 2021, 22:30
Zna li neko sta ovo pise ** da bi kup mogao biti u utorak ?
Ocekivao sam da ti to znas brate, kao sto si dao info za Fanima :D
Haha ma za Fanima sam nacuo od jednog frenda a ovo sam procitao na ** kazu moguca tekma u utorak a znam da je na areni trebalo da bude u 18.30

Avatar
sekac
Postovi: 3321
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 06 mar 2021, 22:40

Samozdravlje je napisao/la:
06 mar 2021, 22:28
Sa Velkoskim na krilu mozemo dobiti 300k€, ali i izgubiti 3 mil€.
Neka igra iza napadaca ako mora, molim te Marinovicu.
Pidro je u veliko zrtva iganja u paru sa Velkoskim.
Da je Hebib bio na mjestu Oremusa, otisli bi mu na vrata.
Kova skinuo 2 zicera, da li je sukrivac za gol, znaju golmani. Ako je i sukrivac, nije krivac.
Največi krivac za gool je Kovačević lopta mu pješke kroz peterac ide,kasnije je skinuo 2 goola ali je kriv za gool on i Oremuš a Pidru i da ne spominjem i po čemu je Pidro žrtva igranja sa Velkoskim?Ama ja bi volio da Krste više nikad ne zaigra pa gledajte maestra Pidru,Sušića i Mešanovića dobri su bili pravo!Što to Salčin ne ispade žrtva Velkoskog na istom mjestu igrao kao Pidro?
Sarajevo ljubavi moja!

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 06 mar 2021, 22:42

Samozdravlje je napisao/la:
05 mar 2021, 17:06
Pantelija je napisao/la:
05 mar 2021, 16:47
Tss ne moze igrati 10ku. Em nije okretan i pokretan kao prije, em je jasno da mu to ne odgovara. Cim se spusti nize, vidis drasticnu razliku.
Pejovic mora na klupu, 10ka u igru.

APSOLUTNO. Iza Mesanovica treba igrati neko drugi. Ono sto mi nikako nije jasno je status Zinedina.
Desava se svakom da dovede igraca tipa Milanovic(i ja sam bio za),Sisic,Letic... Te igrace SS nije imao na posudbi 6 mjeseci. Zinedina je Marinovic imao u U21 i 6 mj. na posudbi. Otkupili ugovor, a Zinedin na kasiku dobija sansu. Ako ima privatnih problema(nazalost), onda ne bi trebao biti ni na klupi.
Zar ne ?

Ovaj @Pantelija ozbiljan poznavalac igre.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 06 mar 2021, 22:44

I razmišljanje "bolje sad izgubit nego poslije", kako je bolje sad izgubit kad si mogao faktički riješiti prvenstvo jer igraš protiv konkurenata i kako vrijeme odmiče imaš sve slabije i slabije protivnike.

Bolje tempirat formu za polufinale i finale LP a to što ispadneš u osmini finala, to ništa.. ta logika.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 06 mar 2021, 22:45

Da nam je fatos pobijedilu bi
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
zlo87
Postovi: 3272
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 06 mar 2021, 22:45

Ocekujem sampionsko Sarajevo kada pocne treci dio prvenstva.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 06 mar 2021, 22:46

NisamInSajder je napisao/la:
06 mar 2021, 22:36
Nismo igrali onako kako smo mislili da igramo.

Rijeci Vinka Marinovica na press konferenciji. Karikiram.
Nismo, jer ti to protivnik nije dozvolio. Igraš onoliko koliko ti to protivnik dozvoli. Lakše smo iznosili loptu na pressing Celtica nego večeras. I ko je kriv? Pa trener koji nije pripremio ekipu za taj scenarij. Prvi put u ovoj sezoni nismo bili taj protivnik koji se pita koliko će taj neko igrati. Nadigrani smo u svim segmentima uz more tehničkih neprisiljenih grešaka u pogledu najjednostavnijih pasova.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 06 mar 2021, 22:47

Sta reci, gorak okus nakon poraza, definitivno nije lako, jednostavno nisam navikao da gubimo(preko godinu dana bez poraza, naravno da ce biti cudno)
Vinko mora mijenjati, sudeci po izjavi tako ce i biti, a ovo bi ja volio vidjeti u utorak(?) protiv Zrinjskog.
..............Mesanovic(Cmiljanic)
Jukic........Varesanovic.....Fanimo
........Susic---Djokanovic(majstor :bow: )
Salcin-Milicevic-Dupovac-Oremus
Kova
Jakirovic definitivno nadigrao Vinka, ali dobro, boze moj, neka nam ovo bude lekcija.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 06 mar 2021, 22:49

johntravolta123 je napisao/la:
06 mar 2021, 22:38
vedinjo98 je napisao/la:
06 mar 2021, 22:33
johntravolta123 je napisao/la:
06 mar 2021, 22:30
Zna li neko sta ovo pise ** da bi kup mogao biti u utorak ?
Ocekivao sam da ti to znas brate, kao sto si dao info za Fanima :D
Haha ma za Fanima sam nacuo od jednog frenda a ovo sam procitao na ** kazu moguca tekma u utorak a znam da je na areni trebalo da bude u 18.30
Bit će na Areni kad god se igrala :D

Ovo vjrv rade da bi i meč s Tušnja ugurali u program.

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 06 mar 2021, 22:49

Ako se već traži problem u ekipi onda on leži u veznom redu, odnosno u lošoj selekciji istog.
Sušić i Đokanović trebaju biti dva cmf-a, guranje Sušića iza napadača ne donosi ništa dobro. Tu smo uvijek nekako deficitarni, pogubljeni i skoro da izgleda kao da imamo igrača manje. Pejović je nedodirljiv i mislim da je vrijeme da se klupira. Ako je loše odigrao nekoliko utakmica možda je vrijeme da se pokuša nešto drugo. Zinedin osim ako je neka velika ubleha, u sto sam siguran da nije, mora dobiti priliku.
I dalje je ovo dobar roster, dobra skupina igrača, isplivat će sigurno neki novi igrač koji donosi prevagu, treba momcima i struci pružit podršku. U ovoj izjednačenoj ligi će biti još dosta kikseva i nepredviđenih rezultata. Samo nastavit prema tituli a na ljeto izvršit rezove u ekipi.

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeakyBlinders » 06 mar 2021, 22:49

Stari pao za 2500KM samo na Sarajevu, ima li iko broj od Hadžije život mi je u pitanju. Ovo se mora refundirati.
ORIGINAL 1987

retromoos
Postovi: 969
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la retromoos » 06 mar 2021, 22:50

Vinkov poraz. Sjecam se kad je bio selektor U21, na pocetku jako dobra kombinatorika u igri i neki plan, kasnije izmisljanje pozicija fudbalerima, defanzivna taktika, kao da se prepadne i pocne se povlaciti. Zadnjih nekoliko utakmica se to desava u Sarajevu. Ovako lose Sarajevo nisam gledao ne pamtim. Ne da nema rezultata, nema ni gol sansi. Katastrofa

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 06 mar 2021, 22:51

Ne treba sad dizati neku posebnu frku,poraz se morao desiti kadtad.
Ali Vinko i struka se sada moraju ozbiljno oznojiti da malo izmjesaju karte,neke promjene u ekipi su neophodne,promjene pozicija nekih igraca,zatim neke igrace je ocito neophodno klupirati,mozda malo modificirati i formaciju. Uglavnom sad cemo stvarno vidjeti od kakvog je i Vinko materijala.
Prolaz u Kupu i pobjeda u Listici ce apsolutno izbrisati ovaj gorak okus.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 06 mar 2021, 22:54

Nama ovaj poraz koliko god loseg moze donijeti, moze isto toliko i dobrog donijeti, a to cemo vidit vec sljedecu utakmicu u kupu :)
1946~

Gomis99
Postovi: 605
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 06 mar 2021, 22:54

A fakat cuj bolje sad izgubiti. Mogao konkurentu pobjeci 11 bodova. I mirno cekati kup. Ipak vratiti Handzica u napad. Moze se zagraditi, napraviti prostor. Mesanovic tanan sa ozbiljnijim stoperima Jedino na krilo . Ima brzine. Ni prilike ni poluprilike za 180.min. Da Vinko nije vidio na derbiju da TSS nije za desetke ne kontam. Problem je sto ni sad mozda ne vidi

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 06 mar 2021, 22:57

KOMENTARI NAVIJACA SVINJSKOG NAKON UTAKMICE. Okaciti ovo u svlacionicu.

"Neka smo samo Pitare dobili. Idemo ih i u kupu zgazit i laganini po TITULU. Čestitke Jakiroviću bravo. To je ta igra Plemića."

"Je.b' malooooo Sarajvooo!! NIKAD NE OTPISUJ ŠAMPIONA <3 HŠKZ"

" Bravo ! Svaka čast ! Gazi pitare ! "

"Svaka čast! Čestitke Sarajevu na minimalnom porazu! "

" Bravo zrinja bravo treneru majstore kakav presing u sred sarajeva to je moć!!! "

"Treba još jedna lopta u terenu za SaraJvo"

" Kao što rekoh na pocetku: Nikad ne otpisuj PRVAKA "

"Pali na svom ognjištu Plemiči kuči pjevajući"
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

visokohz
Postovi: 2937
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 06 mar 2021, 22:58

Naj gore što se ja ne nadam ni u kupu nekoj boljoj igri nažalost

Avatar
SaNa
Postovi: 404
Pridružen/a: 27 sep 2019, 15:53
Lokacija: Peckham
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SaNa » 06 mar 2021, 22:59

mora druga formacija u kupu
This time next year, we'll be millionaires!

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 06 mar 2021, 23:00

SarajevoJeBordo je napisao/la:
06 mar 2021, 22:46
NisamInSajder je napisao/la:
06 mar 2021, 22:36
Nismo igrali onako kako smo mislili da igramo.

Rijeci Vinka Marinovica na press konferenciji. Karikiram.
Nismo, jer ti to protivnik nije dozvolio. Igraš onoliko koliko ti to protivnik dozvoli. Lakše smo iznosili loptu na pressing Celtica nego večeras. I ko je kriv? Pa trener koji nije pripremio ekipu za taj scenarij. Prvi put u ovoj sezoni nismo bili taj protivnik koji se pita koliko će taj neko igrati. Nadigrani smo u svim segmentima uz more tehničkih neprisiljenih grešaka u pogledu najjednostavnijih pasova.
Mogu reci da poznajem Jakirovica, pratim HNL, samim tim Goricu, koju je on vodio. I nekako nisam ocekivao da ce ovako Visoko izaci veceras. Vjerovatno je i to Vinka iznenadilo. Jakirovic je trener koji ne izaziva visoko sa igracima, nema konstantnog pressinga, taktika mu je bila na cvstoj odbrani i sa brzim kontrama i brzim prvim napadima. Tako sam nesto ocekivao i vecera, ocigledno i cijela ekipa, jer ih je definitivno iznenadio visoki pressing.

A Vinko je konkretno mislio na izostanak Fanima, te je rekao da se Handzic zalio na misic. Ali to ne mjenja cinjenicu da ekipa nije mogla iznijeti loptu drugu utakmicu zaredom, niko osim Susica i par izuzetaka u vidu Djokanovica i Velkoskog.

Jos par rijeci za Jakirovica, fantastican takticar, Hrvatska skola, zelio sam da on preuzme reorezentaciju, a nakon sto ga je Zrinjski imenovao, rekao sam da je Zrinjski najveci konkurent.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 06 mar 2021, 23:02

sekac je napisao/la:
06 mar 2021, 22:40
Samozdravlje je napisao/la:
06 mar 2021, 22:28
Sa Velkoskim na krilu mozemo dobiti 300k€, ali i izgubiti 3 mil€.
Neka igra iza napadaca ako mora, molim te Marinovicu.
Pidro je u veliko zrtva iganja u paru sa Velkoskim.
Da je Hebib bio na mjestu Oremusa, otisli bi mu na vrata.
Kova skinuo 2 zicera, da li je sukrivac za gol, znaju golmani. Ako je i sukrivac, nije krivac.
Največi krivac za gool je Kovačević lopta mu pješke kroz peterac ide,kasnije je skinuo 2 goola ali je kriv za gool on i Oremuš a Pidru i da ne spominjem i po čemu je Pidro žrtva igranja sa Velkoskim?Ama ja bi volio da Krste više nikad ne zaigra pa gledajte maestra Pidru,Sušića i Mešanovića dobri su bili pravo!Što to Salčin ne ispade žrtva Velkoskog na istom mjestu igrao kao Pidro?

Buraz moj znam da si mrtvi PITAR, znam i kad nekog gotivis da je to do groba. Pidri na strani treba neko tipa Fanima,Jukica,Salcina, Pidro je preofanzivan, gubi snagu i treba mu vise pomoci. Krste ne moze igrat krilo, to smo se slozili.
Sad bih potpisao da Krle igra iza Mesanovica do kraja karijere :bow:
Boli me qrac za FKS , ne nerviraj se ljudino. :bow:
@sekac ba imamo razlicito misljenje, sad se trebamo nadmudrivati. Evo necu spomenuti nikad vise igrace koje gotivis, ako treba necu ni pisati ovdje.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: supervizor i 24 gosta.