FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

ajdohordas
Postovi: 3842
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 07 mar 2021, 11:27

Volim Krstu kao brata, neizmjerno ga postujem, sto se mene tice moze do kraja karijere ostati kod nas, ali samo kao joker sa klupe, zadnjih 10-15 minuta ili malo vise od toga u kupu i u slabijim tekmama.
Mi od njega ne mozemo imati velike koristi. Brz nije, prodoran nije, nije vise ni tako mlad pa da moze napravit neki transfer.
On je igrac poteza, a preveliki je ulog cekati njega 90 minuta da nesto napravi.
Stvarno ce na ljeto biti potrebno uraditi malo veci remont ekipe, napraviti okosnicu tima i oko toga gradit ekipu za naredne 2-3 godine dominacije u ligi i tog iskoraka u Evropi.

Sto brat iznad reče, tacno se vidjelo jucer da Duleta pustaju, nisu ga ni pokusali udvojiti a bek od njega stoji deset metara i sklanja mu se da ovaj ubaci. Ne mozes vjerovat da covjek od 6 centarsuteva nije nijedan pogodio a bavi se ovim poslom i zivi od toga i prima finu platu. I sa takvim igracem bi mi eto kao trebali napravit iskorak, Boze sacuvaj.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 07 mar 2021, 11:27

Mi ako nismo u stanju ovakvu Listicu pobjediti onda se moramo zapitati sta smo to mi radili na pripremama? Pa ljudi su promjenili pola rostera, igraju sa nekim anonimusima, onaj napadac im se povrijedi tako, da ne znam ni ko im igra u vrhu napada.
Nema navijaca, teren ce biti dobar. Manite se izgovora, da nam je tesko gostovanje jer je sas drugačije sve nego prije.

Vinko mora pod hitno par igraca preseliti na klupu i Tinu vratiti na CM.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
holyman
Postovi: 8407
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 07 mar 2021, 11:30

Hahahahahah kako ljudi izbjegavaju komentarisati trenera, svi igraci krivi osim njega :rol:
Krila ti jukic i velkoski, citava ta strana sa krstom i pidrom znas da ti je odron i propuh kao i na derbiju, ti ponovis isto,
ubacivanje narkomana i milanovica, pa tek pred kraj handzica ahahhahhaha
Onaj brat usao, upropasti 7 centarsuteva, dobi crveni i izadje :rol: :rol: :rol: :rol:
NEMA NAZAD

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 07 mar 2021, 11:30

Ja samo ne mogu da vjerujem da ljudi pišu titula nije upitana, kako ba nije upitna?
Imali smo s Husrefom +11, pa +9 u 2 kolu direktni okršaj sa pratiocem koji smanji tu razliku na 6 i svi znamo da nas je jedna stativa spasila od gubitka titule, a tad je Husref imao ekipu duplo bolju od ove
Sad pojedinci reci nije Vinko ko Husref, po meni bara-bara se tiče stručnosti jedina razlika sto je Husref kočijaš a Vinko gospodin

Ekipa se mora trznuti podhitno, nadam se da ćemo uzet Zrinjski u Kupu, puno bi nam značilo da samopouzdanju
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forza_juve » 07 mar 2021, 11:32

Problem FKS a i naše lige općenito je taj kada se vrši presing igrači ne znaju loptu iznijeti, stvaraju se greške ili samo izbij loptu. Na visoko postavljenu igru Zrinjskog ozbiljna i dobra ekipa bi ih napunila ali to očito prolazi kod nas u PLBiH jer kao što rekoh igrači ne mogu iznijeti loptu i dolazi do konfuzije a onda se prilike redaju pred golom. Do nastavka prvenstva je bio slučaj da se ekipe postave a mi diktiramo tempo, jučer je obratna situacija bila i tu se nismo baš snasli
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

bordobijeli
Postovi: 14273
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 07 mar 2021, 11:35

Mozda bi Vinko moga probati neki romb 4-4-2 imamo problem s krilima a Mesanovic odsjecen u špicu, ovako bi dobili dvojicu u špicu a sredina bi bila poopunjenija s cetvoricom, realno osim Fanima tesko da cemo sta dobiti od ostalih krila.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 07 mar 2021, 11:36

Poraz se morao desiti prije ili kasnije al manite me se te price da tempiramo formu za kasnije. Igra je losa i nece biti Bog zna sta bolja jer nemamo ekipu kao jesenas. Da se razmisljalo pametnije sad bi bilo drugacije. Ok prodao si Rahmanovica ali ako imas bar jedno oko ispravno i nisi čorav morao si da vidis i znas da nemas adekvatnu zamjenu za njega. Zato si trebao potraziti nekog slobodnog igraca na zemaljskoj kugli tu famoznu 10-ku pribliznog kvaliteta koji je imao Amar da rasteretis Susica na toj poziciji i vratis ga nazad na njegovo prirodno stanje gdje nam moze vise pomoci. Otislo ti je odlicno krilo u vidu Tatara, znas da Krle meda ne moze, znas da je Jukic ogranicen, trebao si se zaroviti opet po zemaljskoj kugli i dovesti neko dobro slobodno krilo koje ce biti bas upolq dobro kako je bio dobar Tatar, jer od Krleta i Jukica nemas nista.
Doveo si 2 napadaca i golmana koji nece branito nikad, jedan od ta dva napadaca upitno je hoce li i on odigrati 20min sto je totalno pogresan prelazni rok.
Prelazni rok je trebao biti:
1.Mesanovic
2.Krilo
3.10-ka
To da si doveo na vrijeme i uigrao koliko toliko na propremama sad se ne bih sekirao ni sekunde. Sad cemo imati dosta problema u igri jer nemamo kreacije, brzine, tecnosti, a nismo ni opasni po gol.
Al hajd samo ne puca imamo sad +8, sljedece kolo ce biti prica hajde najteze gostovanje je bilo jos uvijek imamo +5 sto je jako neozbiljno.
Kad se radi amaterski i bez plana lako se syebe sve ono sto si gradio par godina.
Zadnja izmjena: ado-hz, dana/u 07 mar 2021, 11:42, ukupno mijenjano 1 put.

bordobijeli
Postovi: 14273
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 07 mar 2021, 11:39

forza_juve je napisao/la:
07 mar 2021, 11:32
Problem FKS a i naše lige općenito je taj kada se vrši presing igrači ne znaju loptu iznijeti, stvaraju se greške ili samo izbij loptu. Na visoko postavljenu igru Zrinjskog ozbiljna i dobra ekipa bi ih napunila ali to očito prolazi kod nas u PLBiH jer kao što rekoh igrači ne mogu iznijeti loptu i dolazi do konfuzije a onda se prilike redaju pred golom. Do nastavka prvenstva je bio slučaj da se ekipe postave a mi diktiramo tempo, jučer je obratna situacija bila i tu se nismo baš snasli
Nije samo iznošenje lopte, kad protivnik izadje visoko onda moras koristit prostor iza ledja, treba brzine pokretljivosti, Sušic, Pejović, Velkoski to ne mogu.

fks74
Postovi: 9289
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 07 mar 2021, 11:43

Ovako bi ja postavio : Kovačević- Oremuš- Miličević- Dupovac- Salčin- Đokanović- TSS-Zinedin(Velkoski)- Fanimo- Handžić-Mešanović(Milanović). Nije mi Milanović izgledao loše, kada je ušao.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 07 mar 2021, 11:45

Salcina na "10-ku"

Momak ima bolji dribling/pregled/pas od vecine igraca Liga petice.

Avatar
holyman
Postovi: 8407
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 07 mar 2021, 11:47

Inijesta je napisao/la:
07 mar 2021, 11:30
Ja samo ne mogu da vjerujem da ljudi pišu titula nije upitana, kako ba nije upitna?
Imali smo s Husrefom +11, pa +9 u 2 kolu direktni okršaj sa pratiocem koji smanji tu razliku na 6 i svi znamo da nas je jedna stativa spasila od gubitka titule, a tad je Husref imao ekipu duplo bolju od ove
Sad pojedinci reci nije Vinko ko Husref, po meni bara-bara se tiče stručnosti jedina razlika sto je Husref kočijaš a Vinko gospodin

Ekipa se mora trznuti podhitno, nadam se da ćemo uzet Zrinjski u Kupu, puno bi nam značilo da samopouzdanju
Ekipa koju je imao vinko je najjaca ekipa sarajeva
NEMA NAZAD

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forza_juve » 07 mar 2021, 11:49

bordobijeli je napisao/la:
07 mar 2021, 11:39
forza_juve je napisao/la:
07 mar 2021, 11:32
Problem FKS a i naše lige općenito je taj kada se vrši presing igrači ne znaju loptu iznijeti, stvaraju se greške ili samo izbij loptu. Na visoko postavljenu igru Zrinjskog ozbiljna i dobra ekipa bi ih napunila ali to očito prolazi kod nas u PLBiH jer kao što rekoh igrači ne mogu iznijeti loptu i dolazi do konfuzije a onda se prilike redaju pred golom. Do nastavka prvenstva je bio slučaj da se ekipe postave a mi diktiramo tempo, jučer je obratna situacija bila i tu se nismo baš snasli
Nije samo iznošenje lopte, kad protivnik izadje visoko onda moras koristit prostor iza ledja, treba brzine pokretljivosti, Sušic, Pejović, Velkoski to ne mogu.
Ma da naravno ali to sam općenito mislio da se težište igre prebaci na 2/3 terena. Sušić je doktor sa loptom u nogama to nema sumnje ali treba ta tranzicija dosta brže da ide. Lako je diktirati tempo kada ti neko da loptu u noge i čeka onda ti samo napdas i napadas, ovako se ne snalazimo čim druga ekipa počne da diktira tempo. Evo druga utakmica nemaš šuta u gol kako treba ne računam Velkoskog protiv želje i to je zabrinjavajući podatak. Mešanović ne može gore meda jer nema ništa upotrebljivo. Moderan fudbal zahtjeva dosta trke, bekovi su bukvalno krila a mi toga nemamo još kad uparis Pidru i Velkoskog dobiješ jedno veliko gubljenje vremena i bodova.
Probat Sušića vratit nazad a gore Zinedina ali teško da ćemo još to dočekati.
Kada pogledaš ekipu to izgleda stvarno dobro na papiru za naše uslove ali na terenu ne izgleda dobro, možda zato što Vinko nije htio da rizikuje i da napadne i to mu se obilo o glavu. Što kaže neko da je dočekat da imaš +9 i napadnes drugu ekipu a ne branit se jer frljoka uvijek uleti. Evo me ko @Alfred brat pišem hahah
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

fks74
Postovi: 9289
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 07 mar 2021, 11:50

Zip je napisao/la:
07 mar 2021, 11:45
Salcina na "10-ku"

Momak ima bolji dribling/pregled/pas od vecine igraca Liga petice.
Ko će na lijevog beka, Pidro definitivno mora odmoriti.

Avatar
holyman
Postovi: 8407
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 07 mar 2021, 11:52

Vise od mjesec dana kako je cmiljanic dosao, jos nema pravo nastupa. Ko je kriv i toliko nesposoban? Mislim da je red javno objaviti ko toliko koci registraciju mamu li mu yebem.
NEMA NAZAD

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 07 mar 2021, 11:52

moj uzor-S.G je napisao/la:
07 mar 2021, 11:19
Kad vidim da stavljate Krleta na desetku povraća mi se. Sinoć nije mogao tačan pas da odigra a sad bi kao trebao podvaljivat lopte.. Krste klupa i eventualno zadnjih 10 15 minuta da udje kad imamo siguran rezultat.
Mi ako zelimo taj iskorak u evropi (a daleko smo mi od toga treba biti realan) igraci tipa Velkoski ne mogu ni na klupi biti

HeraklitMracni
Postovi: 5354
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 07 mar 2021, 11:54

Nirton je napisao/la:
07 mar 2021, 11:14
ajdohordas je napisao/la:
07 mar 2021, 10:37
Putalj je napisao/la:
07 mar 2021, 10:35
Citam komentare i ne vjerujem. Ovdje neki kao da nemaju povjerenje u naseg slavnog SD-a. Halo ba, pa cojek do izraela doguro, zna sta radi 1000000%. Na pravom smo putu i nemojte da brinete. adzija brani Sarajevo!!!!
A koji si ti qrac sad ?
100 postova imas pridruzen prije 20 dana i ti kao treba da budes relevantan za nesto a nisi vidjen na forumu prije ovog poraza ?
Ujedno ti se i profilna uklapa sa koeficijentom tvog razmisljanja.
I ujedno si dosadan od jucer, najglasniji si a vec u srijedu te nece biti do narednog poraza.
Zundo :urnebes:

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 07 mar 2021, 11:57

fks74 je napisao/la:
07 mar 2021, 11:50
Zip je napisao/la:
07 mar 2021, 11:45
Salcina na "10-ku"

Momak ima bolji dribling/pregled/pas od vecine igraca Liga petice.
Ko će na lijevog beka, Pidro definitivno mora odmoriti.
Jbga, imali su godinu dana da dovedu lb.
Mada, igraci su van forme, kao i pidro. Ja vjerujem da ce oni doci na svoje kroz 7-10 dana. Pidro je kvalitetsn igrac van forme.

Salcin je vrhunski talenat, samo ga treba koristiti dosta cesce, kao i druge mlade igrace.

Ne moze, ne smije, nam Dusan, Milanovic, Jukic itd biti prioritet u odnosu na nase mlade igrace(naravno ako imaju kvaliteta).
Zadnja izmjena: Zip, dana/u 07 mar 2021, 12:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 07 mar 2021, 12:00

Đe nam je Krste atmosferac? Jel objasnio svlačionici kako se voli grad i klub?
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

bordobijeli
Postovi: 14273
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 07 mar 2021, 12:04

SarajevoJeBordo je napisao/la:
07 mar 2021, 12:00
Đe nam je Krste atmosferac? Jel objasnio svlačionici kako se voli grad i klub?
Dobro Krste je loš, sta je s ostalim ??

fks74
Postovi: 9289
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 07 mar 2021, 12:07

holyman je napisao/la:
07 mar 2021, 11:52
Vise od mjesec dana kako je cmiljanic dosao, jos nema pravo nastupa. Ko je kriv i toliko nesposoban? Mislim da je red javno objaviti ko toliko koci registraciju mamu li mu yebem.
Država i savez krivi. Svi papiri su predati na vrijeme.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533 i 48 gostiju.