FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3563
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 16 apr 2021, 23:32

PeakyBlinders je napisao/la:
16 apr 2021, 23:25
.........Mešanović.........Handžić...............
Jukić.......Cmiljanić.....Sušić.......Hebibović
...................Đokanović........................
.......Dupovac...Adukor....Miličević............
....................Kovačević........................
Cmilja u veznom :o. Mustedanagic ili Krste umjesto Cmilje.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
Cora1946
Postovi: 883
Pridružen/a: 04 feb 2020, 01:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cora1946 » 16 apr 2021, 23:34

Ne samo da ćemo dobit Borca, nego ćemo otići korak dalje i uvalit im dva komada
90!

Ahmoveliki
Postovi: 1099
Pridružen/a: 21 feb 2020, 08:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ahmoveliki » 16 apr 2021, 23:42

1-0
Neki prekid... ima Pidroni da ga izvede i glavom Hare il Rvoje
:bih:

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 16 apr 2021, 23:49

PeakyBlinders je napisao/la:
16 apr 2021, 23:25
.........Mešanović.........Handžić...............
Jukić.......Cmiljanić.....Sušić.......Hebibović
...................Đokanović........................
.......Dupovac...Adukor....Miličević............
....................Kovačević........................
Cmiljanić bi u tom slucaju, bio još jedan u ogromnom nizu igrača, koji u Sarajevu prvi put u karijeri igraju određenu poziciju.Do sada neki od najgorih slučajeva su bili Haris Handžić na krilu (Varešanović), Matko i Krpić na krilima (Jović), Am. Bekić i Radovac na krilu, Berberović zadnji vezni...........(Kodro), Krste zadnji vezni i krilo (Husref), Mešanović ofanzivni vezni (Vinko)........Bilo je kod nas još bruku ovakvih luđačkih slucajeva u zadnjih desetak godina.

Avatar
sonpenn
Postovi: 3580
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 17 apr 2021, 00:02

Hajde Rajvo molim te, znas da ludo volim te ! 2- 0 :pray: :pray: :pray:
Sarajevo ljubavi moja.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 17 apr 2021, 00:02

Sutra ćemo iznenaditi i njih i nas i naciju i portale!! Igraj, Saraj'vo!!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
holyman
Postovi: 8329
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 17 apr 2021, 00:19

Uzalud ovaj hajcung kad na samom pocetku vidis jedan centarsut koji zavrsi na parkingu ili onaj prvi korner odmah na prvu stativu, jeeva je digne od zemlje..
NEMA NAZAD

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3563
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 17 apr 2021, 00:33

holyman je napisao/la:
17 apr 2021, 00:19
Uzalud ovaj hajcung kad na samom pocetku vidis jedan centarsut koji zavrsi na parkingu ili onaj prvi korner odmah na prvu stativu, jeeva je digne od zemlje..
Nema Pejovica. Vracao sam neki dan utakmice, Pejovic izvodi korner svi stoje na prvoj prebaci covjek sesnaesterac. Prije toga dvije-tri utakmice svi nasi stoje na penalu ili oko druge, lopta zavrsi u gol autu nije ni do sesnaesterca dosla :lolno:

Krste pogodi nekog nakon sto izvede, a od ostalih i ne sjecam se ko vise sve nije izvodio i svi su kriminalno lose izvodili. Susic je protiv Veleza jedan ili dva izveo, nije lose bilo.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 17 apr 2021, 00:55

Ahmoveliki je napisao/la:
16 apr 2021, 23:42
1-0
Neki prekid... ima Pidroni da ga izvede i glavom Hare il Rvoje
:bih:
Dupe
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 17 apr 2021, 01:11

Vrijeme je sutra da Cmiljanić pokaže zašto je doveden i riješi ovu derbi utakmicu. Šta znam, imam neka očekivanja da bi mogao sutra pogoditi.

Čudna situacija, imaš ekipu koja na papiru nije loša, ali ne pokazuje ništa na terenu.

Svi bh. klubovi bi čak i naše najgore igrače rado vidjeli u svom rosteru, a nažalost ti igrači kod nas ništa ne pokazuju.

Idemo biti pozitivni. Mislim da će par golova sutra pasti, očekujem pobjedu od 2-1.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 17 apr 2021, 01:44

feniksptica je napisao/la:
16 apr 2021, 23:30
...Kova...

..Hamza..Dupovac..Milicevic..
..Andrej...
Jukic..Adukor Susic..Krste
..Handzic..Dervisagic

Milanovic Pidro Hebibovic, ako do sad nisu nista pruzili ne vidim ni jedan jedini razlog da im se daje sansa sutra da probaju. Mesanovic isto odmorit, pa ako bude trebalo ganajt u drugom njega ubacit.
Brate ovo bi bilo samoubistvo izvest Zilkiću i Zakariću. Svaka formacija 3-5-2 mora sadržavat dva wingbacka a ne dva krila koja vrlo loše igraju defanzivu. Pošto već nemamo standardna krila, dva spoljna štopera bi izlazila da pomažu bekovima i udvajaju njihova superjaka krila. Velkoski se vraća al je previše trom i spor. Kako god skontaš, ako se krene sa tri štopera, Pidro i Hodžić moraju bit u ekipi.
Al svakako od tog nema ništa, jer nema Pejovića. Bešić sigurno neće zaigrat, a ako zaigra Adukor na štoperu, fali čovjek u sredini (to neće bit ni Ramić ni Zinedin). Ako Adukor zaigra sredinu, fali štoper a tu neće stavit Bešića. Tako da će se 99% igrat 4231 sa Adukorom, Andrejom i Tinom u sredini, Mešanovićem u špicu/na lijevom krilu, te možda Jukićem desno. Ako Mešanović počne na špicu, krila bi mogli igrat Jukić i Velkoski.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5576
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 17 apr 2021, 01:45

Mislim da Cmiljanić ima povredu.
- FKS -

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 17 apr 2021, 03:05

Cestitke svima koji su bili uključeni u proces oko stadiona. Iskreno ja jos ne vjerujem dok to ne bude crno na bjelo. Naslusao sam se ja od politike obecanja a najgori su vijecnici koji misljenje i stranke mjenjaju vise puta dnevno.

Ovo oko sudija i namjestanja moze uticati na nas oko 5% a sve ostalo je trasver rok ili ti rokovi. Znaci sami smo sebe doveli u ovo stanje da je mene sramota pominjati sudije. Potrosile se pare i opteretio budjet oslanjajući se na onu nasu narodnu kockarsku mozda ga sad(samim tim i nas) krene.

Ovo sto u sastav gurate Cmiljanica, zidana... Pa ti ljudi odradjuju ono zbog cega su dovedeni a to je tribina/klupa, Cmilja se realno statistici gledano otplatio, dok zidan ima jos koji challange da odradi. Zato ne trpajte ih gdje im nije mjesto. Mesa vec ima u ugovoru da mora igrat a realno nije ni trut po vokaciji vec presingaš i ruku na srce i on se otplatio. Svaki go i asistencija od njega je kao šlag na tortu.


Ako sutra pobijedimo borac a iskreno se nadam da hocemo trebat ce nam do kraja prvenstva 11-12 bodova maksimalno za titulu.
E vec ako odigramo nerjeseno onda ce zavisiti da li cemo poslije derbija biti na prvoj poziciji ili ne. Ali sa 14-15 bodova do kraja bi mogli zavrsiti kao prvi.
Ako zijanimo onda je titula vise nego upitna jer bi smo psihološki jako lose stajali a jos 4 ekipe bi bile u prilici za titulu. .
Al da se kaze da je Evropa upitna je previse. To bi znacilo da do kraja osvojimo manje od 8 bodova i da ispadnemo iz kupa i da ga Tuzla osvoji.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 17 apr 2021, 03:48

Volim Sarajevo vise od svog zivota.
Odoh zapostit i zamoliti za pobjedu.

Ajd da ovo danas pobjedimo.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5821
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 17 apr 2021, 04:10

Ja stvarno nevidim kako mi da popravimo igru. Jedino mozda sto se vraca DJKANOVIC al on je i bio protiv sb krupe zrinjskog zelje to nije igrac koji pravi razliku u rezultatu.

Jedini mozda da BORIS STANGKA CMILJENIC postane BENKO, ili da se AHMET OPORAVI. Posto nijedan ni drugi scenari se nece desit mozemo samo ocekivat nesto ko orotiv krupe sb da odbrana donese 3 boda ili bod. Sto je veoma rizikantno jer birac ima sudiju koji moze svirnut penal crveni ili oboje sa ili bez razloga ili sa minimalnim razlogom..

Postavljanje istog sudije 3x uzastopno protiv istog protivnika je poruka koja se ne nazire samo izmedju redova vec prvo za alibi drugo za snagu Vicinu i trece diktaturu na medije..

Alibi, sutra ako se desi neka pogresna odluka u korist borca i tonas kosta nedo bog 3 boda ili 2 boda onice reci pa dosudio je crveni karton borcu prvu utakmicu izvuce zuti karton kako se borac nije zalio, naravno da nece reci da je prije 7 dana taj sudija na sugavici bio kriminalan da je trebo dobit ocjenu 0 itd
Takodje nece reci da se utakmica u banjakuci nije trebala ni odigrat i da smo vec osteceni na sprem borca za 3 boda (nisu dug isplatili) takodje samo 6 mjeseci prije toga zelju su upisani brojevi kartoni ocisceni isto koda su igrali

Vico pokazuje da moze da radi sta hoce kako hoce i sto je najgore da mu nesmije niko A reci. Ja mislim da SARAJEVO sa svoim navijacima trebaju uzet neke stvari u svoje ruke. Jer ovo je rusenje sporta i samim tim i drzave.

Diktatura jedan portalcic je nesto napisao zasto nesude najbolje sudije i to malim slovima u cosku trebati americki AVIO RAPTOR da ti to uveca da bi procito. Nesmije niko da zucne iako odkako je dosao smjenio komisiju za sudije sudjenje je 50 % gore nego sto je bilo a ni prije nije to bio neki high nivo al je bilo pravednije..

Btw: sto se tuce utakmice ocekujem remi i bio bi zadovoljan satin i to je nekako maksimum sto ova rahiticna ekipa koja zivi ne raspiratorima moze i to ako maksimovic nasere gace pune pa bude zadovoljan sa bodom,ako budu ko zrinjski imali imalo hrabrosti mogu nas napunit ko Atalanta

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 90minut » 17 apr 2021, 06:32

Memara je napisao/la:
16 apr 2021, 18:07
Rahma je napisao/la:
16 apr 2021, 17:57
Prvo si vrijedjao Vinka, pa si se izvinjavao, pa ga evo opet nazivas pi.ckom... Mozes li mi objasniti kako si uspio promijeniti dvaput misljenje u roku od par mjeseci


Iskreno pao sam na onaj niz bez poraza jbg :lol: al' on je svakako bivši na kraju sezone tako da me boli q. za njega i Emira.
:rol: :rol: :rol:

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 17 apr 2021, 06:38

skoroalen je napisao/la:
16 apr 2021, 22:20
joker90 je napisao/la:
16 apr 2021, 22:17
ElCartel11 je napisao/la:
16 apr 2021, 20:20
To Cmilja povrijedjen od cega jadan ne bio :rol:
Hajde @jokere daj mi tu "kaznu" za izgubljenu opkladu, da se rjesim tog.
Lik do kraja ne da nece zabiti 5 golova sto sam tad rekao vec nece sakupiti 5 nastupa sunce ti poljubim.
Nema žurbe, obaveza će se ispuniti kada dospije. :kafa: Daj još momku koje kolo fore...
Mene nemaš šta čekat vala. Jedino imam molbu da razvučem na dva mjeseca, od jedne plate jedan duks, od druge drugi. :rol:
Kao begi ceka ako proradi Cmilja, a sigurno se smije i govori sebi kako lako uze ove levate :mrgreen:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Miljacka » 17 apr 2021, 07:29

SARAJEVO NAPADAJ!


slika
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5821
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 17 apr 2021, 07:49

Dosli;
Jukic
Pejovic osteta placena 30 k km
Adukor
Milicevic
Susic plata 480k km godisnje
Cmiljenic
Mesanovic plata 240k km godisnje
Zidan OSTETA PLACENA 360 k km
Fanimo osteta placena 100 k km

Otisli
Rahmanivic
Sabanovic
Tatar
Ahmetivic (povreda)
Promovirani
Salcin (ne toliko malo utakmica koliko nimalo odkad se pidro vratio) TESKO POVRJEDJEN
Varesanivic 75 min NISTA POSEBNO AL DAO JE GO I RADI TOGA SE MOZE DAT PROLAZNA OCJENA AL JE POKAZAO DA IMA FINIG MATERIJALA SAMO TREBA UTAKMICA ISKUSTVA @ poluteska povreda

Neznam VINKO I HADZIJA poraz od borca ako se desi pokupite prnje jer ovo gore sto sam naveo je i sa DK noga

Jednostavno nas klub je toliko napredovao da treneri i sd koji kotiraju po pl bh nemaju kapaciteta da rade u FK SARAJEVO

PONUDIO BI MAMICU DA BUDE SPORTSKI DIREKTOR A BRARU MU DA BUDE TRENER I DA TRANSFERE DJELIMO 50-50 a pare od UEFE kroz igranje lige prvaka i intertoto kupa na 70-30 u korist kluba.. i nek im NAM dadne 14 posto kluba pride

Posto je mladi brat mamica izbjego u bosnu od juce

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 apr 2021, 07:51

Dobro jutro momci, spremni da prelomimo prvenstvo večeras?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Semrush [Bot] i 30 gostiju.