FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mokes » 12 apr 2021, 23:16

ElCartel11 je napisao/la:
12 apr 2021, 23:06
Historicar je napisao/la:
12 apr 2021, 22:57
skoroalen je napisao/la:
12 apr 2021, 22:53
Od Borca imamo i bolju gol razliku i bolji međusobni. Tako da je trenutna razlika faktički 5.5 bodova. U slučaju poravnavanja na tabeli, mi smo ispred njih. Treba i to uzet u obzir.
Ako nas pobjede sa dva razlike, oni ce biti u prednosti međusobnog duela.
Koliko vam puta moram pisati, da na kraju sezone odlucuje gol razlika i ne medjusobni dueli!
Jer logično je, da ne mogu odlucivati medjusobni kad igraš 3 tekme izmedju sebe uvijek neko igra 2 kuci.
Odlučuju međusobni dueli za prvaka, mjesta koja vode u Europu i oko ispadanja. Za nebitna mjesta, gleda se gol-razlika.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Covid19
Postovi: 449
Pridružen/a: 14 jan 2021, 02:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Covid19 » 12 apr 2021, 23:17

Gleda li nasa lezba ove utakmice? Znamo da prelazni rok i talove nije gledala ali mozda bi bilo dobro da ponekad baci pogled na ostala desavanja.

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 12 apr 2021, 23:17

Ne do Bog da se svakom od forumasa dadne po 5 minuta da razgovaraju s ekipom u svlacionici. Bilo bi svega :D
Zadnja izmjena: vedinjo98, dana/u 12 apr 2021, 23:17, ukupno mijenjano 1 put.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 12 apr 2021, 23:17

Antikloc je napisao/la:
12 apr 2021, 23:14
Alen1987 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:46
Iduca nasa utakmica se ubila za Elvisa Mujica :D Mogao bi i Antoni suditi po zadatku. Gigovic bi vec bilo ofirno. Ako dobijemo Borca korak do titule, a ako izgubimo, nema nas nigdje. Naredno kolo bi isli Zrinjskom, a Borac kuci protiv juniora Sirokog s pobjedom i nasim kiksom pod Bijelim Brijegom, ide na prvo mjesto.

Sve u svemu, razlika u kvalitetu ekipe Sarajeva i Borca je toliko mala, da minimalno šiljenje sudije za neku ekipu bila bi ogromna prednost za taj tim.
Razlika u kvalitetu nije uopste mala. Borac je Real Madrid za ove nase bogalje !!
Jest Real kojem Klis iz Buturović polja drzi 1:1 i to pod kontrolom drzi 1:1 u Banja Luci, dobrih 70 minuta dok su momci imali snage.
Eto kakav su Real, vidjet cemo ih sad kad krenu derbi za derbijem. Ako fakat stignu toliku prednost i okrenu u svoju korist, svaka im cast onda su zasluzeno prvaci.

Gomis99
Postovi: 605
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 12 apr 2021, 23:20

joker90 je napisao/la:
12 apr 2021, 21:58
Krste bi mi do kraja sedmice radio sve treninge bez lopte, samo vježbe snage i izdržljivosti. Sve ti ****, kad nisam u nesvijest pao nakon onog šuta. Pa oni udarci Samira Radovca kojeg su zvali pileći šut, za ovaj Krletov pokušaj djeluju ko Batistutini projektili jbt. Kako profesionalni fudbaler ne može da dobaci sa 12-13 metara u **** materinu??
:lolno: al tvoje vidjenje situacije brate hahaha. Bas onako kako jeste. Istu situaciju je imao na derbiju samo tad nije mogao na njegovu desnu nogu mu isla, a i bio je saam jbg.

Covid19
Postovi: 449
Pridružen/a: 14 jan 2021, 02:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Covid19 » 12 apr 2021, 23:21

Antikloc je napisao/la:
12 apr 2021, 23:14
Alen1987 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:46
Iduca nasa utakmica se ubila za Elvisa Mujica :D Mogao bi i Antoni suditi po zadatku. Gigovic bi vec bilo ofirno. Ako dobijemo Borca korak do titule, a ako izgubimo, nema nas nigdje. Naredno kolo bi isli Zrinjskom, a Borac kuci protiv juniora Sirokog s pobjedom i nasim kiksom pod Bijelim Brijegom, ide na prvo mjesto.

Sve u svemu, razlika u kvalitetu ekipe Sarajeva i Borca je toliko mala, da minimalno šiljenje sudije za neku ekipu bila bi ogromna prednost za taj tim.
Razlika u kvalitetu nije uopste mala. Borac je Real Madrid za ove nase bogalje !!
Sudije su krive za nas raspad sistema :rol:

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 12 apr 2021, 23:21

Mokes je napisao/la:
12 apr 2021, 23:16
ElCartel11 je napisao/la:
12 apr 2021, 23:06
Historicar je napisao/la:
12 apr 2021, 22:57


Ako nas pobjede sa dva razlike, oni ce biti u prednosti međusobnog duela.
Koliko vam puta moram pisati, da na kraju sezone odlucuje gol razlika i ne medjusobni dueli!
Jer logično je, da ne mogu odlucivati medjusobni kad igraš 3 tekme izmedju sebe uvijek neko igra 2 kuci.
Odlučuju međusobni dueli za prvaka, mjesta koja vode u Europu i oko ispadanja. Za nebitna mjesta, gleda se gol-razlika.
Jednostavno je ne moguce računati medjusobni duel.
U toku prvenstva se računa medjusobne duel jer nisu svi odigrali sa svakim po 3x. Ali nakon odigrano 33 kola se računa gol razlika.
Kako ces recimo nama i Borcu računati medjusobni duel kad smo mi igrali 2 na Kosevu protiv njih i jednu kod njih? Gol u gostima ne mozes računati, jer si odigrao neparan broj, kad bi pravio mini tabelu Borac bi bio ostecen u tom slučaju , jer imaju 2 gostucuje protiv nas i logično je, da ce biti slabiji rezultat.
Da igramo cetverokruzni sistem kao Hrvati ili Slovenci onda ide medjusobni.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mokes » 12 apr 2021, 23:24

ElCartel11 je napisao/la:
12 apr 2021, 23:21
Jednostavno je ne moguce računati medjusobni duel.
U toku prvenstva se računa medjusobne duel jer nisu svi odigrali sa svakim po 3x. Ali nakon odigrano 33 kola se računa gol razlika.
Kako ces recimo nama i Borcu računati medjusobni duel kad smo mi igrali 2 na Kosevu protiv njih i jednu kod njih? Gol u gostima ne mozes računati, jer si odigrao neparan broj, kad bi pravio mini tabelu Borac bi bio ostecen u tom slučaju , jer imaju 2 gostucuje protiv nas i logično je, da ce biti slabiji rezultat.
Da igramo cetverokruzni sistem kao Hrvati ili Slovenci onda ide medjusobni.
@skoro ti je fino objasnio na primjeru iz sezone 18/19. Gledaju se osvojeni bodovi iz 3 utakmice koje su timovi odigrali.

Trokružno je svakako nepravedno jer nemaju svi timovi isti broj utakmica kući i na strani.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 12 apr 2021, 23:29

Ima brate to logike što ti pišeš, i ja sam to prije dvije godine piso, ubjeđivo ljude da nema logike da se gleda međusobni kad igraš tri utakmice i onda ispadoh budala sa tim ubjeđivanjem kad se ispostavi da se gleda međusobni, bez obzira na tri utakmice gdje uvijek jedna ekipa mora igrati dva puta kući.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Antikloc
Postovi: 2468
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 12 apr 2021, 23:30

ajdohordas je napisao/la:
12 apr 2021, 23:17
Antikloc je napisao/la:
12 apr 2021, 23:14
Alen1987 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:46
Iduca nasa utakmica se ubila za Elvisa Mujica :D Mogao bi i Antoni suditi po zadatku. Gigovic bi vec bilo ofirno. Ako dobijemo Borca korak do titule, a ako izgubimo, nema nas nigdje. Naredno kolo bi isli Zrinjskom, a Borac kuci protiv juniora Sirokog s pobjedom i nasim kiksom pod Bijelim Brijegom, ide na prvo mjesto.

Sve u svemu, razlika u kvalitetu ekipe Sarajeva i Borca je toliko mala, da minimalno šiljenje sudije za neku ekipu bila bi ogromna prednost za taj tim.
Razlika u kvalitetu nije uopste mala. Borac je Real Madrid za ove nase bogalje !!
Jest Real kojem Klis iz Buturović polja drzi 1:1 i to pod kontrolom drzi 1:1 u Banja Luci, dobrih 70 minuta dok su momci imali snage.
Eto kakav su Real, vidjet cemo ih sad kad krenu derbi za derbijem. Ako fakat stignu toliku prednost i okrenu u svoju korist, svaka im cast onda su zasluzeno prvaci.
Pa nisam rekao da su Real za Klis ,nego su Real za nas !
Vidi ovo :
Dusan,Zinedin,Jukic,Pidro,Handzic,Smiljanic,Velkoski,Mesanovic,Adukor pa oni se ne bi mogli u Vrbanjusu za po 100 eura prodati. Smeche,ko da nam ih je AO birao !! S njima neko hoce titulu,pa presmijesno !!
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 12 apr 2021, 23:32

Nelogično jest i nepošteno jest, al je tako. Mi smo te 18/19 sa Zrinjskim igrali dva puta kući, jednom na strani, i na osnovu tog međusobnog smo proglašeni prvacima kolo prije kraja. Jer, ponavljam, u nekom ludom raspletu je bilo matematički moguće da jedna ekipa izgubi 7-8 razlike a druga dobije, pa da se i ta gol razlika poništi i da u zadnjem kolu proglašeni prvak padne na drugo mjesto na osnovu gol razlike.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 12 apr 2021, 23:32

ElCartel11 je napisao/la:
12 apr 2021, 23:06
Historicar je napisao/la:
12 apr 2021, 22:57
skoroalen je napisao/la:
12 apr 2021, 22:53
Od Borca imamo i bolju gol razliku i bolji međusobni. Tako da je trenutna razlika faktički 5.5 bodova. U slučaju poravnavanja na tabeli, mi smo ispred njih. Treba i to uzet u obzir.
Ako nas pobjede sa dva razlike, oni ce biti u prednosti međusobnog duela.
Koliko vam puta moram pisati, da na kraju sezone odlucuje gol razlika i ne medjusobni dueli!
Jer logično je, da ne mogu odlucivati medjusobni kad igraš 3 tekme izmedju sebe uvijek neko igra 2 kuci.
Međusobni odlučuje, koliko god bilo bizarno zbog dva domačinstva jedne ekipe. Prije dvije godine kada smo se ganjali sa Zrinjskim i pitali se šta odlučuje, iz Saveza stiglo objašnjenje da odlučuje bolji međusobni.Borac ce imati bolji međusobni od nas, samo ako nas pobjedi dva i više razlike.

Covid19
Postovi: 449
Pridružen/a: 14 jan 2021, 02:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Covid19 » 12 apr 2021, 23:38

joker90 je napisao/la:
12 apr 2021, 21:58
Krste bi mi do kraja sedmice radio sve treninge bez lopte, samo vježbe snage i izdržljivosti. Sve ti ****, kad nisam u nesvijest pao nakon onog šuta. Pa oni udarci Samira Radovca kojeg su zvali pileći šut, za ovaj Krletov pokušaj djeluju ko Batistutini projektili jbt. Kako profesionalni fudbaler ne može da dobaci sa 12-13 metara u **** materinu??

Ali dobar je cojek. Ja bi njega pustio da igra do 45-te kod nas pa ga onda prebaciti u Akademiju. Zaduzio nas je.

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 12 apr 2021, 23:40

Gomis99 je napisao/la:
12 apr 2021, 23:10
NisamInSajder je napisao/la:
12 apr 2021, 22:10
Ma kakav Bilbija. Imao je par greski, ali realno nista sto je utjecalo na igru. Sarajevu nije svirao onaj faul nad Mesanovicem, i bolje jer bi Pejovic sutao i zavrsilo bi na pomocnom terenu tamo, i ovo guranje Milicevica u 96toj minuti je meni sumnjivo. Zuti kartoni su opravdani. Oremusev karton je mozda preuranjen, ali je Mirko zasluzio karton u daljnjem toku utakmice. Protiv Borca fale samo Pejovic i Oremus. Hendikep je Oremus, ali vjerujem da ce Hodzic dobro odigrati na toj poziciji. Suspenzija Pejovica je veliko pojacanje za nasu ekipu, bar Borac nece dobiti 10tak poklon lopti na nasoj polovici od Pejovica.
Druzze kako sumnjivo. Cist penal. Ja ne znam kao sudiji profesionalcu kako se osjeca da ne svira skolski primjer penala. Kakav fakin moras biti da si par metara od situacije i da ne sviras hrvacki zahvat. Sta ocekujes u zivotu a nazivas se sudijom.
Nema Pejovica da proda lopte, zato ima Pidro ne sekiraj se.
Sumnjiv je meni, jer sam vidio samo jednu- dvije sekunde, i to ultra brzo. Nisam siguran i ne mogu reci da je bio, pa sam napisao zato da je sumnjiv. Ma bar Pidro ne proda loptu 25 metara od gola, Pidrine greske su vecinom pasevi prema krilu ili ona izbacivanja prema naprijed, koja nerijetko odu u aut. Ovaj Pejovic pogrijesi na pasu do 5 metara na nasih 25 metara od gola, ili pokusava da dribla, pa izgubi loptu, pa Oremus mora faul praviti i zuti dobijat. Takodjer, Pejovic i kod gola, lako ispao, a prije toga na jednoj povratnoj cuvao Dupovca, a ne svog igraca koji suta pored gola.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 12 apr 2021, 23:41

Elem, ne znam šta da kažem... Pisao sam i pišem evo 2 mjeseca da zadnje što sebi trebamo dozvoliti je situacija u kojoj će nam svaka naredna utakmica biti kao finale. A bogami kako je krenulo nismo daleko od toga, štaviše. Već ova naredna protiv Borca se može okarakerisati baš kao takva jer ne dao Bog u slučaju zijana bismo doveli titulu na jednu utakmicu i htjeli ili ne htjeli ušli u sve igrice van sportskog terena gdje je Borac najjači te bojim se da bi takvu bitku izgubili. U sadašnjim okolnostima bi i bod na Koševu bio kao kuća za nas.

Igrači mi djeluju kao da su izgubili svo samopouzdanje koje su imali u prvom dijelu sezone i to je trenutno najveći problem. Nema više ekspresnih povrataka čim primimo gol, o lepršavosti i fudbalu od noge do noge da ne pričam, apsolutno svaki igrač djeluje kao da na leđima nosi 100 kila tereta te igra finale Lige prvaka.

Druga stvar je to što nemamo igrača s karakterom, borca, igrača koji će povući i dati impuls energije timu kao što je to bio Rahmanović koji kad ne ide zagalami, napravi faul, pobije se, zatalasa pa svi živnu u takvoj atmosferi. Trenutna ekipa nema igrača koji to radi. Djeluju kao neke preplašene curice(da ne kažem p1čkice), apsolutno svi. Velež te udara i valja se, krade vrijeme komplet poluvrijeme a ti ništa ne radiš po tom pitanju osim što mlataraš rukama i svađaš se međusobno. Šut Velkoskog na kraju je sve rekao... šta je ono braćo mila, ko po jajima, a lik je kapiten, pa zamisli kakvi su tek ostali...

Pokušavali smo svašta, različite formacije, nove igrače ali nikako da klikne. Ne vidim jasno definisan sistem u igri, ne igramo presing, ne znamo igrati kontra presinga, baš loše. Ova današnja sredina Adukor - Pejović u prvom poluvremenu je nešto najlošije što sam u životu gledao od veznih igrača. Da ni u jednom trenutku nisu uspjeli odigrati nešto, ući u neki prodor i prenijeti tempo igre na njihovu polovinu, izboriti faul, izbaciti napadače, ma ništa. Od Adukora se lopta odbija kod prijema 3 metra, ko od hrastovinu... Djokanović baš dosta falio, bez njega smo izgubili i ono malo čvrstine i borbe o kojoj sam pričao ranije.

Pejović mora završiti s prvom postavom. Ne zanima me hoće li to biti Ramić, Faruk Hodžić, Tino, Zinedin ili neko deseti, lik nas uništava evo cijelo proljeće i ne smije više minute dobiti. Niti jedan korner nije tačno ubacio, svaku loptu pod presingom prodaje, a i bez presinga, osim što trči(a šta imamo od toga?) u svakom drugom segmentu je minus igrač. Mora se dati šansa mlađim igračima.

Cmiljanić, isto enigma. Zar je lik toliki duduk da ne može uć među 18 igrača, da barem vidimo šta je s njim, može li ne može, za nepovjerovati da je gori od Milanovića koji je u Olimpiku bio zakucan na klupu. Kad vidiš da ne ide s jednim igračem daj promijeni nešto, daj nam Tinu i Djokanovića u vezu, ispred Cmiljanića, po krilima Jukića i Fanima, ne mora vazda isto **** miša, moj Vinko Vinko, otjerat ćeš sebe tvrdoglavošću i forsiranjem raznoraznih Pejovića a imaš na klupi bolje igrače.
Zadnja izmjena: bodi123, dana/u 12 apr 2021, 23:53, ukupno mijenjano 1 put.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 12 apr 2021, 23:42

Kiksaj sad od Borca , eto Zrinje , plus idemo njima , izgubis dole i bod ti Zeljo otkine , odem ubijem Celavog :urnebes:

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Miljacka » 12 apr 2021, 23:54

Za danasnji poraz je kriv iskljucivo Vinko i njegov pickasti pristup. Drugo poluvrijeme nije bilo lose i bio sam ubijedjen da cemo zabiti bar jedan jer je i Fedja u drugom izasao bas kao Vinko u prvom, pickasto i da cuva remi, a valjanje necu ni spomenuti, ono posebno treba zapamtiti i vratiti isto seljacima, jer sa gospodom gospodski, a sa seljacima seljacki. Gotivim Vinkeca stvarno, ali stvari treba nazvati pravim imenom.
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 13 apr 2021, 00:04

Velež je krkanska ekipa koja može taman jedno poluvrijeme onako odigrat. Nisu se oni povukli taktički u drugom nego su izgubili snagu. Vjerovatno je nama bio plan u prvom samo ne primit gol pa u drugom napast i krenut po pobjedu, kad se ovi istroše, al jbg... I gol je pao dosta nesretno, oni su imali jedan šut u okvir gola i to iz slobodnjaka, mi smo se dobro branili al na kraju faktički zabili autogol.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 13 apr 2021, 00:07

Miljacka je napisao/la:
12 apr 2021, 23:54
Za danasnji poraz je kriv iskljucivo Vinko i njegov pickasti pristup. Drugo poluvrijeme nije bilo lose i bio sam ubijedjen da cemo zabiti bar jedan jer je i Fedja u drugom izasao bas kao Vinko u prvom, pickasto i da cuva remi, a valjanje necu ni spomenuti, ono posebno treba zapamtiti i vratiti isto seljacima, jer sa gospodom gospodski, a sa seljacima seljacki. Gotivim Vinkeca stvarno, ali stvari treba nazvati pravim imenom.
Vinkovo ovo veceras 100%. Pisao sam o tome vec veceras, zasto kalkulacije, aktuelni si sampion drzave i trenutni lider. Izadji i napadni.
Mi smo protiv Tuzle u kupu bili izuzetno trkacki raspolozeni i dobio se dobar protivnik po jako teskom terenu na gostovanju. Protiv Sirokog smo usli malo odlucnije i dobili. A siguran sam da smo najspremnija ekipa, jer kao sto rekoh protiv Tuzle se najbolje vidjelo da imamo snage odigrat u dobrom ritmu.
Yeboga neko cekanje i kalkulacije na bod i remi.
Veceras da se prvo poluvrijem, odigralo upola kao drugo sa onakvim htijenjem, dole se moglo u najmanju ruku remi izvuci, a vrlo vjerovatno i pobjediti. Njima bi respiratore unosili na teren da je bilo jos 10 minuta igre koliko su ostali bez snage a mi to nismo iskoristili.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15334
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 13 apr 2021, 00:07

Miljacka je napisao/la:
12 apr 2021, 23:54
Za danasnji poraz je kriv iskljucivo Vinko i njegov pickasti pristup. Drugo poluvrijeme nije bilo lose i bio sam ubijedjen da cemo zabiti bar jedan jer je i Fedja u drugom izasao bas kao Vinko u prvom, pickasto i da cuva remi, a valjanje necu ni spomenuti, ono posebno treba zapamtiti i vratiti isto seljacima, jer sa gospodom gospodski, a sa seljacima seljacki. Gotivim Vinkeca stvarno, ali stvari treba nazvati pravim imenom.
Vinko je to super zamislio, on je prvo poluvrijeme isao na to da izmori Velez s nekom defanzivnijiom varijantom. Samo sto smo nesretno primili gol. Mi bi u drugom poluvremenu svakako pojacali nema tu dileme, samo sto je Velez sretno dosao do gola i tu je problem..
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lavcina, Semrush [Bot] i 31 gost.